Dlaczego chrześcijanin powinien być antysocjalistą - wykład

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 23 lis 2014, 17:42

Drodzy Forumowicze nie polecam się wdawać w dyskusje z użytkownikiem "KAAN"
gdyż nie umie normalnie dyskutować
drogi KAAN nie umiesz obronić swoich tez jakimiś argumentami bo Użytkownik Piotrek (którego też nie darzę sympatią) umie bronić swoich tez przedstawia jakieś grafiki mapki wykresy po prostu umie poprzeć swe tezy argumentami. A ty używasz argumentu ludzi którzy nie mają żadnych argumentów czyli Argumentu BO NIE! ale twoje bo nie brzmi tak : lewacka mapka lewacki wykres lewacka statystyka lewacka biologia lewacka klawiatura lewacka myszka lewacka fizyka lewacka gwiazda lewackie niebo lewackie drzewo lewacka pogoda itp .

a jeśli już brakuje ci pomysłów na obronę swoich tez to przechodzisz do ataku
np jesteś na lewo bardziej od: Marksa Stalina Lenina Mao Gierka Gomółki Bieruta Tuska Fidela Goebbels'a Hitlera Palikota Millera Dartha Vadra Myszki Miki Kaczora Donalda Kaczora Daffiego Królika Bugsa Chingis Hana itp.

w ogóle nie umiesz dyskutować


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 23 lis 2014, 17:47

a tu masz film jak te twoje piękne kraje kapitalistyczne zniszczyły Dobrze prosperujące państwo i zabili przy tym setki niewinnych cywilów https://www.youtube.com/watch?v=myRz4MLxTwc


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 23 lis 2014, 20:57

Kamilzon pisze:a tu masz film jak te twoje piękne kraje kapitalistyczne zniszczyły Dobrze prosperujące państwo i zabili przy tym setki niewinnych cywilów https://www.youtube.com/watch?v=myRz4MLxTwc
Mylisz się, ten bałagan nie zrobiły kapitalistyczne, wolnorynkowe, konserwatywne kraje, ale socjalistyczne totalitarne reżimy; Obama i wszyscy władcy największych krajów Europy to socjaliści a wielu z nich ma poglądy komunistyczne i na lewo od komunizmu. Cały świat jest czerwony i walczy z prawdą, ewangelią, Kościołem. Socjalistyczna propaganda w obrzydliwy sposób kłamie i wykręca rzeczywistość zmieniając znaczenie terminów i faktów, tak czerwoni działali zawsze.
Nie martw się, czerwoni wygrają na całym świecie, tak wskazują proroctwa Biblijne, świat upada, musi upaść bo jest przepełniony grzechem i dopełnia swojej winy przed Bogiem aby być zniszczonym w sądzie wielkiego ucisku i w czasie powtórnego przyjścia Pana Jezusa.
Reagujesz dokładnie tak samo jak cała mainstreamowa klasa oszustów oczerniając mnie przy każdej okazji. Dobrze że tu na forum nie macie władzy i można was zdyscyplinować, dlatego jeśli będziesz pisał osobiste wycieczki pod moim adresem otrzymasz punkty karne, wypowiadaj się merytorycznie w temacie.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 23 lis 2014, 22:46

Dobrze że tu na forum nie macie władzy i można was zdyscyplinować


patrz zdjęcie Obrazek


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 23 lis 2014, 22:48

a tak dla jasności to ja nie jestem czerwony brzydzę się czerwonymi i brzydzę się żółto czarnymi (czyt. anarchokapitaliści) ja jestem Czarno Czerwony jestem Narodowym Socjalistą


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 24 lis 2014, 09:16

Kamilzon pisze:a tak dla jasności to ja nie jestem czerwony brzydzę się czerwonymi i brzydzę się żółto czarnymi (czyt. anarchokapitaliści) ja jestem Czarno Czerwony jestem Narodowym Socjalistą
To jest taka sama opcja jak NSDAP ?


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 24 lis 2014, 10:30

Nie oczywiście kapitalistyczna propaganda zrównała narodowy socjalizm z nazizmem ba nawet zrobiła z NS synonim nazizmu. Brzydzę się nazizmem gdyż przez ten totalitarny ustrój zginęło wielu mich rodaków bardziej się odwołuję do polskich wzorców http://pl.wikipedia.org/wiki/Partia_Nar ... ist%C3%B3w

trzeba dodać iż działacze tej partii też zginęli z rąk Niemieckich Nazistów


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 24 lis 2014, 13:16

Kamilzon pisze:Nie oczywiście kapitalistyczna propaganda zrównała narodowy socjalizm z nazizmem ba nawet zrobiła z NS synonim nazizmu. Brzydzę się nazizmem gdyż przez ten totalitarny ustrój zginęło wielu mich rodaków bardziej się odwołuję do polskich wzorców http://pl.wikipedia.org/wiki/Partia_Nar ... ist%C3%B3w
trzeba dodać iż działacze tej partii też zginęli z rąk Niemieckich Nazistów
Nie wykręcaj znaczenia terminów, narodowo socjalistyczna partia jest narodowo socjalistyczna i tyle. Jesteś narodowym socjalistą, teraz nie rządzisz i nie masz możliwości działania tak jak hitlerowcy, ale powinieneś uczyć się z historii i zobaczyć do czego prowadzi socjalizm zwłaszcza narodowy. Następnym etapem jest faszyzm co obserwuje się już w obecnym życiu publicznym a już na pewno niektóre objawy występują w przypadku USA i całej unii europejskiej. Pamiętaj że narodowi socjaliści w Niemczech doszli do władzy w demokratycznych wyborach. Faszyzm w Polsce miał swoich wielu zwolenników tak jak i w USA gdzie faszyści przed wojną mieli swoją legalnie działającą partię i wspierali działalność Hitlera. Wszędzie gdzie faszyzm dochodzi do władzy robi się nieciekawie i w perspektywie leje się krew, to jest niestety cecha socjalizmu której faszyzm jest jedną z opcji, podobnie jest z komunizmem. Socjalizm ma tą wredną cechę, że propaguje kłamliwe hasła na które ludzie dają sie nabierać i po pewnym czasie wszyscy głosują za tym aby demokratycznie zamknąć wszystkich w więzieniu własnego państwa.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 24 lis 2014, 19:55

To wy tez jako liberałowie nie przekręcajcie znaczeń słów Komunistyczna partia chin jest Komunistyczną partią chin. A nie jak niektórzy z was mówią że komunizm jest w nazwie

a o rozlewie krwi to mi nie wspominaj bo kapitaliści też mają dużo na sumieniu. np Libia Irak w ogóle USA to kapitalistyczny potwór żywiący się ropą

i nie myl narodowego socjalizmu z Faszyzmem bo się zachowujesz jak antifofcy nazywający Narodowców faszystami. Nie wiem czy w ogóle przeczytałeś ten link czy po prostu go sobie odpuściłeś uważając go z góry za lewacki. Kapitalizm jest pierwszym wrogiem suwerenności państwa gdyż pozwala na wprowadzenie obcych sił do kraju (co już się stało niestety w Polsce) nie mamy żadnej fabryki bo wszystko jest w syjonistyczno-masońskich rękach Kapitalizm sprawia to ze pieniądz staje się wartością numer 1 dla mnie wartością numer 1 jest naród i człowiek. Narodowy Socjalizm zakłada pokojową koegzystencje narodów tylko pod jednym warunkiem państwo x nie miesza się w sprawy państwa y


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 24 lis 2014, 19:58

i jakby NSDAP-owcy by byli prawdziwymi Narodowymi Socjalistami to by nie wpakowali swojego narodu i kraju w taki tarapaty jakie niemcy miały po II WŚ


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 24 lis 2014, 20:01

I trzeba być ślepym żeby nie widzieć że liberalizm gospodarczy zawsze prowadzi do liberalizmu społecznego to w krajach liberalnych gospodarczo takich jak USA powstały pierwsze organizacje LGBT, rozpanoszyła się rozwiązłość seksualna, ruchy aborcjonistów wiele by tu wymieniać.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 24 lis 2014, 20:13

Kamilzon pisze:i jakby NSDAP-owcy by byli prawdziwymi Narodowymi Socjalistami to by nie wpakowali swojego narodu i kraju w taki tarapaty jakie niemcy miały po II WŚ
Wpakowaliby, jak nie w takie to inne, socjalizm zawsze pakuje ludzi w kłopoty, czasami trwa to trochę, ale kłopoty są pewne. Nie ważne jaki socjalizm panuje, każdy socjalizm radykalizuje się i kończy się totalitaryzmem, czy to faszystowskim, czy komunistycznym. Ponieważ nie ma jednakowych ludzi to te procesy przebiegają w różnych czasach i w różnych społeczeństwach trochę odmiennie.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 24 lis 2014, 20:15

Kamilzon pisze:I trzeba być ślepym żeby nie widzieć że liberalizm gospodarczy zawsze prowadzi do liberalizmu społecznego to w krajach liberalnych gospodarczo takich jak USA powstały pierwsze organizacje LGBT, rozpanoszyła się rozwiązłość seksualna, ruchy aborcjonistów wiele by tu wymieniać.
Zauważ, ze to lewica popiera tych wszystkich zboczeńców a nie ludzie prawicowi, wolnościowi, którzy optują za wolnorynkowym kapitalizmem. Zepsucie idzie za socjalizmem, zawsze.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 24 lis 2014, 20:16

Kamilzon pisze:To wy tez jako liberałowie nie przekręcajcie znaczeń słów Komunistyczna partia chin jest Komunistyczną partią chin. A nie jak niektórzy z was mówią że komunizm jest w nazwie...
To mówi Korwin, ja tego tak nie widzę, czerwono jest wszędzie, także w Chinach.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 24 lis 2014, 20:20

Nawet w krajach strikte (tfu) komunistycznych takich jak np ZSRR pedały były tępione i zwalczane
tylko w warunkach liberalizmu gospodarczego mogą się narodzić jakieś dewiacje
a to że teraz lewaki popierają te dewiacje to jest tylko to że chcą być trendy i cool taka chora moda


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości