Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?

Bronisław Komorowski (PO).
3
13%
Andrzej Duda (PiS).
13
57%
Jeszcze nie wiem.
2
9%
Nie zamierzam pójść na wybory.
5
22%
 
Liczba głosów: 23
Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 15 maja 2015, 05:14

Dragonar pisze:Co źle zrobiłem albo co źle powiedziałem?
:(
Najmocniej Cię przepraszam. Moja fatalna omyłka. Dotyczyło oczywiście nie Ciebie, ale popierającego poligamię moderatora forum.

Na pewno wkrótce to wykasują.

Ale zaraz..zaraz..

BTW: A co to było ?

Dragonar Wczoraj 21:41 Obrażanie dyskutanta oraz niezachowanie zasad kultury wypowiedzi.
Post: http://forum.protestanci....p=447791#447791


Głupiego udajesz? Gdzie byłeś, kiedy niedawno leciały na mnie chamskie wyzwiska i oszczerstwa od poligamistów ?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 15 maja 2015, 09:46



.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 15 maja 2015, 19:07

Fedorowicz pisze:Najmocniej Cię przepraszam. Moja fatalna omyłka. Dotyczyło oczywiście nie Ciebie, ale popierającego poligamię moderatora forum.

I uważasz, że sprawa załatwiona?! Obraziłeś użytkownika forum, łamiąc tym samym regulamin - nie gra roli, czy byłem to ja, czy inny moderator. Za to powinieneś dostać drugiego warna.

Fedorowicz pisze:BTW: A co to było ?

Dragonar Wczoraj 21:41 Obrażanie dyskutanta oraz niezachowanie zasad kultury wypowiedzi.
Post: http://forum.protestanci....p=447791#447791

Zasłużyłeś.

Fedorowicz pisze:Głupiego udajesz? Gdzie byłeś, kiedy niedawno leciały na mnie chamskie wyzwiska i oszczerstwa od poligamistów ?

1. Jeden z nich również dostał warna.
2. Nawet, gdyby nie dostał, to nie zmienia to faktu, że Twój warn został wystawiony słusznie. Prawo nie działa tak, że jeżeli ktoś inny robi źle, to drugi nie może również ponieść kary za swoje złe uczynki.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 15 maja 2015, 19:53

Dragonar pisze: Jeden z nich również dostał warna.
I spamuje dalej w najlepsze.Wykpiwa chrześcijaństwo w każdym poscie. A ty chłoptasiu go popierasz.
.. ponieść kary za swoje złe uczynki.

„I nic dziwnego; wszak i Szatan przybiera postać Anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości” (2Kor.11:14).


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 16 maja 2015, 00:18

Fedorowicz pisze:I spamuje dalej w najlepsze.Wykpiwa chrześcijaństwo w każdym poscie. A ty chłoptasiu go popierasz.

Od tego jest dział polemik, żeby każdy mógł tam paplać, co mu ślina na język przyniesie, a inni mogli go poprawiać. Jest to możliwe jedynie w tego typu działach dyskusyjnych, nie w innych. Nie popieram poligamii, jednak użytkownicy mają prawo do jej obrony w wyznaczonych działach, o ile nie łamią regulaminu forum - Ty natomiast nie masz prawa obrażać ani ich, ani mnie. Nazywasz mnie "chłoptasiem", podkreślając swoją wyższość wobec mnie, a zarazem płaczesz w każdym temacie, jak bardzo niesprawiedliwa jest moderacja tego forum, skoro zareagowała i wystawiła Ci ostrzeżenie w odpowiedzi na Twoje skrajne chamstwo. Myślałem, że dorośli mężczyźni nie zachowują się jak "chłoptasie" i są nieco dojrzalsi. Najwyraźniej się pomyliłem.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 16 maja 2015, 08:01

Dragonar pisze:Ty natomiast nie masz prawa obrażać ani ich, ani mnie..
Ani mi było w głowie kogokolwiek obrażać, to ja pierwszy zostałem ordynarnie zaatakowany, zwyzywany, spotkałem się z agresją i chamstwem w dyskusji, na dodatek zapaskudziłeś złośliwie mój profil. Nie macie monopolu na "mocne określenia", kto mieczem wojował, ten od miecza zginął. I niech ma teraz pretensje do samego siebie. A najlepiej zmieńcie nazwę forum na "POLIGAMISCI". Wtedy będzie od razu wiadomo, czego można się tu po was spodziewać i chrześcijanie nie będą wchodzić i pisać. :-)

Wracając do tematu- wybory wygra Andrzej Duda. :clap:


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 17 maja 2015, 14:18



albercik
Posty: 1917
Rejestracja: 19 cze 2011, 17:03
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: albercik » 17 maja 2015, 23:12

wuko - a tu masz inną ciekawostkę http://wiadomosci.wp.pl/kat,140394,titl ... omosc.html


od grudnia 2013 stałem się członkiem KEA. Moje starsze wpisy wynikały z poszukiwań i należy uważać je za nieaktualne
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 18 maja 2015, 02:15

Fedorowicz pisze:Wracając do tematu- wybory wygra Andrzej Duda.


Moze i wygra, ale nic sie w Polsce nie zmieni.

UWAGA! Trwa podmianka partii na scenie politycznej - nie dajmy się nabrać!
https://www.youtube.com/watch?v=nj4QwzIQiaA


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 18 maja 2015, 11:14

Imperator pisze: nic sie w Polsce nie zmieni.

Na lepsze na pewno nie. Jeden wart drugiego .Komorowski jaki jest i kto za nim stoi każdy widzi,a Duda gwarantuje jedynie powrót piekiełka kaczek,macierków z przewielebnym ojcem na czele. I już sama nie wiem czego bardziej się bać, chyba jednak dudowców. Za jego uśmieszek funta psich kłąków bym nie dała.


Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 18 maja 2015, 12:51

PiS jest tragedią dla kraju
Traktują obywateli jak potecjalnych przestepców
w dodatku być pod rządami PiS = być pod rządami kato-fanatyków (nie mylić z katolikami!!!!)
ale[!!!!!]......

jak zagłosujecie na Dudę teraz , to za 5 lat naród już bedzie wypompowany
i jednym i drugim kandydatem tym sposobem znacznie wieksze szanse ma ..
kazdy TRZECI KANDYDAT z poza partii Po i Pis :)

warto te 5 lat przemęczyć się (taktycznie)
bo musze was uświadomić, ze ci co dziś głosowali na PiS
to nie tylko kato-fanatycy (nie mylić z katolikami!!!!)
ale głownie tacy , ktorzy chcieli rozliczyć rząd za nieudolność
nienawidzący PO , a niestety dający sobie wmowić [dzieki nieobiektywności TV]
ze jedyną realną alternatywą jest PiS,
jak PiS 5 lat porządzi wtedy bedzie ewidentnie obnażony
Wiec bedzie walenie pomyj na PiS, a nie jak teraz ze PiS jest złota receptą ,
choc wiemy ze to nieprawda
ja ze swojej strony tylko i wyłącznie - taktycznie zagłosuję na Dudę.
Obrazek


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 18 maja 2015, 13:03

Ciekawy wybór. Pomiędzy mordercą a fanatykiem. Jedyny argument za Dudą, że spowolni tempo wyprzedaży/okradania kraju. :-/ Ale jednak za którymś wypadałoby głosować. :-?
Inna rzecz, że należy zrozumieć, jakie uprawnienia i możliwości ma prezydent. Nie można go ubierać w garnitur premiera i rządu. A widzę, że niektórzy mylą wybory prezydenckie z rządowymi. ;-)


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 18 maja 2015, 13:11

no racja mjsystem trzeba bedzie jeszcze te sejmowe dobić
Tam niestety naród bedzie wybierał podobnie :oops:


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 18 maja 2015, 13:24

UWAGA! Trwa podmianka partii na scenie politycznej - nie dajmy się nabrać!
https://www.youtube.com/watch?v=nj4QwzIQiaA


tak ,ta partia moze być bardzo niebezpieczna.
Ale trzeba zaryzykować


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 18 maja 2015, 14:23

navi31 pisze:no racja mjsystem trzeba bedzie jeszcze te sejmowe dobić
Tam będzie trudniej głosować. Bo tylko 3-cia partia ma szansę wyprowadzić Polskę z wojny Polsko-Polskiej.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości