Wybory parlamentarne 2015

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne

Którą partię/komitet poprzesz w wyborach do parlamentu?

PiS
9
28%
PO
0
Brak głosów
.Nowoczesna
4
13%
Zjednoczona Lewica
1
3%
KORWiN
10
31%
Kukiz'15
7
22%
KNP
0
Brak głosów
KWW Zbigniewa Stonogi
0
Brak głosów
KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
1
3%
PSL
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 32
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: navi31 » 19 paź 2015, 19:54

JKM nie jest ideałem standardów moralnych
jednak wybieramy premiera dla kraju, popierając jego program
a nie showmana z idealnym życiorysem i toną kiełbasy wyborczej :P
A przynjamniej tak być powinno, ale coż ludzie mają różne pryjorytety ;]
Jedni głosują, zeby kraj był lepszy , a drudzy głosują na lubomisia w rządzie
ktory nic nie robi, albo wyniszcza kraj od środka :-x


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: vanity » 19 paź 2015, 20:06

Korwin Mikke o religii

Rozmowa zeszła na tematy religijne, na mój pozytywny (co Rozmówcę nieco dziwiło) stosunek do religii w ogóle, a do katolicyzmu w szczególności – i ustaliliśmy szybko, że część księży nas popiera, ale są i mówiący: „bo Korwin-Mikke to traktuje religię instrumentalnie!”… To święta prawda. Bez bicia przyznaję się, że religię traktuję instrumentalnie. Ostatecznie gram rolę polityka, a nie religijnego kaznodziei – więc co się dziwić?

Korwin Mikke o aborcji :
Dla mnie bardziej liberalna jest ustawa pozwalająca przeżyć większej liczbie dzieci. Ja nie jestem skrajnym zwolennikiem zakazu aborcji – ale dziwi mnie, że anty-aborcyjne lobby dało sobie narzucić (i samo stosuje!) „postępową” terminologię.



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: kontousunięte1 » 19 paź 2015, 20:09

Pewnie,że można się zarazić. :lol-above: :rotfl: Na przykład kalectwem JKM.Jak go posłuchasz dłużej,tego jąkania i bełkotu,gluglania :sweet: to potem normalna mowa jest problemem
Faktycznie,to jest bardzo chrześcijańska postawa.
Zawsze mówiłam,że to pajac. ;) i sukinkot :bezradny: :kotek1:


Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: navi31 » 19 paź 2015, 20:14

JKM nie jest kaznodzieją, tyko politykiem
poza tym tam to niestety prawda,
zarazić sie mozna mentalnym kalectwem
czego przykładem jest pewna pani na forum -
jescze katoliczka , ale zawiedziona w życiu i słuchająca doradztw
kalekich duchowo osob, stając sie podobna do nich , ostatnio ich nawet przewyższa
w swym zaślepieniu.

A po drugie- pomijając to czy owo ,
głosując na rząd głosujecie dla człowieka, czy dla poprawy sytuacji?
Jesli na człowieka- to szczerze wam wspolczuje, bo wiadmą sprawą będzie
ze im bardziej pojawi sie ktoś, kto moglby realnie zmienić system
tym bardziej bedąc cheili go oczernić a co za tym idzie pogrzebac jego program
Tylko spolczuć takim miernikom przy kierowaniu się w wyborach


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Samolub » 19 paź 2015, 20:30

Dlatego ja nie głosuje na Korwina chociaż z jakąś częścią jego postulatów się zgadzam, tak samo zgadzam się z jakimś procentem postulatów Lewicy.
Problem w tym że nie ma normalnej zdrowej partii chrześcijańskiej, najlepiej gdyby powstała partia Protestancka która jest pro społeczna, nie jest kapitalistyczna tylko przedsiębiorcza, światopoglądowo jest zdrowa i akceptuje wiele wyznań i punktów widzenia co nie znaczy że Zborach nie będzie Ewangelii.

Niestety w Polsce masz Lewice której tolerancyjnej nie można jako tako nazwać, masz partię Pis która uważa się za chrześcijanska a dba o interesy Kościoła i kleru, masz kapitaliste Korwina który trafnie określa klase polityczną jako złodziei dostrzega patologie ale część jego poglądów jest nie do przyjęcia. Masz partie Razem która rzeczywiście chce bronić ludzi przed bankami, korporacjami a jednocześnie inne poglądy nie są stabilna. Masz niby przedsiębiorczą partie Nowoczesna dla w miare pożadnych ludzi, która jest przybudówką Banków i ludzi którzy chcieliby wygodnie żyć, program dla wybranych. Masz PSL który dba o to by strazacy mieli gwarancje pracy i szybka emeryture bo maja glosy, czyli też grupa interesu, ogólnie mało tam zdrowych ludzi.

Puki co mój głos jest na Kukiza, może też być tak że zagłosuje na Pis, bo tylko oni mogą PO zdetronizować, a dla mnie 5 lat kolejnych PO to tak jakby ktoś odebrał mi wolność, młodość albo chciał mnie zabić, nawet gożej. Śmierć przy PO to nic. :lmao:
Do jakiś postulatów konkretnych popieram Korwina, SLD i Razem
Nowoczesna jets mi neutralna, Petru dla mnie to biznesmen który innaczej rozumie to co się dzieje, ale nie widzę w nim jakiś negatywnych cech które nawet u Kukiza dostrzegam. No ogólnie wybór kiepski ale głosu nie marnuje, zawsze na każde wybory chodziłem i oddawałem swój głos.
PSL, PO, Braun to dla mnie banda schizofreników ludzi którzy są psychicznie chorzy i należy ich izlolować od społęczeństwa, to wcale nie jest śmieszne... u mnie w mieście wyborcy PO są agresywni, mają bardziej radyklne poglądy niż głowa jest w stanie pomieścić, tylko co innego mówią publicznie co innego robią na codzień. Nie znam normalnego wyborcy PO, zazwyczaj to alkocholicy, wariaci, psychopaci czy wypaczeni urzędnicy uwikłani w łąpówkarstwo. Przy nich starsza Pani tzw Moher to jest dama i kobieta uczona, tylko że nie sprzedająca się systemowi i coś tam sobie narzekająca. Po jest męcząca ciągle tylko straszy wszystkim, mówi że jest super kiedy Polske dawno przescigneła Bialorus, Kazachstan czy Turcja i kraje Afrykańskie też dawno dogoniły Polskę... dla mnie to sa ludzie z psychiatryka, którzy wymyślili sobie jakąś rzeczywistość której nie da się już złamac, bo jeśli ta rzeczywistość pryśnie to oni się obudzą jak po praniu mózgu po kilkunastu latach w pożądnej sekcie. Już nie mówiąc o tym że jest to partia włądzy oraz klasy, reprezentująca 20-25% populacjii która ma żyć kosztem reszty, czysto nastawiona na właśnie utrzymywanie tego poparcia i liczeniu na głos naiwniaków wierzących w lepszą przyszłość, żyjących telewizyjnymi obrazkami bądz właśnie młodzieżą którą próbują rozegrać.

Noi niestety na moim uniwersytecie nie znam ludzi głosujących na PO, bez wzgledu na płeć, wiek czy status społeczny. Młodzież poprostu nienawidzi Platformy i zdaje sobie sprawę że kolejne rządy platformy to miliony tragedii ludzkich, masowa migracja za granice, zerowe perspektywy, okradanie społeczeństwa. I mówienie o innowacyjności kolesia który nie potrafi nic tylko potrafi kraść kase na grube babsko i gadać o innowacyjności, to się nie sprzeda... ludzie nie są tacy głupi. Oczywiście na inne partie też głosują dziwni ludzie, ale wyborcy Korwina których zazwyczaj spotykałem czy to dziewczyny czy chłopaki to bardzo fajni i inteligentni ludzie. Więc ciężko mi zrozumieć czemu oni tak oszukują społeczeństwo, bo naprawdę PO to bardzo radykalna niebezpieczna partia która reprezentuje patologiczne jednostki. Jak się widzi jak wykańczają w urzędach młode zdolne dziewczyny po studiach i wysyłają na bezrobocie a przyjmują "pindy" albo na obczyzne wysyłają najbardziej ineligentnych młodych ludzi, a wpuszczają do siebie cwaniaków i nieudaczników i do systemu to naprawdę mi ich nie żal, możecie ich nawet rozstrzelać, pozamykać bo z oni są niebezpieczni i fałszywi.
Mogą biadolić 3 godziny o tym że emigrantów poprzyjmują, ale jak przyjdzie co do czego to nawet 5 min nie będą pracować jeszcze by tych emigrantów wydoili. To taka przykładowa wyborczyni Platformy może mówić o tolerancjii wobec lesbijek, albo wobec emigrantów a za 10 minut na uczelni swoją kumpele w shamboo sprowadzi, albo powie "rude fałszywe" i zacznie obgadywać kogoś o kolor włosu, taka tolerancja.
Możecie ten rząd rozstrzelać, zamknąć w psychiatryku. Nikt ich nie chce, proszę was nie głosujcie na Platformę, jesli oni wygrają wybory to wzrośnie odrazu odsetek samobójstw, nikt tego już nie przetrwa. Ewentualnie zdesperowani ludzie chwycą za broń i będzie rewolucja. Nie głosujcie na PO, głosujcie na wszystko inne tylko nie na PO i PSL, możecie nawet na komunistów głosować, na Putina, na Hitlera, tylko nie na PO ! ^_^

Do wszystkich Polaków, nie głosujcie na PO czy PSL, to głosowanie na rewolucje, masowe samobójstwa wśród absolwentek uczelni wyższych, to niewolnicza praca klasy pracującaj, masowa emigracja młodych z kraju, to układy, to sprowadzenie obywatela do roli śmiecia kosztem urzędników oraz budżetówki. Wszystko lepsze, sama wymiana władzy i ucięcie tych wszystkich powiązań biznesu i grup wpływu na oddziaływanie w polityce jest już dobra, nie dajcie się ogłupić bo kiedyś jak nie będą potrzebne im wasze głosy to i po was przyjdzie kosiarz PO xD
Nie słuchajcie ich, nie głosujcie na nich, unikajcie ich, bójcie się ich jak ognia, to groźni kryminaliści


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 19 paź 2015, 21:00

Samolub pisze:normalnej zdrowej partii chrześcijańskiej


Przykładowe punkty programu?

1. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
2. Wolny rynek i poszanowanie prawa własności.
3. Pedały, lezby, "Grodzkie" - na odstrzał od ręki.
4. Całkowity zakaz aborcji.
5. Kara śmierci (lub chociaż w ogóle karalność) za cudzołóstwo.
6. Zakaz szerzenia innych religij prócz Chrześcijaństwa.
7. Zakaz pogańskich kultów.
8. Zakaz czczenia bożków w tym zrównanie z ziemią Jasnej Góry.
9. Zniesienie rozdawnictwa społecznego.
10. Kara śmierci za aborcję i morderstwo.
11. Kara śmierci za wróżenie, wywoływanie duchów i takie tam.
12. Kara śmierci za potajemną utratę dziewictwa przed ślubem.
13. Kara śmierci za szerzenie ateizmu.
14. Zakaz demokracji (poza jakimiś może sprawami lokalnymi, typu kto wywozi śmieci i zgrabia liście)

Ciekawe ile głosów by zdobyła? :-)

najlepiej gdyby powstała partia Protestancka


Przecież cały wasz konglomerat nie dość że skłócony, to liczy mniej pogłowia niż mniejszość niemiecka, czy świadkowie Jehowy... :D

Kto by was wybrał? ;P


Obrazek
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Ariela » 19 paź 2015, 22:04

Rethel pisze:Odkąd przeszłaś Arielo na ateizm to piszesz bardziej biblijnie :)

Ostatnio kobieta biskup- lesbijka chciala usunac krzyz z dachu kosciola i wstawic strzalke w strone Mekkii.


I dlatego Pismo głosi, ze kobity nauczać nie mogą, a zboczeńców należy eksterminować :)

Daj jakiegoś linka...


Nie, nie przeszlam na ateizm. Jestem agnostyczka. Wierze w Boga, wierze w absolutna moralnosc ale nie wierze zeby Biblia byla w pelni Slowem Bozym. Na pewno jest jakis tam glowny przekaz ktory pochodzi od Boga, ale reszta jest dla mnie tworem ludzi tamtych czasow i ich sposobu myslenia oraz ich morlanosci. Dlatego nie wierze ze mozemy we wszystkim stosowac sie do Biblii w 2015 roku, bo Biblia nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania i nie porusza wszystkich mozliwych kombinacji problemow ktore moga wystapic w zyciu czlowieka i jego otoczenia. Powiedzialabym ze Biblia nawet upraszcza problemy, a swiat splaszcza i wyzlabia z glebi. Wszystko w Biblii jest, jak to Jezus powiedzial "Tak, tak lub nie, nie, a co ponad to to od zlego" A dla mnie jest to niezgodne z rzeczywistoscia i nie do przyjecia.

A tak na marginesie. Nie, nie uwazam zebym pisalam biblijnie. Uwazam ze pisze bardzo anty-biblijnie.

Co do linku, tu masz po angielsku:
http://www.jihadwatch.org/2015/10/swedi ... or-muslims

A tu po szwedzku jak chce ci sie tlumaczyc:
http://www.varldenidag.se/nyhet/2015/09 ... olmskyrka/
A tu masz zdjecia pani ksiadz na paradzie gejow i lesbijek (drugie zdjecie, ta po prawej w bordowej koszuli), strona (chyba) po rosyjsku :) Caly artykul o szwedzkim kosciele, ale nie mam pojecia co napisali =P

http://skandinavia.livejournal.com/19035.html


Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 19 paź 2015, 22:18

Rethel pisze:
Samolub pisze:normalnej zdrowej partii chrześcijańskiej


Przykładowe punkty programu?

1. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
2. Wolny rynek i poszanowanie prawa własności.
3. Pedały, lezby, "Grodzkie" - na odstrzał od ręki.
4. Całkowity zakaz aborcji.
5. Kara śmierci (lub chociaż w ogóle karalność) za cudzołóstwo.
6. Zakaz szerzenia innych religij prócz Chrześcijaństwa.
7. Zakaz pogańskich kultów.
8. Zakaz czczenia bożków w tym zrównanie z ziemią Jasnej Góry.
9. Zniesienie rozdawnictwa społecznego.
10. Kara śmierci za aborcję i morderstwo.
11. Kara śmierci za wróżenie, wywoływanie duchów i takie tam.
12. Kara śmierci za potajemną utratę dziewictwa przed ślubem.
13. Kara śmierci za szerzenie ateizmu.
14. Zakaz demokracji (poza jakimiś może sprawami lokalnymi, typu kto wywozi śmieci i zgrabia liście)

Ciekawe ile głosów by zdobyła? :-)


Ojej, takie postulaty to miód na moje uszy, a serce moje się raduje na myśl o tak wspaniałym planie. :D
Myślę, że Pan Bóg byłby bardzo zadowolony z tak funkcjonującego państwa.
Dodałbym jeszcze do wszystkiego legalne wielożeństwo. :-)

To jak, zakładamy partię? ;-)


josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: josta » 19 paź 2015, 22:27

vanity pisze:-Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego. Równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili, lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa – pisze polityk. Nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: „Z kim przestajesz, takim się stajesz”, więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!). Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety.

- W środę DZIENNIK ujawnił słowa Janusza Korwin-Mikkego podczas prawyborów we Wrześni. Polityk na mityngu powiedział, że kalectwem można się... zarazić, dlatego sprzeciwia się istnieniu klas integracyjnych, gdzie dzieci niepełnosprawne uczą się razem ze zdrowymi. Korwin-Mikke powtórzył te słowa jeszcze raz - prosto w oczy niepełnosprawnej dziewczynce, która przyszła z matką na festyn we Wrześni.
Janusz Korwin-Mikke jest w stanie wmawiać ludziom z mównicy, że niepełnosprawnością można się zarażać, a potem psychopatycznie dręczyć dziewczynkę na wózku pytaniami o to, jak ćwiczy jej się na WF. Jeszcze bardziej przerażające jest to, co powiedział niepełnosprawnej dziewczynce chwilę potem - że nie puściłby wraz z nią swego dziecka do klasy integracyjnej, bo mogłoby "zarazić się" od niej kalectwem.


Jestem w szoku.


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 19 paź 2015, 22:31

Jaremi pisze:To jak, zakładamy partię? ;-)


Może: "Chrześcijańska Partia Postępu: Racja - moja racja jest mojsza niz twojsza" :-D


Obrazek
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Samolub » 19 paź 2015, 22:45

Rethel pisze:
Samolub pisze:normalnej zdrowej partii chrześcijańskiej


Przykładowe punkty programu?

1. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
2. Wolny rynek i poszanowanie prawa własności.
3. Pedały, lezby, "Grodzkie" - na odstrzał od ręki.
4. Całkowity zakaz aborcji.
5. Kara śmierci (lub chociaż w ogóle karalność) za cudzołóstwo.
6. Zakaz szerzenia innych religij prócz Chrześcijaństwa.
7. Zakaz pogańskich kultów.
8. Zakaz czczenia bożków w tym zrównanie z ziemią Jasnej Góry.
9. Zniesienie rozdawnictwa społecznego.
10. Kara śmierci za aborcję i morderstwo.
11. Kara śmierci za wróżenie, wywoływanie duchów i takie tam.
12. Kara śmierci za potajemną utratę dziewictwa przed ślubem.
13. Kara śmierci za szerzenie ateizmu.
14. Zakaz demokracji (poza jakimiś może sprawami lokalnymi, typu kto wywozi śmieci i zgrabia liście)


Nioch nioch nioch, to Twój program

1. Okey
2. Okey
3. Nie zabijamy ani nie prześładujemy ludzi
4. Okey
5. Nie da się tego dowieść, ani ustalić granicy prawnj, wogóle do polityki z takimi rzeczami się nie idzie, to już jest sprawa społeczna a nie państwowa
6. Można szerzyć inne religje w ramach prawa
7. Zakan to nie, przecież w Zborach o tym nauczają, nie potrzeba tu prawa ani tym bardziej zakazów
8. Niech sobie jasna Góra stoi i nikt Katolikom nie zabroni kultywowania ich religjii
9. Rozdawnictwo społęczne, to też emerytury, ubezpieczenia społeczne, wypadki w zakładach pracy, niepełnosprawni, symbolicznie trzeba pomagać jeśli system fundacjii nie daje sobie rady, mamy dobra narodowe, złoża narodowe są wspólne, tak samo nabyte przez pokolenia dobra jak przemysł, infrastruktura, zasoby kraju.
10. Kara śmierci nie jest przez chrześcijan praktykowana
11. Tym bardziej za wywoływanie duchów czy wróżenie, to są ludzie którym trzeba bardziej pomagać, są narażeni na działalność demoniczną i co ma do tego prawo?
12. Bez komentarza
13. Bez komentarza
14. Bez komentarza ^^"

To Twój program? ; )

Rethel pisze:
Samolub pisze:normalnej zdrowej partii chrześcijańskiej


Ciekawe ile głosów by zdobyła? :-)

najlepiej gdyby powstała partia Protestancka


Przecież cały wasz konglomerat nie dość że skłócony, to liczy mniej pogłowia niż mniejszość niemiecka, czy świadkowie Jehowy... :D

Kto by was wybrał? ;P


Kochany Rathaelu
0.4 % Protestantów w kraju plus osoby nie zapisane do Wspólnot, przy frekwencji 45% gdzie Protestanci aktywnie uczestniczą w wyborach bądz aktywnie poprą taką partie daje conajmniej 1.5 % z miejsca ( żelazny elektrat)
Ponadto partia taka reprezentowałaby równość prawną wyznań na terenie Rzeczypospolitej, poparcie Prawosławnych, Mariawitów, Starokatolików, oraz przedsoborowców z Krk
Wielu chrześcijan również poparłoby taką partie, znieślibyśmy przywileje dla kleru oraz dla Kościoła Katolickiego, głosy Świadków Jehowy, Adwentystów gwarantowane, idea słuszna
Mam nawet dużo znajomych nie Protestantów którzy na taką partie napewno oddaliby głos, a nie tylko ja takie osoby znam.

I liczy więcej pogłowia niż Swiadkowie Jehowy bo w Protestanckich Kościołach na terenie Polski jest 150 tys zadeklarowanych w 2011 roku, a Świadków Jehowy jest 120-130 tys. Miejsce znalazłoby się dla Prawosłąwnych w tej partii o ile mieliby wspólne cele i idee to w większości spraw to by świetnie działało. 5% jak w kieszeni, nie mówiąc o bardzo dobrym programie dla Polski, przedsiębiorczość, docenianie pracy, walka z kapitalizmem i systemem bankowym, walka z wyzyskiem w korporacjach. Czyli zdrowe myślenie a nie podział na sztuczny socjalizm oraz sztuczny liberalizm. Bez szarpanin

Także spokojnie 15% za 5 lat jest w zaięgu. Oczywiście to logo partia Protestancka =P to tylko takie hasło, mogłaby to być partia np "wolnych chrześcijan" Nawet Ty drogi Rathaelu i wszyscy antytrynitarni wsparlibyście tą inicjatywę, więc 2 % to jest żelazny elektorat z miejsca! :O
Mądrych Katolików też można do partii przyjąc. Do tego mamy prawdopodobnie 1 posła mniejszości Niemieckiej (prawdopodobnie Protestant)
oraz Buska mamy w Eu i Godsona który jest Pastorem i jest posłem. Oczywiście Buśka się nie nadaje, chociaz nie znam jego przekonań prywatnych, ale pan Godson napewno jest mile widziany. Nie wiem czy są jeszcze jacyś ważni politycy wywodzący się z Protestanckich wyznań.
I jeśli chodziłoby o polityke to akurat ekonomicznie i prawnie wiele mogłaby taka partia dobrego wnieść.

No ale niestety Twój program raczej nie jest dobrym programem.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 19 paź 2015, 22:51

Jestem w szoku.


Dlaczego? Nic odkrywczego nie powiedział. :-)

Ten fragment Pisma Świętego też cię szokuje?

Pwt 23:2-5
Nikt, kto ma zgniecione jądra lub odcięty członek, nie wejdzie do zgromadzenia Pana. Nie wejdzie syn
nieprawego łoża do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu nie wejdzie do zgromadzenia
Pana. Nie wejdzie Ammonita i Moabita do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu; nie
wejdzie do zgromadzenia Pana na wieki, za to, że nie wyszli oni ku wam na drogę z chlebem i wodą,
gdyście szli z Egiptu i jeszcze opłacili przeciwko tobie Balaama, syna Beora, z Petor w Aram-
Naharaim, aby cię przeklinał.


Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 19 paź 2015, 23:00

Samolub pisze:To Twój program? ; )


Nie, w większości Jahwego Sabaotha.

głosy Świadków Jehowy, (...) gwarantowane, idea słuszna


:laie:

Świadków Jehowy jest 120-130 tys.


Aktywnych głosicieli.
Ludzi o świdkistycznych poglądach (w tym świadków nieaktywnych
oraz osób utożsamiających się) może być nawet dwa razy więcej.

Oczywiście to logo partia Protestancka =P


Chyba partia protestu dla samego protestu.
Głównie przeciwko Biblii... ;P

No ale niestety Twój program raczej nie jest dobrym programem.


Ja tylko podałem przykładowy program sola scripturowy.
No chyba, że protestanty popadły w apostazję i z tej zasady zrezygnowały?
No i czemu czarownic palić nie chcecie? Przecież doszliście do perfekcji?
Nie dość że całkiem biblijne, to jeszcze nawet Inkwizycji do was daleko... ;P
Policji też... bo u was to była 99% wykrywalność, jeśli nie 100% :dance:


Obrazek
Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 19 paź 2015, 23:03

3. Nie zabijamy ani nie prześładujemy ludzi


Jest nakaz biblijny, musi być i praktyka. Koniec.

8. Niech sobie jasna Góra stoi i nikt Katolikom nie zabroni kultywowania ich religjii


Zgodnie z Biblią takie miejsca jak Jasna Góra czy Sanktuarium w Licheniu będące ośrodkami fałszywego kultu, powinny zostać
wysadzone w powietrze, tak by pamięć o tych miejscach przepadła na wieki.

10. Kara śmierci nie jest przez chrześcijan praktykowana


To błąd, bowiem w PŚ taka kara jest promowana. Ten kto twierdzi inaczej, bezczelnie łże w żywe oczy.

12. Bez komentarza
13. Bez komentarza
14. Bez komentarza ^^"


No właśnie, co tu komentować. Nic dodać, nic ująć. W tych punktach jest ujęta czysta
i biblijna nauka. :-)


josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: josta » 19 paź 2015, 23:07

Jaremi pisze:
Jestem w szoku.


Dlaczego? Nic odkrywczego nie powiedział. :-)

Ten fragment Pisma Świętego też cię szokuje?

Pwt 23:2-5
Nikt, kto ma zgniecione jądra lub odcięty członek, nie wejdzie do zgromadzenia Pana. Nie wejdzie syn
nieprawego łoża do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu nie wejdzie do zgromadzenia
Pana. Nie wejdzie Ammonita i Moabita do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu; nie
wejdzie do zgromadzenia Pana na wieki, za to, że nie wyszli oni ku wam na drogę z chlebem i wodą,
gdyście szli z Egiptu i jeszcze opłacili przeciwko tobie Balaama, syna Beora, z Petor w Aram-
Naharaim, aby cię przeklinał.

A dla ciebie telewizja to zgromadzenie Pana? :D


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości