Podzielcie się, co myślicie o Zapad-2017

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Podzielcie się, co myślicie o Zapad-2017

Postautor: kontousunięte1 » 09 wrz 2017, 15:54

Ja cieniutko z polityką stoję, ale dziś przeczytałam coś takiego: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/anali ... -czy-grozi
Może strona nie jest bardzo wiarygodna, ale i na innych też piszą z niepokojem o tych manewrach. Czy już się bać, czy jeszcze czytać dalej ulubione książki :-D ;-)


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Podzielcie się, co myślicie o Zapad-2017

Postautor: Riddick » 11 wrz 2017, 10:27

Nato ma swoje operacje, celem sprowokowania Rosji, to i Rosja nie pozostaje dłużna... to tylko prężenie muskułów, nic więcej... zarówno z jednej jak i z drugiej strony.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Podzielcie się, co myślicie o Zapad-2017

Postautor: kontousunięte1 » 11 wrz 2017, 10:41

Riddick pisze:Nato ma swoje operacje, celem sprowokowania Rosji, to i Rosja nie pozostaje dłużna... to tylko prężenie muskułów, nic więcej... zarówno z jednej jak i z drugiej strony.

Dzięki, Riddick. Też dostrzegam te zachodnie prowokacje na każdym kroku, a potem odwracanie kota ogonem, że to Rosja jest agresorem. Mam nadzieję, że Bóg nie dopuści do konfrontacji.



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości