Żydzi wracają do Polski

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Żydzi wracają do Polski

Postautor: artur403 » 29 mar 2015, 23:55

Czy spodziewacie się w najbliższych latach przesiedlenia Żydów z Izraela do Polski??
https://www.youtube.com/watch?v=O0RUK9-i0SI

... Zwłaszcza żydów, którzy od dłuższego czasu planują ewakuację Izraela na tereny Europy Środkowo-Wschodniej.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
albercik
Posty: 1917
Rejestracja: 19 cze 2011, 17:03
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: albercik » 30 mar 2015, 00:22

Na Ukraine juz przybyli i zdobyli władze https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... -nim-stoi/


od grudnia 2013 stałem się członkiem KEA. Moje starsze wpisy wynikały z poszukiwań i należy uważać je za nieaktualne
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 30 mar 2015, 16:02

Wbrew mądrym opiniom światem nie steruje grupa brodatych siwych żydów. Ale kto wie... 8-)


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 01 kwie 2015, 21:20

Ja to widzę tak: Iran współpracuje z USA i staje się potęgą nuklearną, na Bliskim Wschodzie wybucha zawierucha,
Żydzi wracają(ewakuują się) do Polski, w końcu interweniują Chińczycy. Chińczycy po trupach Arabów wchodzą do Jerozolimy.
Koniec odcinka pierwszego.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 01 kwie 2015, 22:31

artur403 pisze:[...] Chińczycy po trupach Arabów wchodzą do Jerozolimy.
Koniec odcinka pierwszego.

Co? Chińczycy w Jerozolimie? Prędzej dojdzie do masowego ataku wojsk państw islamskich na Izrael.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
Niedźwiadek
Posty: 96
Rejestracja: 28 lis 2014, 22:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niedźwiadek » 01 kwie 2015, 23:06

Czyli z końca świata nici :-/


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 02 kwie 2015, 10:03

Odcinek drugi.

Turcja uderza na Rosję i zostaje zmiażdżona. Turcja rozpada się na kilka części (m. in. państwo Kurdów). Rosja z rozmachu też wchodzi do Jerozolimy. Mała część Turcji (w tym Stambuł) dostaje się pod panowanie Grecji.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 02 kwie 2015, 12:51

artur403 pisze:Odcinek drugi.

Turcja uderza na Rosję i zostaje zmiażdżona. Turcja rozpada się na kilka części (m. in. państwo Kurdów). Rosja z rozmachu też wchodzi do Jerozolimy. Mała część Turcji (w tym Stambuł) dostaje się pod panowanie Grecji.

Na jakiej podstawy Ty tworzysz te odcinki? I niby dlaczego wszyscy pchają się do Jerozolimy? :P

Tutaj są chociaż jakieś pozytywy:
artur403 pisze:Mała część Turcji (w tym Stambuł) dostaje się pod panowanie Grecji.

Konstantynopol wraca do Cesarstwa Bizantyjskiego, jak rozumiem. :thumbup:


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 02 kwie 2015, 14:16

Coco pisze:Wbrew mądrym opiniom światem nie steruje grupa brodatych siwych żydów. Ale kto wie...
Sterują iluminaci i syjoniści. Czeka nas 3 wojna na polu Izrael - muzułmanie.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 02 kwie 2015, 14:37

mjsystem pisze:
Coco pisze:Wbrew mądrym opiniom światem nie steruje grupa brodatych siwych żydów. Ale kto wie...
Sterują iluminaci i syjoniści. Czeka nas 3 wojna na polu Izrael - muzułmanie.

Syjoniści? Błagam... Czyżbyś uległ muzułmańskiej propagandzie antysyjonistycznej, która gloryfikuje Hamas?


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 02 kwie 2015, 15:26

Dragonar pisze:
artur403 pisze:Odcinek drugi.

Turcja uderza na Rosję i zostaje zmiażdżona. Turcja rozpada się na kilka części (m. in. państwo Kurdów). Rosja z rozmachu też wchodzi do Jerozolimy. Mała część Turcji (w tym Stambuł) dostaje się pod panowanie Grecji.

Na jakiej podstawy Ty tworzysz te odcinki? I niby dlaczego wszyscy pchają się do Jerozolimy? :P

Tutaj są chociaż jakieś pozytywy:
artur403 pisze:Mała część Turcji (w tym Stambuł) dostaje się pod panowanie Grecji.

Konstantynopol wraca do Cesarstwa Bizantyjskiego, jak rozumiem. :thumbup:


W necie jest filmik pewnego prawosławnego mnicha, który to opowiada. (To jego proroctwo.)
Mam nadzieje, że nie pokręciłem.
Konkluzja jest taka, że jeszcze w tym pokoleniu Grecy odzyskają Konstantynopol.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
Niedźwiadek
Posty: 96
Rejestracja: 28 lis 2014, 22:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niedźwiadek » 02 kwie 2015, 22:18

artur403 pisze:
Dragonar pisze:
artur403 pisze:Odcinek drugi.

Turcja uderza na Rosję i zostaje zmiażdżona. Turcja rozpada się na kilka części (m. in. państwo Kurdów). Rosja z rozmachu też wchodzi do Jerozolimy. Mała część Turcji (w tym Stambuł) dostaje się pod panowanie Grecji.

Na jakiej podstawy Ty tworzysz te odcinki? I niby dlaczego wszyscy pchają się do Jerozolimy? :P

Tutaj są chociaż jakieś pozytywy:
artur403 pisze:Mała część Turcji (w tym Stambuł) dostaje się pod panowanie Grecji.

Konstantynopol wraca do Cesarstwa Bizantyjskiego, jak rozumiem. :thumbup:


W necie jest filmik pewnego prawosławnego mnicha, który to opowiada. (To jego proroctwo.)
Mam nadzieje, że nie pokręciłem.
Konkluzja jest taka, że jeszcze w tym pokoleniu Grecy odzyskają Konstantynopol.



Popcorn stygnie, a trzeciego odcinka brak :-/

Pamiętajcie o Damaszku!


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 07 kwie 2015, 13:05

Coco pisze:Wbrew mądrym opiniom światem nie steruje grupa brodatych siwych żydów. Ale kto wie...


Kto najbardziej zyskal na 1 i 2 Wojnie Swiatowej?


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 07 kwie 2015, 13:16

Dragonar pisze:Syjoniści? Błagam... Czyżbyś uległ muzułmańskiej propagandzie antysyjonistycznej, która gloryfikuje Hamas?

Nie mówimy o ortodoksyjnych Żydach. Ci własnie uciekają, być może i do Polski.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm

I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza,
mającą dziesięć rogów i siedem głów,
a na rogach jej dziesięć diademów,
a na jej głowach imiona bluźniercze1.
2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
łapy jej - jakby niedźwiedzia,
paszcza jej - jakby paszcza lwa.
A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.
3 I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną,
a rana jej śmiertelna została uleczona2.

A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią,

Czy to nie nowe państwo Izrael?


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości