Żydzi wracają do Polski

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 07 kwie 2015, 16:19

mjsystem -
mjsystem pisze:
Dragonar pisze:Syjoniści? Błagam... Czyżbyś uległ muzułmańskiej propagandzie antysyjonistycznej, która gloryfikuje Hamas?

Nie mówimy o ortodoksyjnych Żydach. Ci własnie uciekają, być może i do Polski.

Co to za różnica, czyli chodzi o ortodoksyjnych żydów, czy o niereligijne osoby, które są Żydami? Mam wrażenie, że dałeś się zwieść antysemickiej propagandzie, która przedstawia Palestyńczyków jako lud uciśniony, a Izrael jako szatańskiego agresora. Jeżeli ktokolwiek zasługuje na posiadanie własnego państwa na terenach Palestyny, to właśnie Żydzi. Hamas powinien natomiast zostać zdelegalizowany i zlikwidowany jako organizacja terrorystyczna. Mam nadzieję, że powody są dla Ciebie jasne:

I. Teoria zawarta w statusie Hamasu: „Dzień sądu ostatecznego nie nadejdzie, dopóki muzułmanie nie staną do walki z Żydami i zabiją ich. Żydzi będą chować się za skały i drzewa, a skały i drzewa będą wykrzykiwać: 'Muzułmaninie, jest tutaj Żyd ukrywający się za mną, chodź i zabij go’.” (art. 7) / Źródło: LINK.

II. Praktyka:
Obrazek

mjsystem pisze:http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm

Nie ma nic złego w syjonizmie.

mjsystem pisze:I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza,
mającą dziesięć rogów i siedem głów,
a na rogach jej dziesięć diademów,
a na jej głowach imiona bluźniercze1.
2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
łapy jej - jakby niedźwiedzia,
paszcza jej - jakby paszcza lwa.
A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.
3 I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną,
a rana jej śmiertelna została uleczona2.

A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią, [/b]
Czy to nie nowe państwo Izrael?

Zdecydowanie nie. Niby dlaczego? Izrael to jedyne normalne państwo na Bliskim Wschodzie. Jest otoczone przez chore państwa muzułmańskie. Zobacz sobie, na czym jest oparty ustrój Izraela, a na czym ustroje krajów ościennych. W większości krajów dookoła Izraela nie mógłbyś nawet legalnie być chrześcijaninem.

Bestia i Antychryst ze wskazanego przez Ciebie fragmentu może być islamskim Mesjaszem, czyli Mahdim.

Imperator -
Imperator pisze:Kto najbardziej zyskal na 1 i 2 Wojnie Swiatowej?

Z pewnością nie Żydzi/żydzi.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 07 kwie 2015, 18:20

Nie chce naprawde komentowac. Pragne zachowac kobieca lagodnosc i najchetniej nie udzielac sie wcale na forum ale... no powaznie? Polska obiecana ziemia dla Zydow? Jaka obiecana ziemia? Sami Polacy nawet nie chca mieszkac w Polsce. Max Kolonko - patriota polski ze Stanow Zjednoczonych. Cejrowski patriota polski- z Ameryki Poludniowej. Joanna Krupa, Anja Rubik, Alicja Bachleda Curus - wszyscy kochaja Polske tylko z daleka. Nawet sami forumowicze ktorzy o rozdrapywaniu Polski pisza z Wielkiej Brytanii. Od kiedy to kraj najwiekszych antysemitow i rasistow w calej Europie jest ziemia obiecana dla Zydow? :lmao: Nawet Ola Szwed, pol Nigeryjka rzucali ostatnio narodowcy po przystanku gdy polscy przechodnie tylko sie patrzyli dotad az rozpoznali w niej celebrytke i dzieki Bogu ja zostawili.

Rozmawialam z amerykanskimi Zydami i poznalam Zydow i nigdy jeszcze nie slyszalam zeby ktos byl zainteresowany Polska. Polacy nawet uciekaja z Polski a wam sie wydaje ze Zydzi z Izraela tak bardzo sa zainteresowani Polska. Czym tu byc zainteresowanym? Co rope naftowa produkujecie? Kopalnie zlota macie? Klimat goracy? Egzotyczne owoce, drzewa oliwne i figowce? Winnice? Super technologie? Dobra sluzbe zdrowia? Dobre jedzenie? Co do macie Zydom do zaoferowania? Kielbase i wodke? Obejrzyjcie sobie normalny program o Izraelu. Nie jakas propagande sfilmowana przez hitlerowcow, Hamas czy Antife i zobaczcie sobie jak oni tam zyja i czy wam sie by chcialo przylatywac do takiej Polski. Oni do Stanow Zjednoczonych uciekaja jak cos, do Wielkiej Brytanii, do Skandynawii, po co im tutaj do mocherow jechac zeby zostac okradziomnym i pobitym z zawisci przez polskich narodowcow? No bez zartow.


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 07 kwie 2015, 18:30

Żydzi mają tę ich tarczę antyrakietową. Gdyby przyjechali do Polski z tarczą, to chyba nie byłoby najgorzej.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 07 kwie 2015, 18:53

artur403 pisze:Żydzi mają tę ich tarczę antyrakietową. Gdyby przyjechali do Polski z tarczą, to chyba nie byłoby najgorzej.


Artur, naprwde nie musisz sie obawiac ze Zydzi zagrabia twoja Polske. W Izraelu Zydzi maja tak dobrze ze do Polski na pewno nie przyjada. Sluzbe zdrowia maja tam o kilka poziomow lepsza niz w Polsce. Tolerancje maja tam o kilka poziomow lepsza niz w Polsce. Klimat maja tam o kilka poziomow lepszy niz w Polsce. Jedzenie maja tam o kilka poziomow lepsze niz w Polsce. Technologie maja tam o kilka poziomow lepsza niz w Polsce. Prawie wszystkie komputery i telefony maja dzisiaj procesory wyprodukowane w Izraelu. A oni niby beda ciagnac tarcze do Polski zeby siedziec z moherami w zimnym klimacie i jesc przeterminowane mieso ze Szwecji i sol do ulic :rotfl: Tak, na pewno.


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 08 kwie 2015, 08:42

Dragonar pisze:Mam wrażenie, że dałeś się zwieść antysemickiej propagandzie

Nigdy w życiu. Od kiedy jestem chrześcijaninem błogosławię naród Żydowski i odnoszę się do nich z szacunkiem.
Dragonar pisze:Nie ma nic złego w syjonizmie.

Widocznie nie znasz prawdy.
Posłuchaj tego:
https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s
Nie jest to pierwsze i ostatnie tego typu zobrazowanie. Od lat śledzę fakty i mity teorii spiskowych. Od lat obserwuję różne zjawiska, które mogą nas przybliżyć do ukazania prawd Apokalipsy.
3 Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa,
a strzegą tego, co w nim napisane,
bo chwila jest bliska.

Ten gość mówi całkiem do rzeczy i wysłuchałem prawie wszystkich jego wykładów. Nie każdemu wierzę, nie z każdym się zgadzam, ale wyciągam wnioski.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 08 kwie 2015, 10:03

mjsystem pisze:
Dragonar pisze:Mam wrażenie, że dałeś się zwieść antysemickiej propagandzie

Nigdy w życiu. Od kiedy jestem chrześcijaninem błogosławię naród Żydowski i odnoszę się do nich z szacunkiem.
Dragonar pisze:Nie ma nic złego w syjonizmie.

Widocznie nie znasz prawdy.
Posłuchaj tego:
https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s
Nie jest to pierwsze i ostatnie tego typu zobrazowanie. Od lat śledzę fakty i mity teorii spiskowych. Od lat obserwuję różne zjawiska, które mogą nas przybliżyć do ukazania prawd Apokalipsy.
3 Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa,
a strzegą tego, co w nim napisane,
bo chwila jest bliska.

Ten gość mówi całkiem do rzeczy i wysłuchałem prawie wszystkich jego wykładów. Nie każdemu wierzę, nie z każdym się zgadzam, ale wyciągam wnioski.


Ten gosc to najgorszy heretyk internetu. On ktory zmienia swoja nauke co roku i sam nie wie juz w co wierzy. Kiedys na jego stronie internetowej nauczal ze teksty masoreckie nie sa wiarygodne i tylko Septuaginta jest wiarygodna i ze litery YHVH w tekstach hebrajskich zostaly dopisane i Bog sie nie nazywa YHVH to jest imie zydowskiego Boga, pewnie szatana. Nauczal tez binitarianizmu i raz uczyl ze prawdziwe Imie Pana Jezusa to Yeshua a teraz sie okazalo ze to jednak Isus i innego Imienia nie mozna wymawiac. Ten czlowiek to byly Swiadek Jehowy i jest tak zwiedziony ze trzeba sie za niego modlic, a to co mowi w tym filmie to nic innego jak material z hitlerowskiego "dokumentarza" o Zydach "Der ewige jude". Zobacz sobie na internecie "Der ewige jude" i posluchaj jeszcze raz jego. To jest to samo. A o tych mediach syjonistycznych to pisze takie glupoty. Gdzie one sa? We wszystkich europejskich mediach mowi sie tylko o zbrodniach Zydow na "palestynczykach".

Jak byl konflikt Izrael vs Gaza w tamtym roku to otwieralam gazete a tam tylko ogromne zdjecie zestrzelonego przez "strasznych" syjonistow meczetu. Zdjecie biednych ziwerzat z zoo ktore straszni Zydzi wysadzili i zdjecia ruin Gazy, zdjecia spalonego palestynskiego chlopca, zdjecia z palestynskich demonstracji i nic o Zydach i ofiarach po tamtej stronie. Nie o tym to czytalam tylko ogolnikowo w lewackiej izraelskiej gazecie Haaretz. Wiec nie wiem co wy z tymi mediami, bo ja caly czas czytam tylko o biednych palestynczykach mimo ze ta grupa jest najbardziej agresywna wsrod europejskich muzulmanow i przesladuja Zydow po calej Europie, wandalizuja synagogi, przejezdzaja samochodami rabinow i przesladuja dzieci z hebrajskich szkol. Juz nie wpsomne o tym jak bija za pochodzenie zydowskie. O tym cichutko w mediach.


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 08 kwie 2015, 12:07

PanJestMocaMoja pisze:Ten gosc to najgorszy heretyk internetu.

Nie osądzam go. Jest jednym z wielu, którzy głoszą podobne rzeczy.
PanJestMocaMoja pisze:On ktory zmienia swoja nauke co roku i sam nie wie już w co wierzy
Byc może szuka i zbyt szybko eksponuje swoje "odkrycia".
Na temat Syjonistów słyszę od wieeeelu lat. To są Żydzi, którzy wyszli z Żydów. Znasz ich nauczanie? Dla nich jesteś(my wszyscy) psem. Nie mają nic wspólnego z Żydami ortodoksyjnymi. :-|


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 08 kwie 2015, 13:15

artur403 pisze:Koniec odcinka pierwszego.

Czekam na dalsze,zapowiada się ciekawiej niż wszystkie seriale z "M jak miłość"/ :zdegustowany: /
.Masz talent :clap:
artur403 pisze:Odcinek drugi.
artur403 pisze:W necie jest filmik pewnego prawosławnego mnicha, który to opowiada. (To jego proroctwo.)

A ja już chciałam na galę oskarową jechać i patrzeć ,jak otrzymujesz statuetkę za scenariusz. Plagiat, mnich dostanie :mrgreen:
Niedźwiadek pisze:Pamiętajcie o Damaszku!
Właśnie."Niedaleko Damaszku siedział diabeł na daszku, w kapeluszu czerwonym kwiatuszkami upstrzonym", jak wieszczy jeden z naszych wieszczy ;-)


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 08 kwie 2015, 17:29

mjsystem pisze:Nigdy w życiu. Od kiedy jestem chrześcijaninem błogosławię naród Żydowski i odnoszę się do nich z szacunkiem.

To dlaczego jesteś przeciw syjonizmowi, skoro jest on ruchem dążącym do tego, aby naród żydowski posiadł własne państwo i umocnił jego granice?

mjsystem pisze:Widocznie nie znasz prawdy.

Jest mnóstwo nurtów syjonizmu. Wytwarzaniem złego wizerunku syjonizmu zajmują się głównie muzułmanie. Teorii na temat bestii z ziemi i bestii z morza jest ogrom. Ostatnio przekonuje mnie interpretacja dotykająca kwestii islamu.

mjsystem pisze:Ten gość mówi całkiem do rzeczy i wysłuchałem prawie wszystkich jego wykładów. Nie każdemu wierzę, nie z każdym się zgadzam, ale wyciągam wnioski.

1. Heretyk.
2. Udowadnia teorie spiskowe poprzez przytoczenie innej teorii spiskowej.
3. Brak źródeł.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 08 kwie 2015, 21:09

mjsystem pisze:
PanJestMocaMoja pisze:Ten gosc to najgorszy heretyk internetu.

Nie osądzam go. Jest jednym z wielu, którzy głoszą podobne rzeczy.


MjSystem jak ty chrzesicjanin mozesz sluchac wykladow heretyka? Ten czlowiek twierdzi ze Swiete Imie YHVH nie jest imieniem Boga i ze istnieje dwoch bogow Ojciec i Syn (!) To juz nawet nie binitarianizm a politeizm i szatanskie zwiedzenie. Wez tylko poczytaj http://www.zbawienie.com/poznaj-Jezusa.htm Czy ty w ogole czytales jego teksty? On teraz nawet sfalszowal Biblie przekrecajac ja na korzysc swoich herezji i nazwal ja jakims nowym tlumaczeniem. Pozmienial w niej wyrazy zeby mu pasowalo do jego herezji. Mozesz ja sciagnac na jego stronie www.zbawienie.com. Poza tym ten czlowiek uczy ze jesli Nie bedziemy mowic Isus na Jezusa to jestesmy zwiedzeni. Ten czlowiek niech lepiej Polakow strzeze i chroni przed samym soba bo jak na razie to on zagraza chrzescijanom bardziej niz Zydzi.
PanJestMocaMoja pisze:On ktory zmienia swoja nauke co roku i sam nie wie już w co wierzy
Byc może szuka i zbyt szybko eksponuje swoje "odkrycia".
Na temat Syjonistów słyszę od wieeeelu lat. To są Żydzi, którzy wyszli z Żydów. Znasz ich nauczanie? Dla nich jesteś(my wszyscy) psem. Nie mają nic wspólnego z Żydami ortodoksyjnymi. :-|


No tak, ja tez na temat Syjonistow slysze od wieeelu lat. Od wieeeelu lat muzulmanscy fanatycy z Palestyny i nienawidzacy Pana Jezusa szwedcy komunisci piluja na okraglo ten temat opierajac sie na filmach bylego czlonka Ku Klux Klanu David'a Duke'a, reportarzy telewizji Al Aqsa TV prowadzonej przez czlonkow Hamasu i starego hitlerowskiego dokumentarzu "Der ewige jude". Mozecie sobie go obejrzec na tej stronie po angielsku i za darmo http://topdocumentaryfilms.com/eternal-jew/ Niech ktos kto zna j. angielski obejrzy ten film i mi powie czy pan Henryk powiedzial cos nowego czego nie ma w tym dokumentarzu. Ja nie wykluczam ze istnieja Zydzi-Satanisci, ale z tego co ja widze w Izraelu to wlasnie ultra ortodoksyjni anty-syjonisci (!) sa najbardziej agresywna grupa w Izraelu. To wlasnie oni atakuja chrzescijan, wandalizuja koscioly, rzucaja kamieniami nawet w Zydow ktorzy nie sa Talmudystami tak jak oni i odmawiaja siedzenia kobietom w autobusach a za dziewiecioletnimi dziewczynkami chodza do szkoly i krzycza na nie "sziksa" ( znaczy sie "kur...") bo nosza spodniczki. Wlasnie anty-syjonisci to najwiekszy problem swiata, to najbardziej grozna i agresywna grupa ludzi przed ktorymi trzeba sie bronic.


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 09 kwie 2015, 08:28

Dragonar pisze:To dlaczego jesteś przeciw syjonizmowi, skoro jest on ruchem dążącym do tego, aby naród żydowski posiadł własne państwo i umocnił jego granice?
Syjonizm to nurt, który dąży nie tylko do odbudowania państwa, ale do odbudowy Jerozolimy i świątyni. Od prawie trzydziestu lat słyszę, że mają podobno wszystkie elementy gotowe. Muszą tylko zdobyć dawną stolicę. szykują się na wojnę. Kiedy? Nikt dokładnie nie wie, ale...
Dragonar pisze:Jest mnóstwo nurtów syjonizmu. Wytwarzaniem złego wizerunku syjonizmu zajmują się głównie muzułmanie. Teorii na temat bestii z ziemi i bestii z morza jest ogrom. Ostatnio przekonuje mnie interpretacja dotykająca kwestii islamu.

Mi islam w ogóle nie pasuje (na razie) do zranionej głowy bestii.
Dragonar pisze:1. Heretyk.
2. Udowadnia teorie spiskowe poprzez przytoczenie innej teorii spiskowej.
3. Brak źródeł.
Gdzie tam są herezje? Człowiek szuka. Większość teorii spiskowej, które cytuje znam od wielu lat. Źródłem jest internet.
Np. https://www.youtube.com/watch?v=CwPXmq4yBWg

PanJestMocaMoja pisze:MjSystem jak ty chrzesicjanin mozesz sluchac wykladow heretyka? Ten czlowiek twierdzi ze Swiete Imie YHVH nie jest imieniem Boga i ze istnieje dwoch bogow Ojciec i Syn (!) To
Takie rzeczy pomijam. Słyszałem już takie teorie i takie herezje, wiele osób przy mnie odeszło od prawdy. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Mnie nie interesuje jego teologia, ale zdecydowanie od lat szukam zjawisk, które pokazują przybliżanie się końca. jednym z nich jest ruch żydowski i iluminaci/masoni. Wnikam w teorie, które pokazują kłamstwa i podważają oficjalną prawdę.
PanJestMocaMoja pisze:ale z tego co ja widze w Izraelu to wlasnie ultra ortodoksyjni anty-syjonisci (!) sa najbardziej agresywna grupa w Izraelu.
To własnie syjonizm, o którym piszę. Ortodoksyjni Żydzi nie mają z nim nic wspólnego.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 09 kwie 2015, 19:59

mjsystem pisze:To własnie syjonizm, o którym piszę. Ortodoksyjni Żydzi nie mają z nim nic wspólnego.


Dobrze by bylo gdyby osoby oskarzajace Zydow o swiatowy satanizm najpierw Zydow poznaly, dowiedzialy sie kim sa i jak wygladaja, bo jak na razie widze ze osoby takie jak pan Henryk ktory swoja droga sam wyglada jak Zyd, nie maja zupelnie pojecia o czym mowia. Te same bzdury slysze od tylu lat. Mnie Zydami straszono juz od dziecka. Caly czas slysze o tych strasznych Zydach i juz mi niedobrze. Znam pelno Nie-Zydow lichwiarzy ktorzy nie dosyc ze sami okradaja ludzi i oszukuja panstwo i chowaja pieniadze po bankach i robia lewe interesy to jeszcze o Zydach mowia ze to lichwiarze. Kazda osoba niewierzaca jest zdeprawowana niezaleznie od pochodzenia. Tu nie chodzi nawet co ludzie mowia o Zydach, ale co za ludzie to mowia. Niestety ludzie z ktorych zdaniem sie nie licze wcale. Gdyby osoba inteligentna, kochajaca Boga mi powiedziala ze Zydzi to zli ludzie to moze zaczelabym sie nad tym zastanawiac, ale jesli lewak za lewakiem, muzulmanin za muzulmaninem, narkoman za narkomanem, katolik za katolikiem mi to mowi, to nic mnie to nie rusza. Splywa to po mnie jak po kaczce. Pan Henryk wierzacy w dwoch bogow nie jest dla mnie zadnym autorytetm w sprawach Biblii, a co za tym idzie w sprawach konca swiata.

Tak szczerze, kto wyznaje teorie konca swiata o "Syjonistach-Satanistach"? Co to sa za ludzie i jak bardzo sa wiarygodni? To teraz ci powiem kim sa ci ludzie. To sa muzulmanie, narkomani (moi koledzy narkomani wciaz na haju o nich mowili), ateisci, nazisci, komunisci, katolicy i ortodoksi. I dlatego wlasnie, mimo iz wierze ze Antychryst moze byc Zydem, to nie wierze ze wyjdzie od syjonistow. A przede wszystkim nie widze takiego scenariusza konca swiata w Biblii. Jedynym syjonista o jakim jest mowa w Biblii jest Bog Izraela. Ludzie tak bardzo nienawidza Zydow ze az nawet pragna zeby tak wlasnie wygladal koniec swiata i zeby sie okazalo ze jednak sa tymi konspiratorami i satanistami i zeby w koncu ich moc zgladzic.

Powiem wam tak. Spotkalam wielu tak zwnaych "palestynczykow", sledze ten konflikt na biezaco. Staralam sie nie byc syjonistka, chicalam naprawde stanac po stronie rzekomych "ofiar" ale im wiecej czytalam i im wiecej filmow w tym temacie obejrzalam, im wiecej sie o te sprawe modlilam, im wiecej szukalam w Biblii tym bardziej utwierdzilam sie w moim syjonizmie. "Palestynczycy" to sa muzulmanie, oni zabijaja wlasne dzieci, oni wlasnym dzieciom daja karabiny i kamizelki dla terroystow-samobojcow, oni sami zaslaniaja sie za wlasnymi cywilami, strzelaja rakietami ze szpitali, szkol i meczetow tylko zeby Zydzi odpowiedzieli i zeby mozna bylo napisac w gazecie ze "Syjonsci-Satanisci wystrzleili rakiete na szpital"."Palestynczycy" to klamczuchy i aktorzy. Zobaczcie sobie filmy na Youtube pod haslem "Pallywood" ( Od slowo Palestyna i Hollywood) zobaczcie co robia "palestynscy" muzulmanie i powiedzcie mi czy Zydzi nie maja racji w tym konflikcie?

Klip numer 1
"Palestynczycy" ustawiaja sie na jezdni i czekaja na nadjezdzajcy izraelski samochod cywilny i kaza sie rzucic dzieciom na ten samochod, w czasie gdy juz stoja po bokach mezczyzni z aparatami zeby zrobic zdjecie "agresywnym" Zydom-Mordercom, a w gorze po bokach mezczyzni blokuja droge tak zeby Zydzi-Mordercy na pewno przejechali ich wlasne dzieci :yes: Gdy nadjezdza niczego niespodziewajaca sie zydowska kobieta, "palestynczycy" zaczynaja rzucac w szybe samochodu tak ze kobieta w panice stara sie wykrecic, ale nie moze bo "palestynczycy" blokuja droge, a wtedy "palestynski" chlopiec specjalnie rzuca sie na samochod i wnet "dziennikarze" wyczekujacy na to zdarzenie robia zdjecia. Tak powstala tragiczna wiadomosc o Zydach-Mordercach ktorzy znowu zrobili dzieciom krzywde.

https://www.youtube.com/watch?v=5T2J1iASLKw

Klip numer 2.
Czterech "palestynczykow" niesie na noszach zwloki zabitego cywila przykrytego flaga Hamasu. Znaczy sie odprawiaja pogrzeb nad czlowiekiem ktorego rzekomo zli syjonisci zabili bez litosci. Po chwilii jednemu z niosacych wypada z rak drazek od noszy i zwloki wypadaja na ziemie. Kiedy czterech mezczyzn zbiera sie przy noszach... "zwloki" wstaja :lmao: i spowrotem klada sie na noszach a oni go przykrywaja. Ida dalej, ludzie zaczynaja przylaczac sie do procesji pogrzebowej, wszyscy sa wsciekli na syjonistow gdyz kolejny niewinny czlowiek zginal z ich rak, a tu bach, znowu przez przypadek drazek wyslizguje sie z reki jednego z niosacych (chyba ciezki byl ten facet na noszach XP ) i zwloki wylatuja z noszy. Zebrany tlum odsuwa sie w przerazeniu ze zwloki poczciwego "palestynczyka" wypadly na ziemie a tu nagle "zwloki" wstaja i ida. Na co tlum reaguje ucieczka bo zmarly nagle ozyl :lmao: Kolejne przegrupowanie i zwloki znowu klada sie na noszach XP

https://www.youtube.com/watch?v=2DF8f2YAJq4

Takich klipow jest tysiace. Wystarczy wpisac "Pallywood" w wyszukiwarce Youtube. Polecam ;)


Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 09 kwie 2015, 20:21

mjsystem pisze:Mi islam w ogóle nie pasuje (na razie) do zranionej głowy bestii.


A kalifat Umayyad cos ci mowi albo Imperium Osmanske? Czy zdajesz sobie sprawe ze juz w przeszlosci istnial islamski kalifat i obejmowal kilka panstw ktore mialy na celu dominacje islamu nad calym swiatem? Wtedy im sie nie udalo i kalifat zostal rozbity a potem przestal istniec. Przeciez obrzydliwosc spustoszenia to meczet "The dome of the rock"ktory zostal wybudowany po tym jak muzulmanie najechali Izrael i okupowali go przez tyle lat. Stad "palestynczykom" sie wydaje ze Izrael to kraj odebrany muzulmanom, a prawda jest taka ze to oni sa bezczelnymi okupantami. Dopiero teraz kalifat narodzil sie na nowo i obejmuje juz tereny Syrii, Iraku a kolejne organizacje terrorystyczne jak Boko Haram dolaczaja sie do nich.

PS: A wiecie ze na tym meczecie jest glowa diabla?
http://www.answeringmuslims.com/2008/07 ... -rock.html
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2015, 20:31 przez Ariela, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 09 kwie 2015, 20:26

mjsystem pisze:Syjonizm to nurt, który dąży nie tylko do odbudowania państwa, ale do odbudowy Jerozolimy i świątyni. Od prawie trzydziestu lat słyszę, że mają podobno wszystkie elementy gotowe.

No i? Niech budują, przynajmniej zlikwidują Kopułę na Skale na Wzgórzu Świątynnym, który tylko bezcześci to miejsce. Nie wiem, jak na miejscu Świątyni Pańskiej może stać budynek, w którym muzułmanin recytuje kłamstwa o Bogu i głosi fałsz o Nim:

"Mów: "On - Bóg Jeden,
Bóg Wiekuisty!
Nie zrodził i nie został zrodzony!
Nikt Jemu nie jest równy!""

(tłum. Koranu 112 wg J. Bielawskiego)

Te słowa wypisane są nawet jako inskrypcja ozdobna na tej budowli!

Muzułmanie robią śmietnik ze Wzgórza Świątynnego i desakralizują je: LINK.

mjsystem pisze:Muszą tylko zdobyć dawną stolicę. szykują się na wojnę. Kiedy? Nikt dokładnie nie wie, ale...

Jaką wojna? Z kim? Dzięki temu, że Izrael panuje na terenie Palestyny, europejscy chrześcijanie mogą bezpiecznie odwiedzać Ziemię Świętą. Wątpię, aby było to możliwe za rządów Palestyńczyków.

mjsystem pisze:Mi islam w ogóle nie pasuje (na razie) do zranionej głowy bestii.

A mi Izrael.

mjsystem pisze:Gdzie tam są herezje?

Na jego stronie internetowej.

mjsystem pisze:Człowiek szuka.

Kiedy już znajdzie, to niech się zgłosi - może wtedy zostanie moim autorytetem. :)

mjsystem pisze:Większość teorii spiskowej, które cytuje znam od wielu lat. Źródłem jest internet.
Np. https://www.youtube.com/watch?v=CwPXmq4yBWg

Źródłem tej grafiki również jest Internet:
Obrazek

Natomiast "Zeitgeist" powiela mity w kwestii religii, dlatego również w innej sprawie nie uwierzę autorom tego filmu.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 10 kwie 2015, 08:52

PanJestMocaMoja pisze:Dobrze by bylo gdyby osoby oskarzajace Zydow o swiatowy satanizm najpierw Zydow poznaly
Bardzo usilnie usiłujesz mi wmówić coś, czego nie przytaczam i nie opieram się na tym. :oops: Nie jestem antysemitą, to raz. ogólnie nie mam nic do Żydów, to dwa. Ale ja to przecież już pisałem. :lol:
PanJestMocaMoja pisze: bo jak na razie widze ze osoby takie jak pan Henryk ktory swoja droga sam wyglada jak Zyd, nie maja zupelnie pojecia o czym mowia. Te same bzdury slysze od tylu lat. Mnie Zydami straszono juz od dziecka.
On nawet ani razu nie straszył Żydami. Poza tym jest jednym z wielu teoretyków, których mógłbym przytoczyć. Postaraj się usilnie rozróżnić antysemityzm od ostrzegania przed ruchem syjonizmu.
PanJestMocaMoja pisze:Takich klipow jest tysiace. Wystarczy wpisac "Pallywood" w wyszukiwarce Youtube. Polecam
Oba narody sięgają do mordowania, aby osiągnąć swój cel. tak na logikę chrześcijańską, który zabija w imię Boga?
PanJestMocaMoja pisze:A kalifat Umayyad cos ci mowi albo Imperium Osmanske? Czy zdajesz sobie sprawe ze juz w przeszlosci istnial islamski kalifat i obejmowal kilka panstw ktore mialy na celu dominacje islamu nad calym swiatem?
Oni i nie tylko oni. Jest wiele teorii i pozwól mi skłaniać się do własnych przemyśleń. Nikt nie mówi, że mam słuszną interpretację przypisania syjonizmu do głowy bestii.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości