BROŃMY KRZYZA!!!!!

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 1101
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bea » 14 paź 2011, 12:32

Imperator pisze:
Bea pisze:Lud się wypowiedział w wyborach i oddał głosy.


Demokracja = rzady ludzi glupich.

Bea pisze:Zajmują się tym co potrafią a zmniejszenie biurokracji i ilości urzędników to jak podcinanie gałęzi na której się siedzi :-?


Tylko dobrotliwa monarchia jest rozwiazaniem.


Albo ktoś formatu Dziadka
Niestety ta jego opinia o narodzie trafna co pokazuje historia
Naród wspaniały, ale ludzie k**** - Marszałek Józef Piłsudski


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 14 paź 2011, 19:31

Imperator pisze:Demokracja = rzady ludzi glupich.

Tu się zgadzamy, demokracja to najgorsze z możliwych rozwiązań, jeśli chodzi o rządzenie w jakiejkolwiek formie.
Imperator pisze:Tylko dobrotliwa monarchia jest rozwiazaniem.

:lol-above: :lol-above: :lol-above: :lol-above: :lol-above: :lol-above: :lol-above: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :madman: :madman: :madman: :madman: :madman: :madman: :madman: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :swir: :swir: :swir: :swir: :swir: :gathering: :gathering: :gathering: :gathering: :gathering: :gathering: :hahaha3: :hahaha3: :hahaha3: :hahaha3: :hahaha3: :yellowcard1:
No nie... Żartujesz, prawda?


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Tomek12
Posty: 512
Rejestracja: 14 sty 2010, 09:04
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: skądś
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek12 » 15 paź 2011, 07:57

Kiedy była moda na wieszanie krzyży, mój znajomy brat był dyrektorem w pewnej firmie. Przyszli do niego pracownicy (chyba ze związków) i powiedzieli, że chcieliby zawiesić krzyż. On odpowiedział, że nie ma nic przeciwko temu, jeśli zobowiążą się, że będą uczciwie pracować, nie będą nic kraść, przeklinać, oszukiwać .... Nie było tematu, krzyża nie zawieszono.


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 15 paź 2011, 11:38

Tomek12 pisze:Kiedy była moda na wieszanie krzyży, mój znajomy brat był dyrektorem w pewnej firmie. Przyszli do niego pracownicy (chyba ze związków) i powiedzieli, że chcieliby zawiesić krzyż. On odpowiedział, że nie ma nic przeciwko temu, jeśli zobowiążą się, że będą uczciwie pracować, nie będą nic kraść, przeklinać, oszukiwać .... Nie było tematu, krzyża nie zawieszono.

Dobre. Liczy się przemienione serce, a nie zewnętrzne symbole.

miniofilka pisze:Palikot chce ściagać krzyz!!!
Znowu poniewierają Chrystusa w tym kraju!
Nie możemy być obojetni!!!!!

Tym którzy chcą zdejmować krzyż zależy na niszczeniu Polski przez niekończące się kłótnie między Polakami, świadczy o tym chociażby moment w jakim tę walkę na nowo rozpoczynają. Nie powinniśmy dawać się prowokować. Krzyż to symbol i chrześcijanie nie powinni zachowywać się jak tzw. "obrońcy krzyża" mimo że zapewne mieli czyste intencje to ich zachowanie było naganne.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 1101
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bea » 15 paź 2011, 11:42

Riddick, to dział z ograniczeniami.
Zapoznaj się z regulaminem proszę.


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 15 paź 2011, 13:28

Tomek12 pisze:Kiedy była moda na wieszanie krzyży, mój znajomy brat był dyrektorem w pewnej firmie. Przyszli do niego pracownicy (chyba ze związków) i powiedzieli, że chcieliby zawiesić krzyż. On odpowiedział, że nie ma nic przeciwko temu, jeśli zobowiążą się, że będą uczciwie pracować, nie będą nic kraść, przeklinać, oszukiwać .... Nie było tematu, krzyża nie zawieszono.


Najfajniejszy post w calym watku :-D


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 15 paź 2011, 20:36

Bea pisze:Riddick, to dział z ograniczeniami.
Zapoznaj się z regulaminem proszę.

Bea, cały czas zaznaczam w opcjach profilu "symaptyk protestantyzmu", a cały czas ustawia się "brak" nic za to nie mogę, spełniam regulamin forum...

Ian pisze:Tym którzy chcą zdejmować krzyż zależy na niszczeniu Polski przez niekończące się kłótnie między Polakami, świadczy o tym chociażby moment w jakim tę walkę na nowo rozpoczynają.

Zwykłe odwracanie kota ogonem od ważnych spraw które toczą nasz kraj...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 1101
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bea » 15 paź 2011, 20:41

Riddick pisze:
Bea pisze:Riddick, to dział z ograniczeniami.
Zapoznaj się z regulaminem proszę.

Bea, cały czas zaznaczam w opcjach profilu "symaptyk protestantyzmu", a cały czas ustawia się "brak" nic za to nie mogę, spełniam regulamin forum...


dodaj do opisu do np. skąd
Będzie łatwiej przy moderacji :)


Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 15 paź 2011, 20:59

Z dzisiejszych wiadomości:

Postulat usunięcia krzyża z Sejmu, który zgłosił Janusz Palikot, będzie swoistym sprawdzianem dla ochrzczonych parlamentarzystów - uważa przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski arcybiskup Józef Michalik. Jego zdaniem, próba pozbycia się symbolu religijnego z Sejmu, to szerzenie nienawiści.
Pomysł usunięcia krzyża abp Michalik skomentował dziś w Przemyślu podczas sesji plenarnej Episkopatu. - Tu się sprawdzi odpowiedzialność ochrzczonych za Kościół, tych, którzy jako ochrzszczeni są w parlamencie - powiedział duchowny.

Jego zdaniem, jest pewna tendencja, w którą się wpisuje zapowiedź Palikota. - To nie jest tylko w Polsce, to jest światowy trend niewygodnego krzyża. Dla pewnych ludzi krzyż jest niewygodny - ocenił abp Michalik.

I dodał: - Kto chce usunąć krzyż z przestrzeni publicznej w Polsce, ten chce swoją ideologię nienawiści, "mojej racji za wszelką cenę", postawić na tym miejscu.
(...)


Awatar użytkownika
Sebeq
Posty: 138
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:48
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Sebeq » 17 paź 2011, 13:15

ann_in_grace pisze:Sebeq, w XIX wieku? Jestes pewien?


No 19sty do końca już było zbudowane to co w 20stym i do dziś niszczy socjalizm i interwencjonizm.


"I usłyszałem głos Pana mówiącego: Kogo mam posłać? Kto by Nam poszedł? Odpowiedziałem: Oto ja, poślij mnie!"

Iz 6:8

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości