Muzyka pseudochrześcijańskiej wspólnoty "The Family&

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Jakwoj
Posty: 139
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jakwoj » 05 lip 2008, 12:09

A jakieś Polskie ktoś ma :?:


"Człowiek jest samotny, pozostawiony samemu sobie."- Jean-Paul Sartre
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

edycja po sugestii Lasha

Postautor: chrześcijanin » 07 lip 2008, 00:00

Haereticus pisze:sporo plików róznych wykonawców


// strona usunieta na wyrazna prosbe Hae. - nie zgadzam sie - ale do pokoju powolal nas Chrystus - licze ze i on usunie linki do stron do ktorych ja zglosilem zastrzezenia
niestety, Haereticus dalej promuje rzymskokatolickie heretyckie tresci - wklejam to co lubie z tej [niebezpiecznej w innych okolicach!!!] strony z muzyka najbardziej:
UWAGA - poza tymi tytulami niczego z tej strony nie sciagaj - nalezy ona do [zdaniem Haereticusa] bardziej niebezpiecznej grupy religijnej niz autorzy inkwizycji =====

- A New Commandment
- A Strong Tower
- According to Your Faith
- Cease Not
- Come Out From Among Them
- For I Am Persuaded
- For I Know Whom I Have Believed
- He Shall Deliver Thee
- Healing in His Wings
- If God Be For Us
- If Thou Canst Believe
- Love is of God
- Love Never Fails
- Ye Shall be Witnesses
- Yet Will I Trust in Him
=================================
UWAGA - poza tymi tytulami niczego z tej strony nie sciagaj - nalezy ona do [zdaniem Haereticusa] bardziej niebezpiecznej grupy religijnej niz mordercy Husa - wiec jesli nie chcesz aby spotkal Cie gorszy los od Husa - nie klikaj w nic poza tym dzialem

Podane linki sa tylko w celu zapoznania z muzyka (fajna), ale nie klikaj nic wiecej - a dlaczego - dowiesz sie z wikipedii prowadzonej przez ex czlonkow RM:
http://www.xfamily.org
zreszta na ich stronie tez jest fajny (juz nie same spiewane wersety) album "The Bible"

[*] http://www.xfamily.org/index.php/Bible_Album

rozniaste gatunki - slucham w drodze powrotnej z pracy w samochodzie, jak przysypiam (ta muzyka budzi mnie) :-)
Ostatnio zmieniony 08 lip 2008, 17:49 przez chrześcijanin, łącznie zmieniany 5 razy.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 07 lip 2008, 14:48

Haereticus pisze:Muszę zaprotestować


wszak jestesmy protestantami - to protestujemy

ten dzial dotyczy muzyki - nie doktryny

*] to strona bylych czlonkow tej grupy - nedatywnie do niej nastawionych - a mimo to z ich stron mozesz sciagnac album z muzyka The Family

Jest to grupa kontrowersyjna - ale Pan Jezus uzyl ludzi z tej grupy aby wyzwolic mnie z okow romanizmu
nie wiem czy jest sekta bardziej niz np. zielonoswiatkowcy ktorzy w wiekszosci uwazaja ze zbawienie nie jest tylko z laski ale ze mozna je stracic gdy nie spelnia sie okreslonych kryteriow - czyli glosza zbawienie z uczynkow.
RM miala wiele zarzutow - w tym te ktore wymieniasz:
Haereticus pisze:względem nich zarzuty m.in. o wykorzystywanie seksualne dzieci.

Zarzuty wobec niejednego chrzescijanina byly powazne - ale podobnie jak te zarzuty - nigdy nie zostaly potwierdzone sadownie, bo takowym wyrokiem chwalonoby sie - ale niezawisle sady do tego zarzutu nie przywiazaly wagi.
Sa problemy doktrynalne - dlatego z ta grupa nie mam nic wspolnego - ale sa to dokladnie te same powody dla ktorych nie jestem zielonoswiatkowcem czy baptysta. Po prostu na zgromadzeniach maja otwarty typ wieczerzy, nie stosuja listow polecajacych i praktykuja niezgodna z Biblia autonomie zborow - inne potkniecia czy nawet grzechy i bledy w nauczaniu to jedynie detale.

Wielokrotnie przebywalem w domach RM w Polsce - i nie widzialem niczego potwierdzajacego te zarzuty ktore najglosniej sa podnoszone. Natomiast z doktryn jeszcze jedno mi u nich odpowiada - wiec przed tym moge przestrzec - uwazaja ze pochwycenie bedzie w polowie 7 lecia, a nie jak uczy Biblia ze wpierw bedzie pochwycenie a potem ucisk. Wiec wierza w tzw. chrzescijanski czysciec (jakoby chrzescijanie czasu laski mieli przechodzic przez ucisk).
Jesli wsrod zapodanych piosenek pojawia sie jakies z bledami doktrynalnymi - nalezy je usunac.

Acha - rys z historii - co zrobili Jezuici gdy zaczeli kontrreformacje w Polsce? Naszczuli protestantow na arian. Byl okres ze nunciusz papieski napisal do watykanu, ze Polska dla watykanu juz jest stracona. Jak protestanci trynitarni rzucili sie z wzajemnoscia do gardel antytrynitarzom - Polska znowu zaczela miec wiecej i wiecej katolikow rzymskich.
To ze jakisniewolnik rzymskiej wszetecznicy zarzuca jakiejs nawet malo ortodoksyjnej grupie sekciarstwo - nie powinno byc zadnym powodem.
Na stronie Zabielly sa cytaty z literatury Rodziny (apologetyka), i nalezy sobie samodzielnie wyrobic poglad a nie szczekac za innymi psami. Ja czytalem i w wielu kwestiach nie zgadzam sie z Zabielly komentarzami (chocby z jego promocja zbawienia z uczynkow) a musze zgodzic sie z pismami Berga - choc falszywym prorokiem byl bezsprzecznie. Ale czy bardziej falszywym niz ci wszyscy polortodoksyjni pastorzy z rozsianych po polsce zborach karmiacy wiernych sieczka i wlasnymi snami zamiast Slowem Bozym? Nie mnie osadzac - ale fakt faktem Berga - choc to diabelski oszust - oceniam znacznie wyzej, bo przynajmniej nie wyparl sie zbawienia z laski a nie z uczynkow jak to jest gloszone bez wstydu po zborach.

Wiekszosc muzyki z 1 linku to bezposrednie cytaty z Biblii KJV (Scripture Songs) - nikomu poznawanie Biblii jeszcze nie zaszkodzilo.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2008, 17:47 przez chrześcijanin, łącznie zmieniany 1 raz.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 07 lip 2008, 20:44

Haereticus pisze:zespół Oboroh (katolicki) -


Dlaczego - parafrazujac Twoje podejscie - PROMUJESZ katolicyzm??

Moglbym napisac to samo - usun rzymskokatolickie linki jakie sam zapodales.
Mamy dziwna sytuacje - o rzymskiej religii wiemy ile i jakiego zla wyrzadzila i sa udokumentowane - zakonczone sadowymi wyrokami przyklady ze czlonkowie tej grupy (FUNKCJONARIUSZE!! nie tylko szeregowi) seksualnie molestuja regularnie dzieci, sa liczne udowodnione przyklady ze hierarchia tej religijnej grupy chroni owych zwyrodnialcow przed odpowiedzialnoscia karna - wykorzystywanie i terror jest wpisany w doktryne tej niebezpiecznej grupy religijnej. Z drugiej strony mamy niewielka grupe postpentekostalna ktora o ironio - na podstawie nieudowodnionych tez szykanuje ktos kto jeszcze kilka dni temu sam szykan doznawal i zalil sie na forum jak bardzo jest przesladowany.

Ile osob z RM znasz? Ja znam ponad 100, z tego 10 bardzo dobrze i 1 z nich glosila mi jako pierwsza Ewangelie, zaprowadzila na pierwsza moja ewangelizacje na ktorej podjalem ostateczna decyzje zawierzenia Panu i przez nia uwierzylem.
Nigdy nie bylem uczony przez ani jednego czlonka tej grupy niczego heretyckiego czy destrukcyjnego - choc w godzinach nasze rozmowy trwaly ponad 1000h
O jakichs naduzyciach informuja natomiast jakies kserowki - wydane w podobnym stylu jak materialy RM - umieszczone w sieci - i do nich link zapodalem xfamily jest strona krytykujaca RM.
Ty natomiast nie podales linkow korygujacych do nauk rzymskich - mimo ze podales do nic linki juz w pierwszym emailu.
Dla spokoju - jesli sa techniczne mozliwosci - wyedytuje link do strony RM - pozostawie jedynie do strony ich przeciwnikow.
Zachecam do sciagniecia albumu the Bible [ze strony przeciwnikow] i ocenienia jak bardzo zla i destrukcyjna jest ta paskudna muzyka promowana przez ta potworna grupe, ktorej Jezus (a moze diabel?) uzyl aby mnie jako tarzajacego sie w blocie ateiste - zmienic w dziecko Boze.
Czy RM jest zla? nie wiem, wiem jedno - bylem slepy - a teraz widze.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 07 lip 2008, 20:58

chrzescijanin pisze:[...]wiem jedno - bylem slepy - a teraz widze.

Chwała Panu! :-D

A linki zostawcie wraz z ostrzeżeniem -- każdy myślę, że dzięki temu wyrobi sobie odpowiedni dystans i krytycznie przeanalizuje słowa piosenek, które posłucha. Dlatego wnoszę o zakończenie tego małego sporu :-)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 07 lip 2008, 21:09

Haereticus pisze:Jeszcze raz proszę Cię o usunięcie tych linków


Usunalem jeden - drugi jest do strony krytykujacej RM, w wiekszosci prowadza ja baptysci i zieloni a wiec nie ma z nia problemu.
Prosze abys piesni katolickie promowal i podawal takze posrednio - tylko ze stron przeciwnikow katolicyzmu. Nie bede pisal do administracji. Zreszta jak trafi na ten watek - uwazam, ze sama powinna usunac - albo przywrocic link ktory wbrew wlasnej woli usunalem przymuszony Twoim naleganiem. Kazde inne rozwiazanie jest niesprawiedliwe.
Haereticus pisze:Można ich co najwyżej uznać za sektę pochodzenia protestanckiego, która z Biblii bierze to, co im odpowiada, a bardziej słucha swego "proroka" niż Boga.

Ooo? to tak jak adwentysci, charyzmatycy, ... ALE NIE KATOLICY - ci sa OK? bo do nich linki zapodajesz.

Haereticus pisze:Są znacznie bardziej niebezpieczni pod względem duchowym, ideologicznym, niż katolicyzm.


A czym to mierzysz? jakies dowody?

Nie ma klamstwa za 10 punktow i za 100 punktow.

Haereticus pisze:wszyscy chrześcijanie


No tak - jesli RM wykluczy sie z chrzescijanstwa - to wszyscy.
Ale tak samo przed katolicyzmem ostrzegaja wszyscy chrzescijanie - jesli katolikow wylaczymy z chrzescijanstwa.
i tak dalej

Haereticus pisze:do czego ty zachęcasz?


Po pierwsze aby nie byc stronniczym w milosci. Po drugie - aby miec takie same odwazniki - bo stosowanie roznych odwaznikow jest obrzydliwoscia dla Pana.

Od katolikow zawsze doznawalem tylko zla. Zamordowali moje pierwsze dziecko tylko dlatego ze w akademiku rozdawalem bezplatnie studentom Nowe Testamenty (Gedeonitow) i za to ze we wspolpracy wraz z kaznodzieja KWCh (M.Marczakiem) i pastorem baptystow (A.Mrozem) regulernie organizowalem wyklady na swojej uczelni. Poza tym doznawalem innych mniej spektakularnych szykan, jak zwykle obicie po twarzy czy jeszcze mniej - jak straszenie, ze po twarzy dostane, czy ze zrzuca mnie z 9 pietra z akademika na kampusie polibudy, i ze wszystkim innym powiedza ze sam wyskoczylem (ot wariat to i samobojstwo popelnil). Tacy to mili sa Twoi pupile - katolicy do ktorych linki podajesz.

Od RM spotkalo mnie jedynie dobro i zyczliwosc. Nigdy sie nie klocili i nigdy nie wywierali na mnie presji. Kazdy ich dom stal dla mnie otworem, gdy nie mialem gdzie spac w Warszawie bo nie bylo mnie stac na nocleg - dom rodzinny na wawerze stal otworem. Ci ktorzy nie maja milosci w sercu powiedza ze "bombardowali miloscia". Tak - uleglem wstretnej manipulacji - gdy bylem glodny - kuchnia rodzinna zawsze miala chochle z cieplym posilkiem, wystarczylo zapukac. Wstretna sekta noszaca wszelkie znamiona kultu. Tak cieple przyjecie (choc czasem bluznierczo mysle, ze nie az tak cieple) spotykalo mnie ze strony adwentystow w Jeleniej Gorze, swiadkow Jehowy w Jeleniej Gorze i w Twardogorze, zielonoswiatkowcow w moim rodzinnym miescie i w Woli Piotrowej i w Krakowie, braci (chrzescijanskich braci) obu frakcji, RNZ w kilku miejscach swiata, innych grup nie wymienie - bo czas sie konczy...


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 07 lip 2008, 21:35

fantomik pisze:linki zostawcie wraz z ostrzeżeniem


No to mamy reakcje moda

Jesli do konca dzisiejszego dnia Haereticus nie usunie katolickich linkow - zgodnie z Twoja sugestia przywroce ze stosownym ostrzezeniem - link pierwszy


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 07 lip 2008, 23:43

Haereticus pisze:promować muzykę chrześcijańską


No to mamy: "Ave, maris stella" wartosciowe - nieprawdaz? wystarczy kliknac w to:
Haereticus pisze:http://www.oboroh.cz/index.php?gotos=2


Dla mnie osobiscie naduzywasz mocno zabarwionych emocjonalnie slow "sekta" itp.
A promowanie modlitw do stworzenia jakim jest promowana przez Ciebie modlitwa do bozka Tadka Rydzyka - jest zaprzeczeniem Dziejow Apostolskich 4:12 ktore wklejasz.

Zgodnie z rozstrzygnieciem moda - promuje wartosciowa muzyke chrzescijanska - a wiec przywracam link[i] z ostrzezeniem. Choc wiem, ze czesc doktryn RM jest niekoszerna - to nie mam z tym problemu, bo na tle katolicyzmu rzymskiego sa oni wyjatkowo prawowierni i bezpieczniejsi od najlagodniejszego katolika rzymskiego.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości