Kasety VHS z filmami chrześciajńskimi - oddam w dobre ręce

Muzyka chrześcijańska, książka, film
PawełP
Posty: 22
Rejestracja: 20 gru 2010, 23:04
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Ostrołęka / Poznań
Gender: Male
Kontaktowanie:

Kasety VHS z filmami chrześciajńskimi - oddam w dobre ręce

Postautor: PawełP » 14 wrz 2015, 11:54

Mam do oddania 10 kaset VHS z filmami chrześcijańskimi. Można odebrać osobiście na terenie Poznania. Są to filmy, świadectwa, wykłady - część z nich jest zgrana z innych kaset, większość oryginalna. Naprawdę szkoda wyrzucać, a może znajdzie się osoba która ma jeszcze działający magnetowid. Oczywiście najchętniej oddam jako całość. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na użycie tych materiałów w celach ewangelizacyjnych, to wtedy takiej osobie oddam priorytetowo.

Jest również opcja wysyłki pocztowej. Polecam wysyłkę za 8 lub 10 zł przez Paczkomaty (w wypadku opcji za 8 zł trzeba zalicytować na Allegro - działa to tylko w wypadku zakupu na aukcji - wystawiam aukcję za symboliczną złotówkę w razie potrzeby). Wysyłka Pocztą Polską będzie droższa (13 zł za paczkę ekonomiczną), gdyż wszystko waży ponad 2 kg. Jeśli uczciwie rzecz biorąc kwota za wysyłkę będzie dla kogoś przeszkodą, to wyślę na mój koszt.

Lista materiałów:

Jezus - film, 1979, polski dubbing
Pogromca? - nie wiem jeszcze co to jest, nie zdążyłem odtworzyć
Saul i Dawid - film fabularny
Świadectwo nawrócenia hinduskiego guru
Niezrównany - wykład o Jezusie - Bill Bright
Przebaczenie grzechu niemoralności - wykład - Josh Mcdowell
Dlaczego czekać? - wykład - Josh Mcdowell
Jego obraz, mój obraz - wykład - Josh Mcdowell
Droga sceptyka do Boga - świadectwo - Josh Mcdowell
Uczciwy przed Bogiem w modlitwie - wykład - Josh Mcdowell
Instytut naukowy Moody'ego - 7 filmów na jednej kasecie


Trudno mi powiedzieć czy niektóre z nich są jeszcze gdzieś dostępne w wersji na DVD lub w internecie, może się więc okazać że są to "unikaty" które znaleźć można jedynie na zakurzonych półkach w piwnicach budynków zborowych :)

Filmy mają różną jakość, gdyż nośniki są dość stare - podejrzewam że rekordowa kaseta może mieć nawet 20 lat.


Ostatnio przesunięty w górę 14 wrz 2015, 11:54 przez: PawełP.


Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość