Taniec uwielbieniowy, taniec z flagami

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Paati
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, 15:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Taniec uwielbieniowy, taniec z flagami

Postautor: Paati » 11 sie 2011, 15:11

Witajcie,
czy wie ktoś może coś na temat warsztatów tańca z flagami - gdziekolwiek :P Chodzi mi o jakieś "sprawdzone" miejsce, gdzie prowadzący naprawdę maja na celu uwielbienie ... Byłabym bardzo wdzięczna za informacje. Pozdrawiam!


Hugenot
Posty: 468
Rejestracja: 29 cze 2011, 13:57
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hugenot » 11 sie 2011, 15:36

Paati pisze:Witajcie,
czy wie ktoś może coś na temat warsztatów tańca z flagami - gdziekolwiek :P Chodzi mi o jakieś "sprawdzone" miejsce, gdzie prowadzący naprawdę maja na celu uwielbienie ... Byłabym bardzo wdzięczna za informacje. Pozdrawiam!

:O
Co to jest?


"Każdy myślący człowiek jest ateistą." - Ernest Hemingway
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Taniec uwielbieniowy, taniec z flagami

Postautor: fantomik » 11 sie 2011, 16:51

Paati pisze:Chodzi mi o jakieś "sprawdzone" miejsce, gdzie prowadzący naprawdę maja na celu uwielbienie ...

Obawiam się, że nie ma takich. Ale świetną zabawę flagami zapewnią Ci w sumie wszędzie.

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 11 sie 2011, 17:56

Paati pisze:czy wie ktoś może coś na temat warsztatów tańca z flagami


Wspomniane harce z flagami nie maja nic wspolnego z jakimkolwiek uwielbieniem Boga Jezusa. Sa jedynie rozwiazaniem na wentylacje powietrza w pomieszczeniu rozgrzanym od emocji.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 11 sie 2011, 18:37

ann_in_grace pisze:Nie lepiej sie na balet klasyczny zapisac? Albo na aerobic?


Lepiej, ale juz nie tak "duchowo". ;-)

Paati, nie baw sie we flagowe balwochwalstwo jesli chcesz sluzyc w duchu i prawdzie Bogu Jezusowi.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Paati
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, 15:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Paati » 11 sie 2011, 21:37

Dzięki Wam bardzo za odpowiedzi, ale szczerze nie pytałam o zdanie tylko po prostu informację...niestety widzę, że na forum można zaobserwować tendencję do oceniania i mocnej wymiany zdań:/ bałwochwalstwo, ala duchowość?? ... nie szukam żadnego zamiennika dla Biblii, intymnej relacji z Bogiem, czy służby Panu - bo one są dla mnie podstawą! Więc proszę by nikt nie oceniał moich intencji...:(


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 11 sie 2011, 22:31

Paati pisze:nie szukam żadnego zamiennika dla Biblii, intymnej relacji z Bogiem, czy służby Panu - bo one są dla mnie podstawą! Więc proszę by nikt nie oceniał moich intencji...:(


Paati, nie watpie ze chcesz sluchac co mowi Biblia i miec bliska relacje z Bogiem Jezusem. Jednak "temat warsztatów tańca z flagami" to droga prowadzaca w slepy zaulek i to chcemy Tobie odradzic. Powodzenia!


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 11 sie 2011, 22:38

Paati pisze:Dzięki Wam bardzo za odpowiedzi, ale szczerze nie pytałam o zdanie tylko po prostu informację...


Informacja zwrotna: zapisz się na balet. Też wyjdzie ładnie.


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Taniec uwielbieniowy, taniec z flagami

Postautor: Norbi » 12 sie 2011, 06:18

fantomik pisze:
Paati pisze:Chodzi mi o jakieś "sprawdzone" miejsce, gdzie prowadzący naprawdę maja na celu uwielbienie ...

Obawiam się, że nie ma takich. Ale świetną zabawę flagami zapewnią Ci w sumie wszędzie.

Pozdrawiam,
f.


Nie. Nie wszędzie. A w Krak. to nawet nie wiem gdzie bym miał "flagowego" zboru szukać.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 12 sie 2011, 16:11

Paati pisze:Dzięki Wam bardzo za odpowiedzi, ale szczerze nie pytałam o zdanie tylko po prostu informację...niestety widzę, że na forum można zaobserwować tendencję do oceniania i mocnej wymiany zdań:/ bałwochwalstwo, ala duchowość?? ... nie szukam żadnego zamiennika dla Biblii, intymnej relacji z Bogiem, czy służby Panu - bo one są dla mnie podstawą! Więc proszę by nikt nie oceniał moich intencji...:(

Ale nikt nie ocenił Ciebie ani Twoich intencji tylko nauczanie machania flagami praktykowane w wielu zborach zamiast prawdziwej biblijnej nauki i przygotowania do życia, które będzie życiem nie tylko dla Jezusa ale przede wszystkim pod panowaniem Jezusa. Więc to nie Twoja wina Paati.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Paati
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, 15:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Paati » 12 sie 2011, 20:08

O to nie muszę sie martwić, bo u mnie w Kościele nie praktykuje się tańca z flagami (chociaż nie potepia się, czy zakazuje go także), dzięki Bogu mamy "zdrowe", biblijne nauczanie, które z pewnością przygotowuje do zdecydowanego życia dla Jezusa i z Jezusem! Ale mimo wszystko dziękuję wszystkim za dobre chęci...Trzeba być ostroznym i gotowym, by nie popaść w zwiedzenie, zgadzam sie, ale czasem mam wrażenie, że stajemy się zbyt przewrażliwieni i wszędzie widzimy "podstęp" (nie mówię o kompromisach, letniości, braku mądrości, czy rozumu) - taka to moja opinia...


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 12 sie 2011, 20:26

Wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów


:ok: A skąd?



Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości