Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 31 gru 2017, 09:31

@kontousuniete
Oni chcą wymusić na Tobie, abyś przyznała wbrew logice i swoim przekonaniom, że Jezus - zwykły człowiek (jeśli w ogóle żył) był Stworzycielem świata.
To tak irracjonalne, że normalnemu człowiekowi nie mieści się w głowie.
Jak im tego nie przyznasz, to zmienią kolor Twojego nicka i Magda nazwie Ciebie "djabłem" lub jakoś podobnie.
Następnie wszyscy "prawdziwi chrześcijanie" będą Ciebie straszyć piekłem i innymi bzdurami, a na koniec............. sami przyznają Ci rację (chyba, że wcześniej umrą, tj zanim wybudzą się z hipnozy religijnego szaleństwa)...


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: KAAN » 31 gru 2017, 14:33

Motyl pisze:
KAAN pisze:Pan Jezus przyszedł uwolnić nas od grzechu, a nie od paranoi którą sobie ubzdurałaś.

A czym rozni sie jedno od drugiego....?
Oj, to podstawowa sprawa w zrozumieniu czym jest zbawienie w Panu Jezusie. Grzech jest tym co oddziela człowieka od Boga, i powoduje jego potępienie. Pan Jezus zbawił nas przez złożenie siebie w ofierze krzyża, sprawiedliwa krew Syna Bożego została przelana jako okup za grzech ludzi. Zbawienie to jest z łaski, przez wiarę.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunieteMtl » 31 gru 2017, 18:58

KAAN pisze:Grzech jest tym co oddziela człowieka od Boga, i powoduje jego potępienie.



Czyli czym....?

Powiedz mi,prosze, co oddziela mnie od Boga....?

Ja jestem swiadoma Boga w sobie ....jestem w jednosci z Nim....i zadnego grzechu we mnie nie ma, ktory by mnie oddzielal od Boga, mojego Ojca.... lub ktory by mnie potepial..... :)

To ty mnie potepiasz ....ty probujesz oddzielic mnie od Boga, wmawiajac mi grzech.....

Nie podoba ci sie to, ze jestem swiadomym dzieckiem swojego Ojca, Boga..... :-(

Dlaczego....?


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunieteMtl » 31 gru 2017, 19:07

nesto pisze:@kontousuniete
Oni chcą wymusić na Tobie, abyś przyznała wbrew logice i swoim przekonaniom, że Jezus - zwykły człowiek (jeśli w ogóle żył) był Stworzycielem świata.
To tak irracjonalne, że normalnemu człowiekowi nie mieści się w głowie.
Jak im tego nie przyznasz, to zmienią kolor Twojego nicka i Magda nazwie Ciebie "djabłem" lub jakoś podobnie.
Następnie wszyscy "prawdziwi chrześcijanie" będą Ciebie straszyć piekłem i innymi bzdurami...



Nesto, przyjacielu, oni nie wiedza, co czynia..... :)

Ja im wybaczam....77 razy :)


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: KAAN » 31 gru 2017, 19:09

Motyl pisze:
KAAN pisze:Grzech jest tym co oddziela człowieka od Boga, i powoduje jego potępienie.
Powiedz mi,prosze, co oddziela mnie od Boga....?
Twoja niesprawiedliwość, grzech, który w tobie mieszka.
Ja jestem swiadoma Boga w sobie ....jestem w jednosci z Nim....i zadnego grzechu we mnie nie ma, ktory by mnie oddzielal od Boga, mojego Ojca.... lub ktory by mnie potepial..... :)
Mylisz się, świadomość Boga nie jest tym co tworzy jedność z Bogiem. Demony mają świadomość Boga ale są zgubione. Jedność z Bogiem moze być tylko w Panu Jezusie:

II List do Koryntian 5:18 A wszystko to jest z Boga, który nas pojednał z sobą przez Chrystusa i poruczył nam służbę pojednania,

To ty mnie potepiasz ....ty probujesz oddzielic mnie od Boga, wmawiajac mi grzech.....
Potępia cię Słowo które mówi:
List do Rzymian 3:10 Jak napisano: Nie ma ani jednego sprawiedliwego,
Nie podoba ci sie to, ze jestem swiadomym dzieckiem swojego Ojca, Boga..... :-(
Nie jesteś, to tylko twoje fantazje, świadectwo jakie składasz na tym forum pokazuje, ze nie znasz Boga i jego zbawienia i nie poznałaś Pana Jezusa Zbawiciela. Nie mogę ci potwierdzić że jesteś zbawiona bo byłbym winien twojego grzechu i upadku.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunieteMtl » 31 gru 2017, 19:42

KAAN pisze: Jedność z Bogiem moze być tylko w Panu Jezusie:

II List do Koryntian 5:18 A wszystko to jest z Boga, który nas pojednał z sobą przez Chrystusa i poruczył nam służbę pojednania,



Dokladnie tak stalo sie w moim przypadku.

Potępia cię Słowo które mówi:
List do Rzymian 3:10 Jak napisano: Nie ma ani jednego sprawiedliwego,


Slowo Boze potepia nieswiadomych, ktorzy nie czuja Boga w sobie....Ci, ktorzy sa Go swiadomi i zyja z Nim w jednosci, zostali przez to Slowo uznani za sprawiedliwych....Grzechy, ktore mi przypisujesz ( nawet te "czerwone jak szkarlat") zostaly mi wybaczone...tak jak i ja wybaczylam wszystkim winowajcom.....


Nie podoba ci sie to, ze jestem swiadomym dzieckiem swojego Ojca, Boga..... :-(
Nie jesteś, to tylko twoje fantazje, świadectwo jakie składasz na tym forum pokazuje, ze nie znasz Boga i jego zbawienia i nie poznałaś Pana Jezusa Zbawiciela.


No coz.....przykro mi, ze patrzysz na mnie przez pryzmat religii jaka wyznajesz..... :-(
Jesli nie trafia do ciebie moje swiadectwo , znaczy to , ze kazde z nas zyje w innej rzeczywistosci duchowej.... :->


Nie mogę ci potwierdzić że jesteś zbawiona bo byłbym winien twojego grzechu i upadku.


KAAN....nie ma potrzeby, abys cokolwiek musial potwierdzac.... :)

Moje relacje z Bogiem nie zaleza przeciez od twojego uznania czy potwierdzenia.... :)

Nie przesadzaj..... :->


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: KAAN » 31 gru 2017, 20:02

Motyl pisze:
KAAN pisze: Jedność z Bogiem moze być tylko w Panu Jezusie:
II List do Koryntian 5:18 A wszystko to jest z Boga, który nas pojednał z sobą przez Chrystusa i poruczył nam służbę pojednania,
Dokladnie tak stalo sie w moim przypadku.
....
Slowo Boze potepia nieswiadomych, ktorzy nie czuja Boga w sobie...
Drugie zdanie przeczy deklaracji pierwszego zdania. Nie jesteś pojednana z Bogiem ponieważ dla ciebie świadomość jest jednością z Bogiem. Wyznajesz gnostycką ideologię.

..Ci, ktorzy sa Go swiadomi i zyja z Nim w jednosci,
To gnoza, herezja powstała już w czasach nowotestamentowych.

Nie podoba ci sie to, ze jestem swiadomym dzieckiem swojego Ojca, Boga..... :-(
Nie jesteś, to tylko twoje fantazje, świadectwo jakie składasz na tym forum pokazuje, ze nie znasz Boga i jego zbawienia i nie poznałaś Pana Jezusa Zbawiciela.
No coz.....przykro mi, ze patrzysz na mnie przez pryzmat religii jaka wyznajesz..... :-(
Patrzę na ciebie przez pryzmat tego co piszesz na tym forum. A piszesz ideologię gnostycką.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunieteMtl » 31 gru 2017, 21:10

KAAN pisze:To gnoza, herezja powstała już w czasach nowotestamentowych.




KAAN....dla mnie nie ma zadnego znaczenia, w ktorej szufladzie mnie umiescisz.... :)

Twoje proby sciagniecia mojej swiadomosci do poziomu piekla sa daremne....

Wierz sobie sam w pieklo i szatana ....jesli nie jestes w stanie odwrocic sie od tego diabelstwa.....

A tak jeszcze na marginesie powiem ci, ze jestem zaskoczona ogromem klamstwa w protestantyzmie.....Zarejestrowalam sie tutaj w nadziei, ze bedzie mi z wami "po drodze" do Krolestwa Bozego....

Niestety, nie jest mi z wami "po drodze"..... :-(

Dalej ide sama....a wasze pieklo bede omijac zawsze szerokim lukiem.....Byc moze spotkam innych, ktorzy tak jak ja ida z Jezusem, ktory -jak wyspiewuja ( jak na ironie ) akurat katolicy- jest "zwyciezca smierci, piekla i szatana".....i dlatego wciaz zyje i uczy nas, abysmy tak jak on,podjeli te walke z "duchowymi mocami ciemnosci" , oferujac przy tym swoje duchowe wsparcie.... :)

Ja te walke podjelam....i nie zamierzam sie z niej wycofywac....

Pozdrawiam wszystkich w Duchu i Prawdzie... :)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunięte1 » 31 gru 2017, 21:15

Ja te walke podjelam....

Czy możesz się podzielić, jak to wygląda w praktyce?
Pozdrawiam.


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunieteMtl » 31 gru 2017, 21:27

KAAN pisze: Nie jesteś pojednana z Bogiem ponieważ dla ciebie świadomość jest jednością z Bogiem.



Dokladnie tak....Moja swiadomosc to bycie z Bogiem Ojcem w jednosci.


Wyznajesz gnostycką ideologię.



To ta sama swiadomosc , ktora mial Jezus...:


Ja i Ojciec jedno jesteśmy

Jan 10, 30


Czy Synowi Bozemu rowniez przypiszesz gnostycka herezje....?


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunieteMtl » 31 gru 2017, 21:34

kontousunięte1 pisze:
Ja te walke podjelam....

Czy możesz się podzielić, jak to wygląda w praktyce?
Pozdrawiam.



Jasne, kontousunięte1....chetnie odpowiem na twoje pytania....ale musza byc konkretnie sformulowane.... :)

Rowniez cie pozdrawiam.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunięte1 » 31 gru 2017, 21:58

Motyl pisze:
kontousunięte1 pisze:
Ja te walke podjelam....

Czy możesz się podzielić, jak to wygląda w praktyce?
Pozdrawiam.



Jasne, kontousunięte1....chetnie odpowiem na twoje pytania....ale musza byc konkretnie sformulowane.... :)

Rowniez cie pozdrawiam.

Sama nie wiem o co zapytać. Może rozwiniesz to stwierdzenie: "i dlatego wciaz zyje i uczy nas, abysmy tak jak on,podjeli te walke z "duchowymi mocami ciemnosci" , oferujac przy tym swoje duchowe wsparcie...." i wtedy coś się wyjaśni. :-D


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunieteMtl » 31 gru 2017, 22:30

kontousunięte1 pisze: Może rozwiniesz to stwierdzenie: "i dlatego wciaz zyje i uczy nas, abysmy tak jak on,podjeli te walke z "duchowymi mocami ciemnosci" , oferujac przy tym swoje duchowe wsparcie...." i wtedy coś się wyjaśni. :-D



Punktem wyjscia byla dla mnie oczywiscie walka duchowa, o ktorej czytamy w Biblii.

Moze na poczatek, zamiast "wlasnej produkcji" wklejka z http://www.gotquestions.org/Polski :




Pytanie: Co Biblia mówi na temat walki duchowej?

Odpowiedź: Jeśli chodzi o walkę duchową, istnieją dwa błędy wielkiej wagi: nadawanie jej zbyt wielkiego znaczenia, i ujmowanie jej go. Niektórzy uważają, że każdy konflikt, grzech, a nawet problem, spowodowany został przez demony, które trzeba wypędzić. Inni całkowicie ignorują duchową rzeczywistość. Prawda jest taka, że Biblia uczy nas, iż wojna, którą toczymy, jest przeciwko mocom duchowym. Kluczem do sukcesu w walce duchowej jest odnalezienie równowagi biblijnej. Jezus czasem wypędzał z ludzi demony, a czasem leczył ludzi, nie wspominając nic o duchowych mocach. Apostoł Paweł nakazuje chrześcijanom, żeby toczyli walkę z grzechem w nich samych (List do Rzymian 6), i walkę ze złymi duchami (List do Efezjan 6:10-18).

List św. Pawła do Efezjan 6:10-18 mówi: „W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość, a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju. W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże”. Tekst ten naucza nas kilku ważnych prawd: (1) Jedynie w Bożej mocy możemy być silni. (2) To Boża zbroja nas chroni. (3) Toczymy naszą walkę przeciwko siłom duchowym świata zła.

(1) Obrazowym przykładem tej walki jest archanioł Michał, opisany w 9 wersecie Listu św. Judy. Michał, najsilniejszy ze wszystkich Bożych aniołów, nie potępił szatana sam od siebie, ale powiedział: „Pan niech cię skarci!”. Apokalipsa 12:7-8 mówi, że w czasach ostatecznych Michał pokona szatana. A jednak kiedy doszło do konfliktu (opisanego w apokalipsie), Michał pokonał szatana w Bożym imieniu i autorytecie, nie w swoim własnym. Jedynie dzięki naszej relacji z Jezusem Chrystusem, my, chrześcijanie, mamy autorytet nad szatanem i demonami. Jedynie w Jego Imieniu nasze zwycięstwo ma jakąkolwiek moc.

(2) List św. Pawła do Efezjan 6:13-18 opisuje zbroję, jaką daje nam Bóg. Mamy stać pewnie z (a) pasem prawdy, (b) pancerzem sprawiedliwości, (c) ewangelią pokoju, (d) tarczą wiary, (e) przyłbicą zbawienia, (f) mieczem Ducha, i (g) z modlitwą w Duchu. Co te części zbroi symbolizują dla nas jeśli chodzi o naszą walkę duchową? Kiedy słyszymy kłamstwa szatana, mamy reagować mówiąc prawdę. Mamy znajdować odpoczynek w tej prawdzie, że jesteśmy usprawiedliwieni, gdyż Chrystus poświęcił się za nas. Mamy głosić Ewangelię bez względu na opór, na jaki natrafiamy. Mamy nie chwiać się w wierze bez względu na to, jak mocno jesteśmy atakowani. Naszą ostateczną obroną jest pewność, że mamy zbawienie, i fakt, że żadne duchowe moce nie mogą tego zmienić. Nasza broń ofensywna to Słowo Boże, a nie nasze własne opinie i uczucia. Mamy iść za przykładem Jezusa rozpoznając, że niektóre zwycięstwa duchowe możliwe są jedynie przez modlitwę.

Jezus jest naszym najważniejszym przykładem w kwestii walki duchowej. Zauważ, jak Jezus odpierał bezpośrednie ataki od szatana: „Wtedy Duch wyprowadził Jezusa na pustynię, aby był kuszony przez diabła. A gdy przepościł czterdzieści dni i czterdzieści nocy, odczuł w końcu głód. Wtedy przystąpił kusiciel i rzekł do Niego: Jeśli jesteś Synem Bożym, powiedz, żeby te kamienie stały się chlebem . Lecz on mu odparł: Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Wtedy wziął Go diabeł do Miasta Świętego, postawił na narożniku świątyni i rzekł Mu: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, jest przecież napisane: Aniołom swoim rozkaże o tobie, a na rękach nosić cię będą byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień. Odrzekł mu Jezus: Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego. Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon. Na to odrzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz” (Ewangelia wg św. Mateusza 4:1-11). Najlepszy sposób na pokonanie szatana został nam pokazany przez Chrystusa, a jest nim cytowanie Pisma Świętego, ponieważ diabeł nie może zwyciężyć w walce z mieczem Ducha, Słowem Żyjącego Boga.

Przykładem mówiącym o tym, jak nie należy walczyć, była walką siedmiu synów Skewasa. Była to grupa Żydów, którzy podróżowali z miasta do miasta wyganiając złe duchy dzięki mocy Imienia Jezus. Zaklęcie, jakiego używali, brzmiało: „Zaklinam was przez Pana Jezusa, którego głosi Paweł”. Robiło tak siedmiu synów Skewasa, arcykapłana. Ale kiedy spróbowali tego zaklęcia na człowieku opętanym przez złego ducha, duch odpowiedział: „Znam Jezusa i wiem o Pawle, a wy coście za jedni?”. (Dzieje Apostolskie 19:13-16). Na czym polegał problem? Siedmiu synów Skewasa posługiwało się Imieniem Jezusa. Jednak to nie wystarczy. Synowie Skewasa nie mieli relacji z Jezusem, więc ich słowa były pozbawione jakiejkolwiek mocy i autorytetu. Siedmiu synów Skewasa polegało na pewnej metodologii. Nie polegali oni na Jezusie, i nie wykorzystywali w duchowej walce Słowa Bożego. W konsekwencji zostali dotkliwie pobici. Obyśmy uczyli się na ich błędach, opisanych przez Biblię.

Reasumując, jakie są sposoby na odniesienie zwycięstwa w duchowej walce? Po pierwsze, musimy polegać na mocy Boga, a nie na naszej własnej sile. Po drugie walczymy w Imieniu Jezusa, a nie w naszym imieniu. Po trzecie, walczymy w pełnej zbroi Bożej. Po czwarte walczymy za pomocą Miecza Ducha, Słowa Boga. Po piąte i ostatnie, pamiętajmy, że podczas gdy prowadzimy walkę duchową przeciwko szatanowi i jego demonom, nie każdy grzech i problem wynika z działania demona, który musi zostać potępiony. „Ale we wszystkim tym odnosimy pełne zwycięstwo dzięki Temu, który nas umiłował” (List św. Pawła do Rzymian 8:37).



kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunięte1 » 31 gru 2017, 22:44

Dzięki, Motyl.
Znam to. Zarówno wersety, jak i wykładnię.
Chyba zasugerowałam się, że tamte wcześniej przytoczone twoje słowa znaczą coś innego, i tej "inności" nie umiałam sobie umiejscowić. :-D


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 31 gru 2017, 23:17

Motyl nie mogłaś się pojednać z BogiEM w Jezusie. pojednanie w Jezusie polega na tym ze Jezus za ciebie umarł za twoje grzechy. ty jako ze jestes bezgrzeszna jak napisałaś nie potrzebujesz Jezusa a drugi powód jest taki że nie uważasz Jezusa za Boga a za człowieka , każdy człowiek jest grzeszny i nie może umrzeć za kogos innego bo umiera za swoje grzechy, i Jezus gdyby był człowiekiem musiałby umierac za swoje własne grzech tym samym nie za twoje i nie mógłby pojednac ciebie z Bogiem. Tylko Bóg bezgrzeszny mógłby umrzeć za ludzkość więc twoje pojednanie z Bogiem to fikcja. No ale przeciez grzesznosc ciebie nie dotyczy i w ogóle po co ci pojednanie skoro i tak jestes bezgrzeszna .mWypisuje równie dziwaczne bzdury jak wybrana a może i dziwniejsze. oprzytomniej przeczytaj to

Kol 1:16 ubg "Przez niego bowiem wszystko zostało stworzone, to, co w niebie i to, co na ziemi, to, co widzialne i co niewidzialne, czy trony, czy panowania, czy zwierzchności, czy władze. Wszystko przez niego i dla niego zostało stworzone."

Tu mowa o Jezusie ze wsystko przez niego jest stworzone czyli jest stworzycielem

J 1:11 bw "Do swej własności przyszedł, ale swoi go nie przyjęli."

Jak widzisz nie jest zwykłym człowiekiem a włascicielem swiata u tez przyszedł skędś a człowiek zwykły jak się rodzi nue przychodzi skądś di swojego świata. wiele razy sam mówi ze nie jst zwykłym człowiekiem

J 8:58 ubg "Jezus im odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Zanim Abraham był, ja jestem."

Który zwykły czzłowiek był przed Abrahamem ?

Ap 1:8 bw "Jam jest alfa i omega (początek i koniec), mówi Pan, Bóg, Ten, który jest i który był, i który ma przyjść, Wszechmogący."
Ap 21:6 bw "I rzekł do mnie: Stało się. Jam jest alfa i omega, początek i koniec. Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywota."

To mówi Jezus ze jest alfą i omega że jest wszechmogący że jest Bogiem.

Mt 28:18 bw "A Jezus przystąpiwszy, rzekł do nich te słowa: Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi."

Czy to mówi zwykły człowiek ze jest wszechmogacy . Błądzisz i to na prawde bardzo , jesteś zwiedziona nie wiem przez kogo moze Boga tego swiata skoro czujesz jakiegos boga w sobie który ci takie myśli podsuwa nie jest to Bóg Ojciec ani Bóg Syn , ani Bóg Duch a pewnie bóg tego swiata, przemyśl sobie bo tu chodzi om twoje zbawienie przecież. A jak wierzac ze Jezus jest tylko człowiekiem wytłumaczysz zmartwychwstanie ???????????????/


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości