Test moralny a emigranci

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
PIN
Posty: 89
Rejestracja: 17 cze 2015, 17:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Test moralny a emigranci

Postautor: PIN » 11 paź 2021, 15:35

Gdzie kończy się współczucie i moralność?
Obecnie lewico-komuna krzyczy, nikt emigrantom nie chce pomóc!
A jakoś nie słyszałem, żeby jakiś bogaty lewak na przykład Kwaśniewski czy Miller wziął biednego emigranta pod swój bogaty dach.
Widzimy zatem, że doraźna polityka bierze górę nad moralnością.
Skowyt i jazgot, służy do osiągnięcia politycznych celów.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Test moralny a emigranci

Postautor: KAAN » 11 paź 2021, 15:53

PIN pisze:Gdzie kończy się współczucie i moralność?.
Tam gdzie kończy się Zbór Boży a zaczyna świat. Nie dziw się nad złem tego świata, to normalność.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Test moralny a emigranci

Postautor: wybrana » 28 lut 2022, 11:26

Gdy patrzę jak wiele serc poruszyła ta ciężka sytuacja, to moje serce się raduje.
Widać, że jest wiele ludzi też dobrych.
Każdy może dołożyć swoją cegiełkę, wysyłając SMS o treści UKRAINA na numer 72052 Caritas Polska. Koszt SMS 2,49. Za 7 esemesów ponosimy koszt 20 zł. Nikt na taką kwotę nie zbiednieje, ale od ziarka do Ziarka i zbierze się miarka.
Uruchamiamy swoje serca na tyle ile każdy może to zrobić.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Test moralny a emigranci

Postautor: MieczDucha » 08 mar 2022, 18:59

Np. Rosjanie i Ukraińcy którzy są sługami, uczniami PANA ZBAWICIELA JEZUSA CHRYSTUSA BOGA PRAWDZIWEGO moimi braćmi, ale ci Polacy którzy nie są sługami, uczniami PANA ZBAWICIELA JEZUSA CHRYSTUSA BOGA PRAWDZIWEGO nie są moimi braćmi. https://mieczducha888.blogspot.com/2022 ... bycia.html

Mamy mieć BOŻĄ miłość do wszystkich ludzi bez wyjątku - nie tylko do braci/sióstr w wierze, ale do wszystkich - nawet do najgorszych nieprzyjaciół ... "Ale wam, którzy słuchacie, powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych, dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą, (28) błogosławcie tym, którzy was przeklinają, módlcie się za tych, którzy was krzywdzą. (29) Temu, kto cię uderzy w policzek, nadstaw i drugi, a temu, kto ci zabiera płaszcz, i sukni nie odmawiaj. (30) Każdemu, kto cię prosi, daj, a od tego, kto bierze, co twoje, nie żądaj zwrotu. (31) A jak chcecie, aby ludzie wam czynili, czyńcie im tak samo i wy. (32) A jeśli miłujecie tych, którzy was miłują, na jakąż wdzięczność zasługujecie? Wszak i grzesznicy miłują tych, którzy ich miłują. (33) Jeśli bowiem dobrze czynicie tym, którzy wam dobrze czynią, na jaką wdzięczność zasługujecie? Wszak i grzesznicy to samo czynią. (34) A jeśli pożyczacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, na jaką wdzięczność zasługujecie? I grzesznicy pożyczają grzesznikom, aby to samo odebrać z powrotem. (35) Ale miłujcie nieprzyjaciół waszych i dobrze czyńcie, i pożyczajcie, nie spodziewając się zwrotu, a będzie obfita nagroda wasza, i synami Najwyższego będziecie, gdyż On dobrotliwy jest i dla niewdzięcznych, i dla złych. (36) Bądźcie miłosierni, jak miłosierny jest Ojciec wasz. (37) I nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni, i nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni, odpuszczajcie, a dostąpicie odpuszczenia. (38) Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, potrzęsioną i przepełnioną dadzą w zanadrze wasze; albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą" - Łukasz 6

Pamiętajmy że tak na prawdę ludzie w pierwszej kolejności potrzebują ZBAWICIELA, potrzebują Dobrej Nowiny o NIM ... Ziemski pokarm jest ważny, ale nieskończenie ważniejszy jest CHRYSTUS - CHLEB ŻYCIA ... Jak możemy kogoś potrzebującego wspomóc w ziemskich sprawach to zróbmy to, ale niech to idzie w parze ze zbawczym przesłaniem ... "Zabiegajcie nie o pokarm, który ginie, ale o pokarm, który trwa, o pokarm żywota wiecznego, który wam da Syn Człowieczy: na nim bowiem położył Bóg Ojciec pieczęć swoją [...] Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i poumierali; (50) tu natomiast jest chleb, który zstępuje z nieba, aby nie umarł ten, kto go spożywa. (51) Ja jestem chlebem żywym, który z nieba zstąpił; jeśli kto spożywać będzie ten chleb, żyć będzie na wieki; a chleb, który Ja dam, to ciało moje, które Ja oddam za żywot świata" - Ewangelia Jana 6 https://mieczducha888.blogspot.com/2019 ... ii-do.html

,



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości