George Soros: diabeł wcielony, czy filantrop?

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: George Soros: diabeł wcielony, czy filantrop?

Postautor: Janek » 29 gru 2016, 17:45



Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: George Soros: diabeł wcielony, czy filantrop?

Postautor: Samolub » 29 gru 2016, 20:43

Niech podpala, sami też spłoną =D
Ludzie normalni i potrzebni zawsze sobie poradzą nawet podczas anarchi, ubodzy też jeśli poszukują pomocy znajdą schronienie, nawet byłoby łatwiej zbudować od nowa nową sprawiedliwszą Polskę. Mamy wolny rynek i teraz jest weryfikacja uwłaszczenia mienia oraz pieniędzy. Jak rozwalą system to bardzo dobrze bo się oczyści atmosfera, jak przejmą władze system fiknie.

Są loserami i tyle, na ich miejsce znajdzie się opozycja która coś dobrego Polsce może zaoferować, są świetne pomysły, chętni ludzie do pracy, innowacyjne rozwiązania, talenty, diamenty. a Pis i tak się musi liczyć z społeczeństem i ma przeprowadzać reformy czy niszczyć stary układ bez zagarniania wszystkiego pod siebie. I ludzie się temu przyglądają, jak Pis chce za 3 lata rządzić w koalicjii z jedną czy dwoma partiami musi się starać. A Po, Nowoczesna czy KOD powinna myśleć, żeby się utrzymać na progu wyborczym. Są inne środowiska czy partie i życzę wszystkim udanego 2017!


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: George Soros: diabeł wcielony, czy filantrop?

Postautor: Janek » 13 sty 2017, 12:36

#515 - SOROS / IZRAEL / MIGRACJE
https://www.youtube.com/watch?v=gtew1UHdZLA


derko
Posty: 1942
Rejestracja: 23 cze 2008, 20:57
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: George Soros: diabeł wcielony, czy filantrop?

Postautor: derko » 13 sty 2017, 13:31

Co to ludzie nie stworzą żeby się ponakręcać. :O
Nie ma to jak "teorie spiskowe" :D

George Soros to porostu gość który zrobił kasę. Zapewne na granicy prawa, a może nawet ja przekroczył. Ma swoje poglądy na świat i ma też prawo wspierać kogo chce, co nam do tego ?
No ale jak wiadomo jest żydem z pochodzenia to wszystko tłumaczy. :-/
Znaczy wróg wolności, niszczyciel, itp. :-D
No jakby był np. polakiem, no to wiadomo, patriota, co słusznie zarobił, żeby rozdawać ;)

Co do tego czy to diabeł wcielony ?
Ja rozumiem, niewierzących co w "teoriach spiskowych" upatrują przyczyny zła.
Ale jak tz. chrześcijanie w to się angażują to mam wrażenie, ze kompletnie dojechali, albo ( to większe prawdopodobieństwo) są chrześcijanami z nazwy.

:roll: :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: George Soros: diabeł wcielony, czy filantrop?

Postautor: Samolub » 13 sty 2017, 17:24

derko pisze:George Soros to porostu gość który zrobił kasę. Zapewne na granicy prawa, a może nawet ja przekroczył. Ma swoje poglądy na świat i ma też prawo wspierać kogo chce, co nam do tego ?
No ale jak wiadomo jest żydem z pochodzenia to wszystko tłumaczy.
Znaczy wróg wolności, niszczyciel, itp.
No jakby był np. polakiem, no to wiadomo, patriota, co słusznie zarobił, żeby rozdawać


Brawo, wreszcie zauwazyles ze to norma a nie teoria spiskowa. Grzegorz Braun dla Żydów jest tym samym co dla niego Żydzi, też dziala przeciwko nim, oni mają swoją specyfike, obawy, sytuacje geopolityczna i wplywy. Jest to normalne! Reszta polega na tym by wszystko bylo jawne lub by się o tym mowilo...

derko pisze:Co do tego czy to diabeł wcielony ?
Ja rozumiem, niewierzących co w "teoriach spiskowych" upatrują przyczyny zła.
Ale jak tz. chrześcijanie w to się angażują to mam wrażenie, ze kompletnie dojechali, albo ( to większe prawdopodobieństwo) są chrześcijanami z nazwy.


To normalny biznesmen który się dorobil na lukach systemu badz wplywaniu na globalna, regionalna gospodarke. Jest oderwany od rzeczywistości, ale ma swoje wizje, interesy a wszelkie haczyki służą do destabilizacjii np konkuranecjii, dobiciu kraju i narzuceniu swej pomocnej dloni. Normalna logika czlowieka pragnacego slawy, pieniadza i wplywu, dla Cb teoria spiskowa, zobacz ilu ludzi to trolle, zlosliwcy, zazdorsnicy, pelni pychy, checi władzy, Derko uwaza ze tylko inteligenci i mili ludzie się dorabiaja, mniemam ze tacy mają mniejsze predyspozycje, zacznij może od Rzeszy Niemieckiej...

Derko Ty ulegles lewackiej propagandzie ktora usypia ludzi i pokazuje im że swiat jest super... a nie jest, gdzie te idealy zielonych, anarchistow się podzialy? Prawdziwa lewica musi się przebudzic i ramie w ramię musimy iść =D hah

Derko wiem ze drzemie w Tobie sprawiedliwy nowoczesny anarchista, obudź go w sobie i do boju ^^"


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
derko
Posty: 1942
Rejestracja: 23 cze 2008, 20:57
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: George Soros: diabeł wcielony, czy filantrop?

Postautor: derko » 14 sty 2017, 12:18

Samolub pisze:Grzegorz Braun dla Żydów jest tym samym co dla niego Żydzi, też dziala przeciwko nim, oni mają swoją specyfike, obawy, sytuacje geopolityczna i wplywy. Jest to normalne! Reszta polega na tym by wszystko bylo jawne lub by się o tym mowilo...

Ten Braun, to jakiś twój guru? :O
Zdaje się, ze wszędzie widzi wroga w postaci żyda i lewaka.
Może nie zauważyłeś, ale tworzenie teorii spiskowych, to domena ludzi z zaburzeniami. Raczej powinno się to leczyć, a nie żerować na chorobie tych biednych ludzi i poprzez przyklaskiwanie ich chorych pomysłów zachęcać do tworzenia jeszcze bardziej szaleńczych teorii.
No, ale jak ktoś widzi zamachy terrorystyczne w kebabie… ;)

Samolub pisze:Derko uwaza ze tylko inteligenci i mili ludzie się dorabiaja, mniemam ze tacy mają mniejsze predyspozycje, zacznij może od Rzeszy Niemieckiej...

Może lubisz polemizować z sobą, ale daruj innym czytanie twoich własnych pomysłów i do tego w infantylny sposób wkładania tych swoich pomysłów jako wypowiedz adwersarza.

Co do inteligencji i bycia miłym, to twoim zadaniem zaleta czy wada? :nerd:

Samolub pisze:Derko Ty ulegles lewackiej propagandzie ktora usypia ludzi i pokazuje im że swiat jest super... a nie jest, gdzie te idealy zielonych, anarchistow się podzialy? Prawdziwa lewica musi się przebudzic i ramie w ramię musimy iść =D hah

Zabawny jesteś z tymi próbami kodowania i przypisywania jakieś ideologii adwersarzowi w dyskusji.
Kiepski z ciebie socjolog, a od psychologii to radziłby się trzymać jak najdalej. Jasnowidzem to na pewno też nie jesteś. :D

Co do ulegania propagandzie i bycia pod jej wpływem.

Uleganie populistom niezależnie od tego, jak kogo umieścimy, czy to po prawej, lewej, czy pośrodku, jest domeną ludzi nieszczęśliwych, pustych, złych na swój los, itp., ogarniętych potrzebą odnalezienia sensu swojego życia. Populiści maja to do siebie, że im osiągnięcie tego ich urojonego szczęścia obiecują.
Oczywiści, jak to z populizmem, trzeba tylko usunąć tych złodziei, sprzedawczyków, lewaków, żydów, itp. ( można wstawić każdą grupę, z czasem to będą chrześcijanie) bo, jak twierdzą populiści, oni to nas okradli z tego szczęścia, Wystarczy tylko usunąć wroga. Wroga zawsze się znajdzie.

Dlatego dla mnie ci, co nazywają siebie chrześcijanami, którzy mówią o społeczności z Bogiem, ulegają takim populistycznym hasłom to mam wrażenie, ze odjechali i to daleko od Boga, albo jeszcze nie „skosztowali, jak dobry jest Pan”, a bycie uczniem Jezusa tyle ma wspólnego z nimi, co poznanie teologii, bez osobistej praktyki.

Samolub pisze:Derko wiem ze drzemie w Tobie sprawiedliwy nowoczesny anarchista, obudź go w sobie i do boju ^^"


Dość często zaglądam do Pisma i tam napisane jest o tym świecie. Jak ktoś czeka na „rajski świat” to na pewno przekaz Pisma mu to szybko wybije z głowy.

Tak na marginesie zachęcam do lektury. To zapewne zdrowszy pokarm dla ducha niż nużenie w propagandzie gdzie każdy ma fantastyczny pomyśl na lepszy i sprawiedliwszy świat, wyzywając, obrażając, dyskwalifikując inaczej widzących jak ten świat ma wyglądać. Głupota ludzka coraz bardziej obnażona.

Świat zmierza ku katastrofie. Można płynąć razem z nim. Można dołączyć do grona populistów głoszących swoje fantastyczne wizje cudnego świata.
Czy może jednak lepiej wyciągać z tego bagna, a samemu tam nie włazić?
Ja osobiście wolę zachęcać do tego prawdziwego i nieskażonego świata, ja już mowa o jakimś boju.


:roll: :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: George Soros: diabeł wcielony, czy filantrop?

Postautor: Samolub » 14 sty 2017, 17:29

derko pisze:Ten Braun, to jakiś twój guru?


Nie :lmao: ale lubię jego wystąpienia, przynajmniej ma wykształcony światopogląd, za wariata go nie mam. Czasami zmyśla i dopisuje oraz kieruje się podobnymi pobudkami, organizacjami, elenentami co Żydzi, Rosjanie, Amerykanie etc tylko z podwórka polskiego wygląda to innaczej. Ale przecież jest politykiem polskim ^^" choć nie można wykluczyć że reprezentuje francuzkie interesy poprzez loże, jest krypto prorestantą, ma pochodzenie rosyjsko-niemiecko-zydowskie i jest radykalnym lewakiem probojacym przegiąć wajche w prawo by potem łatwiej zginac ją mocniej w lewo na 30 lat =D
Tak też się może zdarzyć...

derko pisze:Zdaje się, ze wszędzie widzi wroga w postaci żyda i lewaka.
no Żydzi chyba w nim wroga nie widzą, ale lewacy tylko dostarczają mu kolejnych dowodów i powodów, a on merytorycznie, analitycznie i politycznie ich punktuje, dla jego wrogów to niewygodne zaburzenie bo sami posiadają gorsze objawy. Naprawdę Tobie się wydaje że jak ktoś coś mówi albo sugerują jakieś media to prawda? Nie ulegaj wpływom, masz ciut ponad 40 lat i możesz żyć jako wolny człowiek w świecie pełnym barw i kolorów

derko pisze:No, ale jak ktoś widzi zamachy terrorystyczne w kebabie…


Ja wiem czemu je robią, co widzą i jak rozumieją. Każdy żyje na różnej plaszczyznie kulturowej, doswiadczeniowej, na miejscu tych ludzi też mógłbyś stać się radykałem. To Ci się tylko tak wydaje, każdy widzi co chce widzieć. Zacznij od Czech może =P nie musisz odrazu rozmawiać o ufoludkach...

derko pisze:Co do inteligencji i bycia miłym, to twoim zadaniem zaleta czy wada?


Dla mnie zaleta, ale z punktu widzenia przemysłu, wykształcenia czy zarobkow w Polsce to wada a wręcz przepustka do pracy fizycznej za grosze ^^"

derko pisze:Zabawny jesteś z tymi próbami kodowania i przypisywania jakieś ideologii adwersarzowi w dyskusji.
Kiepski z ciebie socjolog, a od psychologii to radziłby się trzymać jak najdalej. Jasnowidzem to na pewno też nie jesteś.


:O ^^" wiem że potrafisz obudzić to w sobie...

derko pisze:Uleganie populistom niezależnie od tego, jak kogo umieścimy, czy to po prawej, lewej, czy pośrodku, jest domeną ludzi nieszczęśliwych, pustych, złych na swój los, itp.,


Ale ja sam jestem populistą i nie wstydze się tego

derko pisze:Uleganie KOD niezależnie od tego, jak kogo umieścimy, czy to po prawej, lewej, czy pośrodku, jest domeną ludzi nieszczęśliwych, pustych, złych na swój los, itp., ogarniętych potrzebą odnalezienia sensu swojego życia. KOD maja to do siebie, że im osiągnięcie tego ich urojonego szczęścia obiecują.
Oczywiści, jak to z KODem, trzeba tylko usunąć tych złodziei, sprzedawczyków, lewaków, żydów, itp. ( można wstawić każdą grupę, z czasem to będą chrześcijanie) bo, jak twierdzą populiści, oni to nas okradli z tego szczęścia, Wystarczy tylko usunąć wroga. Wroga zawsze się znajdzie.


Jak widzisz wiele rzeczy tam można wstawić i będzie pasować do propagandy różnej.

derko pisze:Dlatego dla mnie ci, co nazywają siebie chrześcijanami, którzy mówią o społeczności z Bogiem, ulegają takim populistycznym hasłom to mam wrażenie, ze odjechali i to daleko od Boga, albo jeszcze nie „skosztowali, jak dobry jest Pan”, a bycie uczniem Jezusa tyle ma wspólnego z nimi, co poznanie teologii, bez osobistej praktyki.


Się na mnie uparles jakbym tu jakieś manifesty głosił. A przecież nie znasz moich poglądów politycznych...

derko pisze:Dość często zaglądam do Pisma i tam napisane jest o tym świecie. Jak ktoś czeka na „rajski świat” to na pewno przekaz Pisma mu to szybko wybije z głowy.


Ty nie czekasz, Ty w nim przecież już jesteś... :eek: to jest problem bo zabraniasz innym żyć i uciekać z tego bagna twierdząc, że nie mamy wpływu, że poszukujemy lepszego świata... to straszne przestępstwo grzech, bunt wobec lewactwa które pokazuje jak jest cudownie, ohh jak cudownie jak w piosenkach Happysad typu "wrócimy tu jeszcze" czego lewak nie zrozumie że to taka parafraza, ironia sarkazm przechodzaca w taki utwór jak "to miejsce na mapie" podsumowanie polskiej rzeczywistości a w szczególności tej bliskiej Tobie bo do Starachowic nie masz zbyt daleko i wiesz jak to wszystko wygląda. No proszę Cię, nie jestem zadnym nacjonalistą =D to że nie lubię Lewaków i widzę do czego doprowadzają naród nie znaczy że ... to ze robie akcje jedzac kebaba osiedlasz araba, nie znaczy że kilka godzin później nie palę sobie z arabem papierosa. Twój poziom myślenia to poziom już człowieka poukladanego, stabilnego, z pensją dwa pięcet =P

derko pisze:Tak na marginesie zachęcam do lektury. To zapewne zdrowszy pokarm dla ducha niż nużenie w propagandzie gdzie każdy ma fantastyczny pomyśl na lepszy i sprawiedliwszy świat, wyzywając, obrażając, dyskwalifikując inaczej widzących jak ten świat ma wyglądać. Głupota ludzka coraz bardziej obnażona.


Hah, no wiesz cholera wystarczy przekazać coś młodemu pokoleniu, a nie patrzeć na mnie jak na mięso armatnie czy podrzednego fabrykanta ktorego zapał i energie można wykorzystać do swoich niecnych celów. Gdzie Ty tą ewangelię przekazał ? Dzieciom, żonie chociaż? Wiesz co ... dziwisz się mi że czuję się sprowokowany skoro na każdym poziomie wszyscy kłamią !! Politycy, dziennikarze, dowódcy, religje, pracownicy, kobiety, mężczyźni, kazdy kazdego tego uczy wirus satanizmu, klamstwa oszystwa krąży pokoleniowo, srodowiskowo, nawet dyplomy w tym kraju to iluzja, zrozum że to wszystko to iluzja lewacka, konuchowska, czarna mafia która lupi grabi, oszukuje... zawodowo. A Ty czemu nie wierzysz w bajki Ksiezy z ambony? Oferujesz mi ślepe zaufanie za ludźmi którzy kłamią, oszukuja i zwodza a do tego ja mam się człowiek świadomy podporządkować żeby uczestniczyć w chorym systemie. Z którego ewentualnie coś splynie czy ktoś odpali i co jutro dojdziesz do pulpitu i powiesz.... emm Bracia i Siostry, co powiesz

Rzucasz jakims kwitkiem papieru, tyle jestes w stanie zaoferować mlodszemu bratu? Jakieś bzdury pisane na papierze, gdzie jest chodzenie w Duchu i Mocy, czemu nie głosicie nauki Pana Jezusa, komu Ty się chcesz przypodobac ? Zastanów się Derko

derko pisze:Świat zmierza ku katastrofie. Można płynąć razem z nim. Można dołączyć do grona populistów głoszących swoje fantastyczne wizje cudnego świata.
Czy może jednak lepiej wyciągać z tego bagna, a samemu tam nie włazić?
Ja osobiście wolę zachęcać do tego prawdziwego i nieskażonego świata, ja już mowa o jakimś boju.


Ty robisz wentyle bezpieczenstwa... to jest zaprzeczenie mocy i Ducha, to jest nadal jakiś wentyl bezpieczenstwa by Duch nie działał...
Nie można życiem swoim zaprzeczać mocy Ewangelii, to ma wyłamać mury Rzymu a nie hej hej hej ohohohoho :O rozumiem że Ty ze swoją karawaną zbierasz rozbitków i dolaczasz do konwoju żeby nie dostać pierwszą salwą i obuchem po łbie, ale jak uderzenie się nie załamie to dowieziesz rezerwe =D każdy to samo gada i stoi po nie tej stronie co trzeba, albo w rozkroku... to znaczy że wy nie żyjecie wolno i o tym nie mówicie. Czy Ty Derko jesteś wolnym człowiekiem czy wyrzekacie się szatana pana tego swiata myślą i czynem !?

Obudź w sobie moc ^^" dołącz do przebudzenia, dołącz do rebelii :lmao: zbuntuj się przeciwko wladcy ciemności !!


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości