Muzułmański mer Londynu?

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Muzułmański mer Londynu?

Postautor: Zbyszekg4 » 11 maja 2016, 13:54

O Neapolu się mawia, że po jego zobaczeniu można umrzeć... http://www.italia-italia.pl/wlochy/regi ... 2,650.html
Może o Londynie się będzie mówić: Jak tam żyć?! ;)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Muzułmański mer Londynu?

Postautor: Samolub » 11 maja 2016, 19:47

Efendi pisze:Co trzeba Arabom i ogółem Muzułmanom przyznać że mocno się trzymają swoich przekonań, swoich obyczajów, kultury, tożsamośc. A Europejczycy już dawno pozbyli się resztek swojej tradycji, tożsamości kulturowej itp :)



No wlasnie poza deklaracja, ze to muzumanin z Pakistanu to raczej kulturowo reprezentuje poglady bardziej LGBT, wedlug mnie czkowiek atrapa to jest


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości