petycja przeciw homozwiazkom

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 23 paź 2014, 16:53

kontousunięte1 pisze:Ja twoimi słowami czuję sie dotknięta


To dobrze, chcialam poruszyc i Twoje sumienie

kontousunięte1 pisze:Chodzi o to,że ludzie,którzy będą chcieli trwac w grzesznym związku i tak będą to robic


W klimacie przyzwolenia bedzie latwiej wpasc w grzech- budujesz klimat przyzwolenia biernoscia. Nie mowi o byciu bojownikiem, bo pewnie masz swoje zycie, prace etc. ale niechec do minimalnego gestu, podpierajacego Twoj system wartosci, swiadczy o skrajnym rozleniwieniu. Wyobraz sobie milion ludzi, ktorzy cos popieraja, ale mysla w ten sposob eeee, moj opor nic nie zmieni- i nic nie robia. Samo sie nie zmieni.

kontousunięte1 pisze:A już pisałam,że podpisywanie takich rzeczy wiąże się automatycznie z zalewem niechcianej korespondencji.


problem ze spamem wazniejszy od wartosci chrzescijanskich


Wiatr wieczorami niósłby po mieście
pieśni grane w dawnych wiekach.
Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,
za domem by szumiała rzeka.
Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,
mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.
Może i dobrze, że człowiek nie wie,
co go czeka.
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 23 paź 2014, 16:59

Anmarivero pisze:Powiem więcej, podpisywanie petycji na potęgę tworzy mylne wrażenie mocy, w ostateczności prowadząc do rozczarowania i frustracji każdej poważnie zainteresowanej osobie.
Ktoś klika "lubię to" i już jest z siebie dumny: "No! To im powiedziałem!"
Jak to mówi pewna poetka "wolę siebie lubiąca ludzi, niż siebie kochająca ludzkość"... i powiem szczerze
zmiana społecznego klimatu i mentalności to takie właśnie wydumane/zadufane słowa.


Usprawiedliwiasz sie. Ludzie maja moc en masse, czy mowiac swojsko: w kupie sila. A z takim nastawieniem stajemy sie bierni i wszystko mozna z nami zrobic. Nie chodzi juz nawet o rzeczywista zmiane, ale postawe, stawianie oporu. Widze, ze rzeczywiste problemy sa dla Ciebie wydumane i interesuje Cie tylko Twoje najblizsze otoczenie i swiety spokoj. Letniosc. Gdyby przyszlo Ci wyjsc na ulice, dopiero by Ci sie nie chcialo. Letniosc, oportunizm- wlasnie tak.


Wiatr wieczorami niósłby po mieście

pieśni grane w dawnych wiekach.

Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,

za domem by szumiała rzeka.

Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,

mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.

Może i dobrze, że człowiek nie wie,

co go czeka.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 23 paź 2014, 17:05

Ligia pisze:o dobrze, chcialam poruszyc i Twoje sumienie

To nie udało ci się. Moje sumienie ma się w kwestii homoseksualizmu całkiem dobrze.
Ligia pisze:W klimacie przyzwolenia bedzie latwiej wpasc w grzech- budujesz klimat przyzwolenia biernoscia.

Nie jest to prawdą. Próbujesz wzbudzic w ludziach poczucie winy. Czy wiesz,że manipulujesz innymi?
Podpisuj sobie co chcesz, ale nie zwalaj na innych swoich frustracji. Ja nie mam problemu z takimi związkami. Są złe i grzeszne. Ale to nie moja wina,że ktoś żyje w grzechu.
Ligia pisze:roblem ze spamem wazniejszy od wartosci chrzescijanskich

Nieprawda, ale pisałam,że nie chodzi tylko o spam. Z tymi petycjami jesst tak, że niewiele można uzyskac, a mnie to naraża na ujawnienie swoich danych osobowych. I powiem ci coś. Mój poprzedni komputer został zainfekowany właśnie przez takie podpisywanie tu i tam /bo znajomi prosili, bo w szlachetnym celu itd./. I to został tak dokładnie zainfekowany,że nadawał się tylko do utylizacji.
Kiedyś byłam naiwna i beztrosko klikałam jak tylko ktoś prosił,polecał itd. Dostałam nauczkę, która jeszcze się za mną ciągnie, ale nie będę już się rozpisywac.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 23 paź 2014, 17:14

Ligia pisze: Gdyby przyszlo Ci wyjsc na ulice, dopiero by Ci sie nie chcialo. Letniosc, oportunizm- wlasnie tak.

A gdzie byłaś,Ligio kiedy było naprawdę gorąco w czasie przemian w Polsce? Bo ja strajkowałam. Byłam na pochodach w Gdańsku i Gdyni. Dusiłam się gazem łzawiącym na dworcu w Gdańsku, do dziś pamiętam huk wystrzałów. Czy brałaś czynny udział w redagowaniu, rozprowadzaniu,przechowywaniu nielegalnej prasy w czasie,kiedy można było za to trafic co najmniej do więzienia?
Chylę głowę jeśli mi powiesz,że brałaś czynny udział u akcjach. Nie oceniaj tak szybko ludzi. To też nie jest chrześcijańska postawa.


Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 23 paź 2014, 17:52

Czy spotkałaś w swoim życiu jakiegoś homoseksualistę? Jeśli tak, co z tym faktem zrobiłaś?


Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 23 paź 2014, 18:02

kontousunięte1 pisze: Próbujesz wzbudzic w ludziach poczucie winy. Czy wiesz,że manipulujesz innymi?
Podpisuj sobie co chcesz, ale nie zwalaj na innych swoich frustracji. Ja nie mam problemu z takimi związkami. Są złe i grzeszne. Ale to nie moja wina,że ktoś żyje w grzechu.


Wyrazam jasno swoje zdanie na temat Twojej postawy, a dlatego, ze Ci sie ono nie podoba, nazywasz je manipulacja.

Pewnie, kazdy decyduje o o sobie, ale niech nie przekracza to pewnych granic. Jezeli one sa przekraczane, powinnismy protestowac.


Wiatr wieczorami niósłby po mieście

pieśni grane w dawnych wiekach.

Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,

za domem by szumiała rzeka.

Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,

mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.

Może i dobrze, że człowiek nie wie,

co go czeka.
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 23 paź 2014, 18:04

kontousunięte1 pisze:A gdzie byłaś,Ligio kiedy było naprawdę gorąco w czasie przemian w Polsce? Bo ja strajkowałam


Chwała Ci za to. Ja jeszcze nie istniałam. Rozumiem, ze jestes zmeczona, ale bez przesady. Bunt nie powinien znikac, ale sie uszlachetniac :->


Wiatr wieczorami niósłby po mieście

pieśni grane w dawnych wiekach.

Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,

za domem by szumiała rzeka.

Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,

mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.

Może i dobrze, że człowiek nie wie,

co go czeka.
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 23 paź 2014, 18:05

Anmarivero pisze:Czy spotkałaś w swoim życiu jakiegoś homoseksualistę? Jeśli tak, co z tym faktem zrobiłaś?


Nieładnie. Teraz probujesz ze mnie zrobic kogos, kto nienawidzi homoseksualistow i ich bije w ciemnych zaułkach. Bardzo nieładne zagranie.


Wiatr wieczorami niósłby po mieście

pieśni grane w dawnych wiekach.

Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,

za domem by szumiała rzeka.

Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,

mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.

Może i dobrze, że człowiek nie wie,

co go czeka.
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 23 paź 2014, 18:07

https://www.youtube.com/watch?v=Dw3Gb95WsnI
Ja wybieram TAKĄ bronią walczyć... A ty rób co chcesz...
Nie rozumiem dlaczego chcesz w kimś wzbudzać poczucie winy.
To, co zrobiłaś w tym wątku, to uciekanie do tanich manipulacyjnych chwytów.
I gdybym nie była ugruntowana w tym, co mówię pewnie podpisałabym tą petycje
dla "świętego" spokoju/na wszelki wypadek gdybyś miała rację...
Żałosne jest, że taki efekt jest dla Ciebie zadowalający.


Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 23 paź 2014, 18:10

Anmarivero pisze:Nie rozumiem dlaczego chcesz w kimś wzbudzać poczucie winy.
To, co zrobiłaś w tym wątku, to uciekanie do tanich manipulacyjnych chwytów


Odbierasz tak szczerosc, bezposredniosc i pewna doze oburzenia. Twoja sprawa. Kazdy widzi, co chce- i jak potrafi.


Wiatr wieczorami niósłby po mieście

pieśni grane w dawnych wiekach.

Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,

za domem by szumiała rzeka.

Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,

mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.

Może i dobrze, że człowiek nie wie,

co go czeka.
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 23 paź 2014, 18:14

Anmarivero pisze:

https://www.youtube.com/watch?v=Dw3Gb95WsnI
Ja wybieram TAKĄ bronią walczyć...


Po co mi to wklejasz?
Jestem w trakcie tlumaczenia napisow do swiadectwa bylego homoseksualisty, i nad tym filmikiem tez sie zastanawiałam. Moze stonuj z tym zacietrzewieniem i przestan mnie pomawiac o nienawisc do homoseksualistow. Mowisz, ze walczysz taka bronia- to znaczy, co robisz? I dlaczego podpisywanie petycji jest tak niewlasciwe?


Wiatr wieczorami niósłby po mieście

pieśni grane w dawnych wiekach.

Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,

za domem by szumiała rzeka.

Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,

mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.

Może i dobrze, że człowiek nie wie,

co go czeka.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 23 paź 2014, 19:51

Znany paradoks wiary- czynić tak jakby wszystko zależało ode mnie, jednocześnie pamiętając, że nic ode mnie nie zależy. Generalnie popieram wszelkie inicjatywy, które uznam za pozytywne.


Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 23 paź 2014, 20:07

Ligia pisze: Moze stonuj z tym zacietrzewieniem i przestan mnie pomawiac o nienawisc do homoseksualistow.


Zupełnie, ale to ZUPEŁNIE się nie rozumiemy. Może na spokojnie prześledź jeszcze raz całą dyskusję, ZANIM RZUCISZ OSKARŻENIEM TAKIEGO KALIBRU. Swoje zdanie wyraziłam. Nie mam już nic do dodania. Pozdrawiam serdecznie!


Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 23 paź 2014, 20:10

Ligia pisze:
Anmarivero pisze:Czy spotkałaś w swoim życiu jakiegoś homoseksualistę? Jeśli tak, co z tym faktem zrobiłaś?


Nieładnie. Teraz probujesz ze mnie zrobic kogos, kto nienawidzi homoseksualistow i ich bije w ciemnych zaułkach. Bardzo nieładne zagranie.


To się chyba fachowo nazywa PROJEKCJA :eek: :hihi: :lol: :lmao: :rotfl:


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 23 paź 2014, 20:35

kontousunięte1 pisze:
Ligia pisze: Gdyby przyszlo Ci wyjsc na ulice, dopiero by Ci sie nie chcialo. Letniosc, oportunizm- wlasnie tak.

A gdzie byłaś,Ligio kiedy było naprawdę gorąco w czasie przemian w Polsce? Bo ja strajkowałam. Byłam na pochodach w Gdańsku i Gdyni. Dusiłam się gazem łzawiącym na dworcu w Gdańsku, do dziś pamiętam huk wystrzałów. Czy brałaś czynny udział w redagowaniu, rozprowadzaniu,przechowywaniu nielegalnej prasy w czasie,kiedy można było za to trafic co najmniej do więzienia?
Chylę głowę jeśli mi powiesz,że brałaś czynny udział u akcjach. Nie oceniaj tak szybko ludzi. To też nie jest chrześcijańska postawa.

kontousunięte1, gorąco cię pozdrawiam. Ja też to przeżyłam czynnie :D :flower:


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości