Ale numer.

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ale numer.

Postautor: marioosh666 » 25 gru 2018, 18:49

KAAN pisze:Świat jest miejscem gdzie rządzi szatan:

Chyba Twój wewnętrzny Świat...
KAAN pisze:Ty chcesz mnie egzaminować :D z owoców? Stroisz sobie żarty :) , miałbym się ciebie bać?

Boisz się stanięcia w prawdzie i to jest smutne, a przy tym przykre :(
KAAN pisze:Ja walczę o Bożą sprawiedliwość, a nie polityczną.

Rozmywasz pojęcie sprawiedliwości dodając do niej przymiotniki. Jestem ciekaw przyczyny... Ponawiam pytanie - Czego się boisz?
KAAN pisze:Nie są, biblia nie wspomina o NWO tylko o antychryście, NWO wymyślili tropiciele sensacji i teorii spiskowych, nie znają objawienia Słowa.

Kwestia nomenklatury, bo treść jest bardzo zbliżona.
KAAN pisze:
Objawienie św. Jana 13:17 I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

Zmartwię Cię... Niedawno byłem na bazarze. Kupiłem wszystko co chciałem. Za gotówkę, bez znamienia bestii i jakiejkolwiek rezerwacji. Nikt się nie czepiał. Nie wyglądało jakby miało się kończyć.
KAAN pisze:Czy bycie politykiem uchroni cię przed podatkami?

W Polsce tak, bo będę miał prawie dziesięciokrotnie wyższą kwotę wolną od podatku ;)
KAAN pisze:Ksiądz katolicki raczej mało nadaje się do uczenia mnie praktycznego zastosowania Słowa Bożego.

Jak zrobisz i przeżyjesz tyle co On to pogadamy.


Są ludzie i moderatorzy...
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ale numer.

Postautor: He.Lena » 25 gru 2018, 19:14

To jest dopiero numer. Usunieto moj wpis i dostalam 2 karniaki. Kaan. Jestescie sekta i ty masz chyba jednak wiele do ukrycie. Ubecja, cenzura mowi ci to cos? Boisz sie, prawda. A teraz zadam usuniecia konta z tego ohydnego i zaklamanego, diabelskiego forum.


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ale numer.

Postautor: Noemi » 25 gru 2018, 22:56

za ten post też masz karniaka forum nie jest żadną sektą ,poczytaj regulamin co mówi na temat trollowania i osobistych wycieczek dotyczących innego użytkownika


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ale numer.

Postautor: KAAN » 25 gru 2018, 23:45

marioosh666 pisze:
KAAN pisze:Świat jest miejscem gdzie rządzi szatan:
Chyba Twój wewnętrzny Świat...
Nie pisz głupot, cytowałem ci Pismo na ten temat i nie odwoływałem się do twojego wewnętrznego świata, jesteś co najmniej niegrzeczny.
KAAN pisze:Ty chcesz mnie egzaminować :D z owoców? Stroisz sobie żarty :) , miałbym się ciebie bać?
Boisz się stanięcia w prawdzie i to jest smutne, a przy tym przykre :(
Bzdety piszesz.
KAAN pisze:Ja walczę o Bożą sprawiedliwość, a nie polityczną.
Rozmywasz pojęcie sprawiedliwości dodając do niej przymiotniki. Jestem ciekaw przyczyny... Ponawiam pytanie - Czego się boisz?
Tylko Boga się boję. Nie wnikam w twoje wewnętrzne lęki które nie pozwalają na zaakceptowanie wyroków Bożych zawartych w Biblii.
KAAN pisze:Nie są, biblia nie wspomina o NWO tylko o antychryście, NWO wymyślili tropiciele sensacji i teorii spiskowych, nie znają objawienia Słowa.
Kwestia nomenklatury, bo treść jest bardzo zbliżona.
Eeee tam, mam wrażenie że żyjesz fantazjami teorii spiskowych.
KAAN pisze:
Objawienie św. Jana 13:17 I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

Zmartwię Cię... Niedawno byłem na bazarze. Kupiłem wszystko co chciałem.
Bo piszę o czasie przyszłym, kiedy antychryst przejmie władzę.
Za gotówkę, bez znamienia bestii i jakiejkolwiek rezerwacji. Nikt się nie czepiał. Nie wyglądało jakby miało się kończyć.
W czasach antychrysta, niekoniecznie będziesz miał gotówkę, już wiele państw przymierzało sie do wyeliminowania gotówki.
KAAN pisze:Czy bycie politykiem uchroni cię przed podatkami?
W Polsce tak, bo będę miał prawie dziesięciokrotnie wyższą kwotę wolną od podatku ;)
Chcesz być polityczną elitą, a reszta niech płaci podatki? Oto ci chodzi...Skąd my to znamy.
KAAN pisze:Ksiądz katolicki raczej mało nadaje się do uczenia mnie praktycznego zastosowania Słowa Bożego.

Jak zrobisz i przeżyjesz tyle co On to pogadamy.
Pouczenie według Bożej woli nie zależy od przeżywania ani robienia czegoś, to Boże namaszczenie dawane nawróconym ludziom, zbawionym z łaski na podstawie wiary. Twoje poglądy to political fiction, zejdź na ziemię.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ale numer.

Postautor: marioosh666 » 26 gru 2018, 14:48

KAAN pisze:Eeee tam, mam wrażenie że żyjesz fantazjami teorii spiskowych.

Zanim trafiłem na biblijny opis poznałem ten Świat pod hasłem NWO i dla mnie w dużej mierze to kwestia nomenklatury. Gdyby autorzy powiedzieli, że chcą utorować drogę dla Antychrysta to zapewne napotkaliby opór. Nie upieram się jakoś mocno przy etykietach.
KAAN pisze:Chcesz być polityczną elitą, a reszta niech płaci podatki? Oto ci chodzi...Skąd my to znamy.

Zadałeś konkretne pytanie to konkretnie odpowiedziałem. Mogłem odpowiedzieć dookoła, czyli tak jak lubisz, ale tak nie zrobiłem, bo jestem przekonany, że rozwadnianie czy mącenie pochodzi od Złego. A gdybym zaangażował się w dużą politykę to dążyłbym do likwidacji socjalu i obniżania podatków dla wszystkich.
KAAN pisze:Pouczenie według Bożej woli nie zależy od przeżywania ani robienia czegoś, to Boże namaszczenie dawane nawróconym ludziom, zbawionym z łaski na podstawie wiary.

Są jeszcze wilki w owczej skórze, więc świadectwo i owoce są ważne... Powiedzieć można wszystko. To nic nie kosztuje.
KAAN pisze:Twoje poglądy to political fiction, zejdź na ziemię.

Na taką Ziemię na jaką mnie próbujesz sprowadzić nie mam zamiaru.


Są ludzie i moderatorzy...

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości