Zielonotuskowcy, czyli Donald Tusk wybrany przez Boga

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 10 lut 2012, 13:32

Lash pisze:chyba cos kojarzę
Konserwatorium
Marcin


Tak. Tak. :-D :-D :-D :-D


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 10 lut 2012, 13:41

Imperator pisze:
Lash pisze:chyba cos kojarzę
Konserwatorium
Marcin


Tak. Tak. :-D :-D :-D :-D

Kurcze moja pamięc jest jednak dobra :)

Czym innym jest ksobizm a czym innym jest dyskusja czy władze Chin przesladuja chrzescijan na bazie świadków.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 10 lut 2012, 14:25

Lash pisze: Czym innym jest ksobizm a czym innym jest dyskusja czy władze Chin przesladuja chrzescijan na bazie świadków.


Kalwinizm w Chinach (z perspektywy Guardiana): http://www.guardian.co.uk/commentisfree ... ristianity

Cool story:
Jeden z braci w kosciele, ma kontakt z tymi kalwinskimi intelektualistami i misjonarzami w Beijing. Opowiadal, ze ostatnio (maj 2010) jeden z jego znajomych jest/byl pod aresztem domowym, wiec w domu mial dwoch smutnych panow, ktorzy wszedzie za nim chodzili. Do sklepu, restauracji tez. Rowniez na zajecia na uniwersytecie. W koncu jak przyszlo do jego rozprawy doktorskiej, to sobie odpuscili i wyszli znudzeni z sali egzaminacyjnej. :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 10 lut 2012, 14:44

Orion2 pisze:
Lash pisze:Zgadzam się z O. że w polsce wielu ludzi ma takie objawy z powodu komunistycznych doświdczeń.

Natomiast nie powoduje to tego, że nie powinnyśmy władzy typu T. patrzeć szczególnie mocno na ręce ...


Moim zdaniem obawy ludzi w temacie ACTA są w pełni uzasadnione - sam sposób przygotowania tej umowy (chyłkiem, po cichu) śmierdzi na kilometr. A przepisy tej umowy są tak niejasno sformułowane że będzie można je dowolnie interpretować, co może się skończyć zniknięciem z rynku np leków generycznych (tańszych odpowiedników), czy zamienników części samochodowych albo tuszy do drukarek. To nie tylko sprawa internetu....

Za ACTA stoi USA i tamtejsze wielkie korporacje - to one za nimi "lobbowały" (na pewno nie obyło się tu bez sutych łapówek dla polityków)....

Wiem
Dlatego powiem tyle.
o Ile generalnie obserwacja O. może być dobra to wydaje sie że w tym wypadku ma On do niej złe zastosowanie.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 10 lut 2012, 15:35

Orion2 pisze:ale w jego przypadku to się wpasowuje w całą ogólną "wizję" PO jako narzędzia "bożego planu dla Polski" - którą głosi ten ruch Polska dla Jezusa będący integralną częścią "nowej reformacji apostolskiej"
to ma problem :(


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 10 lut 2012, 19:07

Imperator pisze:Cool story:


Jak w "Procesie" Franza Kafki :-D


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 31 mar 2012, 15:03

Orion2 pisze:http://www.chn24.pl/z-kraju/news/2490-sowo-prorocze-co-bog-mowi-przez-katastrof-kolejow-z-3-marca.html
Przeczytajcie komentarz użytkownika o nicku Kaleb pod tym artykułem - mi normalnie szczena opadła. Jeśli "zielonotuskowcy" posuwają się już do czegoś takiego to (określanie nie popierających Tuska jako będących w "duchu Izebel") to tylko pokazuje jak mocno są zwiedzeni....
A link wymieniony powyżej jest powiązany z tematem przez osobę kobiety która wypowiedziała to "proroctwo" Ta kobieta jest mocno związana z tym ruchem "zielonotuskowców". Gdy byłem w listopadzie na spotkaniu z panem O. często się powoływal na nią i jej "proroctwa" i "objawienia".....


A dokładnie jest odwrotnie :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Pan Piernik
Posty: 2502
Rejestracja: 09 lut 2010, 12:25
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Pan Piernik » 28 cze 2012, 17:04

A... jak żałuje, że wcześniej nie trafiłem na ten temat :D :D :D
Przesłuchałem "wykład" po katastrofie kolejowej...
Piękny obraz do mojego tematu o pseudoprotestantach :)

Jak to przenika do KZ-tu... :( :( :(



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości