Robię artykuły na Wikipedii, potrzeba info i foto

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Ocelotic
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2017, 00:54
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
O mnie: Antyekumeniczny zielonoświątkowiec chociaż wychowany w CHWZ i ochrzczony w KZ, obecnie bez denominacji.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Robię artykuły na Wikipedii, potrzeba info i foto

Postautor: Ocelotic » 19 sty 2017, 01:20

Witam. Jestem w trakcie robienia artykułu pt. "Kościoły protestanckie w Poznaniu". Wcześniej zrobiłem podobne artykuły, które mają niezłą poczytność (400 wyświetleń miesięcznie). Są to m.in. "Kościoły protestanckie w Warszawie" https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_protestanckie_w_Warszawie, czy też "Kościoły protestanckie we Wrocławiu" https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_protestanckie_we_Wroc%C5%82awiu. Artykuł już opublikowałem, niestety nie przeszedł ponieważ administratorzy uznali, że jest niewystarczająco uźródłowiony. W związku z tym potrzebuję podstawowych informacji o historii protestantyzmu (szczególnie początki) w Krakowie, które będą oparte na rzetelnych faktach i których można wskazać źródło. Najlepszym źródłem w tym wypadku byłaby książka pt. "Historia protestantyzmu w Poznaniu od XVI do XXI wieku". Gdyby ktoś miał tą książkę byłoby fajnie. Inne źródła też mile widziane.

Druga rzecz przydałyby się fotografie kościołów. Jeśli macie możecie bezpośrednio wrzucić na Wikipedię, albo możecie przekazać mi. Pozdrawiam i będę wdzięczny za każdą pomoc. ;D


xKrzysiux
Posty: 169
Rejestracja: 28 mar 2010, 18:49
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Lokalizacja: Pruszków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Robię artykuły na Wikipedii, potrzeba info i foto

Postautor: xKrzysiux » 26 lut 2017, 22:59

W Wawie to jedną z większych społeczności jest Zoe Warsaw (Hillsong Family jak wiecie). Nabożeństwa mają w Kinotece w Pałacu Kultury :mrgreen:


„Całą zmianę mojego życia zawdzięczam jedynie Bogu.” Ch. Spurgeon, "Apologia kalwinizmu"

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości