Żydzi wracają do Polski

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 13 kwie 2015, 13:14

Ks. Jeremiasza 47

(4) Nadszedł bowiem dzień, by zniszczyć wszystkich Filistynów [kto uwaza sie dzisiaj za potomkow Filistynow? Palestynczycy. Oczyiwscie nimi nie sa, ale jest to wyrazenie symboliczne]. I wytępię wszystkie niedobitki, mogące nieść pomoc dla Tyru i Sydonu [dzisiejszy Liban, kilkakrotnie walczyl z Izraelem i ma bardzo duza liczbe palestynskich uchodzcow]. Pan zniszczy naprawdę Filistynów, pozostałość z wyspy Kaftor [dzisiaj obszar w Egipcie. Egipt rowniez walczyl z Izraelem po stronie Palestynczkow]. (5) Ostrzyżona jest do cna Gaza, spustoszony Aszkelon[ dzisiaj izraelskie miasto graniczace z Gaza, kiedys zamieszkale przez Palestynczykow, po wojnie bylo spustoszone].

Ks. Sofoniasza 2

"Szukajcie Pana, wszyscy pokorni ziemi, którzy pełnicie Jego nakazy; szukajcie sprawiedliwości, szukajcie pokory, może się ukryjecie w dzień gniewu Pańskiego. (4) Bo Gaza będzie opuszczona, Aszkelon zaś w pustynię się obróci, Aszdod [miasto w Izraelu. Kiedys zamieszkale przez Palestynczykow a po wojnie spustoszone i zamieszkale przez Zydow] w południe wypędzą i Ekron [obszar w Izraelu, zdania sa podzielone co do dizsiejszej lokalizacji] będzie zburzony. (5) Biada zamieszkującym wybrzeże morskie - narodowi Kreteńczyków! Słowo Pańskie przeciwko wam; Kanaanie, ziemio filistyńska: Zniszczę cię przez brak mieszkańców. (6) I będzie wybrzeże morskie pastwiskiem - lęgowiskiem pasterzy i (miejscem) na zagrody dla trzód. (7) Będzie także pas morski dla reszty z domu Judy: tam będą oni paśli swe stada, w domach Aszkelonu będą się wieczorem wylegiwali, bo nawiedzi ich Pan, Bóg ich, i odmieni ich los. (8) Słyszałem urąganie Moabu [dzsiejsza Jordania] i bluźnierstwa synów Ammona [semicki narod z Jordanii czyli dzisiaj Jordanczycy ktorzy rowniez walczyli z Izraelem], którymi lżyli mój lud i wywyższali się w swoich granicach. (9) Dlatego: Na moje życie - wyrocznia Pana Zastępów, Boga Izraela: Moab będzie jak Sodoma, a synowie Ammona jak Gomora: ziemią pokrzyw, usypiskiem soli i pustynią na wieki. Reszta ludu mego ich złupi, a pozostali z mego narodu przejmą ich posiadłości. (10) To ich spotka za ich pychę, lżyli bowiem i wynosili się ponad lud Pana Zastępów. (11) Strasznym dla nich okaże się Pan, bo sprawi, że znikną wszystkie bóstwa ziemi, i będą Mu oddawać pokłon: każdy z miejsca swego, wszystkie pogańskie wybrzeża. (12) Także wy, Kuszyci [dzisiejszy Sudan czyli kraj arabskich i afrykanskich muzulamnow] , moim mieczem pobici będziecie. (13) I wyciągnie On rękę na północ, i zniszczy Asyrię [dzisiejsze Islamskie panstwo], i obróci Niniwę[miasto w Iraku ] w pustkowie, w suchy step, jak pustynię. (14)"


I tego oczywiscie jest wiecej. Z reszta. Islamskie panstwo juz jest na calym swiecie wiec nie wiem jak illuminati dadza sobie z nimi rade jesli w kazdym zakatku swiata mamy uspione komorki Islamskiego Panstwa ktore tylko czekaja na rozkaz. Co ty myslisz ze to jakies dzikusy na wielbladach? Oni trzepia kupe forsy ze sprzedazy narkotykow, handlu zywym towarem, z ropy naftowej i okupow. Dopiero co sie pojawili a juz sa najbogatsza organizacja terrorystyczna skladajaca sie nie z analfabetow a wyksztalconych na Zachodzie muzulmanskich lekarzy, technikow i informatykow. Wpuscilismy na Zachod konia trojanskiego ktorego juz sie nie pozbedziemy, bo jesli w takiej Szwecji muzulmanska miejszosc juz zastrasza wiekszosc to co bedzie za kilka lat? Tego juz sie nie pozbedziesz. Tym bardziej ze za plecami prawie wszystkie kraje muzulmanskie z nimi wspolpracuja: Palestyna, Somalia, Egipt, Turcja i Libia to na pewno. Jak muzulmanie zaczna sie afiszowac w Polsce to sami zobaczycie. jeszcze z tym nie macie problemu ale potem jak sie zacznie to bedziecie blagac syjonistow o pomoc tak jak bylo w Libanie. Najpierw katolicy i ortodoksi walczyli z Zydami po stronie palestynskich importowanych muzulmanow a pozniej jak muzulmanski kon trojanski sie uaktywnil to dobrze ze Izrael pomogl bo by tam chrzescijan bylo tyle co Koptow w Egipcie. Przeciez Liban byl krajem chrzescijanskim. A teraz chrzescijanie ledwo co utrzymuja sie tam w 50%.


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 13 kwie 2015, 16:54

Chrześcijaństwo do roku 600:

Obrazek

Ekspansja islamu do roku 750:

Obrazek

Tylko 118 lat po śmierci Mahometa muzułmanie ukradli nam: Palestynę z Jerozolimą, Egipt, Północną Afrykę, Armenię oraz mniejsze krainy. Zaczęli się wdzierać do Hiszpanii, a ponadto próbowali dostać się do Konstantynopola. Obecnie skradziona jest również Turcja, która dawniej była chrześcijańska, a Konstantynopol jest Istambułem - Cesarstwo Bizantyjskie upadło. Nie mamy już czterech z pięciu patriarchatów chrześcijańskich, które tworzyły dawną pentarchię - utraciliśmy Aleksandrię, Antiochię, Konstantynopol i Jerozolimę. Muzułmanie panoszą się jako emigranci, próbując zdestabilizować Europę od wewnątrz. Na wschodzie powstaje nowy kalifat, chcący zjednoczyć kraje islamskie pod jednym sztandarem i pod władzą jeden osoby zwanej kalifem.

Wróg u bram, Ty mówisz, że Żydzi pragną zapanować nad światem. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 17:19

PanJestMocaMoja pisze:No wlasnie w tym problem ze Talmudysci nie sa syjonistami. Na pewno nie w tym sensie ktory ty znasz. Talmudysci nienawidza panstwa Izrael, pala jego flage i chca byc pod panowaniem muzulmanow. Oni sa syjonistami w takim sensie ze czekaja az ktos pokojowo da im mieszkac w Izraelu i wybuduje im Swiatynie, nawet jesli to bedzie muzulmanin. Niektorzy rabini mowia ze beda to Persowie tak jak bylo za czasow Nechemiasza i Ezdrasza, ze Persowie pozowlili Zydom osbudowac Swiatynie. Tylko ze Persowie dzisiaj sa muzulmanami. Dlatego tez Talmudysci kolaboruja z Iranem (dawna Persja) przeciwko syjonistom/panstwu Izrael. Czy ty wiesz ze Talmudysci akceptuja muzulmanow i chca byc pod ich panowaniem ale nienawidza syjonistow (czyli Zydow nie-talmudystow) i chrzescijan?
Brawo. A o czym ja do tej pory piszę? Tylko dla Ciebie Syjoniści to Judejczycy a dal mnie Judejczycy to nie Syjoniści.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 17:41

PanJestMocaMoja pisze:Ks. Jeremiasza 47
Tak. To dzieje czasów ostatecznych.
PanJestMocaMoja pisze:Islamskie panstwo juz jest na calym swiecie wiec nie wiem jak illuminati dadza sobie z nimi rade jesli w kazdym zakatku swiata mamy uspione komorki Islamskiego Panstwa ktore tylko czekaja na rozkaz. Co ty myslisz ze to jakies dzikusy na wielbladach?

Każda interpretacja Apokalipsy, którą słyszałem opiera się na bestii, wielkiej nierządnicy i czasach. Z tego zawsze wynikało tez, że powstanie jedna religia, oddawanie czci bestii. Nie ma tam muzułmanów jako jedynych wrogów Boga. Jest natomiast cały świat kłaniający się bestii i jej obrazowi. W tym na pewno muzułmanie. ;-)


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 17:43

PanJestMocaMoja pisze:Co ty myslisz ze to jakies dzikusy na wielbladach? Oni trzepia kupe forsy ze sprzedazy narkotykow, handlu zywym towarem, z ropy naftowej i okupow. Dopiero co sie pojawili a juz sa najbogatsza organizacja terrorystyczna skladajaca sie nie z analfabetow a wyksztalconych na Zachodzie muzulmanskich lekarzy, technikow i informatykow. Wpuscilismy na Zachod konia trojanskiego ktorego juz sie nie pozbedziemy, bo jesli w takiej Szwecji muzulmanska miejszosc juz zastrasza wiekszosc to co bedzie za kilka lat? Tego juz sie nie pozbedziesz. Tym bardziej ze za plecami prawie wszystkie kraje muzulmanskie z nimi wspolpracuja: Palestyna, Somalia, Egipt, Turcja i Libia to na pewno. Jak muzulmanie zaczna sie afiszowac w Polsce to sami zobaczycie. jeszcze z tym nie macie problemu ale potem jak sie zacznie to bedziecie blagac syjonistow o pomoc tak jak bylo w Libanie. Najpierw katolicy i ortodoksi walczyli z Zydami po stronie palestynskich importowanych muzulmanow a pozniej jak muzulmanski kon trojanski sie uaktywnil to dobrze ze Izrael pomogl bo by tam chrzescijan bylo tyle co Koptow w Egipcie. Przeciez Liban byl krajem chrzescijanskim. A teraz chrzescijanie ledwo co utrzymuja sie tam w 50%.
Tak napisałaś, jakbym się wczoraj dopiero urodził. Ja wszystko to wiem. Także luzik. :lol:


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 17:46

Dragonar pisze:Wróg u bram, Ty mówisz, że Żydzi pragną zapanować nad światem.
Bo chcą. ;-) Czytając proroctwa , ale w duchu judaizmu, sam zobacz, że mają nadzieję odzyskać swoje ziemskie królestwo.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 17:48

Dragonar, dużymi literami nad Twoim postem. Dokładnie tak myślą ;-)


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 13 kwie 2015, 18:07

mjsystem pisze:
Dragonar pisze:Wróg u bram, Ty mówisz, że Żydzi pragną zapanować nad światem.
Bo chcą. ;-) Czytając proroctwa , ale w duchu judaizmu, sam zobacz, że mają nadzieję odzyskać swoje ziemskie królestwo.

To życzę im powodzenia z tą garstką ludzi... Zresztą wolę pluralistycznie nastawionych Żydów panujących w Izraelu, niż konsekwentnych muzułmanów panujących nad światem. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 13 kwie 2015, 19:05

Dobra chlopaki, porzucam watek. Zycze milej dyskusji, ale na koniec tylko powiem ze ja jako kobieta nie obawiam sie Talmudystow bo oni uwazaja Nie-Talmudystki za tak obrzydliwe ze ich palcem nie rusza, natomiast przez muzulmanow grupowo zgwalcona nie chcialabym byc a wiem ze oni to nawet mezczyzn nie oszczedzaja, ani starcow i dzieci. Oni wszystko zgwalca; od czlowieka po koze. Na targu niewolnikow nie zamierzam sie znalezc zatem wole panstwo Izrael. Jak ty MjSystem masz ochote to mozesz walczyc z syjonistami po stronie muzulmanow i ofiarowac wlasna zone i dzieci tak jak naiwni katolicy z Libanu, ktorzy walczyli z syjonistami, a zostali zgwalceni i ograbieni na wlasnym podworku przez muzulmanow ktorym pomagali. Czy jak ci sie wydaje? W chwilii gdy muzulmanie beda walczyli po stronie Izraela to po czyjej stronie staniesz? No chyba nie z boku. Ja bez stresu chetnie poczekam na Pana Jezusa na Syjonie otoczona dziewczynami z armii Izraela IDF a inni dla mnie tam moga jak najbardziej z lewakami i katolikami czekac az Islamski Kalifat ich grupowo zgwalci a potem pogra ich glowami w pilke nozna.

PS: Co do tych syjonistow to naprawde nie wiem o kogo ci chodzi. Chodzi ci o tych anty-syjonistow ktorzy sa syjonistami w tym sensie ze pragna aby muzulmanie wybudowali im Swiatynie i nimi rzadzili a nienawidza panstwa Izrael czy o tych ktorzy wspieraja panstwo Izrael czyli normalnych Zydow i mase chrzescijan. Pan Henryk mowiac o syjonistach mowi wlasnie o tej drugiej grupie: czyli o normalnych Zydach i chrzescijanach, w tym tez wielu inteligentnych ludzi z roznych religii ktorym Pan dal rozum by rozroznic ze miedzy sekularnym panstwem Izrael a nazistami z Palestyny to nazisci z Palestyny sa ta zla strona a nie ludzie ktorzy staraja sie przezyc. Zobaczymy jak bedzie z Polakami jak was muzulamnie zaczna wyzynac i gwalcic wasze zony i corki, czy bedziecie choc w procencie tak lagodni jak Zydzi. Wystarczy spojrzec na Serbow. Jak muzulmanie zaczeli zewszad ich gwalcic i zabijac to jak dostali szajby to do dzisiaj ciagaja ich obywateli po sadach miedzynarodowych.


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 19:59

Dragonar pisze:To życzę im powodzenia z tą garstką ludzi... Zresztą wolę pluralistycznie nastawionych Żydów panujących w Izraelu, niż konsekwentnych muzułmanów panujących nad światem.

Nie mam pojęcia, czy w ogóle do tego dojdzie, na pewno będzie konflikt.
Dla mnie dziś nie ma już Judejczyków z pokolenia Judy. Jest niby nowe Państwo, ale czy to samo? :-| Jako chrześcijanin błogosławię ich. Z drugiej strony mam przed nimi zwykłe obawy. Jako jedyni mają na 100% broń atomową. Jako jednostki mają władzę finansową. Chcą odzyskać za wszelką cenę Jerozolimę i miejsce świątynne. Czytają Talmud i uznają go za podstawę nauczania.
Jedno jest (jak dla mnie) pewne. Mają swój udział w Apokalipsie.
Stąd wątek, że Żydzi wracają do Polski. Być może pokojowo nastawieni Żydzi chcą uciec tam, gdzie jest spokój.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 20:04

PanJestMocaMoja pisze:Jak ty MjSystem masz ochote to mozesz walczyc z syjonistami po stronie muzulmanow i ofiarowac wlasna zone i dzieci tak jak naiwni katolicy z Libanu, ktorzy walczyli z syjonistami, a zostali zgwalceni i ograbieni na wlasnym podworku przez muzulmanow ktorym pomagali.
:oops: Skąd ten pomysł :eek:
PanJestMocaMoja pisze:Czy jak ci sie wydaje? W chwilii gdy muzulmanie beda walczyli po stronie Izraela to po czyjej stronie staniesz?
Będę już albo w niebie albo właśnie porwany? :mrgreen:
PanJestMocaMoja pisze: Ja bez stresu chetnie poczekam na Pana Jezusa na Syjonie otoczona dziewczynami z armii Izraela IDF
:camouflage:


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 13 kwie 2015, 20:24

mjsystem pisze:Będę już albo w niebie albo właśnie porwany? :mrgreen:


Aaaa.... rozumiem. To ty wierzysz ze zostaniesz porwany przed uciskiem. No oby ta nauka okazala sie prawdziwa. Fajnie by bylo. Bo szkoda tych wszystkich chrzescijanek ktore mialyby zostac grupowo zgwlacone na smierc. Ja i tak nie dozyje tych czasow bo muzulmanie i tak mnie zamorduja zanim to bedzie sie dziac, ale cos za milo mi brzmi ta wersja z porwaniem. Chcialabym w nia wierzyc ale cos jest zapiekna zeby byla prawdziwa, tym bardziej ze chrzescijane w czasach Imperium Rzymskiego przechodzili straszne tortury i nie zostali oszczedzeni wiec nie wiem, ale oby nas Pan ocalil przed ta chwila.


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 13 kwie 2015, 20:42

W sprawie gwałtu: najlepszym miejscem na to w czasie pokoju są Indie. Sondaż pokazał, że jedna czwarta mężczyzn w Indiach już kiedyś użyło siły, czyli zgwałciło kobietę. Czyli jest to tam całkiem normalne.

Oczywiście w czasie wojny/dżihadu prawdopodobieństwo zgwałcenia przez bojowniczych muzułmanów (mudżahedinów?) jest o wiele większe, niż przez mężczyzn (wyznania hinduistycznego) w Indiach.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 13 kwie 2015, 21:10

artur403 pisze:W sprawie gwałtu: najlepszym miejscem na to w czasie pokoju są Indie. Sondaż pokazał, że jedna czwarta mężczyzn w Indiach już kiedyś użyło siły, czyli zgwałciło kobietę. Czyli jest to tam całkiem normalne.

Oczywiście w czasie wojny/dżihadu prawdopodobieństwo zgwałcenia przez bojowniczych muzułmanów (mudżahedinów?) jest o wiele większe, niż przez mężczyzn (wyznania hinduistycznego) w Indiach.


W Szwecji nie ma wojny a caly czas kogos gwalca. I to juz dzieci, mezczyzn, staruszki i chorych psychicznie. Ja codziennie czytam na internecie ze ktos zostal zgwalcony. Teraz zwgalcili kobiete w klubie nocnym http://www.friatider.se/polisen-utreder ... -nattklubb, to kobieta w szpitalu dla psychicznie chorych byla gwalcona przez trzy dni przez muzulmanina z Erytrei http://www.friatider.se/kvinna-valdtogs ... -i-sverige a teraz nowu wchodze na strone z wiadomosciami i czytam ze mezczyzna z personelu w jakims domu prawdopodobnie dla niepelnosprawnych zgwalcil mieszkanke tego kolektywu http://www.friatider.se/personal-ska-ha ... ruppboende I tak codzien. Najgorzej to maja blondynki i niebieskookie. Polacy powinni sie chronic bo jak oni wpadna do Polski to nie oszczedza zadnej Polki.


Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 13 kwie 2015, 22:16

Nie ma takiej opcji, by w Polsce kobiety były zagrożone przez wojujący Islam.



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości