Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Samolub » 15 lut 2016, 23:43

I tak jest wiecej dlugu niz pieniadza. Trzeba być idiotom żeby nie rozumiec jak to dziala. To jest zaplanowane zeby były narody zadluzone i ludzie

Wezmy np USA
Kiedy bank centralny produkuje dolara to nikomu go nie daje. Rzad tez nie dostaje dolara tylko pozycza wyprodukowany pieniadz od Banku Centralnego.

A to tylko jeden przekret, jest ich setki.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: magda » 15 lut 2016, 23:59

Oj samolubie nie jest latwo rozgrysc wszystko bo widzisz ze są djabelskie siły na świecie takie jak finansjera , fałszywa religia świeckie rządy , unie i zachłanne kraje jak rosja nieprzewidywalna i masoneria i jak tu trafic za nimi czy działaja wspólnie czy sa przeciwko sobie , czy tylko udają nie jest to łatwe . wszedzie fałsz i zło ale kto jest kim i kto z kim gra to nie jest proste. Najlepiej nie byc częścia tego wszystkiego tylko jak tu przewidzieć skad padnie następny cios w człwieka. Ale nam przyszło żeyc w takich czasach.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Samolub » 16 lut 2016, 00:07

Jak to... to że w Babilonie są tarcia wewnetrzne wiadomo, dzieci Diabła ze sobą nie walczą? To nie jest tak istotne

My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem

Co do zboczen, fetyszow, nowych trendow i innych patologii seksualnych wypowiem sie jutro


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: magda » 16 lut 2016, 00:13

Dobra dobranoc


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości