Mikrochip

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Mikrochip

Postautor: Małgorzata » 10 wrz 2014, 16:33

Niektórzy na forum twierdzą, ze nie będą wszczepiane mikrochipy. Ale w USA są starania, aby one były.
http://www.wolna-polska.com.pl/pozostal ... obamacare/


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
King_Me
Posty: 184
Rejestracja: 21 sie 2014, 18:30
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: King_Me » 10 wrz 2014, 17:26

Małgorzata, to jest rosyjski (polskojęzyczny) portal do ogłupiania polaków.

Nikt nie zostanie zachipowany do 2017 i to zwyczajne szukanie sensacji.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mikrochip

Postautor: Nick » 10 wrz 2014, 19:49

Małgorzata pisze:Niektórzy na forum twierdzą, ze nie będą wszczepiane mikrochipy. Ale w USA są starania, aby one były.
http://www.wolna-polska.com.pl/pozostal ... obamacare/


No od około 8 lat są starania, a coś chcesz przez to powiedzieć?


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mikrochip

Postautor: Małgorzata » 10 wrz 2014, 21:45

Nick pisze:
Małgorzata pisze:Niektórzy na forum twierdzą, ze nie będą wszczepiane mikrochipy. Ale w USA są starania, aby one były.
http://www.wolna-polska.com.pl/pozostal ... obamacare/


No od około 8 lat są starania, a coś chcesz przez to powiedzieć?

Nic ponad to, co powiedziałam. :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Mikrochip

Postautor: Chcę wierzyć » 11 wrz 2014, 00:47

Małgorzata pisze:Niektórzy na forum twierdzą, ze nie będą wszczepiane mikrochipy.


Nie twierdziłem, że nie będą jeżeli chodzi o mnie. To jest jeszcze przyszłość ale jak ludzie zobaczą, że nie będą musieli nosić portfela, dowodu nawet za granicą, nie będą musieli kasować biletów autobusie, czy płacić za autostrady to przyjmie się to szybko. Fakt zero prywatności i pełna inwigilacja, a w rękach szaleńca może to być niebezpieczne. Jest to natomiast taki sam środek płatniczy jak pieniądze z podobizną Cesarza, czy karty bankowe.

Nie ma to natomiast nic wspólnego z proroctwem o znamieniu Bestii. Są po prostu ludzie którzy już tak mają, chcą was niepokoić. Inni robią to dla pieniędzy rozsiewając nieprawdziwe informacje licząc na ilość wejść na stronę. Jeszcze inni mogą realizować przez swoje polityczne cele. Jednak każdy kto was niepokoi swoją zapłatę odbierze.
Takie informacje rozsiewane są przeważnie przez jakieś strony związane z NWO, UFO, NewAge. Później wchodzi to do kościołów chociaż takie newsy często powstają po za kościołem.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 12 wrz 2014, 02:42

King_Me pisze: to jest rosyjski (polskojęzyczny) portal do ogłupiania polaków.


Słuszna uwaga.


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark

"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr

Ku refleksji.
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 12 wrz 2014, 14:29

To jest mw tak. Republikanie nie lubią demokratów i w związku z tym dążą do odstraszenia poparcia wyborców. Dla chrześcijan teraz tematy NWO, chipy to tematy bardzo chwytliwe więc robią takie głupie filmiki o chipach itp. Robią więc chrześcijanom wodę z mózgu i niedługo chrześcijanie będą protestować przeciwko każdemu porządkowi a to już tylko krok aby uznać chrześcijan za groźną grupę.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.

http://chcewierzyc.blogspot.com/
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 13 wrz 2014, 23:09

oj a moja suczka ma czipa to jest inwigilowana :mrgreen:

Ale nie czipy mogą niepokoić była afera z AcTA i zaraz po tym nagły wysyp ciasteczek, każda stronka informuje o ciasteczkach , przed tą aferką tak nie było , może to są te szpiegowskie i jesteśmy inwigilowani mimo że bez czipów.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 14 wrz 2014, 00:23

Twoją suczką mogą się interesować tylko producenci karm. :D

Ale wyobraź sobie, że nie otrzymujesz ubezpieczenia albo kredytu na mieszkanie ponieważ w twojej rodzinie były przypadki zachorowań na jakąś chorobę genetyczną. Bank nie da Ci kredytu a firma by sobie nie robić kłopotów nie zatrudni Cię. Twoja kartoteka będzie obejmowała wszystkie choroby jakie przechodziłaś, a jeżeli nie będziesz chciała ujawnić to będzie widać jakie leki kupowałaś w aptece, twoje zainteresowania na wet którą ręką wycierasz nos. Oczywiście chrześcijanie nie muszą się przejmować bo Państwo gwarantuje wolność wyznaniową.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.

http://chcewierzyc.blogspot.com/
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 14 wrz 2014, 00:39

Chcę wierzyć pisze: Bank nie da Ci kredytu


Nie korzystam z lichwy, pracę sama sobie organizję, leków kupuję minimum głownie wodę tlenioną apap i ranigast jakoś mało się w ten cały system wbijam i gdyby nie przymus posiadania konta w banku to bym była niewidoczna. no jeszcze internet no to można zrezygnować


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 wrz 2014, 11:10

magda pisze: i gdyby nie przymus posiadania konta w banku to bym była niewidoczna


UWAGA- od kilku lat nie posiadam konta w banku :D
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2014, 11:15 przez Nick, łącznie zmieniany 1 raz.


Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 28 wrz 2014, 22:39

Dlaczego mikrochip a nie konkordat z Watykanem?


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.

http://chcewierzyc.blogspot.com/
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 29 wrz 2014, 00:01

Nick pisze:UWAGA- od kilku lat nie posiadam konta w banku


Jakim cdem ci się to udało ? nie pracjesz? co jesteś rolnikiem i samowystarczalnym???


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 29 wrz 2014, 00:58

magda, pracuję, operuję dwoma kontami bankowymi, jednak żadne z nich nie jest prawnie moją własnością :D



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości