MN 2013

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

MN 2013

Postautor: Hardi » 12 lis 2013, 03:00

"patrioci i chrześcijanie" znowu pokazali klasę zgodnie z coroczną tradycją, demolowanie polskiego miasta i to stolicy, to czyn typowo patriotyczny i godny prawdziwego chrześcijanina naśladowcy Chrystusa


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 12 lis 2013, 03:21



konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 12 lis 2013, 09:35

Niech zgadnę... to zrobili katolicy? :evil:


.
Awatar użytkownika
Realista
Posty: 1333
Rejestracja: 10 maja 2009, 19:33
wyznanie: Kwakrzy
O mnie: Wciąż na nowo odkrywam istotę człowieczeństwa w moim Mistrzu Jezusie z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 12 lis 2013, 12:59

Hardi jak zwykle w sposób niezwykle rzeczowy diagnozuje rzeczywistość :lol: ocenia 30 tysięczne przedsięzwzięcie przez pryzmat 200 awanturników. To tak jakby stwierdzić, że protestantyzm zajmuje sie promocją dewiacji seksualnych, ponieważ w Skandynawii jawnie popiera związki jednopłciowe.


Nominatissimus Acerrimusque Socinismi defensor...
http://christianismirestitutio.pl/
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 12 lis 2013, 13:22

Realista pisze:... w Skandynawii jawnie popiera związki jednopłciowe.


Jest jeszcze gorzej.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 12 lis 2013, 13:40

A mnie jest wstyd za tych oszołomów. Hołota zachowuje się gorzej niż dzicz. To są skutki podjudzającej polityki pis-u i rydzykopodobnych.


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 12 lis 2013, 14:01

PiS podjudza do demolowania miasta? W ogóle to ile osób tam robiło rozróbę? 200-300?

Nie wiecie może czy policja w kominiarkach nie prowokowała ich jak w tamtym roku? :]


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 12 lis 2013, 14:17

doktorsky pisze:Niech zgadnę... to zrobili katolicy?

Jak pokazywali w TV obraz "na żywo", to między awanturnikami, a policją, biegał ksiądz, jakby nie mógł się zdecydować :-P

Ale mam wrażenie, że dla ludzi największym dramatem było to, że spalili tęczę, bo co z tego, że rzucali kamieniami, że podpalili budkę strażnika albo samochód. Spalona tęcza to największy dramat tego wydarzenia, a niedawno ją odbudowali i znowu zamierzają to zrobić. Ja się cieszę, że ją spalili, właściwie za każdym razem jak ją podpalali łudziłam się, że może w końcu ją zlikwidują. :roll:
Jak przeglądam kolejne artykuły o szkodach, to właściwie tylko o tęczy mowa.

A w czwartek pod spaloną tęczą:
http://wawalove.pl/Happening-Niewzrusze ... cza-a11809


W żadnym wypadku nie popieram przemocy, mam nadzieję, że w przyszłym roku nie dostaną pozwolenia na marsz.
Mógłby być jeden marsz, pokojowy, łączący ludzi a nie dzielący i wzbudzający strach.

Póki co, to w Warszawie, bardzo prawdziwy jest poniższy obrazek:
Obrazek


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 12 lis 2013, 15:52

Obrazek

Co za dno intelektualne :-/


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lord Vajler » 12 lis 2013, 17:41

Niektóre akcje były dobre jak chociażby spalenie tęczy ;) Prowokacje policji były, chociaż nie tak "agresywne" jak w ostatnich latach. Atak na ambasadę Rosji faktycznie niepotrzebny. Proponuję poczytać relację drugiej strony, bo na takim TVN nie Wyborczej tego nie usłyszycie:

http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f ... &start=400


Awatar użytkownika
Realista
Posty: 1333
Rejestracja: 10 maja 2009, 19:33
wyznanie: Kwakrzy
O mnie: Wciąż na nowo odkrywam istotę człowieczeństwa w moim Mistrzu Jezusie z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 12 lis 2013, 18:34

To jest groteska Marsz Niepodległości nie szedł Placem Zbawiciela na, którym ku dobremu samopoczuciu sodomitów wszelkiej prowieniencji od jakiegoś czasu prezentowała się tęcza za 70 tysięcy zł na, którą się składał polski podatnik. Również nie szedł ul. Skorupki, gdzie koczowisko mają niedostosowani społecznie "squotersi".

W żadnym wypadku nie popieram przemocy, mam nadzieję, że w przyszłym roku nie dostaną pozwolenia na marsz.
Mógłby być jeden marsz, pokojowy, łączący ludzi a nie dzielący i wzbudzający strach.

A ja mam nadzieję, że ludzie staną się bardziej sapiens niż homo i zaczną analizować samodzielnie rzeczywistość. Ja postuluję aby obwinić o te burdy Metodystów z Pl. Konstytucji...no jakoś tak są w pobliżu tych awantur na pewno mieli coś z tym wspólnego :roll:
Ostatnio zmieniony 12 lis 2013, 18:37 przez Realista, łącznie zmieniany 1 raz.


Nominatissimus Acerrimusque Socinismi defensor...

http://christianismirestitutio.pl/
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 12 lis 2013, 18:36

Lord Vajler pisze:Niektóre akcje były dobre jak chociażby spalenie tęczy

Po czym Bóg dodał: A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy: Łuk mój kładę na obłoki (tęczę), aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią. A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach (tęcza), wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie żadnego jestestwa. Gdy zatem będzie ten łuk na obłokach (tęcza), patrząc na niego, wspomnę na przymierze wieczne między mną a wszelką istotą żyjącą w każdym ciele, które jest na ziemi. Rzekł Bóg do Noego: To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi.

Rodzaju 9.12-17

Dziękujemy "chrześcijańskim patriotom" za spalenie na Placu Zbawiciela znaku przymierza między Bogiem a ludźmi itd., rewelacja, no ale tak to jest jak się Biblii nie czyta i jej nauki ma się głęboko gdzieś. Dla mnie jako chrześcijanina autorytetem jest Biblia, a nie środowiska lewicowe czy inne. Gdyby ktoś z lewicy powiedział, że dla niego krzyż jest symbolem np. aborcji to czy oznaczałoby, że teraz środowiska prawicowe mają palić krzyże? Daliście się zamanipulować lewakom.

Lord Vajler pisze:Atak na ambasadę Rosji faktycznie niepotrzebny.

wielki szacun dla pana Romana Giertycha za te mądre słowa, polecam przeczytać wszystkim, a zwłaszcza fanom ultraprawicy bo to o nich http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... reke/f6rel
Ostatnio zmieniony 12 lis 2013, 18:39 przez Hardi, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Realista
Posty: 1333
Rejestracja: 10 maja 2009, 19:33
wyznanie: Kwakrzy
O mnie: Wciąż na nowo odkrywam istotę człowieczeństwa w moim Mistrzu Jezusie z Nazaretu.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Realista » 12 lis 2013, 18:39

Hardi pisze: Daliście się zamanipulować lewakom.

Ty dajesz się manipulować non stop i jakoś musimy z tym żyć.


Nominatissimus Acerrimusque Socinismi defensor...

http://christianismirestitutio.pl/
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 12 lis 2013, 18:41

Realista pisze:
Hardi pisze: Daliście się zamanipulować lewakom.

Ty dajesz się manipulować non stop i jakoś musimy z tym żyć.

chyba sobie jaja robisz, bliżej mi jest do prawicy (ale nie skrajnej) niż lewicy, jednak widzę że zarówno prawica jak i lewica to dno i te same zło tylko, ze ubrane w inne kolory dlatego też od kilku lat nie chodzę na wybory



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości