Kontrola wyznaniowa w Rosji

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kontrola wyznaniowa w Rosji

Postautor: MrSponge » 20 paź 2015, 22:11

To chyba nie jest śmieszne...?


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
Kamil M.
Posty: 5330
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:16
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kontrola wyznaniowa w Rosji

Postautor: Kamil M. » 20 paź 2015, 22:48

Hm, ale chodzi o listę członków czy uczestników nabożeństw, bo to w sumie nie jest jasne w tej informacji.

Swoją drogą, ciekawe czy ich też by chcieli spisywać:
Obrazek
Powodzenia...


Jestem raczej nieobecny na forum; jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wyślij do mnie e-mail poprzez mój profil.
Awatar użytkownika
Kamil M.
Posty: 5330
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:16
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kontrola wyznaniowa w Rosji

Postautor: Kamil M. » 20 paź 2015, 23:08

To będzie "challenging", przynajmniej na Paschę... Co przypomniało mi pewien żart o wiewiórkach w kościele...


Jestem raczej nieobecny na forum; jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wyślij do mnie e-mail poprzez mój profil.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kontrola wyznaniowa w Rosji

Postautor: Samolub » 21 paź 2015, 00:30

Myślę że to kwestie bezpieczeństwa, Rosjanie boją się odśrodkowych działań ze strony Amerykanów, czyli sponsorowanie różnego rodzaju organizacji, kółek zainteresowań, a nawet właśnie używanie Kościołów jako źródło informacji. To nie nowość, tak po prostu to funkcjonuje.
Tylko ja uważam że Amerykanie popełnili tyle błędów że nie tylko Europa Zachodnia jest starsznie już nimi zdenerwowana, problemy z Chinami, Syria, napewno Amerykanie odpuszczą sobie kwestię Rosyjską, inny układ sił. Chociaż można mówić o Irańskim sukcesie... Można bawić się w wyniszczenie Rosyjskiej gospodarki, ale ona i tak nie upadnie i wkrótce znajdą inne rozwiązania i nowe możliwości. Chociaż widać zakrojone działania do izolacjii Rosji, według mnie Ameryka ma za dużo wrogów i zbyt widocznie pokazuje pozycje siły. Zraziła obie też kraje zachodnie, także uważam że sytuacja będzie się stabilizować. Ot wyszło nie tak źle.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości