Żydzi wracają do Polski

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 14 kwie 2015, 11:17

PanJestMocaMoja pisze:W Szwecji nie ma wojny a caly czas kogos gwalca.
Tylko takie rzeczy czytasz? Nic dziwnego, że masz obawy. :-?


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 15 kwie 2015, 16:32

Jak bardzo państwo Izrael (czyli syjoniści) jest nienawidzone:

https://www.youtube.com/watch?v=2pjFJ0HPt5g


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 15 kwie 2015, 17:50

artur403 pisze:Jak bardzo państwo Izrael (czyli syjoniści) jest nienawidzone:

https://www.youtube.com/watch?v=2pjFJ0HPt5g

"Ibn 'Umar reported Allah's Messenger (may peace be upon him) as saying: You will fight against the Jews and you will kill them until even a stone would say: Come here, Muslim, there is a Jew (hiding himself behind me) ; kill him." (Sahih Muslim 41:6981) / "Ibn 'Umar podał, że Posłaniec Allaha (pokój niech będzie z nim) powiedział: Będziecie walczyć przeciwko Żydom i będziecie ich zabijać, dopóki nawet kamienie nie powiedzą: Chodź tutaj, muzułmaninie, tutaj jest Żyd (chowający się za mną); zabij go."


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 16 kwie 2015, 12:51

Jak bardzo państwo Izrael (czyli syjoniści) jest nienawidzone:

https://www.youtube.com/watch?v=2pjFJ0HPt5g


Najlepsza jest wypowiedz w minucie 5:26, kiedy to "Palestynczyk" twierdzi ze w Izraelu jest stare powiedzenie "zabij Palestynczyka a dostaniesz dolara". Dobry Boze, prosze Cie naucz muzulmanow mowic prawde. Nikt nigdy nie slyszal tego powiedzenia ale wszyscy to wiedza :lmao: Kiedy wiesz ze "Palestynczyk" klamie? Kiedy otwiera usta.


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 12 cze 2015, 00:21

Czy Żydzi wrócą do Polski? Póki co zabierają nasze pieniądze:

http://www.cda.pl/video/128862c3/Sprawa-dla-ABW-Zlodziejska-reprywatyzacja-Tuska-dr-Zbigniew-Kekus

Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.

Israel Singer, sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 1986- 2001


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości