John Baptist Bashobora

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Awatar użytkownika
sylvia
Posty: 94
Rejestracja: 12 cze 2010, 22:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

John Baptist Bashobora

Postautor: sylvia » 13 sie 2011, 22:21

Niedługo do mojego miasta przyjedzie ks.John Bashobora wrzuciłam go w google i wyszło mi troche o nim np to
Ksiądz John Baptist Bashobora jest diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Diecezji Mbarara w południowo - zachodniej Ugandzie. Studia wyższe oraz doktorat z teologii uzyskał na Uniwersytecie w Rzymie. Obecnie mieszka i pracuje w Ugandzie, choć większość czasu spędza w podróży głosząc Ewangelię w różnych częściach świata.

Potężne namaszczenie, jakie o. John otrzymał od Boga w posłudze uzdrawiania i uwalniania owocuje wielkimi znakami i cudami wszędzie tam gdzie ten pokorny kapłan głosi Słowo. Za pośrednictwem o. Johna Bóg uzdrawia ludzi z różnych chorób i zranień, a także uwalnia ich spod działania złych duchów.

Ojciec John Bashobora znany jest w Kościele jako osoba bardzo aktywna w ewangelicznej posłudze. Praktycznie każdego dnia głosi Chrystusa kilkudziesięciu tysiącom ludzi podczas spotkań ewangelizacyjnych na różnych kontynentach świata oraz modli się właściwie nad każdym, kto o modlitwę go poprosi. Wiele osób po modlitwie dawało świadectwa uzdrowień z poważnych chorób, byli tacy, którzy mówili o uwolnieniu oraz nabyciu duchowej siły na drodze uświęcania się.

Na stałe „Father Bash”, bo tak nazywają go lokalni wierni, mieszka i pracuje w Ugandzie. Zajmuje się głównie sierotami, dziećmi wojny oraz chorymi na Aids. Zapewnia utrzymanie ponad 4 000 dzieci, sam opłaca ich codzienne wyżywienie, a także dba o ich edukację.



co sadzicie iść czy nie iść to w sumie wszystko odbywa sie w KK .....hm


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 13 sie 2011, 22:28

sylvia pisze:Potężne namaszczenie, jakie o. John otrzymał od Boga w posłudze uzdrawiania i uwalniania owocuje wielkimi znakami i cudami wszędzie tam gdzie ten pokorny kapłan głosi Słowo. Za pośrednictwem o. Johna Bóg uzdrawia ludzi z różnych chorób i zranień, a także uwalnia ich spod działania złych duchów.


To jest jeden wielki oksymoron, ponieważ człowiek nie może być ani kapłanem, ani pośrednikiem między Bogiem a ludźmi.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: John Baptist Bashobora

Postautor: fantomik » 13 sie 2011, 23:32

sylvia pisze:Zapewnia utrzymanie ponad 4 000 dzieci, sam opłaca ich codzienne wyżywienie, a także dba o ich edukację.

I zapewne finanse pozyskuje wytwarzając nocami namioty. Ja bym poszedł i zabrał ze sobą popcorn (wiem, paskudny jestem).

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 13 sie 2011, 23:38

fantomik pisze:Ja bym poszedł i zabrał ze sobą popcorn


Wizualizacja :)

Obrazek


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 sie 2011, 23:40

Alkhilion pisze:
fantomik pisze:Ja bym poszedł i zabrał ze sobą popcorn


Wizualizacja :)

Obrazek


Fantomik odżegnuje się od wizualizacji, więc Jego uwaga jest niezwykle tajemnicza :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 14 sie 2011, 01:53

fantomik pisze:a bym poszedł i zabrał ze sobą popcorn


Jesli popcorn, to tylko z karmelem. ;-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
sylvia
Posty: 94
Rejestracja: 12 cze 2010, 22:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sylvia » 14 sie 2011, 07:52

:-( :-( :-( nie lubię popcornu :cry: :cry: :cry: :cry: ale wezmę pepsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nie a tak serio z czystej ciekawosci bym poszła zobaczyc ale z drugiej strony ciekawość to pierwszy stopień do piekła :mrgreen: 8-) :evil:


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 14 sie 2011, 09:15

sylvia pisze:nie a tak serio z czystej ciekawosci bym poszła zobaczyc ale z drugiej strony ciekawość to pierwszy stopień do piekła


Sylvia - jak nie jestes mezatka, a chcesz meza - zaproponuj jakiemus poboznemu mezczyznie ktory sie tobie podoba aby poszedl z toba. Ot taka nietypowa randka. :-)

Zawsze mozecie wyjsc w polowie, usiasc w przyjemnej kawiarni i rozmawiac. To moze byc poczatek pieknej znajomosci. :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 14 sie 2011, 11:02

sylvia pisze:a tak serio z czystej ciekawosci bym poszła zobaczyc ale z drugiej strony ciekawość to pierwszy stopień do piekła


Jeśli faktycznie mieszka w Tobie Duch Święty to możesz iść i nic Tobie nie zaszkodzi nawet jeśli gość stoi po ciemnej strony mocy :) Jeśli nie jesteś zbawiona, to ryzyko opętania jest duże, aczkolwiek niekoniecznie i teoretycznie jest możliwe, że to dziecko boże. Nie znam tego pana, nie wiem.


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 14 sie 2011, 11:03

Imperator pisze:Sylvia - jak nie jestes mezatka, a chcesz meza[...]


To napisz do Imperatora na priv :mrgreen:


Awatar użytkownika
sylvia
Posty: 94
Rejestracja: 12 cze 2010, 22:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sylvia » 14 sie 2011, 11:41

ha ha jestem mężatka 12 lat ha ha takze randka odpada , chcę wykorzystac sytuację ponieważ mówię w rodzinie o Duchu Świętym np jego działaniu że on istnieje to mówią że to zwid a tu pare osób co tak twierdziło wyraża ochotę na pójście i zobaczenie tego Johna i jezeli idą za nim jakies znaki od Boga i cuda to by mi było na rękę aby udowodnić im że tzw przez nich "zwid" istnieje rzeczywiscie ;-)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 14 sie 2011, 12:41

sylvia pisze:ha ha jestem mężatka 12 lat ha ha takze randka odpada , chcę wykorzystac sytuację ponieważ mówię w rodzinie o Duchu Świętym np jego działaniu że on istnieje to mówią że to zwid a tu pare osób co tak twierdziło wyraża ochotę na pójście i zobaczenie tego Johna i jezeli idą za nim jakies znaki od Boga i cuda to by mi było na rękę aby udowodnić im że tzw przez nich "zwid" istnieje rzeczywiscie ;-)

Gorzej jeśli to będzie "szopka" i nic więcej (wiesz, taki ks. Natanek czy coś) :/


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
sylvia
Posty: 94
Rejestracja: 12 cze 2010, 22:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sylvia » 14 sie 2011, 19:50

przemyślę jeszcze sprawę bo mam czas i zobaczę czy pójde czy nie , jesli się wybiorę napisze na forum jak było :-)


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 14 sie 2011, 21:21

sylvia pisze:ha ha jestem mężatka 12 lat ha ha takze randka odpada


Czas odnowić szaloną młodzieńczą miłość ;)


Awatar użytkownika
sylvia
Posty: 94
Rejestracja: 12 cze 2010, 22:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sylvia » 14 sie 2011, 21:22

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P


wpadam tu incognito czyt. jako gość :)

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości