LECH KACZYŃSKI

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Selene
Posty: 60
Rejestracja: 23 mar 2010, 12:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Selene » 17 kwie 2010, 09:42

hungry pisze:Quster, być może dziwne. Ale w sumie mi to obojętne czy dojdzie do pogrzebu czy nie. Niech się dzieje wola Boża. Jedynie szczerze jedynie współczuję rodzinom, którzy stracili bliskich w tej tragedii. I jeśli to kolejny mord Rosjan bez względu na to czy rabunkowy czy tajnych służb i to czy się o tym dowiemy na ziemi czy nie, nie ma to dla mnie również znaczenia, po prostu wystarczy mi jedynie świadomość, że Bóg wszystko widział i osądzi ludzi sprawiedliwie.


Bardzo fajnie to ująłeś :)

Moim zdaniem, nawet jeśli ta cała sytuacja z samolotem nie wygląda za "czysto" nie oszukuję się, że się o tym dowiem. My "szarzy" obywatele będziemy ostatnimi osobami których się poinformuje (jeśli wogóle się dowiemy) dlatego, odłączam się od powyższych dyskusji. Modlę się o Polskę i pokładam nadzieję w Bogu na "lepsze jutro"
Szanuję żałobę narodową, i nawet jak się skończy uważam, że pewne dyskusje powinny być zaprzestane. Ale z chęcią będę czasem tu zerkać, gdyż niektóre tematy ciekawie się rozwijają :)


Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 17 kwie 2010, 10:18

hungry pisze:...I jeśli to kolejny mord Rosjan bez względu na to czy rabunkowy czy tajnych służb i to czy się o tym dowiemy na ziemi czy nie, nie ma to dla mnie również znaczenia, po prostu wystarczy mi jedynie świadomość, że Bóg wszystko widział i osądzi ludzi sprawiedliwie.

Ja osobiście nie wierzę w te teorie o zamachu, owszem jakieś zaniedbania były na lotnisku,żarówki w lampach wymieniali po katastrofie, ale wierze relacji że nie musieli tam lądować, a jednak zdecydowali i to był błąd.

Argumentem za tym że nie było tam żadnych podejrzanych działań, jest wypowiedz ambasadora Polski w Rosji, który był na miejscu w kilka minut po katastrofie.

Był na miejscu tuż po katastrofie.

Ale czytałem że odwołali swoją obecność jak narazie tylko goście z Koreii i Indii.

-----------

A tak na dodatek, nie wiem czy to tutaj ktoś pisał, ale nie wiem czy wiecie że mieliśmy najbardziej wykształconego prezydenta w Europie, albo nawet na świecie, bo miał tytuł Profesora.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"

Obrazek
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 17 kwie 2010, 10:28

mirek pisze:Bo na razie to na dwoje babka wróżyła: albo niezadowolenie Boga na takie uroczyste zakończenie śmierci prezydenta albo próba obrony polski przed napadem z nieba.

albo czas i przypadek jak pisał Kaznodzieja... nie sądzę aby był jak piszesz, bo przecież to "Matka Boża jest królową Polski i ochroni ją swoim płaszczem w razie napaści rakietowej" zacytowałem bo kiedyś jeszcze w latach komuny usłyszałem takie zdanie od kogoś tak wierzącego i twierdzącego że gdzieś to jest w proroctwach poza biblijnych.

mirek pisze:Martwi mnie bowiem, iż zabicie prezydenta polskiego może być iskrą do wybuchu III wojny światowej. Podobnie było przecież w przypadku księcia Ferdynanda, co skończyło się I wojną.

Nie rozumiem dlaczego cię to martwi, po pierwsze jesteś daleko stąd, ja jestem na wschodzie Polski więc pierwszy oberwę. Po drugie dostaniesz najwyżej mundur, karabin i będziesz bronił chrześcijańsko-laickiej Europy przed azjatyckimi hordami prawosławnych (?). Po trzecie nasza ojczyzna jest w niebie, więc szybciej odejdziemy do Pana.

Wiem że może to brzmieć żartobliwie, ale piszę to na pół poważnie, bo taka jest ewentualna rzeczywistość i konsekwencja.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
mirek
Posty: 14
Rejestracja: 11 mar 2009, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirek » 17 kwie 2010, 11:17

Quster pisze:Ja osobiście nie wierzę w te teorie o zamachu, owszem jakieś zaniedbania były na lotnisku,żarówki w lampach wymieniali po katastrofie, ale wierze relacji że nie musieli tam lądować, a jednak zdecydowali i to był błąd.

Obojętnie, czy był to zamach czy nie, to jednak musimy przyznać, iż wydarzenie to , podobnie jak to z 11 września 2001 roku, wpłynie na historię świata. Już są informacje, iż gdyby nie ta katastrofa, to świat nie usłyszałby o Katyniu. Ale 70 lat daje swoje do myślenia. Jak by nie patrzeć jest to liczba biblijna. :-P


Quster pisze:A tak na dodatek, nie wiem czy to tutaj ktoś pisał, ale nie wiem czy wiecie że mieliśmy najbardziej wykształconego prezydenta w Europie, albo nawet na świecie, bo miał tytuł Profesora.

No ale wcześniej świat go tak nie cenił. A kłucił się z wieloma politykami na świecie i w swoim własnym kraju. Nawet Wałęsa wypowiadał się iż prosi Boga o przebaczenie a im też przebacza. I wycofał pozew o nazwanie go przez prezydenta agentem Bolkiem. Widać, że też przestraszył się i widzi tutaj chyba siły nadprzyrodzone. Bo na razie nie ma wyjasnienia jak to sie stało, iż pomimo posiadania systemu TAWS pilot tak nisko podszedł do lądowania:

http://freeisoft.pl/?p=26787


Quster pisze:przecież to "Matka Boża jest królową Polski i ochroni ją swoim płaszczem w razie napaści rakietowej" zacytowałem bo kiedyś jeszcze w latach komuny usłyszałem takie zdanie od kogoś tak wierzącego i twierdzącego że gdzieś to jest w proroctwach poza biblijnych.

A więc może to pył jest tym płaszczem? Mają nazwać go imieniem Kaczyńskiego. Zwłaszcza, iż nie zanosi się na uspokojenie wulkanu i zapowiada się jakaś większa katastrofa na atlantyku:

http://www.sfora.pl/Nadchodzi-globalna- ... yku-a18386


Quster pisze:Nie rozumiem dlaczego cię to martwi, po pierwsze jesteś daleko stąd, ja jestem na wschodzie Polski więc pierwszy oberwę.

To że jestem daleko nie znaczy wcale, iż nie będę zaangażowany w te sprawy. Chociaż odkąd przyjąłem obywatelstwo nie jestem już traktowany z pogardą. :mrgreen:

A co sądzisz o tym :?:

http://www.filmweb.pl/topic/1365855/Nie ... pisek.html

Można tam przeczytać:

8. Szczątki samolotu dziwnie zniszczone. Kadłub cały i kokpit. Ale ciał pilotów nie ma. Środek natomiast wypalony w pył.
9. Samolot gdy upada - wywołuje gigantyczny pożar, jest chmura czarnego dymu, pali się paliwo. Tutaj nic, Przy próbie lądowania rozbity w pył i ledwo dwie blachy się tliły


Znaleziono ciała pilotów i wszystkie części samolotu czy nie?


Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 17 kwie 2010, 12:45

mirek pisze:A co sądzisz o tym :?:

http://www.filmweb.pl/topic/1365855/Nie ... pisek.html

Można tam przeczytać:

8. Szczątki samolotu dziwnie zniszczone. Kadłub cały i kokpit. Ale ciał pilotów nie ma. Środek natomiast wypalony w pył.
9. Samolot gdy upada - wywołuje gigantyczny pożar, jest chmura czarnego dymu, pali się paliwo. Tutaj nic, Przy próbie lądowania rozbity w pył i ledwo dwie blachy się tliły


Znaleziono ciała pilotów i wszystkie części samolotu czy nie?

Każdy z tych punktów można wytłumaczyć tak, ze będzie to wskazywać na nieszczęśliwy wypadek. Jednakże jeśli przyjąć tezy tam proponowane, to wychodzi na to, że cała pozostała elita, specjaliści i ci co badają tą sprawę i komentują w mediach to agenci Rosji... a to już paranoja... Zauważ, że nikt z tych co są zaangażowani w sprawę i są blisko nie wypowiadają takich tez. Podałem też link to wypowiedzi ambasadora, posłuchałeś ? A może on też jest w zmowie ?

Ja wiem jedno jeśli rząd zacznie twierdzić że to zamach, to szykujmy mundury i karabiny.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 17 kwie 2010, 12:48

Zobaczcie i posłuchajcie tego:

Aktor Olgierd Łukaszewicz


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 17 kwie 2010, 15:17

Quster pisze:Zobaczcie i posłuchajcie tego:

Aktor Olgierd Łukaszewicz

Super. Boże słowo było tam czytane tak wielu Polakom. Wierzę, że Słowo Boże nie pozostanie bezowocne:
"Gdyż jak deszcz i śnieg spada z nieba i już tam nie wraca, a raczej zrasza ziemię i czyni ją urodzajną, tak iż porasta roślinnością i daje siewcy ziarno, a jedzącym chleb. Tak jest z moim słowem, które wychodzi z moich ust: Nie wraca do mnie puste, lecz wykonuje moją wolę i spełnia pomyślnie to, z czym je wysłałem." (Księga Izajasza 55:10-11/ BW)


mirek
Posty: 14
Rejestracja: 11 mar 2009, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirek » 17 kwie 2010, 18:49

A co sądzicie o tym, iż pomimo pyłu wulkanicznego i zamknięcia linii powietrznej rosyjski samolot leciał 3 km nad Krakowem

http://www.sfora.pl/Samolot-lecial-pod- ... nie-a19242

Czy to nie był czasem jakiś zwiad?


__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 17 kwie 2010, 19:12

mirek pisze:A co sądzicie o tym, iż pomimo pyłu wulkanicznego i zamknięcia linii powietrznej rosyjski samolot leciał 3 km nad Krakowem

http://www.sfora.pl/Samolot-lecial-pod- ... nie-a19242

Czy to nie był czasem jakiś zwiad?

A co to ma wspólnego z tematem wątku?


Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 17 kwie 2010, 21:53

mirek pisze:A co sądzicie o tym, iż pomimo pyłu wulkanicznego i zamknięcia linii powietrznej rosyjski samolot leciał 3 km nad Krakowem

http://www.sfora.pl/Samolot-lecial-pod- ... nie-a19242

Czy to nie był czasem jakiś zwiad?

tak Mirek to był zwiad, szukali ciebie...

dochodzimy do absurdów...

-----------------------------------------

właśnie podano że Obama nie przyleci i Merkel... a tak miało być "pięknie"


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 17 kwie 2010, 22:11

zauważyłem też dzisiaj w TV że ciało prezydenta przyleciało w innej trumnie niż dzisiaj była wystawiona w katedrze. Były ciemno brązowo-wiśniowe, szersze, a są z jasnego drewna i węższe, podobnie jego małżonka. Ciekawe dlaczego... ale to pokazuje że oględziny ciała też miały miejsce.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
mirek
Posty: 14
Rejestracja: 11 mar 2009, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirek » 17 kwie 2010, 23:28

W sieci można zobaczyć zdjęcie satelitarne twarzy wulkanu, która wygląda jak trupia czaszka:

http://www.fakt.pl/Oto-twarz-wulkanu-,a ... 446,1.html

Czy wydarzenie śmierci prezydenta oraz wybuch wulkanu na Islandii nie jest czasem znakiem początku apokalipsy?

Czy wybuch wulkanu jest znakiem gniewu z powodu pochowania prezydenta na Wawelu?


Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 18 kwie 2010, 00:41

mirek pisze:Czy wydarzenie śmierci prezydenta oraz wybuch wulkanu na Islandii nie jest czasem znakiem początku apokalipsy?
jeśli w czasie pogrzebu (niekoniecznie akurat LK) jakiegoś regionalnego europejskiego VIPa diabeł wykorzysta ciało i upozoruje ich ożywienie - to by było już "coś" - może to być dziś na Wawelu, wtedy by to było oszukańczym znakiem za którym wielu dałoby się uwieść. VIP ów ma być z morza - czyli nie z Izraela a z narodów, naturalny nieżydowski polski polityk byłby kandydatem "idealnym".
Brak władz USA/Kanady nie ma znaczenia - te państwa nie występują jako odrębne podmioty w proroctwach Objawienia o czasach końca.
Obj. 13:11-14
11. Zatem widziałem drugą bestyję występującą z ziemi, a miała dwa rogi podobne Barankowym; ale mówiła jako smok,
12. A wszystkiej mocy pierwszej onej bestyi dokazuje przed twarzą jej i czyni, że ziemia i mieszkający na niej kłaniają się bestyi pierwszej, której śmiertelna rana była uzdrowiona;
13. A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię;
14. I zwodzi mieszkających na ziemi przez one cuda, które jej dano czynić przed bestyją, mówiąc obywatelom ziemi, aby uczynili obraz onej bestyi, która miała ranę od miecza, ale zasię ożyła.
11. I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
12. A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
13. I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
14. I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak ożyło.
Obj. 13:11-14


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
ojkot
Posty: 560
Rejestracja: 17 kwie 2010, 17:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ojkot » 18 kwie 2010, 07:54

Bóg przez dar prorokowania objawia wszystko co istotne tę katastrofę też
ważne czy doczyta się do końca to co powiedział Jezus w Łukasza 13 wers 4i5
to co się stało jest znakiem do zerwania z grzechem
Bóg daje potwierdzenie prorockie
http://www.youtube.com/watch?v=KKk2jlHmMfQ
i w przyrodzie - krzyż po katastrofie i chmura pyłu nad Polską
to wszystko nie jest przypadkiem - chyba , że "hulaj dusza " bo piekła nie ma


apostolic pentacostal

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości