Prawo zamordowało sprawiedliwość

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: KAAN » 21 lut 2019, 12:39

krzysiekniepieklo pisze:KAAN: Ja wierzę, że ten Duch Boży jest we mnie i dlatego piszę dokładnie to, co myślę.
A ja nie wierzę, bo niemożliwą rzeczą jest by pisać takie rzeczy jak ty, kwestionować Słowo Boże i mieć Ducha. Musisz się nawrócić i kiedy Pan Jezus cię zbawi otrzymasz Ducha Swiętego. Póki co piszesz swoje filozofie ni przypiął ni przyłatał.
Jeśli zacznę pisać to, co Wy byście chcieli usłyszeć, to będę wtedy tylko fałszywym prorokiem.
Już jesteś fałszywym prorokiem, występujesz przeciwko Bożemu Słowu a to jest działalność fałszywego proroka.
Mam nadzieję, że chociaż to zrozumiesz.
A ja mam nadzieję ze odwrócisz się od swojej filozofii i uwierzysz w prawdziwego Pana Jezusa.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
krzysiekniepieklo
Posty: 242
Rejestracja: 23 sty 2019, 23:17
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Blog "Komunia dla każdego"
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: krzysiekniepieklo » 21 lut 2019, 13:01

KAAN pisze:
krzysiekniepieklo pisze:KAAN: Ja wierzę, że ten Duch Boży jest we mnie i dlatego piszę dokładnie to, co myślę.
A ja nie wierzę, bo niemożliwą rzeczą jest by pisać takie rzeczy jak ty, kwestionować Słowo Boże i mieć Ducha. Musisz się nawrócić i kiedy Pan Jezus cię zbawi otrzymasz Ducha Swiętego. Póki co piszesz swoje filozofie ni przypiął ni przyłatał.
Jeśli zacznę pisać to, co Wy byście chcieli usłyszeć, to będę wtedy tylko fałszywym prorokiem.
Już jesteś fałszywym prorokiem, występujesz przeciwko Bożemu Słowu a to jest działalność fałszywego proroka.
Mam nadzieję, że chociaż to zrozumiesz.
A ja mam nadzieję ze odwrócisz się od swojej filozofii i uwierzysz w prawdziwego Pana Jezusa.


Mam taką propozycję KAAN:
Pomódlmy się razem w intencji żeby Bóg pogonił szatana z pomiędzy nas. Ja w takich sprawach modlę się koronka do miłosierdzia Bożego. Protestanci pewnie tej modlitwy nie znają, ale jak byś mógł, to zachęcam. Deklaracja przed Bogiem, że chcemy zrozumieć, co do nas mówi, jest bardzo ważna. Tylko kwestia, czy będziesz w stanie uwierzyć, co do Ciebie przyjdzie. Rok temu na forum "Z Chrystusem też prosiłem innych o taką modlitwę. Skończyło się na tym, że pokłócili się między sobą i mnie wyrzucili, oskarżając mnie, ze to przeze mnie. Że wprowadziłem między nich ducha niezgody.
Nie zrozumieli odpowiedzi Boga. Ten duch niezgody cały czas był wśród nich i po tej modlitwie musiał się ujawnić. Możesz tam zajrzeć. Został tam temat " nauczanie krzysiekniepieklo" w dziale inne religie i ruchy parareligijne. Cztery wcześniejsze tematy usunęli z forum.

Jeśli nie chcesz koronki, to odmów jakąś inną modlitwę pokutną - przyjmujesz propozycję? Jak nam Bóg nie pomoże, to się nie dogadamy.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: KAAN » 21 lut 2019, 15:18

krzysiekniepieklo pisze:Mam taką propozycję KAAN:
Pomódlmy się razem w intencji żeby Bóg pogonił szatana z pomiędzy nas. Ja w takich sprawach modlę się koronka do miłosierdzia Bożego. Protestanci pewnie tej modlitwy nie znają, ale jak byś mógł, to zachęcam..
Mnie szatan nic zrobić nie może, proponuję żebyś pomodlił się o to by Pan Bóg wyrzucił szatana z pomiędzy ciebie a Pana Jezusa. Diabeł posługuje się filozofią, fałszywymi ideologiami aby oddzielić ludzi od Słowa Bozego. Nie zastanawia cię to że nie uznajesz Słowa Bożego? To nic dla ciebie nie znaczy?

Deklaracja przed Bogiem, że chcemy zrozumieć, co do nas mówi, jest bardzo ważna.
Ja rozumiem, co należy rozumieć, problem jest taki ze ty nie rozumiesz dlatego kwestionujesz Słowo Boze i wymyślasz swoje filozofie.
Rok temu na forum "Z Chrystusem też prosiłem innych o taką modlitwę. Skończyło się na tym, że pokłócili się między sobą i mnie wyrzucili, oskarżając mnie, ze to przeze mnie. Że wprowadziłem między nich ducha niezgody.
I mieli rację, nie mówisz w duchu Słowa Bożego tym masz swojego ducha, to duch niezgody, kłamstwa, oszustwa. Ten duch od początku jest zabójcą i ciebie też chce zabić duchowo, zebyś nie słuchał Słowa Bożego. Powiedz NIE temu duchowi, o módl się o dar wiary.
Nie zrozumieli odpowiedzi Boga.
Zrozumieli co to za duch, oni usłyszeli głos Boży w swoim sumieniu i nie dali się nabrać.
Jeśli nie chcesz koronki, to odmów jakąś inną modlitwę pokutną - przyjmujesz propozycję? Jak nam Bóg nie pomoże, to się nie dogadamy.
Ja nie odmawiam modlitw, ja się modlę z serca. Tobie trzeba pomocy, jeśli nie porzucisz swojej ideologii to na pewno się nie dogadamy.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
krzysiekniepieklo
Posty: 242
Rejestracja: 23 sty 2019, 23:17
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Blog "Komunia dla każdego"
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: krzysiekniepieklo » 21 lut 2019, 15:41

W związku z tym, że już wszystko wiesz,, to nie będę mówił do Ciebie ale do innych. Może ktoś się jeszcze znajdzie, kto będzie przedstawiał argumenty bez przyklejania etykietek.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: KAAN » 21 lut 2019, 16:33

krzysiekniepieklo pisze:W związku z tym, że już wszystko wiesz,, to nie będę mówił do Ciebie ale do innych. Może ktoś się jeszcze znajdzie, kto będzie przedstawiał argumenty bez przyklejania etykietek.
Ale będę komentował twoje wpisy bo są bałamutne. Nie zależy mi na dogadywaniu się filozofią która kwestionuje Słowo Boże.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
krzysiekniepieklo
Posty: 242
Rejestracja: 23 sty 2019, 23:17
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Blog "Komunia dla każdego"
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: krzysiekniepieklo » 21 lut 2019, 17:01

No ale w ten sposób KANN to chyba łamiesz regulamin, bo nie dyskutujesz, tylko wystawiasz recenzję, czyli wyrokujesz. Tyle, że nie masz zamiaru odnosić się do argumentów obrony. Skończy się na tym, że prawo zamorduje sprawiedliwość, bo sprawiedliwość nie będzie mogła się bronić.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: KAAN » 21 lut 2019, 17:29

krzysiekniepieklo pisze:Ez 37.
....
No ale o kim to jest? Czy nie o Jezusie?
O Panu Jezusie.
Jeżeli to jest o Jezusie, to dlaczego uważasz, że to, co mówił Jezus nie dotyczy tego proroctwa?
Bo nie mówił na temat tego proroctwa.
krzysiekniepieklo pisze:Całe proroctwo Ez 37 dotyczy Nowego Przymierza we Krwi Chrystusa, skoro ten król z proroctwa, to Jezus.
Nie dotyczy całe proroctwo, tego co sobie wyobrażasz. proroctwa mają konkretne znaczenie a nie kie jak sobie wymyślisz. Proroctwo Ez 37 dotyczy czasu restytucji królestwa Izraela.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
krzysiekniepieklo
Posty: 242
Rejestracja: 23 sty 2019, 23:17
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Blog "Komunia dla każdego"
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: krzysiekniepieklo » 21 lut 2019, 17:57

No ale to Jezus restytuował królestwo. Ten, kto nie wierzy w Jezusa, nie będzie przez Jezusa restytuowany. Skoro Ezechiel mówi o Jezusie, to mówi o jego czasie i o Jego Przymierzu. To właśnie Jezus podnosi trupów z grobu,daje im Swojego Ducha i czyni z nich wojsko do walki z szatanem. Ja tak to rozumiem. Przedstaw, jak Ty rozumiesz to proroctwo Ez 37


Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: nan » 21 lut 2019, 18:09

krzysiekniepieklo pisze:To w równym stopniu odnosi się również do Was. Założyliście, że znacie prawdę i każdemu, kto inaczej rozumie pismo przyklejacie etykietę, że jest odstępcą i głosi herezję.

Nie zakładam, że znam całą prawdę, nie jestem wszechwiedzący, ale na tyle na ile ją znam na tyle będę ją głosił.
Wiara jest wolnym wyborem człowieka

Człowiek nie ma wolnej woli, jest do cna owładnięty grzechem, człowiek z natury nie wybiera Boga.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: nan » 21 lut 2019, 18:13

krzysiekniepieklo pisze:Ja w takich sprawach modlę się koronka do miłosierdzia Bożego.

Musisz zrozumieć, że modlitwa to nie jest klepanie formułek, tylko rozmowa z żywym Bogiem, szczera, płynąca z serca.
"Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo1 będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich!" Mt 6, 7


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: KAAN » 21 lut 2019, 18:56

krzysiekniepieklo pisze:No ale to Jezus restytuował królestwo.
Nie zostało jeszcze odtworzone, będzie to w milenium.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
krzysiekniepieklo
Posty: 242
Rejestracja: 23 sty 2019, 23:17
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Blog "Komunia dla każdego"
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: krzysiekniepieklo » 21 lut 2019, 20:05

To mi odpowiedz, jak wierzysz - czy królestwo Boże jest tutaj na ziemi, czy to dopiero przyszłość na ziemi, czy też to królestwo jest tylko w niebie?
Chciałbym wiedzieć, jak poprowadzić dyskusję.


Awatar użytkownika
Suzuja
Posty: 903
Rejestracja: 04 lis 2017, 20:30
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: Suzuja » 22 lut 2019, 01:49

nan pisze:"Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo1 będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich!" Mt 6, 7


Oczywiście ten fragment nie mówi o tym ile mamy się modlić. Mówi jedynie o tym aby nie być jak poganie, który byli hipokrytami i modlili się na pokaz aby przypodobać się swoim bogom


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: KAAN » 22 lut 2019, 12:28

krzysiekniepieklo pisze:To mi odpowiedz, jak wierzysz - czy królestwo Boże jest tutaj na ziemi, czy to dopiero przyszłość na ziemi, czy też to królestwo jest tylko w niebie?
Chciałbym wiedzieć, jak poprowadzić dyskusję.
A jaki masz autorytet do tej dyskusji? To dotyczy spraw duchowych a ty w przesłanie Biblii nie wierzysz, to czym chcesz dyskutować? Znowu daltonista chce pouczać o kolorach?


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawo zamordowało sprawiedliwość

Postautor: nan » 22 lut 2019, 15:09

Suzuja pisze:
nan pisze:"Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo1 będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich!" Mt 6, 7


Oczywiście ten fragment nie mówi o tym ile mamy się modlić. Mówi jedynie o tym aby nie być jak poganie, który byli hipokrytami i modlili się na pokaz aby przypodobać się swoim bogom

Nie mówiłem o długości trwania tylko o klepaniu według schematu, nie manipuluj


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości