Korwin Mikke twierdzi że kazirodztwa nie trzeba ścigać

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 26 gru 2014, 06:52

pozytywista pisze:I coś przebąkiwuje o Biblii..

Przebąkiwać można, ale już niekoniecznie respektować Biblię jako Słowo Boże i być posłusznym jej zaleceniom. Chrześcijanin, gdy grzeszy, poddaje się pod wpływ demonicznych duchów.

inquisitio pisze:Kurcze,jakbym sluchal Marksa lub Lenina .Lub swiadka Jehowy ;-)
Nie demonizujesz troche rzeczywistosci Fedorowiczu?

Kierownictwo Strażnicy, podobnie jak Marks i Lenin zawsze zdawało sobie sprawę ze zbrodniczości systemu kapitalistycznego:

"Największym i najbardziej gnębicielskim imperium jest imperium anglo-amerykańskie. Przez to należy rozumieć Imperium Brytyjskie, którego Stany Zjednoczone Ameryki stanowią część. To kupieccy Żydzi brytyjsko-amerykańskiego imperium są tymi, którzy zbudowali i nadal rozwijają 'wielki kapitał' jako środek wyzysku i ciemiężenia wielu narodów. Dotyczy to zwłaszcza Londynu i Nowego Jorku, bastionów 'wielkiego kapitału'. " [1934 Yearbook of Jehovah's Witnesses, s.134]

W przeciwieństwie jednak do komunistów ludzie Strażnicy wybrali wiarę w Królestwo Boże które zaprowadzi sprawiedliwość społeczną i neutralność polityczną wzorem Jezusa.


Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 26 gru 2014, 16:55

King_Me pisze: "Obiektywną ocenę sytuacji" bandyckiego systemu w jakim przyszło nam żyć to ja mam co miesiąc gdy wysyłam przelewem haracz do ZUS i do Urzędu Skarbowego.


Pokaż mi kraj funkcjonujący całkowicie BEZ podatków. Co do systemu emerytalnego- ZUS to wąż zjadający własny ogon.

King_Me pisze: Każdy kto głosi że państwo powinno jemu czy komukolwiek innemu dać coś za "darmo" czy "półdarmo" popiera system rabunku jaki obecnie mamy i jest pośrednim złodziejem.


Masz na myśli np dzieci z domów dziecka?

King_Me pisze: Mam prawo nazywać takie osoby złodziejami choćby z tego względy że to ja muszę pod przymusem płacić za ich poronione pomysły.


To nie płać :) Co Cię zmusza? A... wiesz, że będą konsekwencje...? ;) To idź udowadniaj wtedy swoje racje w sądzie, w czym problem? Nie dasz rady? No co Ty... Przecież "prawda was wyzwoli";)


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 26 gru 2014, 16:55

Zastanawiam się, jak długo banda z prawa i z lewa siedząca przy korycie i zmieniająca nazwy partii będzie wodziła za nos to społeczeństwo...
Ostatnio zmieniony 26 gru 2014, 16:59 przez darktofik, łącznie zmieniany 1 raz.


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 26 gru 2014, 16:57

Nawiaasem mówiąc- "najnowsza partyja kanapowa Ja- Ja- Ja- Jaaaanusza K-M już mu chyba przestałą odpowiadać.... Słyszałem, że za dużo w niej przebrzydłej demokracji ;)
Ostatnio zmieniony 26 gru 2014, 17:02 przez darktofik, łącznie zmieniany 1 raz.


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 26 gru 2014, 17:31

darktofik pisze:Pokaż mi kraj funkcjonujący całkowicie BEZ podatków.
Nie istnieje takie państwo. A to się Tobie genialny ekonomista trafił. Polska ma jedną z najniższych stawek CIT w UE. CIT-stawka podatku dochodowego od osób prawnych, (Corporate Income Tax) czyli jest to podatek od dochodów spółek (przedsiębiorstw). W szarej strefie, gdzie pracuje większość Polaków, prywaciarz nie płaci podatków w ogóle. Na podatki (jedne z najmniejszych w UE) narzekają zwykle pazerni do granic śmieszności rozbestwieni luksusem prywaciarze polscy .W UE wyższe stawki CIT od Polski mają: Austria (25%), Belgia (34%), Czechy (24%), Dania (28%), Estonia (23%), Finlandia (26%), Francja (33,3%), Hiszpania (35%), Niemcy (38,6%), Grecja (29%), Luksemburg (29,6%), Malta (35%), Niderlandy (29%), Portugalia (27,5%), Słowenia (25%), Szwecja (28%), Włochy (37,3%), Zjednoczone Królestwo (30%). W socjaldemokratycznej Szwecji obowiązuje podatek progresywny i bogaci muszą tam płacić wysokie podatki. W krajach typu neoliberalnego, jak Polska płacą niewiele lub wcale. W związku z tym brak jest środków na prowadzenie polityki socjalnej państwa. Skala wykluczenia społecznego powiększa się z każdym dniem.

Masz na myśli np dzieci z domów dziecka?
Twój rozmówca King-Me chce żyć bez ubezpieczeń? A co pozostanie mu wtedy, kiedy przyjdzie choroba, wypadek, starość? Torba i kij?

Neoliberalizm polski dąży do pozbawienia obywateli świadczeń socjalnych takich jak:

A) wypłaty z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych na wypadek niewypłacalności pracodawcy.
B) ubezpieczenia chorobowego
C) zasiłku dla bezrobotnych;
D) ubezpieczenia zdrowotnego
E) ubezpieczenia emerytalnego
F) ubezpieczenia rentowego
G) ubezpieczenia wypadkowego

Liberalizm polski likwiduje pracę na czas nieokreślony ,wprowadzając np.śmieciowe umowy o dzieło.W razie "wyrządzenia szkody" pracodawcy lub osobie trzeciej zatrudniony odpowiada w każdym przypadku bez ograniczeń kwotowych. Polski pracodawca najczęściej nie zapewnienia, bo nie musi bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, dobrej atmosfery w miejscu pracy stosując mobbing ,urządzeń sanitarnych ,nie dostarcza narzędzi i ubrania roboczego ,zaniża wynagrodzenie do śmiesznych, żebraczych kwot lub nie płaci w ogóle. Pracodawca oszukuje i okrada na wszelkie dostępne mu sposoby, kapitaliści i ich dyspozycyjni politycy liberalni to groźne i niebezpieczne dla pracowników i ich rodzin szkodniki, które atakują społeczeństwo polskie .Prawo powinno chronić ludzi pracy, a nie zezwalać na szkodzenie im przez garstkę najbogatszych i najbardziej bezwzględnych nikczemników. :thumbdown:


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 26 gru 2014, 19:04

Fedorowicz pisze:Liberalizm polski likwiduje pracę na czas nieokreślony ,wprowadzając np.śmieciowe umowy o dzieło.W razie "wyrządzenia szkody" pracodawcy lub osobie trzeciej zatrudniony odpowiada w każdym przypadku bez ograniczeń kwotowych. Polski pracodawca najczęściej nie zapewnienia, bo nie musi bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, dobrej atmosfery w miejscu pracy stosując mobbing ,urządzeń sanitarnych ,nie dostarcza narzędzi i ubrania roboczego ,zaniża wynagrodzenie do śmiesznych, żebraczych kwot lub nie płaci w ogóle. Pracodawca oszukuje i okrada na wszelkie dostępne mu sposoby, kapitaliści i ich dyspozycyjni politycy liberalni to groźne i niebezpieczne dla pracowników i ich rodzin szkodniki, które atakują społeczeństwo polskie .Prawo powinno chronić ludzi pracy, a nie zezwalać na szkodzenie im przez garstkę najbogatszych i najbardziej bezwzględnych nikczemników.

A pracodawcy narzekają i narzekają, aż słuchać trudno. Jakby im się wielka krzywda działa, tylko współczuć, ...i płakać nad ich trudnym losem :cry:


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 26 gru 2014, 19:06

Fedorowicz pisze:Liberalizm polski likwiduje pracę na czas nieokreślony ,wprowadzając np.śmieciowe umowy o dzieło.W razie "wyrządzenia szkody" pracodawcy lub osobie trzeciej zatrudniony odpowiada w każdym przypadku bez ograniczeń kwotowych. Polski pracodawca najczęściej nie zapewnienia, bo nie musi bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, dobrej atmosfery w miejscu pracy stosując mobbing ,urządzeń sanitarnych ,nie dostarcza narzędzi i ubrania roboczego ,zaniża wynagrodzenie do śmiesznych, żebraczych kwot lub nie płaci w ogóle. Pracodawca oszukuje i okrada na wszelkie dostępne mu sposoby, kapitaliści i ich dyspozycyjni politycy liberalni to groźne i niebezpieczne dla pracowników i ich rodzin szkodniki, które atakują społeczeństwo polskie .Prawo powinno chronić ludzi pracy, a nie zezwalać na szkodzenie im przez garstkę najbogatszych i najbardziej bezwzględnych nikczemników.

A pracodawcy narzekają i narzekają, aż słuchać trudno. Jakby im się wielka krzywda działa, tylko współczuć, ...i płakać nad ich trudnym losem :cry:


King_Me
Posty: 184
Rejestracja: 21 sie 2014, 18:30
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: King_Me » 26 gru 2014, 20:47

Fedorowicz pisze: Twój rozmówca King-Me chce żyć bez ubezpieczeń? A co pozostanie mu wtedy, kiedy przyjdzie choroba, wypadek, starość? Torba i kij?
Wybacz ale choroba już przyszła i pomimo kilkuletniego opłacania ZUS i NFZ jako przedsiębiorca gówno od tego Państwa dostałem.

W samym tylko listopadzie wydałem ok. 5 tys zł na prywatny zabieg który powinienem mieć za darmo. Teraz wydaje pieniądze na rehabilitację którą też podobno powinienem mieć za darmo, a nie mam ... a raczej mógłbym mieć ale za parę miesięcy.

System ZUS i NFZ na który płacę kilkanaście tysięcy rocznie niejednokrotnie zmusza mnie do tego bym płacić na kredyt za to co powinienem mieć za darmo.

Ale i tak się cieszę bo gdybym polegał na NFZ to od roku w ogóle bym nie chodził.

Więc wybacz ale gdzieś mam takie ubezpieczenie za które nigdy nic nie otrzymałem. Tak samo jak gdzieś mam tą państwową emeryturę. Jak przedsiębiorca dostanę najniższą z możliwych więc ten "torbę i kij" o którym piszesz dostanę właśnie od państwa za to że płacę comiesięczny haracz.

Ale niestety haracz trzeba płacić by alkoholicy dostawali z pomocy społecznej z pieniądze na wino, by jakiś katolicki biskup wybudował sobie muzeum JP2, ten czy inny poseł mógł sobie pojechać z żoną do Madrytu czy żeby dotować kopalnie w których nie ma węgla by zatrudnieni tam górnicy nie narobili czarnego PR rządowi swoimi strajkami.


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 26 gru 2014, 21:30

King_Me, co fakt to fakt. Okradziono nas.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 26 gru 2014, 23:00

kruszynka pisze:King_Me, co fakt to fakt. Okradziono nas.


Zrobiłaś coś z tym?


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 27 gru 2014, 14:19

darktofik pisze:Zrobiłaś coś z tym?

Ja zrobiłam: nie idę nigdy więcej na wybory, aby nie przykładać ręki do diabelstwa, któe nami rządzi.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 27 gru 2014, 15:13

Całą tą hołotę,która od 25 lat tylko wymienia się stołkami, wywaliłabym na zbity pysk. Dożywotnio zakazała politykowania i zajmowania stanowisk jakichkolwiek. To jedna wielka banda i ci z prawa i z lewa i pośrodku.


O patrz! Gadasz dokładnie tak samo jak szajbus Korwin! :lol:


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 27 gru 2014, 15:17

Nick pisze:O patrz! Gadasz dokładnie tak samo jak szajbus Korwin!

Poważnie?. On tak mówi? :roll:
Nie wiedziałam,że jest mi tak bliski :lmao: :meeting: Ja i Korwin 2 bratanki :mrgreen: ;-)


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 27 gru 2014, 15:56

kontousunięte1 pisze:Poważnie?. On tak mówi?


Ano, nawet dokładnie tych słów używa :D
Prezentowane w mediach jego wypowiedzi zazwyczaj są zmanipulowane tak, by przedstawić go w złym świetle.


Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 27 gru 2014, 16:08

Nick pisze:
kontousunięte1 pisze:Poważnie?. On tak mówi?


Ano, nawet dokładnie tych słów używa :D
Prezentowane w mediach jego wypowiedzi zazwyczaj są zmanipulowane tak, by przedstawić go w złym świetle.


Zapomina jedynie o małym drobiazgu: o całej masie rządnych władzy i koryta pijawek, które bardzo by chciały, a jednak dorwać się nie mogą. O takich, jak on sam :) Jego w złym świetle nie trzeba przedstawiać. Sam robi to doskonale.


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości