Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: Kamilzon » 20 mar 2017, 23:47

Tak jak w tytule. Obeserwuę tego gościa od kilku lat, ostatnie jego posunięcia są bardzo niepokojące, odwołuje kolejnych generałów http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=118d38
W ostatniej chwili odrzucił kontrakt na bardzo nam potrzebne śmigłowce produkcji francuskiej aby zamienić przetarg na helikoptery produkowane w polsce na licencji amerykańskiej. Jego ostatnie działania oceniam jako rozmontowywanie polskiej armii w obliczu obecności obcych wojsk w naszym kraju!. Nie źdiwiłbym się gdyby okazało się że ten człowiek pracuję na rzecz Moskwy czy Tel Avivu.

https://www.youtube.com/watch?v=z3JuLJVURcA
https://www.youtube.com/watch?v=QjkFNHq2kgs
https://www.youtube.com/watch?v=z7c576mu3PM


Zapraszam do dyskusji.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: Zbyszekg4 » 21 mar 2017, 09:14

Kamilzon pisze:Zapraszam do dyskusji.

Można ją zacząć po obejrzeniu tego: Ucho Prezesa odc. 9 - Próba ognia - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=mz9lIvI9Qkg&t=1s
[Macierewicz jest tu - już po raz drugi; patrz: wcześniejsze nagrania - bohaterem tego odcinka... Beata pokazała mu gdzie raki zimują! ;) ]


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: Zbyszekg4 » 22 mar 2017, 10:38

Macierewicz ma kolejną teorię ws. katastrofy. Piloci 'chcieli uratować polską delegację z zasadzki'
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... cieli.html

Gdy się czyta powyższą informację... oraz liczne komentarze internautów... to... zacytuję ten:
Czyli choroba psychiczna Macierewicza wciąż gna. Żaden psychiatra nie podejmuje się jej leczenia?
oraz ten:
Od lat nic się nie zmienia, przyczyny katastrofy zostały dawno wyjaśnione.... W wyniku presji ze strony Kancelarii Prezydenta (sprawa ze zwolnionym pilotem za lot w Gruzji) oraz ze strony dowództwa (wpływ Generała Błasika) piloci popełnili katastrofalne błędy i podjęli wielkie ryzyko, w momencie gdy zorientowali się, że sytuacja jest tragiczna było już za późno. Koniec, kropka.

A od siebie dodam: wstyd ten człowiek przynosi Polsce i Polakom! :-?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: Norbi » 23 mar 2017, 14:59

Zbyszekg4 pisze:Można ją zacząć po obejrzeniu tego: Ucho Prezesa odc. 9 - Próba ognia - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=mz9lIvI9Qkg&t=1s


Zaciekawiłeś mnie tym "uchem" :lol: Powiem, że ubaw po pachy :D
Świetnie pomyślane- sytuacje, dialogi, charakteryzacja postaci.... Ktoś miał dobry pomysł i po liczbie oglądalności, widać, że trafił!
Moja ulubiona postać poza prezesem to Misiewicz, a Twoja? :D


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: Norbi » 23 mar 2017, 15:20

piloci popełnili katastrofalne błędy i podjęli wielkie ryzyko, w momencie gdy zorientowali się, że sytuacja jest tragiczna było już za późno. Koniec, kropka.[/i]

A od siebie dodam: wstyd ten człowiek przynosi Polsce i Polakom! :-?

Och! Jakież to typowo polskie buractwo!
Mam na myśli tutaj trafny opis błędów pilotów [bo z mlekiem matki polki wyssali skłonność do kombinatorstwa wg. własnego widzimisię i wbrew zasadom!!].
Na drugi Twój "zarzut" [Macierewicz], odpowiem tak- mimo, że nie jestem jego fanem... mimo, że irytuje mnie jego systematyczny bełkot na antenie TV TRWAM, adresowany do"moherowego elektoratu"...
.... to patrząc tak zupełnie z dystansem ---> gość zrobił w krótkim czasie dużo więcej, dla polepszenia obronności Polski od swoich poprzedników :)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: Zbyszekg4 » 23 mar 2017, 16:14

Norbi pisze:Zaciekawiłeś mnie tym "uchem" Powiem, że ubaw po pachy
Świetnie pomyślane- sytuacje, dialogi, charakteryzacja postaci.... Ktoś miał dobry pomysł i po liczbie oglądalności, widać, że trafił!

Dlatego się wcześniej dziwiłem, że nie ma to "wzięcia" na forum... Ale gusta są rózne.

Norbi pisze:Moja ulubiona postać poza prezesem to Misiewicz, a Twoja?

Polityczne postaci są mi czasem mało znane (nie śledzę wiadomości w TV i gazetach, tylko trochę w internecie), wobec tego wszystkie postacie są... fajne :D


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: Norbi » 23 mar 2017, 16:59

Zbyszekg4 pisze:
Norbi pisze:Zaciekawiłeś mnie tym "uchem" Powiem, że ubaw po pachy
Świetnie pomyślane- sytuacje, dialogi, charakteryzacja postaci.... Ktoś miał dobry pomysł i po liczbie oglądalności, widać, że trafił!

Dlatego się wcześniej dziwiłem, że nie ma to "wzięcia" na forum... Ale gusta są rózne.


A nie ma?!? Heh, ciekawe dlaczego :mrgreen:

Zbyszeg4 pisze:
Norbi pisze:Moja ulubiona postać poza prezesem to Misiewicz, a Twoja?

Polityczne postaci są mi czasem mało znane (nie śledzę wiadomości w TV i gazetach, tylko trochę w internecie), wobec tego wszystkie postacie są... fajne :D

Ja sam TV nie posiadam. Gazety czasem widuję w domu rodzinnym u babci.... Aczkolwiek nie wczytuję się, nie mam okazji za bardzo, bo póki co nie mam problemów z wypróżnianiem :hihi:
By rozumieć sarkazm "ucha prezesa", trza znać mniej więcej aktualną sytuację w polityce PL , więc nie opowiadaj! Misiewicz rządzi :lmao: :P


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: Zbyszekg4 » 23 mar 2017, 18:27

Orientuję się, Norbi, tak z grubsza...a jak nie wiem, kto to, to pomocą służy to: Ucho prezesa - obsada czyli kto jest kim - odc. 1 - 9
https://www.youtube.com/watch?v=8JJWdxILyA4


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
SzymonK
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2014, 20:36
wyznanie: Reformowani Baptyści
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: SzymonK » 15 kwie 2017, 11:53

Jakby to ująć. Ponoć Macierewicz wyszedł z trockizmu, wyznawanego w młodości, ale po jego wyczynach sądzę, że trockizm nie do końca wyszedł z Macierewicza. Ciągłe konspirowanie, podejrzenia o zdradę, teorie spiskowe i nieliczący się z rzeczywistością i kosztami maksymalizm powoduje, że ten człowiek sukcesywnie wcześniej lub później rozsadzał każdą prawicową inicjatywę polityczną o jaką się otarł. Mam nadzieję, że Kaczyński przejrzy na oczy i pozbędzie się Macierewicza z PiS.


"Dzieci, miłujmy nie słowem ani językiem lecz czynem i prawdą."

1 Jana 3, 18
tetrus
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2017, 14:27
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kim i czyim Agentem jest Macierewicz?

Postautor: tetrus » 22 kwie 2017, 14:39

Moim zdaniem Pan Macierewicz nie jest niczyim agentem, a jest poprostu oderwany od realiów współczesnego świata. Z jakichś nieznanych mi powodów pasuje to Panu Prezesowi, ale powoli się to już zmienia.



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości