Anonymous

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Anonymous

Postautor: Lee » 23 sty 2012, 21:35

Dali znać o sobie, w walce o wolność słowa. Spowolnione i blokowane strony administracji publicznej - sprzeciw wprowadzenia ACTA do sieci.
I rząd juz ma obawy :-)
http://www.youtube.com/watch?v=GGO1VaV7 ... ture=share


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 23 sty 2012, 21:59

Chyba najbardziej roześmiałem się jak w tle pojawiły się zdjęcia z transparentami 'Scientology is Evil' ;)

edit: a choreografowie z V muszą być z siebie dumni :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Ludwika
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2012, 00:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ludwika » 23 sty 2012, 22:21

A mi się najbardziej podoba pan w garniturze bez głowy :mrgreen:

Trochę powiało klimatem z: http://www.genesiscreations.biz/i/Addam ... _Cover.jpg
:mrgreen:


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 23 sty 2012, 22:32

Ludwika pisze:A mi się najbardziej podoba pan w garniturze bez głowy :mrgreen:

Trochę powiało klimatem z: http://www.genesiscreations.biz/i/Addam ... _Cover.jpg
:mrgreen:


Mimo, że logo anonów symbolizuje niewidzialną rękę buntu lub facetów w czerni ;)


Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Lee » 23 sty 2012, 22:49



Ludwika
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2012, 00:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ludwika » 23 sty 2012, 23:00

Alkhilion pisze:Mimo, że logo anonów symbolizuje niewidzialną rękę buntu lub facetów w czerni ;)



Ojtam, ojtam ;)


Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Lee » 23 sty 2012, 23:25



Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Lee » 24 sty 2012, 00:14



Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 24 sty 2012, 11:10

Lee pisze:Zatrważające, znów miał rację
CENZURA INTERNETU - Alex Jones (link)

Alex Jones - Internet2


Kiedyś dla mnie Jones brzmiał jak Mel Gibson w "Teorii spisku", ale...przecież on miał rację w końcu. I okazuje się, że i Jones trafił w sedno. :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
hungry
Posty: 688
Rejestracja: 05 maja 2010, 07:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hungry » 24 sty 2012, 12:06

Lepiej, żeby to był tylko sen niż prawda.
http://di.com.pl/news/37990,0,ACTA_-_co ... akcie.html


"Oto idą dni - mówi Wszechmogący Pan - że ześlę głód na ziemię, nie głód chleba ani pragnienie wody, lecz słuchania słów Pana." Amos. 8:11 (BW)
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 24 sty 2012, 17:28

Czy tylko mi się wydaje, ale wszystko zmierza ku wizji apokaliptycznego Wielkiego Babilonu? :O


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 24 sty 2012, 17:35

Jak się spojrzy na historię to o wiele kompletniejsza wizja była wtedy gdy Cesarstwo Rzymskie rządziło znanym światem.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
hungry
Posty: 688
Rejestracja: 05 maja 2010, 07:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hungry » 26 sty 2012, 11:58

Czy wg. ACTA będziemy mogli cytować przekłady biblii? Cy będzie np. nam potrzebna zgoda autorów aby użyć dany przekład biblii aby zacytować choć jeden werset? Jeśli tak to paranoja.


"Oto idą dni - mówi Wszechmogący Pan - że ześlę głód na ziemię, nie głód chleba ani pragnienie wody, lecz słuchania słów Pana." Amos. 8:11 (BW)
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 26 sty 2012, 13:27

hungry pisze:Czy wg. ACTA będziemy mogli cytować przekłady biblii? Cy będzie np. nam potrzebna zgoda autorów aby użyć dany przekład biblii aby zacytować choć jeden werset? Jeśli tak to paranoja.

Dobre pytanie. Chyba to zależy od licencji udzielonej przez właścicieli praw. Dla przykładu ESV umożliwia cytowanie tylko ogranicza ilość wersów do chyba 25 pod rząd. W najgorszym wypadku będziemy wszyscy cytować Biblię Gdańską ;)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 26 sty 2012, 13:37

fantomik pisze:Dla przykładu ESV umożliwia cytowanie tylko ogranicza ilość wersów do chyba 25 pod rząd. W najgorszym wypadku będziemy wszyscy cytować Biblię Gdańską ;)


Jest lepiej:

The ESV text may be quoted (in written, visual, or electronic form) up to and inclusive of one thousand (1,000) verses without express written permission of the publisher, providing that the verses quoted do not amount to a complete book of the Bible nor do the verses quoted account for 50 percent or more of the total text of the work in which they are quoted.

Wiecej: http://www.crossway.org/rights-permissions/esv/


Spoko, niech wylacza internet. Wtedy dopiero beda "rozroby" z milionami ludzi nie majacymi co robic wieczorem. ;-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości