Nabożeństwo na TVP2

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Nabożeństwo na TVP2

Postautor: Czekoladowy » 17 cze 2015, 17:55

Chciałem Was zaprosić do obejrzenia nagrania z nabożeństwa Kościoła Chrześcijan Baptystów w Toruniu. Transmisja odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 12:35.

Polecam nie tylko dlatego, że będzie mnie widać :-P ale z powodu naprawdę świetnego kazania, które mimo, że ewangelizacyjne, to okazało się być bardzo interesujące nawet dla chrześcijan. Przesłanie jest bezkompromisowe, mocne i zapewne nieco wstrząsające dla niewierzących, jednak nie pozostawia ich bez nadziei, a przekazuje wszystkie najważniejsze prawdy o zbawieniu wskazując im Jezusa Chrystusa. Pieśni też bardzo mi się tego dnia podobały, cały zbór bardzo wczuł się w śpiewanie :)

Możecie polecić znajomym :)


Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: MrSponge » 17 cze 2015, 23:34

Ciekawa sprawa... Jak będę miał możliwość, to chętnie rzucę okiem - oby było gdzieś do odtworzenia. Swoja drogą, to będzie "dokument", więc chyba klimaty w stylu cyklu filmów dokumentalnych o religiach i kościołach w Polsce - coś takiego było robione już w latach 80-tych XX wieku...

Przykład akurat o Baptystach jest tutaj: KLIK YouTube


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 18 cze 2015, 18:19

Fajnie, szkoda tylko że godzina taka że nikt nie obejrzy. Będą powtórki o normalnej porze lub video w internecie?


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Czekoladowy » 18 cze 2015, 22:32

Będą powtórki o normalnej porze lub video w internecie?

Nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że ktoś nagra i będę mógł to udostępnić.


Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Czekoladowy » 22 cze 2015, 12:23

Podbijam, to już za chwilę.


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 22 cze 2015, 16:34

Oglądałam. Aż się łezka w oku kręci. A myślałam,że tylko ja się starzeję,a tu niespodzianka :mrgreen: Dużo twarzy znajomych tylko jakby ciut starszych, ale dużo nowych. Zapytam cię na pw o kogoś,bo się zdziwiłąm. ;-)


Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 42
Rejestracja: 03 sty 2015, 21:14
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Krk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iwonka » 22 cze 2015, 20:36

Ktoś nagrał??


"Oczekuję PANA, moja dusza oczekuje; i w jego słowie pokładam nadzieję." Ps 130:5
"Grzech bowiem nie będzie nad wami panował, bo nie jesteście pod prawem, lecz pod łaską.' Rz 6:14
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Czekoladowy » 22 cze 2015, 20:41

Jak będę w kościele, to się zapytam.


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 22 cze 2015, 20:47

Ja nie umiem nagrywać. Widziałam w kompie. Mam już tv ale źle odbiera tv1, i 2, więc komp zostaje.Kazanie dobre,jak zwykle.W tym zborze nauczanie jest zawsze super. Nie mogłam się doczekać niedziel właśnie z uwagi na nauczanie. :-D


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 22 cze 2015, 21:24

u nas wiekszosc programow mozna jeszcze przez tydzien w internecie na stronie danej stacji TV obejrzec (dla tych co przegapili) szkoda, ze TVP nie ma takiej oferty

chetnie obejrze jak wrzucicie link


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 23 cze 2015, 09:32

sibela,
Sibela na prezesa /czy jak mu tam/ telewizji! :super: :applause:
Kto za? ;-) :-D


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 23 cze 2015, 12:46

:!:

Nabożeństwo na YouTube: LINK. Źródło: Facebook Kościoła Chrześcijan Baptystów.

Uprzedzam, że jest to skrócone nabożeństwo, ale tylko tyle wyemitowali w telewizji. Z tego, co wiem, to całość trwała w rzeczywistości prawie dwie godziny.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 23 cze 2015, 17:21

Vrijer pisze:Dragonar, 2 godziny? Czekoladowy pisal o 80 minutach. Nie spotkalem sie z nabozenstwem u baptystow trwajacym 2 godizny ale kto wie... Wszystko mozliwe ;-)

Kolega mówił mi, że dużo wycięli, tylko nie jestem pewien, czy nabożeństwo trwało 1,5 czy 2 godziny - zapomniałem, jaką liczbę podał. :P


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 23 cze 2015, 17:55

Czekoladowy, a gdzie "szczałeczka" na filmie, że Ty to Ty :?: :lol:


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 23 cze 2015, 18:01

Vrijer pisze: 2 godzinnymi maratonami spotkalem sie tylko w pewnym zborze zielonoswiatkowym
Pech. Ja w zborach Chrystusowych i podobnych uczestniczyłem w standardowych 2 godzinach. I był czas chwały dla Pana a nie maraton. Ludziom było wręcz mało. Niestety dużo "chrześcijan" woli odbębnić 1.5 h i do domciu na obiadek... :-/ Smutne...


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości