Artykuł 13-cenzura internetu

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: nan » 18 cze 2018, 17:06

http://www.wykop.pl/ramka/4371627/wykop ... internetu/

Co myślicie o całej sprawie, mi się to bardzo, baaardzo nie podoba, co trzeba mieć w głowie żeby wymyślić coś takiego? Jak sądzicie, przejdzie to? Paranoja. Ogólnie sprawa jest niepokojąco cicha, nigdzie nie trąbią o tym, kilka lat temu jak chcieli zrobić coś podobnego to wszędzie było głośno, a teraz? A teraz nic.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: magda » 18 cze 2018, 18:00

Myślę że niewiele da sie zrobić już dawno mamy ciasteczka szpiegujace na każdej stronie gdzie sie wchodzi , już nas szpiegują od dawna teraz zachciało im sie szmalu, bedziesz mógł robić co chcesz ale nie za friko. Ciekawa jestem czy da sie zrobic sobie jakis podziemny internet np jak ten darknet już są wyszukiwarki np Tor tylko zeby nie był to zły internet i zeby szybciej chodził niz Tor , może cos sie da zrobić.????


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: Torcik » 18 cze 2018, 18:48

nan pisze:http://www.wykop.pl/ramka/4371627/wykopowicze-nie-pozwolmy-unii-europejskiej-zniszczyc-internetu/

Co myślicie o całej sprawie, mi się to bardzo, baaardzo nie podoba, co trzeba mieć w głowie żeby wymyślić coś takiego? Jak sądzicie, przejdzie to? Paranoja. Ogólnie sprawa jest niepokojąco cicha, nigdzie nie trąbią o tym, kilka lat temu jak chcieli zrobić coś podobnego to wszędzie było głośno, a teraz? A teraz nic.

Niestety, i tak nic nie poradzimy. Obserwując ten cały bałagan w UE zrobią co chcą i żadne protesty użytkowników Internetu tego nie zmienią.
Magda, tu nie chodzi o ciasteczka, sprawa jest dużo poważniejsza.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: nan » 18 cze 2018, 19:19

magda pisze:Myślę że niewiele da sie zrobić już dawno mamy ciasteczka szpiegujace na każdej stronie gdzie sie wchodzi , już nas szpiegują od dawna teraz zachciało im sie szmalu, bedziesz mógł robić co chcesz ale nie za friko. Ciekawa jestem czy da sie zrobic sobie jakis podziemny internet np jak ten darknet już są wyszukiwarki np Tor tylko zeby nie był to zły internet i zeby szybciej chodził niz Tor , może cos sie da zrobić.????


100%, że powstanie coś podobnego, ale sam fakt, że ludzie chcą zniszczyć internet, jeden z największych dorobków ludzkości jest przerażający


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: magda » 18 cze 2018, 20:45

No idzie wielki ucisk to jeden z objawów, nie wiem czy aż sie do tego posują bo jak zniszczą to nas nie będą mogli kontrolować aż tak jak w internecie . Człowiek w internecie duzo pisze mozna go poznać dobrze , dlaczego KRK taki spory sukces odniósł a dlatego ze miał bajleoszy wywiad na świecie wgląd poprzez spowiedź w najgłębsze nasze sekrety z mozliwością podpytania każdego na spowiedzi , a jak sobie zniszczą takie narzędzie jak internet i ludzie nie będą się wypowiadać to jest dla nich rzecz niekorzystna. Moze do tego jednak nie dojdzie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: nan » 20 cze 2018, 15:37

przegłosowane 15:10 na korzyść cenzury, to się tak pewnie nie skończy, ludzie zaczną używać tora itd. W sumie jest jeden plus tej sytuacji, upewniamy się w tym, że koniec jest bliski


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: magda » 20 cze 2018, 18:19

koniec bliski a tor powolny jak na nim zbudują internet to będzie lipa, oni chyba chcą zeby się wiadomości tak szybko nie roznosiłyb między kudźmi i zebyśmy się nie porozumiewali szybko i na dużą skalę.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: nan » 20 cze 2018, 20:57

magda pisze:koniec bliski a tor powolny jak na nim zbudują internet to będzie lipa, oni chyba chcą zeby się wiadomości tak szybko nie roznosiłyb między kudźmi i zebyśmy się nie porozumiewali szybko i na dużą skalę.


Jest jeszcze szansa, na początku lipca będzie dalsze głosowanie, dopiero tam zapadnie ostateczna decyzja. Moim zdaniem celowo wprowadzają takie coś podczas mundialu, żeby uwagę ludzi odciągnąć, inaczej byłoby jak przy ACTA-ludzie wyszliby na ulicę


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Artykuł 13-cenzura internetu

Postautor: magda » 20 cze 2018, 21:10

w końcu wymyślą coś ze znów wyjdą , niczego dobrego sie nie trzeba spodziewać , ale ze na razie cjodzi tylko o szmal głównie to jeszcze da sie zyć, muszą nas tolerować bo my to rynek zbytu i siła robocza, bedą gnebic ale nie tak zupełnie ,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości