chomik

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

chomik

Postautor: Blaith » 20 kwie 2008, 00:09

a może by tak stworzyć chomika na http://chomikuj.pl/ o takim profilu, by każdy z forum mógł coś* dodać? np. ktoś ma jakąś ciekawą książkę/piosenkę w odpowiednim formacie i chce się podzielić... poza tym, gdyby mogli z niego korzystać także ludzie spoza forum, to może mógłby się stać kolejnym miejscem "głoszenia"?

* muzykę, kazania, filmy/filmiki, książki, ulotki itp. o tematyce chrześcijańskiej


Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 20 kwie 2008, 00:42

Ok, to kto zakłada? Ja nie mogę, bo już mam swojego, a w regulaminie wyraźnie napisali, że jedna osoba może mieć jednego chomika. Jak już będzie, to mogę dorzucać do niego jak coś będę miała.
A tu macie trochę moich plików. Jakby powstał chomik chrześcijański, to można skopiować co chcecie. kilka plików bez hasła na moim chomiczku.


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 20 kwie 2008, 00:58

ja też już mam, więc nie mogę.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 20 kwie 2008, 10:26

Pojęcia nie mam jak się tego używa ale założyłem:
http://chomikuj.pl/protestanci
Po południu pokonfiguruje te hasła, profil itd....
Zastanawiam się tylko jak udostępnić hasła do dodawania plików aby tylko protestancko-niebiescy użytkownicy mogli tam wrzucać? (no i przydało by się jeszcze z dwie osoby, którym podam hasło administracyjne tak "w razie czego" ;-))

Pozdrawiam,
f.


Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 20 kwie 2008, 13:59

ja się właśnie dopatrzyłam w dziale FAQ, że: Czy mogę założyć więcej niż jednego Chomika?

Teoretycznie nie ma żadnych przeszkód do tego, jednak posiadanie więcej niż jednego chomika jest niepraktyczne i zaprząta niepotrzebnie uwagę – musisz pamiętać wszystkie nazwy i hasła.
Chomik został stworzony w oparciu o dogłębną analizę potrzeb użytkowników i został tak skonstruowany, by posiadanie jednego chomika było najwygodniejszym i najlepszym rozwiązaniem. Chomik jest stale ulepszany, by sprostać wymaganiom użytkowników. Na Wasze liczne prośby wprowadziliśmy takie funkcje jak hasłowanie folderów, czy też ich ukrywanie, by nie trzeba było posiadać wielu chomików. Jednak jeśli z jakichś powodów stwierdzisz, że w Twoim przypadku posiadanie więcej niż jednego chomika jest korzystniejsze, powiedz nam dlaczego – chętnie wykorzystamy Twoją informację, by ulepszyć chomika i ułatwić Ci tym samym korzystanie z usługi. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie.

:) ale super, że już jest (dziękujemy :)).

co do haseł:
1. po lewej stronie: opcje -> edytuj hasła dostępu
a) na samej górze możesz zmienić Twoje hasło (hasło właściciela)
b) dostęp do przeglądania - dla wszystkich
c) możliwość dodawania nowych plików - tylko po podaniu hasła - i tu ustawiasz INNE hasło niż właściciela - najlepiej byłoby wtedy rozesłać je do grupy użytkowników protestanci na tym forum
d) dodawanie, edycja, przenoszenie, moderacja itd - to lepiej tylko dla mnie (w sensie dla Ciebie :))

ponadto, każdy folder na drzewie może być zahasłowany oddzielnie. jeśli chcesz tak zrobić, klikasz na folder na drzewie i pod drzewem masz opcje od lewej:
1. zmiana nazwy folderu
2. zmiana opisu folderu
3. przeniesienie folderu
4. skasowanie folderu
5. zmiana hasła dla folderu (i tu odpowiednio ustawiasz hasło)
6. ukrycie/odkrycie folderu

jakby co, służę pomocą :)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 20 kwie 2008, 21:01

Wszystko chyba poustawiane. Nie wiem jednak gdzie mogę postnąć hasło do dodawania plików aby było widoczne tylko dla niebiesko-protestanckich (chyba, że przyjmujemy regułę, że kto chętny to zgłasza się na PW do kilku osób, które to hasło znają).
Poszukuję też z 2-3 osób, które będą chciały otrzymać hasło moderatorskie aby też ktoś poza mną mógł utrzymywać porządek na chomiku (choć myślę, że to będzie tylko czasem potrzebne).


Pozdrawiam,
f.



Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości