Czy Donald T. trafi za kraty

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: Samolub » 13 paź 2016, 07:20

Obrazek

Jak w temacie.

Kim jest Donald T.
Donald T. to działacz Unijny, obecnie działający głównie na terenie Belgii. Dał się poznać opini Europejskiej jako człowiek z Gdańska mówiący łamaną niechlujną angielszczyzną na Wyspach Brytyjskich oraz w Holandii jest uznawany za schizofrenika jak większość elit unijnych. Młodym Austryjakom czy Finom kojarzy się z urzędnikiem ograniczającym wolność słowa oraz sprawnym manipulatorem. W Polsce człowiek ten był znany jako działacz Platformy Obywatelskiej który opuścił swoją partie zostawiając tonacy okręt. Grzegorz Schetyna przypominam była ofiara tegoż człowieka wlasnie ratuje ten okręt.

Czy sądzicie że to nadużycie obecnej wladzy, a może Donald (TE) rzeczywiście z punktu widzenia prawnego stał się przestępcą i powinien odpowiadać karnie przed wymiarem sprawiedliwości?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Filip
Posty: 1566
Rejestracja: 14 lut 2013, 13:34
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: Filip » 13 paź 2016, 13:37

Czytając tytuł myślałem, że chodzi o Donalda Trumpa! :P


"The Road goes ever on and on
Down from the door where it began.
Now far ahead the Road has gone,
And I must follow, if I can, " J.R.R. Tolkien
MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: MMW » 13 paź 2016, 13:51

Filip pisze:Czytając tytuł myślałem, że chodzi o Donalda Trumpa! :P

Podobnie ja.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: Samolub » 13 paź 2016, 16:00

Amerykański Donald zapowiedział że jak zostanie prezydentem zamknie rodzinę Clintonów w więzieniu


Obrazek

i słuchajcie ja mu wierzę że to zrobi


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: n.ellie » 13 paź 2016, 16:15

A wiecie, że imię Donald znaczy "władca świata"?


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: 2tm31617 » 13 paź 2016, 23:51

n.ellie pisze:A wiecie, że imię Donald znaczy "władca świata"?

a kto o tym zdecydował, kiedy i na jakiej podstawie?

Donek nie trafi za kraty, wszyscy to towarzystwo wspólnej adoracji :(

Widzicie jak nie mozna polegac na własnym grzesznym umyśle, jak łatwo zrobić błędne założenia. Dzięki Samolub za wyeksponowanie tytułem ludzkich słabosci. Jesteśmy ziarnkiem piasku w porownaniu do Boskiego majestatu.


Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: n.ellie » 14 paź 2016, 09:29

2tm31617 pisze:...


Imiona powstają zazwyczaj z jakichś słów, w tym przypadku podejrzewa się, że są to staroceltyckie dumno, czyli świat i val czyli rządzić. Donald to przerobione szkockie imię Domhnall.
Znalazłam jeszcze określenie "dumny szef".

Ale to wszystko jest tylko ciekawostką, mało kto się zastanawia nad znaczeniami imion i genezą nazwisk. :) Z resztą absolutnie to nie ma w życiu znaczenia.

Choć jak widać panowie Tusk i Trump aspirują do bycia władcami. ;-)


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: Samolub » 30 paź 2016, 04:26

Czyli Donek jednak nie bedzie w więzieniu =D ?? Hehe

Donek to się z opozycją nie patyczkował, złapał za bazooke, a wieczorem znicze zapalał i krzyże wyrywał.

A propo jeszcze katastrofy smolenskiej krążyły plotki że po katastrofie widziano Gosiewskiego na peronie we Włoszczowie.

A ja wam powiem tak... glupi jesteście jeśli myślicie że to jakąś wioska. Jest to miasto powiatowe wcale nie najmniejsze (ponad 10 tys mieszkańców) i szczytem debilizmu byla krytyka, że Gosiewski zrobił tam peron, bo każdy debil wie że pociągi zatrzymują się nawet w małych wioskach a pośpieszne to nawet w małych miastach. To był ewenement że miasto takich rozmiarów na trasie kolejowej nie miało peronu. Ale jak debil z Warszawy może to rozumieć skoro jest imbecylem i myśli że Polska graniczy z Francją i Kazachstanem, a stolica Polski jest Kraków? =D

Po prostu ktos puścił plote i gęsi zaczęły powtarzać. Także Platforma powinna zwrócić honor Gosiewskiemu za opowiadanie bajek i oglupianie ludzi w tej kwestii.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: Rembov » 30 paź 2016, 13:00

Samolub pisze:A ja wam powiem tak... glupi jesteście jeśli myślicie że to jakąś wioska. Jest to miasto powiatowe wcale nie najmniejsze (ponad 10 tys mieszkańców) i szczytem debilizmu byla krytyka, że Gosiewski zrobił tam peron, bo każdy debil wie że pociągi zatrzymują się nawet w małych wioskach a pośpieszne to nawet w małych miastach. To był ewenement że miasto takich rozmiarów na trasie kolejowej nie miało peronu.

I jak zwykle pokazujesz, że nie masz pojęcia o temacie, a usiłujesz się wypowiadać. Włoszczowie przystanek Włoszczowa Północ na CMK, która przebiega tuż obok miasta, nie była do niczego potrzebna, ponieważ miasto od wieków posiada stację o nazwie Włoszczowa na linii kolejowej Częstochowa-Kielce. Gosiewski nie sprawił więc, że Włoszczowa uzyskała dostęp do kolei, bo ten miała. Kuriozalne było to, że przystanek miał i na ten moment nadal ma jedynie jeden peron, a w dziesięć lat temu zatrzymywały się na nim zaledwie dwa pociągi na dobę. W tym momencie jest tego więcej, bo przystanek służy do przesiadek z CMK na linię Częstochowa-Kielce, ale jeżeli zostanie zbudowana łącznica umożliwiające jazdę przez CMK z Warszawy do Kielc, to znowu straci na znaczeniu i pasażerach.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: Samolub » 30 paź 2016, 16:42

No coś w ten deseń


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
lizzak228
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2016, 16:50
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czy Donald T. trafi za kraty

Postautor: lizzak228 » 25 lis 2016, 13:33

Filip pisze:Czytając tytuł myślałem, że chodzi o Donalda Trumpa! :P

Ja też:) A tu niespodzianka:)



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości