Niepokojący artykuł

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 12 lip 2015, 18:41

Kamil M. pisze:One też są zamieszane w NWO? Wszędzie ci illuminaci...
Posłuchaj ich piosenek, ich tekstów oraz ich choreografii, potem się wypowiadaj. To, że czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, nie znaczy, że tego nie ma.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 12 lip 2015, 18:48

kontousunięte1 pisze:Nie znam, chyba tylko ze słyszenia. Po prostu nie moje klimaty no nie mój wiek

http://m.plotek.pl/plotek/1,109530,1828 ... sclaimer=1
https://www.youtube.com/watch?v=hBCEOrtEZdY


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: MieczDucha » 18 sie 2015, 08:29

szatan chce napuścić wszystkich na wszystkich. Chce aby ludzie nienawidzili się i skoczyli sobie do gardeł - jesli nie z nienawiści to np ze strachu. Polska jest prowadzona ewidentnie ku wojnie. W Polsce jest katolicyzm a np w Rosji prawosławie, do tego dochodzą inne czynniki i znowu prawdopodobnie będzie próba napuszczenia jednych na drugich. Teraz jest medialne nakręcanie machiny wojennej - strach, groźby, wieści o zbrojeniach itd. Obym się mylił, ale nie zdziwiłbym się gdyby skala przyszłej wojny dla Polski była bardziej tragiczna niż skutki 2 wojny światowej. Ale gdzie pogarda dla przykazań miłości tam wchodzi nienwiść. Kto odrzuca Światłość Świata tam wchodzi książe ciemności - więc nie dziwmy się że jest jak jest i będzie gorzej. Ludzie gardzący przykazaniami miłości gotują ten los innym

Jaka większość ludzi taki świat, jaka większość ludzi takie czasy a odrzucający Chrystusa i Jego Słowa mają stawać się coraz gorsi .... trudne czasy nastaną ponieważ większość będzie pogrążać się w coraz większy grzech, odstępstwo i miłość do świata :

" A to wiedz, że w ostatecznych dniach nastaną trudne czasy. 2 Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, bezbożni; 3 Bez naturalnej miłości, niedotrzymujący słowa, oszczercy, niepowściągliwi, okrutni, niemiłujący dobrych; 4 Zdrajcy, porywczy, nadęci, miłujący bardziej rozkosze niż Boga; 5 Przybierający pozór pobożności, ale wyrzekający się jej mocy. Takich ludzi unikaj ............ tak i wszyscy, którzy chcą żyć pobożnie w Chrystusie Jezusie, będą prześladowani.
13 Lecz ludzie źli i zwodziciele coraz bardziej będą brnąć w zło, błądząc i innych wprowadzając w błąd. " - 2 list apostoła Pawła do Tymoteusza 3:1-5,2-13 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

, nie wiem jak wy, ale ja mam pokój ducha m.in w temacie wojen, krachów itd - obyśmy go mieli również w trakcie ewentualnych wojen i bardzo, bardzo ciężkich czasów - ale taka jest obietnica dla uczniów, więc bądźmy uczniami w czasie pokoju i wojny. Bez względu na czasy i okoliczności, bądźmy uczniami a nie tylko słuchaczami a wszystko będzie dobrze nawet jeśli przyjdzie nam umrzeć śmiercią np męczeńską bo będziemy mieć obietnicę zmartwychwstania będąc uczniami.

" Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; nie jak świat daje, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze i niech się nie lęka. " - Ewangelia Jana 14:27 Biblia Warszawska - pokój ducha w każdych okolicznościach a nie światowy pokój ducha zbudowany na grzechu, pożądliwościach, materialiźmie itp który szybko ucieka, jest kruchy i nie ma go podczas życiowych burz

, dopóki mamyczas, budujmy się duchowo w żywym Chrystusie, umacniajmy się w Panu i w tym co nakazał sam jak i przed swych apostołów. Nie traćmy czasu na marności, puste pożądliwości, światowe zachcianki - ci którzy marnują czas na marność, grzechy, pożądliwości, zbędne rzeczy - ci będą mocno tego żałować ....

.


Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dezerter » 19 sie 2015, 23:14

Niepokojący artykuł

ale tam same niepokojące artykuły :-P :lol: - cytuje pierwsze 4 z góry strony głównej:
Naukowcy Hitlera zbudowali bombę atomową i mieli zamiar dostarczać ją za pomocą latających spodków

Dziwny pokaz stada ptaków nad Nowym Jorkiem, powstało coś jak portret Putina?

Podczas mapowania dna Morza Śródziemnego odnaleziono podwodny monolit

„Kiedy byłem wężem" - trzyletni chłopiec z Tajlandii opowiada niesamowite szczegóły z poprzedniego życia

Zdaniem astronauty, obcy powstrzymali USA przed wojną atomową

co ty czytasz? :eek: :oops: :evil: :thumbdown:
Ludzie opamiętajcie się i korzystajcie z poważnych stron, gdzie piszą poważni dziennikarze :idea:


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 20 sie 2015, 09:44

Dezerter pisze:ale tam same niepokojące artykuły

Ten artykuł ukazał się na wielu stronach,a ja przytoczyłam akurat z tej. Mea culpa :mrgreen:
Dezerter pisze:co ty czytasz?

Różne różności,bo dużo spraw mnie interesuje. Nie znaczy to jednak,że łykam każdy szajs.
Dezerter pisze:korzystajcie z poważnych stron, gdzie piszą poważni dziennikarze

Rozumiem,że masz na myśli Gość niedzielny itp. w tym stylu? Nie,dziękuję. Taka sama propaganda jak wszędzie. Kogo nazywasz poważnym dziennikarzem? Bo ja nie znam ani jednego /pomijam tu dziennikarzy reporterów,jak.np.Szczygieł,którego cenię/. Proszę o wskazówki w tej sprawie,abym na przyszłość wiedziała,czego NIE zamieszczać na forum.


Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dezerter » 21 sie 2015, 14:49

kontousunięte1 pisze:Proszę o wskazówki w tej sprawie,abym na przyszłość wiedziała,czego NIE zamieszczać na forum.

Ale zamieszczać możesz wszystko co nie jest sprzeczne z regulaminem :-D
Nie bierz tego do siebie osobiście, napisałem co napisałem pod wpływem:
- tytułów jakie zobaczyłem na stronie ;-)
- powszechnego zaniku zdrowego rozsądku i poszanowania dla rozumu, faktów.
Jestem przerażony postępującym zanikiem krytycyzmu i postępem bezkrytycznego przyjmowania wszystkiego co w necie napisali ;-)
... a Gościa niedzielnego chyba w życiu nie czytałem, ani Niedzieli
Przewrotu żadnego w Polsce nie będzie - bo Duda jest już naczelnym dowódcą armii a ja dezerterem więc wiem co mówię 8-) ;-)

Niepokojące to jest to, że cały czas idziemy drogą Grecji i coraz bardziej się zadłużamy :idea: :!:
Niepokojące to jest to, że płynie do nas fala imigrantów, której na razie NIKT nie potrafi skutecznie powstrzymać :!: :idea:
Mi to przypomina upadek Cesarstwa Rzymskiego pod wpływem wędrówki ludów barbarzyńskich
Musimy pilnować polityków, aby jak najmniej imigrantów do nas sprowadzali a jeśli już to by byli to chrześcijanie, którzy są naprawdę prześladowani w północnej Afryce i na Bliskim wschodzie - pomagajmy im a nie ich potencjalnym prześladowcom...


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 21 sie 2015, 17:53

Dezerter pisze:Niepokojące to jest to, że cały czas idziemy drogą Grecji i coraz bardziej się zadłużamy

Wierz mi,że TO mnie przeraża. Ale dobrze,że nie tylko mnie. Tylko jak zatrzymać tą machinę? Mam wrażenie,że odkąd Bruksela u nas rządzi to nie mamy na nic wpływu. Rząd tańczy,jak mu zagrają.
Takich długów nie spłacą pokolenia. I zrobią tak,że nas w ogóle nie będzie ,zlicytują. Zadaję sobie pytanie ile Polski jest jeszcze nasze. :-( Może tylko tyle,że sobie w ojczystym języku pogadamy na forum :-( :?:
Dezerter pisze:że płynie do nas fala imigrantów, której na razie NIKT nie potrafi skutecznie powstrzymać

Brak słów,ale zauważ kto do tego doprowadził? Ameryka.
Dezerter pisze:Musimy pilnować polityków,

Tylko jak. Zauważ,że jak już dostaną się do władzy to zachowują się jak bogowie,sa głusi na głos obywateli,aroganccy i dopiero,jak zbliżają się następne wybory to z chamów robią się aniołki.Mnie to brzydzi.
Dezerter pisze: jeśli już to by byli to chrześcijanie, którzy są naprawdę prześladowani w północnej Afryce i na Bliskim wschodzie

A czytałeś wczoraj chyba albo dzień wcześniej,jak to syryjscy chrześcijanie nie zostawili suchej nitki na ludziach,którzy im dali mieszkanie, zasiłki 3 tys. itd.? Wypowiadał się taki chrześcijanin,że gdyby wiedział co go czeka w Polsce to wolałby zginąć w Syrii pod bombami? Dostał mieszkanie 30m,wyposażone i wprawdzie w 5 osób mieszka,ale 3tys. na łeb...Ludzie,kto ma tak dobrze? Ja moje 34 metry kupiłam po 30 latach pracy i to pożyczyłam od córki pieniądze. A 3 tys.dochodu obecnie to mało kto może pomarzyć. Za nic,nie pracują,kupować nic nie muszą i takie podziękowanie chrześcijańskie.
Zauważ też kto tu przyjeźdża.To nie są emigranci,to są młode byczki zdolne do służby wojskowej.Ja uważam tą całąimigrację za anektowanie Europy przez ISIS. Nie daj Boże,ale mnie to wygląda raczej na inwazję. Dlaczego ci młodzi mężczyźni nie walczą o wolność swojego kraju? Dziwne.


Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dezerter » 21 sie 2015, 21:21

chrześcijanin narzeka, ale nie wysadza siebie i ciebie i nie uważa ciebie za niewierną, którą należy....


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 21 sie 2015, 21:44

Obrazek


Pozdrawiam ;)


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości