1% - dla kogo

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
mobi
Posty: 76
Rejestracja: 22 sty 2008, 16:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

1% - dla kogo

Postautor: mobi » 21 kwie 2008, 14:01

Ostatnio zelektryzowało mnie ogłoszenie organizacji wspierającej homoseksualizm - Kampania Przeciw Homofobii.
Są organizacją pożytku publicznego i zachęcają do przekazywania 1% swojego podatku, używając przy tym hasła: Zrób homofobom na złość, przekaż 1% na KPH

Dawno nie przeczytałem niczego równie obrzydliwego i cynicznego.

Zachęcam wszystkich do tego, żeby właściwie wykorzystać swój 1%. Jest tyle organizacji chrześcijańskich, które czekają na pomoc.

Ja swój 1% przekazałem na Teen Challenge - organizację pomagającą wyjść z nałogów ludziom uzależnionym.
A Wy?


wik
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2008, 12:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: wik » 03 lip 2008, 16:10

Niedługo wstyd się będzie przyznać, lub czuć się będę winnym, że jestem hetero,... :roll:

To znaki czasu ostatecznego chyba,..


Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 03 lip 2008, 21:48

wręcz przeciwnie, Wik, będziemy super-oryginalni będąc hetero :oops: a że to znak czasów, to absolutnie się zgadzam.


Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 04 lip 2008, 14:16

no, niby taki, żeby w biednych homosiów nikt kamieniami nie rzucał.


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 05 lip 2008, 14:14

szczerze? ja bym tak nikomu w twarz nie powiedziała. a w każdym razie na pewno nie takiemu "normalnego" homoseksualiście, nie spod znaku p.biedronia i jemu podobnych.


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 05 lip 2008, 14:41

no, to już inna sprawa.


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 05 lip 2008, 20:11

Niektórzy czasem "wyrażają swoje uczucia" (czy też frustracje) łamiąc innym np. nos, albo żebra więc... ;-)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 05 lip 2008, 22:18

Kapitan Nemo pisze:Ale może dojść i do tego,że ostra reakcja na nachalne "zaloty" takiego osobnika będzie uznana za przejaw nietolerancji (bo według homoseksualistów ktoś taki tylko "wyraża swoje uczucia")...

w moim przypadku mogłabym powiedzieć: "homoseksualiści (a w tym wypadku lesbijki), nie jesteście sami! jestem również heterofobką!"

bo jakby się do mnie facet przystawiał, to też by nie miał lekko :-P

i to zależy co rozumieć przez "ostrą reakcję". ale że ONI mają skłonności do przesady w tym względzie - chyba coś w tym jest.


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 06 lip 2008, 00:30

Wy sobie gdybacie, a mnie już lesbijki podrywały na gg (3 lub 4, nie pamiętam tak dokładnie). W większości przypadków wystarczyło powiedzieć jestem hetero, tylko jedna próbowała mnie przekonać, że seks lesbijski jest lepszy. Ta jedna mnie wkurzyła, co chyba jest zrozumiałe.
Poza tym ja je traktuję jak zwykłe dziewczyny i naprawdę współczuję im wszystkich problemów. Trzeba kochać i modlić się. :heart:


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 07 lip 2008, 00:11

Wielu mężczyzn jest nachalnych, o czym kobiety dobrze wiedzą. Czy to w pracy, czy na ulicy trzeba uważać. Ty to poznałeś, bo trafiłeś na geja chama. Ale tak samo chamstwo jest wśród heteryków. Ja się ubieram tak, żeby jak najmniej odkrywać, jak miałam nadwagę czułam się z tym dobrze, bo nie lubię komentarzy i zaczepiania. Ja bym to uznała raczej za cechę indywidualną konkretnej osoby i częstszą u mężczyzn.


Obrazek

Nasz Pan jest wszechmogący.

http://cnth.flog.pl/

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości