Jezus król

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: kontousunięte1 » 04 paź 2015, 12:13

Oliwka pisze:kontousunięte1 to co napisałąs to bajka jezuitów dla odwrócenia naszej uwagi od PRAWDY .
Mamy Biblie mamy mozliwośc proszenia by Duch Prawdy otwierał nam oczy Duchowe dał Madrosć i Rozum .
Myslec Myslami Bozymi a bajki jezuickie precz odrzucić .

Przekleta niech bedzie ZIEMIA z której zostałes wzięty ..... czy Eden jest przeklęty ?
A to ze chciał sobie ktos nazwac Edenem jakis obszar to moze i chciał ale zobacz , nic im z tego nie wyszło bo to Eden szatana.
Paweł powiedział ,'Pochwycony do Edenu do TRZECIEGO NIEBA "
Czyli gdzie to trzecie Niebo w Iranie w Iraku w Egipcie w dorzeczu ziemskich rzek a gdzie reszta tych rzek ?
Z Eden wypływała Jedna rzeka .

Ja tam mało wiem,ale to co napisałam to jest z Biblii,a nie z bajek Jezuitów /nie znam ich po prostu ;-) /.
Mylisz tu to,co spotkało Adama z tym co spotkało Pawła.
Może i ja źle rozumuję,ale jedno z drugim raczej nie ma nic wspólnego.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: magda » 04 paź 2015, 12:37

Oliwka pisze:Rzeki powiadasz a kiedy powstały kto im nazwe nadał w owej krainie ?
Powiedz gdzie ap Paweł był pochwycony do Edenu który juz waszym zdaniem ,nie istnieje ?

(7) ukształtował Pan Bóg człowieka z prochu ziemi i tchnął w nozdrza jego dech życia. Wtedy stał się człowiek istotą żywą. (8) Potem zasadził Pan Bóg ogród w Edenie, na wschodzie. Tam umieścił człowieka, którego stworzył. (9) I sprawił Pan Bóg, że wyrosło z ziemi wszelkie drzewo przyjemne do oglądania i dobre do jedzenia oraz drzewo życia w środku ogrodu i drzewo poznania dobra i zła. (10) A rzeka wypływała z Edenu, aby nawadniać ogród. Potem rozdzielała się na cztery odnogi. (11) Nazwa pierwszej: Piszon. To ta, która opływa cały kraj Chawila, gdzie jest złoto, (12) a złoto tego kraju jest wyborne. Tam jest żywica bdelium i kamień onyksowy. (13) Nazwa drugiej rzeki: Gichon. To ta, która opływa cały kraj Kusz. (14) A nazwa trzeciej rzeki: Chiddekel. To ta, która płynie na wschód od Asyrii. Czwartą zaś rzeką jest Eufrat. (15) I wziął Pan Bóg człowieka i osadził go w ogrodzie Eden, aby go uprawiał i strzegł.
Jak widzisz te rzeki 2 z nich są znane i wiadomo gdzie sa i gdzie był ten Eden dwie inne wyschły ale są koryta tych rzek . Więc tak właśnie był Eden t na ziemi a nazwy rzekom jak zwykle pewnie nadali ludzie , no może Bóg je nazwał. Nie jest to ważne. wYMYŚLANIE BAJEK ZE
Oliwka pisze:a potem zostaja z Edenu wyrzuceni traceni
na ziemie z której zostali wzięci.

Jak to byli traceni , co to znaczy , podejrzewam ze strąceni z nieba tak myślisz chyba no ale iblia nie mówi tego to twój wymysł
(22) I rzekł Pan Bóg: Oto człowiek stał się taki jak my: zna dobro i zło. Byleby tylko nie wyciągnął teraz ręki swej i nie zerwał owocu także z drzewa życia, i nie zjadł, a potem żył na wieki! (23) Odprawił go więc Pan Bóg z ogrodu Eden, aby uprawiał ziemię, z której został wzięty. (24) I tak wygnał człowieka, a na wschód od ogrodu Eden umieścił cheruby i płomienisty miecz wirujący, aby strzegły drogi do drzewa życia."
Jak widzisz między tymi rzekami byl ten Eden a Bóg człowieka z ogrod pogonił na nierodzaje . Jak zobaczysz te iejsca koło tych rzek to sa to pstkowia i ugory nieurodzajne więc cięzko miał ten Adam. Poco ty kobieto tworzysz jakieś swoje bajki na temat tego co jest dość dobrze opisane w Biblii Drga sprawa to bajka o tym że Paweł był gdzieś porwany , o ile znam Biblię a znam dobrze to nigdy Pawła nikt nie porywał.
Oliwka pisze:,'Pochwycony do Edenu do TRZECIEGO NIEBA "

Z tobą jest wielki problem bo przeinaczasz Biblię , podajesz jakieś swoje wyobrazenia biblijnych wersetów , tak jak w tym wypadku zamiast słowa użytego w Biblii "raju" wstawiasz sobie wedle własnego zyczenia i wyobrazenie słowo Eden. Co jest oszstwem bo w Biblii jest to:
2Co 12:2-4 bw "(2) Znałem człowieka w Chrystusie, który przed czternastu laty - czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie - został uniesiony w zachwyceniu aż do trzeciego nieba. (3) I wiem, że ten człowiek - czy to w ciele było, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie - (4) został uniesiony w zachwyceniu do raju i słyszał niewypowiedziane słowa, których człowiekowi nie godzi się powtarzać."
Jak widzisz do raju a nie do ogrod Eden który nie był nigdzie nazwany rajem, do raj idzie się do nieba po smierci i nie jest to ogród Eden.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: Oliwka » 04 paź 2015, 12:53

Tak ze mna jest problem bo przestałam łykac wybrakowany pokarm :-)

(10) A rzeka wypływała z Edenu, aby nawadniać ogród. Potem rozdzielała się na cztery odnogi.

Rzeka jedna rozdzielała sie na CZTERY :cry: głowy - To gdzie ta Jedna wypływająca ?

Rzeki Edenu wysłchły to co za Eden co to za wyschnieta obietnica dla tych co maja byc w Eden ?
Ap Paweł nic nie mówił o wyschnietym Edenie ,myslicie ze nie poznał gdzie sie znajduje ?
Powiedział ze Eden w TRZECIM Niebie a ja jemu wierzę .dlaczego wy nie wierzycie apostołowi ?

________-

magda jak sobie nie radzisz zaczynasz znieważac DLACZEGO ?

Z tobą jest wielki problem bo przeinaczasz Biblię , podajesz jakieś swoje wyobrazenia biblijnych wersetów , tak jak w tym wypadku zamiast słowa użytego w Biblii "raju" wstawiasz sobie wedle własnego zyczenia i wyobrazenie słowo Eden.
Co jest oszstwem bo w Biblii jest to:
2Co 12:2-4 bw "(2) Znałem człowieka w Chrystusie, który przed czternastu laty - czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie - został uniesiony w zachwyceniu aż do trzeciego nieba.
(3) I wiem, że ten człowiek - czy to w ciele było, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie -
(4) został uniesiony w zachwyceniu do raju i słyszał niewypowiedziane słowa, których człowiekowi nie godzi się powtarzać."
Jak widzisz do raju a nie do ogrod Eden który nie był nigdzie nazwany rajem, do raj idzie się do nieba po smierci i nie jest to ogród Eden.

do raju do dziewic to muzułmanie ida na sex.
Eden jest Miejscem dla ZBAWIONYCH przez JAHSZUA MESJASZA.
Nie mów o moim oszustwie prosze cie ,bo nie ładnie postępujesz .
To co przełozono na Raj to przekret ale ich a nie mój powinno byc Eden .
Eden jest w TRZECIM Niebie i tam by ł ap Paweł i widział rzeczy o których zakazno m mówić .
:-D
Macie tu znawców ich pytajcie ,zanim zaczynacie obrażać .


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24
NACHASZ Eden
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: kontousunięte1 » 04 paź 2015, 12:59

Tak ze mna jest problem bo przestałam łykac wybrakowany pokarm :-)

(10) A rzeka wypływała z Edenu, aby nawadniać ogród. Potem rozdzielała się na cztery odnogi.

Rzeka jedna rozdzielała sie na CZTERY :cry: głowy - To gdzie ta Jedna wypływająca ?

Rzeki Edenu wysłchły to co za Eden co to za wyschnieta obietnica dla tych co maja byc w Eden ?
Ap Paweł nic nie mówił o wyschnietym Edenie ,myslicie ze nie poznał gdzie sie znajduje ?
Powiedział ze Eden w TRZECIM Niebie a ja jemu wierzę .dlaczego wy nie wierzycie apostołowi ?

Nie nadążam. Jakieś kompletne :eek: :oops: ...wypisujesz.
Eden jest w TRZECIM Niebie i tam by ł ap Paweł i widział rzeczy o których zakazno m mówić . :-D
Macie tu znawców ich pytajcie ,zanim zaczynacie obrażać .

Proszę więc o zabranie głosu ZNAWCÓW. Ja nie rozumiem,co Oliwka mówi.Chyba czas wyłączyć komp.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: magda » 04 paź 2015, 13:59

Oliwka pisze:Ap Paweł nic nie mówił o wyschnietym Edenie ,myslicie ze nie poznał gdzie sie znajduje ?
Powiedział ze Eden w TRZECIM Niebie a ja jemu wierzę .dlaczego wy nie wierzycie apostołowi ?


Po pierwsze ap Paweł nie był w raju tylko znał kogos kto tam został porwany , przekręcasz slowo Boze zeby pasowało do twoich wyobrażeń a to wielkie klamstwo i grzech bo manipulujesz słowem Bożym więc jeszcze raz ci ten fragment tu napisze
2Co 12:2-4 bw "(2) Znałem człowieka w Chrystusie, który przed czternastu laty - czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie - został uniesiony w zachwyceniu aż do trzeciego nieba. (3) I wiem, że ten człowiek - czy to w ciele było, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie - (4) został uniesiony w zachwyceniu do raju i słyszał niewypowiedziane słowa, których człowiekowi nie godzi się powtarzać."

Jak widzisz kłamiesz ze to Paweł był w raju i kłamiesz ze tam jest slowo Eden, Eden był ogrodem na ziemi raj jest miejscem w niebie gdzie trafią ldzie zbawieni gdzie jest nowe miasto Jeruzalem. To dwie różne rzeczy. Twierdzisz ze to bląd tlmaczenie że tam jest napisane raj no to sprawdź tłumaczenia Biblii wszystkie tłmaczą raj
http://biblia.oblubienica.eu/interlinea ... 12/verse/4
Tu masz orginał grecki i widać jak wół jest napisane paradeison czyli raj nie eden , czyli kłamiesz , wiesz kto jest ojcem kłamstwa i jednczesnie tych co kłamią???? Nie kłam bo ojcem kłamstwa jest djabeł.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: Oliwka » 04 paź 2015, 19:58

magda bardzo NIEŁADNIE sie zachowujesz ,oczerniasz mnie ze kłamie nie masz cierpliwości zeby poczekac na wyjasnienia tych co
powinni wyjaśnic tobie i kontousunięte1.....Smutne ze nieznasz biblii .....Uwazaj bo ten wpis o gniewie moze sie odnosic do ciebie.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: magda » 04 paź 2015, 22:27

Oliwko manipulujesz tekstem Biblii do swoich bajkowych wybrażeń ale tekst Biblii to słowo Boże nie ludzkie i nie można tak sobie znieniać i potm klamać ze tak jest jeśli jest inaczej.Tak nie wolno robić bo tworzysz fałsz a wszystko co fałszywe od Boga nie pochodzi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
berecik
Posty: 178
Rejestracja: 12 maja 2015, 13:17
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: strefa anglosaska, w tym Netherlands
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: berecik » 05 paź 2015, 09:27

Grunt siostry, że się miłujecie. Choć rzeźbicie zawodowo - piły, tasaki jak u starego dobrego Quentina. Ale bywa, że kształt dzieła jest z początku 'nieludzki', a potem jednak zachwyca, czego z serca życzę.

Jacobs Chronicles pisze:Propo Edenu i Raju.
Nie można zapominać, że gdy Ewa, korzystając z Adamowej niedyspozycji, wzięła się za ogród, Pan (też zapalony ogrodnik) wyszedł naprzeciw sytuacji i zaproponował - karpuskularno-falową teorię materii. Pierwszym, którego z nią zapoznał, był prawdopodobnie Bileam syn Beora.

O co chodzi?
Adam nie mógł w ogrodzie należycie dopilnować i drzew i połowicy bo był raniony. Gdy Pan spostrzegł jak bardzo utrudziło go nazywanie i obrączkowanie (to z powodu norm ekologicznych) całego tego zwierzyńca, zwłaszcza pteronogadów, postanowił zapewnić mu asystentkę. Była jednak obawa, że i ją zaobrączkuje rutynowo, a potem pójdzie spać. Zanurkuje w mamuta giganta, którego zakupił jako matetac. Po prostu pasował kolorystycznie, sam się prał w rzece, miał podgrzewane futro (jak wszystkie ssaki) i gwarancję na 500 lat.

Aby asystentka spełniła oczekiwania jeden z aniołów zaproponował zastosowanie nowego wynalazku kształtem przypominającego łuk. Popełniono tylko jeden błąd. Gdy w nocy ustalano kaliber strzały omyłkowo zdjęto wymiary z mamuta a nie Adama.

Specjaliści oceniają, że podniesiony poziom tego typu hormonów może towarzyszyć człowiekowi najdłużej 18 m-cy. Potem wszystko musi wrócić do normy, inaczej gość wykorkuje.

Adam przyjąwszy dawkę promocyjną przeżywał miodowe chwile całe lata, balansując na krawędzi szaleństwa. Nie wchodząc szczegóły, Ewa dla obopólnego dobra ukończyła kursy u Mike'a zwanego Tysonem i co jakiś czas kładła ukochanego spać przed dobranocką. Tak zapewniała obojgu niezbędny wypoczynek.

Bileam należał do grona Widzących. Była to szajka kumpli jeszcze z lat dziecinnych, która udając listonoszy przejęła przesyłkę z supernowoczesnymi soczewkami. Wszyscy skończyli w lochach ciemności, poza Bileamem, który prenumerował Haeven's News. Doręczyciel HN regularnie odwiedzał Bileama i wtedy ucinali sobie pogawędkę przy stole.

Doręczyciel - Hej Bill, jak leci stary draniu. Widzę, że masz gości. Co to za dżentelmeni?
Bill - Mędrcy ze wschodu - Natarczywa Kompania Wrednych Dżentelmenów, w skrócie NKWD. Chcą się zapisać na kurs przeklinania, bo łagry im bankrutują i chcą je rewitalizować. Szukają jakichś niekonwencjonalnych metod.
Doręczyciel - I co im powiesz?
Bill - Że nie ładnie przeklinać.

Superokulary dawały Bileamowi wielkie możliwości i mimo rad Pana nie potrafił zrezygnować ze splendoru zagranicznych kontraktów. Osiodłał wierzchowca i ruszył na rozmowy z Balakiem, synem Syppora, królem Moabu.

Teoria korpuskularno - falowa tłumaczy, dlaczego Bileam był bliski utraty gardła, a oślica nie. Szkła oślicy miały większe pasmo przenoszenia.

Oliwka pisze:Eden nie był a jest. On nigdy nie przeminał i na pewno nie był na ziemi.

' Zbyszekg4 pisze:
A gdzie, jak nie na ziemi?

' pisze: No co ty?
' Oliwka:
Niewiesz gdzie jest JEST Eden gdzie Cheruby bronia wstępu ?

A więc Ziemia została przeklęta, ciało ani krew Królestwa Bożego nie odziedziczą (1 Kor. 15:50), ale Królestwo się przybliżyło, a Świątynię i Miejce Najświętsze Pan długo na tej Ziemi utrzymywał.

Gdzie zatem jest dusza człowieka, jego duch i Królestwo?

Jest pośród nas.
(Łuk. 17:21)

Czasem bajki i przypowieści lepiej tłumaczą naszą chwilową pokręconą rzeczywistość. Choć też nie uważam, by NT napisali jezuici.


Daj mądrość wodzom w ich wojowaniach,
Błogosław Antka w nowych zadaniach,
Stół tych co Ciebie, miłosci szukają,
Daj pokój prawym,
Sąd... co zdradzają.

"Pan nierychły do gniewu i bardzo łaskawy przebacza winę i występek, choć nie pozostawia bez kary, lecz za winę ojców nawiedza synów do trzeciego i do czwartego pokolenia."
(4 Moj. 14:18) ... (Ps. 86:15) ...
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: Oliwka » 05 paź 2015, 19:27

magdo ,magdo a po co mnie manipulowac biblia ja sobie cenie Poznanie Prawdy ,manipulowanie zostawiam tym
co znaja języki a milczą .

Dziwne ze i tu nabrali wody w usta ,no panowie wyjsnijcie siostrom co ap Paweł mówi o Edenie w trzecim niebie i ogólnie o Edenie.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: magda » 05 paź 2015, 20:57

Oliwko mówi o raju nie o ogrodzie Eden


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: Oliwka » 06 paź 2015, 09:52

Pan Jezus odpowiada udzielając obietnicy: 'Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze mną będziesz w raju'(Łuk.23,43).

na nasze przetłumaczyli ze to raj ale powinno byc 'Bedziesz ze mną w Ogrodzie Eden ..
Ludzie wypaczyli bo zbyt często mówią raj na ziemi .
Owszem na ziemi moga sobie tworzyć raj ale nie Eden bo ten nadal istnieje .


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: magda » 06 paź 2015, 17:10

Oliwko dałam ci linka do orginału greckiego i wszedzie jest raj i lekcewazysz to i kłamiesz że ludzie przetłumaczyli słowo Eden na raj to kłamstwo bo w greckim orginalnym tekście nie tłumaczonym przez nikogo jest słowo raj. Nie kłam bo kłamstwa pochodzą od djabła.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: kontousunięte1 » 06 paź 2015, 17:18

Aż boję się pisać,bo znowu Oliwka coś dowali,ale ja nie rozumiem naprawdę tego toku myślenia.
Nie wiem,dlaczego nikt nie chce się wypowiedzieć.
Czy Oliwka rozumie,że Adam był w jakimś miejscu-w Edenie,który NIE był na ziemi? Potem został wyrzucony z Edenu na ziemię i ziemia została przeklęta? Tak wnioskuję z Oliwki wpisów.


Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: Oliwka » 06 paź 2015, 18:58

bardzo dobrze kontousunięte1 wnioskujesz ,własnie o tym mówie .
A czymże to ja dowalam ? co to za określenie w ustach siostry bogobojnej ?


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jezus król

Postautor: magda » 06 paź 2015, 20:58

Oliwka wymysliła ze eden był w kosmosie a ludzie po zgrzeszeniu zostali tak w tych skórach zrzuceni na ziemię bez skafandrów kosmicznych i jakos tak chop siup wbrew grawitacji nie rozbili się o ziemie , bajka z 1001 nocy . Nie jest to śmieszne bo zeby to czyms poprzec to zwyczajnie kłamie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości