Witam!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam!

Postautor: Lash » 23 gru 2010, 09:25

noer7 pisze:
Lash pisze:
noer7 pisze:Witajcie!
Jestem rodzoną katoliczką, przez wiele lat związaną z grupą Oazową. Jednakże od jakiegoś czasu stałam się zwolenniczką protestantyzmu- zastanawiam się nad "nawróceniem".
Zalezy jak rozumiesz nawrócenie :)
ale poważniej :) to prostestantyzm jest stosunkowo szerokim pojęciem.
powiedz zjakich okolic jesteś.

Polskich czy obecnych?
polskich
:)
W szwecji znamy tylko ann z tego forum :) chyba że jestescie stosunkowo blisko siebie.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
noer7
Posty: 15
Rejestracja: 21 gru 2010, 23:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Szwecja
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: noer7 » 23 gru 2010, 16:34

Szwecja: Umeå -niestety nie za blisko :) Często swego czasu bywałam w uppsali, ale to przeszłość.
Polska: Poznań [okolice]
Ostatnio zmieniony 23 gru 2010, 16:37 przez noer7, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 23 gru 2010, 16:37

noer7 pisze:Szwecja: Umeå -niestety nie za blisko :) Często swego czasu bywałam w uppsali, ale to przeszłość.
Polska: okolice Poznania
Czyli całkiem blisko dobrych kośicołów :) :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
noer7
Posty: 15
Rejestracja: 21 gru 2010, 23:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Szwecja
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: noer7 » 23 gru 2010, 16:44



Awatar użytkownika
noer7
Posty: 15
Rejestracja: 21 gru 2010, 23:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Szwecja
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: noer7 » 23 gru 2010, 21:23

ann_in_grace pisze:Jesli mogecos doradzic... To zdecydowanie odradzam Svenska Kyrkan. To nie jest kosciol chrzescijanski, a raczej New Age i poprawny politycznie. Poszukaj raczej zgromadzenia Pingst albo Missionkyrka...

Dzięki wielkie!
Ja dopiero od nie dawna zaczęłam szukać kościołów protestackich w mojej okolicy, a ten mijam dość często.


Awatar użytkownika
noer7
Posty: 15
Rejestracja: 21 gru 2010, 23:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Szwecja
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: noer7 » 23 gru 2010, 21:26



Awatar użytkownika
noer7
Posty: 15
Rejestracja: 21 gru 2010, 23:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Szwecja
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: noer7 » 23 gru 2010, 21:52

ann_in_grace pisze:Albo ten:
E F S i Västerbotten
Vasagatan 17, 903 29 Umeå
Tel 090-12 58 10
Fax 090-12 58 97

:eek: to tylko 3 przecznice dalej od miejsca mojego zamieszkania. No to już wiem dokąd się wybiorę

http://www.svenskakyrkan.se/default.aspx?id=642087 ; Ale tu coś jest nie tak. Ja słyszałam, że ten kościół jest protestancki- ewangelicki... najwyraźniej ktoś mnie chyba wprowadził w błąd.



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości