Nowy Porządek Świata wg. Antychrysta

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Nowy Porządek Świata wg. Antychrysta

Postautor: Ferdek » 30 kwie 2013, 12:13



JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
alessa
Posty: 588
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: alessa » 01 maja 2013, 12:36

Nikt nie odpowiada więc ja odpowiem.
a więc kompletna dziecinada. Łączenie prawdy z fantastyką, Biblii z Davidem Icke. Myślę że facet robi to celowo bo nie chce mi się wierzyć żeby ktoś w tym wieku opowiadał takie brednie. zaczyna dobrze ale kończy kosmicznie. Należy też pamiętać że jeśli ktoś w ciagu 20 min. przerabia całą apokalipsę tzn. że najprawdopodobniej nigdy w całości jej nawet nie przeczytał a zostały mu podane pewne wersety, które bezsensownie złożone w całość mają potwierdzić jakąś z góry przyjętą teorię.


Przez wiarę z miłości do Boga Sabat świecąca, którego tajemnica z łaski objawiona jest przez Ducha Świętego
Potem ujrzałem anioła, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia tym, którzy siedzą na ziemi, wszystkim narodom, szczepom różnojęzycznym i ludom. Wołał on głosem donośnym: "Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo nadeszła godzina Jego sądu. Oddajcie pokłon Temu, który uczynił niebo i ziemię, i morze, i źródła wód!"
Obrazek

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości