Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: konto skasowane » 17 sty 2016, 07:52

Te wideo akurat nie jest z sylwestra w Kolonii. Było już na YouTube wiele miesięcy wcześniej.


.
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: niebieska777 » 17 sty 2016, 07:54

nie wiem, co to jest. podpisane tak było jakoś


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
W.obronie
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:15
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Okolice Katowic
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: W.obronie » 17 sty 2016, 21:05

Naplyw imigrantow i to co oni wyprawiaja w europie bylo z gory zaplanowane przez masonerie w celu zniszczenia cywilizacji europejskiej. Nie mozna wierzyc w to, ze sa na swiecie politycy nieswiadomi (nie mowiac glupi) konsekwencji wpuszczenia ludzi nie znajacych sposobu zycia w cywilizacji, do naszych krajow. To co sie teraz dzieje to jest dopiero poczatek. Za kilkanascie lat na ulice Europy splyna chrzescijanska krwia. My bedziemy przed nimi uciekac liczac ze wladza sie z nimi rozprawi a oni beda nas kamieniowac plytami chodnikowymi i obcinac nam glowy a pozniej wieszac je na plotach naszych domow. To poprawnosc polityczna i zatajanie przez media informacji stworzy w europie kalifat. Niestety bedziemy swiadkami jak muzlumanie wprowadza w europie prawo szarija i zrownaja nas z ziemia. Nie jestesmy w stanie nic na to poradzic. Modlcie sie do Boga zeby dal wam sile, ze gdy przyjdzie muzlumanin z AK47 do waszego domu, nie wyprzecie sie wiazy w zamian za zycie. NWO


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: magda » 17 sty 2016, 21:22

Właśnnie zawsze sobie wyobrazam co bym zrobiła w obliczu smierci , chyba bym musiała mieć Boże wsparcie zeby nie stchurzyc .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: niebieska777 » 17 sty 2016, 22:28

Przynajmniej jak mnie zabiją to wiem że :
"3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4"


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: kruszynka » 20 sty 2016, 18:07

W.obronie. Widzę, że jesteś przygotowany :)


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: konto skasowane » 20 sty 2016, 18:12

Ponad 900 zgłoszeń na policję z samej tylko Kolonii na dzień dzisiejszy. Moją koleżankę dziś napastował jakiś arab gadający do niej coś po angielsku. Chodził za nią kilka godzin, wchodził za nią do sklepu i nawet ocierał się o nią. Dopiero jak na niego nawrzeszczała przy kasie to dał jej spokój.


.
Awatar użytkownika
W.obronie
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:15
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Okolice Katowic
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: W.obronie » 20 sty 2016, 20:54

Kruszynka. Chcialbym sie poddac woli Boga i jesli bedzie trzeba to zginac za wiare ale nie wiem czy nie bedzie rozsadniej walczyc o zycie bliskich... tylko ze to drugie rozwiazanie sie moze Bogu nie spodobac :cry: bronia prawdziwego nasladowcy Jezusa jest milosc a nie ołów

dr.sky . I co taka biedna dziewczyna ma zrobic? dac sie zgwalcic? moze inaczej... co powinni zrobic mezczyzni ktorzy widza cos takiego? biernie sie przygladac, czy moze walczyc o swoje kobiety?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: konto skasowane » 20 sty 2016, 22:48

Z tego co mi opowiadała znajoma, nikt nie chciał jej pomóc, tylko się głupio patrzyli wszyscy. Mogę rozumieć, że jeśli ktoś jest małej postury, to może nie mieć tyle odwagi, żeby postawić się komuś większemu, ale przecież zawsze można w kilka osób zareagować i przepędzić intruza.


.
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: niebieska777 » 20 sty 2016, 22:55

powszechna znieczulica...
jak np tu
https://www.youtube.com/watch?v=YrJm7-0SpPI

masakra, choć może sory za offtop
OSOBY WRAŻLIWE NIECH NIE OGLĄDAJĄ.. JA PŁAKAŁAM JUŻ DRUGI RAZ ... nie mogę zrozumieć


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Samolub » 21 sty 2016, 02:26

Ale tak samo jest przy nie wiem klotni w autobusie, jakis sytuacjach. Ludzie się nauczyli że nie oplaca się, bo pobrudzisz się, bo zeznania to tamto kazdemu szkoda czasu. Maja racje bo np na wojnie wylaczaja się odczucia, a tu jest taka rywalizacja ekonomiczna. Pozatym ludzie dziwnie reaguja na rozne sytuacje tak samo w kulturach roznych sa dziwactwa :lmao:

Ja mam znajomego co może stac kolo niego 20 arabow a on będzie się smial zeby bombe odpalil jeszcze ci arabowie mu piatke strzela predzej niz to ich wkurzy. Zalezy od charakteru, wiekszosc kobiet arabow się boi bo to obca kultura etc i to widac w mówie ciala. A to przyciaga zboczencow etc nie tylko arabow.

Ogolnie kobieta powinna dać znac co i jak. To tak jakbys chcial zagadac z Arabka ktora chce z Toba zagadac i odrazu Araby z basseballami do Cb biegną? Jak kobieta daje sygnal to powinno się przepedzic natreta. Logiczne co nie?

Oni maja przez Duchownych zakaz nawet plazowania więc watpie by Ci skrajni czy Arabowie chętnie ogladali się za kobitkami, a Arabki za Europejczykami bo to sa szczelne srodowiska. Bardziej powiedzialbym że część ludzi w Europie po prostu czuje powiew wolnosci i sami nie wiedza nawet jak tu jest bo kultury nie znaja. Rownie dobrze ten Arab mogl myslec że ta dziewczyna się tak ubrala bo wyszla szukac chopa albo że jest wolna. Odwrotnie też tak jest, tylko turysci to raczej zostawiaja pieniadze, sa specjalne miejsca, miasta wypoczynkowe.

No inna kultura zwyczajnie duze roznice, inne media, prasa. problemy to taki matrix dla nich. A jak nie jada dla pracy czy z checi kulturowej do Europy to kij wie.

Ogólnie nie oplaca się przyjmowac, licz że 2 osoby musza non stop pracowac zeby jedna osobę wyzywic, leki, trzeba uczyc jezyka, trzeba policjii, lekarzy, nauczycieli... no ogólnie to takie przyjmowanie... to nie jest tak że ktoś do pracy tu jedzie, czy się na czymś zna. Może w Tv znalezli pare osób zeby wywiad zrobić bo innaczej to w Niemczech zostana a trzeba to sprzedac w mediach bo jak to ludzie opchna w rzeczywistosci to jest mocz, robaki etc. Mimo że dostaja ubrania, jedzenie takie sprawy. No 95% ludzi to jest tak jakbyś Pasterzy czy rolnikow bral. Mozbaby do rolnicywa ich uzyc, ja tam nie wiem nawet najlepiej przyjac chrzescijan, przypadki przesladowan etc reszte cofnac albo oboz przejsciowy do czasu zakonczenia konfliktu bo do morza ich nie cofniesz chyba.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: konto skasowane » 26 sty 2016, 18:14

Ponad 1000 zgłoszeń już po Sylwestrze w Koloni. Nie wiem, czy w Polskiej TV o tym mówili, ale ponad 400 ruskich zmasakrowało uchodźców w jakimś obozie za to, że zgwałcili 13latkę.


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: kontousunięte1 » 26 sty 2016, 18:34

Mówili wczoraj o tym tysiącu,ale o tej dziewczynce nie słyszałam w tv, ale na portalach dużo było. Już dziś nie widziałam.


Crussing
Gender: None specified

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Crussing » 29 sty 2016, 08:22

Ja również o tym słyszałem. Brawo Ruscy! Tępcie to bydło z całą surowością!


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Samolub » 13 lut 2016, 22:29

Arabowie to też biali : ) a Polacy przy Anglikach sa ciapaci (sniadzi) takze dyskutujmy powaznie
Wlaśnie takie problemy czekaja was. Ja w Luton chodzilem z Biblia i Ewangelizowalem, ktoś mnie zaczepial? Nie i spotkalem sie z zaciekawieniem. A zobacz sobie klipy, Muzumanie to wiekszosc w Luton i uwierz że biale kobiety na przystanku które wspieraly multi kulti dzis od arabki czy araba dostaja w morde i teraz zauwazyli problem. Wierzacego Pan Bog chroni, kiedys Ona wykorzystywala ludzi i byla obojetna malujac rzesy dzis odbiera zaplate. My Chrześcijanie mamy swoje sprawy i wiemy komu pomagac, komu nie i komu głosic : P


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości