Strona 1 z 1

Robię artykuły na Wikipedii, potrzeba info i foto

: 19 sty 2017, 01:20
autor: Ocelotic
Witam. Jestem w trakcie robienia artykułu pt. "Kościoły protestanckie w Poznaniu". Wcześniej zrobiłem podobne artykuły, które mają niezłą poczytność (400 wyświetleń miesięcznie). Są to m.in. "Kościoły protestanckie w Warszawie" https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_protestanckie_w_Warszawie, czy też "Kościoły protestanckie we Wrocławiu" https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_protestanckie_we_Wroc%C5%82awiu. Artykuł już opublikowałem, niestety nie przeszedł ponieważ administratorzy uznali, że jest niewystarczająco uźródłowiony. W związku z tym potrzebuję podstawowych informacji o historii protestantyzmu (szczególnie początki) w Krakowie, które będą oparte na rzetelnych faktach i których można wskazać źródło. Najlepszym źródłem w tym wypadku byłaby książka pt. "Historia protestantyzmu w Poznaniu od XVI do XXI wieku". Gdyby ktoś miał tą książkę byłoby fajnie. Inne źródła też mile widziane.

Druga rzecz przydałyby się fotografie kościołów. Jeśli macie możecie bezpośrednio wrzucić na Wikipedię, albo możecie przekazać mi. Pozdrawiam i będę wdzięczny za każdą pomoc. ;D

Re: Robię artykuły na Wikipedii, potrzeba info i foto

: 26 lut 2017, 22:59
autor: xKrzysiux
W Wawie to jedną z większych społeczności jest Zoe Warsaw (Hillsong Family jak wiecie). Nabożeństwa mają w Kinotece w Pałacu Kultury :mrgreen:

pytania pomoc randka