Facebook i Badanie Naukowe

Muzyka chrześcijańska, książka, film

Czy lekcje języka polskiego (głównie lektury) mają wpływ w późniejszym życiu na relacje z innymi?

TAK
7
54%
NIE
4
31%
NIE MAM ZDANIA
1
8%
A CZY TO WAŻNE?
0
Brak głosów
BYĆ MOŻE
1
8%
 
Liczba głosów: 13
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 09 sty 2011, 01:30

ann_in_grace pisze: Bo ty dziwny jestes ;)


Staromodny. :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 09 sty 2011, 06:53

Ian pisze:Witaj CHOH, jakiś czas temu założyliśmy grupę Chrześcijanie ewangeliczni i zdaje mi się że jest to największa polska chrześcijańska grupa na facebooku (ponad 220 członków), link: http://www.facebook.com/group.php?gid=215869873632 zapraszam do zapisania się :)

Nawet wśród członków znajduje się konto o nazwie: Kościół Katolicki :D


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 09 sty 2011, 16:43

ann_in_grace pisze:Polaczenie z FB oznaczaloby zbyt wielkie "odkrycie sie" uczestnikow, a nie kazdy ma ochote na az taki negliz.

nie każdy musi dołączać do grupy 8-)

Imperator pisze:Facebook to nuda. Usunalem tam konto.

burak ;)


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 10 sty 2011, 02:15

Hardi pisze: burak ;)


burak :mrgreen: :mrgreen:


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 10 sty 2011, 15:57

Imperator pisze:
Hardi pisze: burak ;)


burak :mrgreen: :mrgreen:

tobie się chyba znudziło oddychanie prostym nosem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 10 sty 2011, 16:04

Hardi pisze:tobie się chyba znudziło oddychanie prostym nosem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nie martw sie, mam juz lekko zakrecony - po zydowskim przodku. :thumbup:


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Usunięte odpowiedzi

Postautor: fantomik » 14 sty 2011, 00:19

CHOH pisze:Po wejściu na stronę ukazała się informacja, że przekroczyłam liczbę 2000 postów (czy jakoś tak) i zostały skasowane. Niczego takiego nie widzę na swoich statystykach, bo ani nie pisałam dużo, ani nie mam chyba aż takiego ruchu przy sobie :) Ktoś to rozumie? A, i jeszcze dopiero teraz widzę, że to strona nie tylko dla protestantów, ale np. buddystów, itp. Intrygujące :)

2000 postów, których nie przeczytałeś więc liczba nieprzeczytanych przez Ciebie postów została ograniczona aby strona pokazująca nieprzeczytane posty nie wypisywała tak wielu wątków.

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Jena
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2011, 22:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Łódź
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jena » 16 wrz 2011, 00:09

Ian pisze:Witaj CHOH, jakiś czas temu założyliśmy grupę Chrześcijanie ewangeliczni i zdaje mi się że jest to największa polska chrześcijańska grupa na facebooku (ponad 220 członków), link: http://www.facebook.com/group.php?gid=215869873632 zapraszam do zapisania się :)


Dołączyłam do grupy i jak się okazało, jestem w temacie Facebook'a kompletnie zielona. Nie potrafię jej zlokalizować we własnym profilu, a co za tym idzie - nie będzie możliwym dotarcie do niej z powrotem, jeśli nie wpiszę jej nazwy w wyszukiwarkę. Czy tak po prostu jest, czy ja nie wiem, gdzie mam szukać?


Awatar użytkownika
Jena
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2011, 22:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Łódź
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jena » 16 wrz 2011, 22:55

Dzięki, Ann :-> Znalazłam.


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 15 lis 2012, 16:06

Imperator pisze:Facebook to nuda. Usunalem tam konto.

już kilku moich znajomych też usunęło, a dzisiaj pastor Mirek Kulec umieścił taki wpis:

Myślę, że przygoda z Facebookiem przestaje być fajna, staje się koszmarem. Codziennie blokuje kolejne aplikacje, gry i inne grupy do których bez mojej wiedzy jestem dodawany. Oznacza się mnie na zdjęciach przedstawiających jakieś jezusiczki i olabogi aż mi nie dobrze! FB staje się hodowaniem mnie przez wielką korporacje dla konsumpcji reklam, wszelkie ustawienia są ciągle zmieniane i nie ma siły zablokować się przed śmieciami. Myślę coraz częściej o zlikwidowaniu konta.

muszę przyznać, że mam podobne odczucia


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 15 lis 2012, 17:14

Hardi pisze:
Imperator pisze:Facebook to nuda. Usunalem tam konto.

już kilku moich znajomych też usunęło, a dzisiaj pastor Mirek Kulec umieścił taki wpis:

Myślę, że przygoda z Facebookiem przestaje być fajna, staje się koszmarem. Codziennie blokuje kolejne aplikacje, gry i inne grupy do których bez mojej wiedzy jestem dodawany. Oznacza się mnie na zdjęciach przedstawiających jakieś jezusiczki i olabogi aż mi nie dobrze! FB staje się hodowaniem mnie przez wielką korporacje dla konsumpcji reklam, wszelkie ustawienia są ciągle zmieniane i nie ma siły zablokować się przed śmieciami. Myślę coraz częściej o zlikwidowaniu konta.

muszę przyznać, że mam podobne odczucia

Ja na krótko miałem tam konto, ale raz po raz ktoś mnie gdzieś chciał dodawać... jakieś e-maile kasować musiałem.... i dałem sobie spokój: usunąłem gada! :hihi:

PS. Wolę chomikuj.pl


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 15 lis 2012, 17:40

Hardi pisze:Oznacza się mnie na zdjęciach przedstawiających jakieś jezusiczki i olabogi aż mi nie dobrze!


Zawsze wierzyłem w jego zdrowy rozsądek :lmao: :lol: :-D

A ja nigdy nie założyłem ani fejsa, ani naszej klasy, ani żadnego innego wynalazku.


Awatar użytkownika
de Ptysz
Posty: 1414
Rejestracja: 07 lis 2011, 20:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Mazowieckie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: de Ptysz » 15 lis 2012, 18:48

A ja jestem fejsbukowiczem i mimo kilku niedogodności (m.in. wszędobylskie zaproszenia do aplikacji) ciągle z niego korzystam, bo to najwygodniejsza platforma komunikacji ze znajomymi, choć faktycznie nie bez wad.


Jeśli kto mówi: Miłuję Boga, a nienawidzi brata swego, kłamcą jest; albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi. 1J 4:20
Niech nikt nie szuka własnej korzyści, lecz korzyści bliźniego 1 Kor 10:22

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości