Zamachy w Belgii

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: Samolub » 22 mar 2016, 23:05

Ja nie mowie o takim polowaniu jak w Jeuropie że strzal, albo ewentualnie puszczanie specjalnego psa obezwladnienie z psem dzika i zabicie nozem.

Ja mowie o takim polowaniu gdzie cala wies się zbiera, hoduja psy... kilkadziesiat psow dzika po paru h dopada, potem ludzie sie zbieraja z rydlami, siekierami, nawet stare dziadki, no ogolnie to jest swieto, potem tego dzika gdzies trafiaja czasem jak oslabnie roznymi narzedziami. Ale ze psy sa blisko to raczej te ciosy nie sa smiertelne, takie zanieszanie troche trwa jesli dzik jest mocny to jest sporo zamieszania. Cyrki takie że hej, zazwyczaj troche to trwa.

A walki psow z dzikami, zazwyczaj sa to specjalne psy nie kundle. Czasami sa areny takie, niektore psy się szkola i nie za bardzo daja rade a, ale po kilku zmianach i zmeczeniu zazwyczaj nie jakiegos wielkiego dzika to te psy bardziej juz obyte potrafia unieszkodliwic dzika, moze nie zabic.

Zreszta sa specjalne psy w Stanach które potrafia obronic przed pumą. Czy pilnuja domow czy zwierzat, czasem nawet potrafia stawiac opor pumą podczas atakow nocnych gdy spia.

Oczywiscie psy njewielkie czy czlowiek potrafia przestraszyc Tygrysy czy lwy no zalezy od lwa : D treserzy Gepardow sypiaja z nimi, tylko wazne by nie sypiac z przeciwna plcia bo tresera traktuja czy treserke jako partnerow czasem x D

Wracajac do psow. W Afryce od jakiegos czasu sa dzikie psy, walcza z hienami, lwami, no tam krokodyle czy nosorozce nie atakuja chociaż nachodza i je, no raczej z roku na rok poznaja sawanne i coraz lepiej sobie radza, przy tym szybko sie rozmnazaja i poza drobnymi zmianami w siersci raczej wygladaja jak psy, wydaja takie piskliwe dzwieki. Calkiem niezle się zadomowily i stanowia zagrozenie dla ekosystemu. Tak samo bylo z krolikami, pewnym rodzajem zab w Australi, kraby olbrzymie w Rosjii czy np bardziej rodzimie patrzec barszcz sosnowskiego.

Na tej zasadzie uznaje obecny terroryzm za efekt jedynej mozliwej walki jaka podejmuja radykalowie. Ale oni moga to nazywac partyzantka. Wkoncu AK dla Wermachtu to tez byli terrorysci.

Pytanie czy Amerykanska ekonomia czy interwencje nie przyczynily sie do tego. Do lat 70-tych swiat arabski byl spokojny a w latach 50-tych poza kilkoma panstwami powiewaly tam flagi Europejskich mocarstw. Bylo w miare spokojnie, ja bym zmiany upatrywal w Islamie oraz w Amerykanskiej destabilizacjii, terroryzm czy takie przyzwolenie na niego też wynika z koniecznosci akurat takiej walki


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
sweetnoise
Posty: 20
Rejestracja: 05 mar 2016, 21:20
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wieden
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Zamachy w Belgii

Postautor: sweetnoise » 23 mar 2016, 17:54

Samolub pisze:Nie kracze, po prostu zatruwanie wody czy zywnosci to forma terroryzmu na ktora jeszcze nie wpadli : ) a w internetach nie sa zbyt mocni

Oni tak dzialac nie beda bo za poswiecenie siebie maja obiecane cuda w ich niebie
Tak dziala ich "pranie mozgu"

W calej tej sytuacji staram sie podchodzic z miloscia, ale pozostaje zwykly starch.
Sama mieszkam w muslamskiej dzielnicy.
Mlodzi turcy, arabowie nawet urodzeni w Austrii, calymi dniami przesiaduja na lawkach I jaraja.
Nie pracuja, zyja z zasilkow.
Jestem sama ale na szczescie mam dwa duze czarne psy a
Oni boja sie czarnych psow.
Trase do kosciola tez musialam zmienic bo pociagiem, ktorym jezdzilam jezdza teraz uchodzcy z obozu.
Wiem, ze Bog kocha kazdego tak samo ale czasem trudno mi to wszystko zaakceptowa.
I przykro mi ze w Polsce chrzescijanie ktorzy nie maja nic do czynienia z muslimami oskarzaja mnie ze jestem pseudochrzescijanka

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: kontousunięte1 » 23 mar 2016, 18:14

I przykro mi ze w Polsce chrzescijanie ktorzy nie maja nic do czynienia z muslimami oskarzaja mnie ze jestem pseudochrzescijanka

Tego to zupełnie nie rozumiem :eek: Możesz rozwinąć?


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: Zbyszekg4 » 23 mar 2016, 18:15

sweetnoise pisze:I przykro mi ze w Polsce chrzescijanie ktorzy nie maja nic do czynienia z muslimami oskarzaja mnie ze jestem pseudochrzescijanka

Ta wypowiedź Cię pocieszy: http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/ite ... cijan.html


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
sweetnoise
Posty: 20
Rejestracja: 05 mar 2016, 21:20
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wieden
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: sweetnoise » 23 mar 2016, 18:21

Pastora Baginskiego bardzo cenie. Ma zdrowe podejscie.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: Samolub » 23 mar 2016, 21:00

kontousunięte1 pisze:
I przykro mi ze w Polsce chrzescijanie ktorzy nie maja nic do czynienia z muslimami oskarzaja mnie ze jestem pseudochrzescijanka

Tego to zupełnie nie rozumiem :eek: Możesz rozwinąć?



Chodzi jej o to że sa ludzie teoretycy którzy mowią cos nie znajac faktow. Chociaż dobrze mowią tacy którzy sa pokojowi. Ale wiekszosc ogolnie mowi co im wygodne. A tak na codzien jak kogos cos dotyka to troszeczke jest bardziej krytyczny, niektorzy sa krytyczni bez bodzcca. Czy krytyka jest uzasadniona, w tym wypadku jest. Nie przekonuje Cie kontousunięte1 bo Ty dawno jestes za rozwiazaniem strzelania na granicy.

No ale nowi emigranci to tylko nowi, sa też starzy, inne problemy, sa nie emigranci i tak dalej : P szkoda języka


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: kontousunięte1 » 23 mar 2016, 21:10

. Nie przekonuje Cie kontousunięte1 bo Ty dawno jestes za rozwiazaniem strzelania na granicy.

No ale nowi emigranci to tylko nowi, sa też starzy, inne problemy, sa nie emigranci i tak dalej : P szkoda ję

:rotfl: :rotfl: A toś mnie zaskoczył :eek: Czegoś nowego znowu się o sobie dowiedziałam. :lol:


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: Samolub » 23 mar 2016, 21:41

Nie pamietasz jak muzumanie zaczynali zjezdzac? Wtedy postawiłaś się na miejscu strazy granicznej że bys zaczela strzelac, ekumenicznie oczywiscie zaczynajac od ostrzegawczych. Ja pamietam


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: kontousunięte1 » 26 mar 2016, 14:08

Czy jeszcze ktoś wątpi, co miało być prawdziwym celem tych zamachów?

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/belgia- ... wka/lk6xfd

Belgia: nie żyje pracownik elektrowni atomowej, zaginęła jego "wejściówka


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: Samolub » 26 mar 2016, 14:18

Tylko jak niby mają łapac zamachowcow skoro jakies 50% Arabow w Belgii może byc potencjalnym samobojcom. Wystarczy ich uaktywnic, zreszta to że jest spokój tylko dlatego że 90% z tej polowy z czyms się liczy. Ogolnie problem jest spory.

Choc takie zamachy czy złe doswiadczenia sa chyba lepsze teraz niz kiedy byłoby za pozno.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: kontousunięte1 » 26 mar 2016, 14:22

Wiesz,mnie to skłania do myśli,że prędzej czy później dorwie się ktoś do takiej elektrowni,a wtedy....


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: Zbyszekg4 » 26 mar 2016, 14:24

....to pokazuje, jak tępi są zamachowcy! Przecież na ataku na "atomówkę" ucierpią też ich wspólwyznawcy szalonego allacha!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: Samolub » 26 mar 2016, 14:26

Wtedy ciezko będzie o pizze pepperoni bez pieczarkek

Ile mozna bylo jednym schematem leciec wysadzania się w metrach i na lotniskach? Mowie że teraz kabinuja zatruwac wode, zywnosc, paralizowac przemysl, doprowadzac do katastrof ekologicznych...

Im lepiej strzezone lotniska, dworce, stadiony tym wiecej szukac beda dziury w całym. Polska to może być kolejny cel, np Polski Bus : )
Ostatnio zmieniony 26 mar 2016, 14:29 przez Samolub, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: kontousunięte1 » 26 mar 2016, 14:27

Zbyszekg4 pisze:....to pokazuje, jak tępi są zamachowcy! Przecież na ataku na "atomówkę" ucierpią też ich wspólwyznawcy szalonego allacha!

Tym to oni raczej się nie martwią. Stada dziewic czekają :mrgreen:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamachy w Belgii

Postautor: Zbyszekg4 » 26 mar 2016, 20:52

https://www.youtube.com/watch?v=4RamG__ ... NjAzMjAxNg bardzo warto zobaczyć (są 2 filmiki, ale chyba kolejne będą jeszcze)
Linki pod nagraniem też ciekawe


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości