Bogdan Pieczyrak

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Bogdan Pieczyrak

Postautor: Zbyszekg4 » 02 wrz 2012, 13:50

Znacie pieśni i piosenki w wykonaniu Bogdana Pieczyraka?...
A znacie historię jego uzaleznienia alkoholowego i uwolnienia z niego dzięki Bogu?...

Na tych stronach: http://bogdanpieczyrak.prv.pl/swiadectwo.html

http://bogdanpieczyrak.prv.pl/swiadectwo.html

można przeczytać i posłuchać świadectwa Bogdana i o Bogdanie...

A tu jego śpiewu: http://www.wrzuta.pl/szybkalista

Osobiście bardzo wzruszyła mnie jego historia życia i nawrócenia...
A to, że jego ojciec -już po nawróceniu Bogdana -ani razu nie wypomniał mu jego złego życia i cierpienia jakie on z żoną przechodził, jest wymowną ilustracją, tej prawdy, że nasz Ojciec niebiański też nie wypomina nawróconym ich grzechów!
Chwała Mu za to!...

Zapraszam do wysłuchania w/w materiałów- warto!... :-D


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 02 wrz 2012, 13:52

Znam. Świadectwa tego typu zawsze są budujące.
Ale jego śpiewu nie lubię. Po prostu nie "nadajemy na tych samych falach".


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 02 wrz 2012, 13:55

Małgorzata pisze:Ale jego śpiewu nie lubię. Po prostu nie "nadajemy na tych samych falach".

Na pewno on się nie obrazi z tego powodu... :-)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Ararat
Posty: 208
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: https://goo.gl/FtHC4r
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ararat » 30 wrz 2012, 12:58

Małgorzata pisze:Znam. Świadectwa tego typu zawsze są budujące.
Ale jego śpiewu nie lubię. Po prostu nie "nadajemy na tych samych falach".


Masz prawo mieć swoje zdanie, ale chcę Ci powiedzieć, a raczej napisać, że przez jego pieśni Bóg dotarł do wielu serc ludzkich zbawiając ich duszę, a wiem to osobiście, ponieważ Bogdana znam osobiście od 1996 r. i widziałem na własne oczy i na własne słyszałem co czyni Bóg poprzez pieśni Bogdana posługując się nimi do zbawienia innych ponieważ one posiadają treść i są śpiewane szczerze z czystego serca i Bóg się w nich uwielbia i dlatego tak się dzieje. Niech Bóg błogosławi Bogdana Pieczyraka i jego służbie w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.


"Nie ma zaś nic wspólnego z Bogiem ten, kto nie uznaje JEZUSA. " ( 1 list Jana 4:3 ) BWP
"Każdy zaś duch, który nie uznaje JEZUSA, nie jest z Boga;..." ( 1 list Jana 4:3 ) BT
"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." (Dzieje Ap.4:12) - TYLKO JEZUS CHRYSTUS.

https://jedynadroga.blogspot.com/
https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 30 wrz 2012, 14:08

Ararat pisze:
Małgorzata pisze:Znam. Świadectwa tego typu zawsze są budujące.
Ale jego śpiewu nie lubię. Po prostu nie "nadajemy na tych samych falach".


Masz prawo mieć swoje zdanie, ale chcę Ci powiedzieć, a raczej napisać, że przez jego pieśni Bóg dotarł do wielu serc ludzkich zbawiając ich duszę, a wiem to osobiście, ponieważ Bogdana znam osobiście od 1996 r. i widziałem na własne oczy i na własne słyszałem co czyni Bóg poprzez pieśni Bogdana posługując się nimi do zbawienia innych ponieważ one posiadają treść i są śpiewane szczerze z czystego serca i Bóg się w nich uwielbia i dlatego tak się dzieje. Niech Bóg błogosławi Bogdana Pieczyraka i jego służbie w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.


A czy ja temu zaprzeczyłam??
Nie lubię tego gatunku śpiewu i tyle. Na pewno jednak "niosą Ewangelię".


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bogdan Pieczyrak

Postautor: Hardi » 30 wrz 2012, 19:45

Zbyszekg4 pisze:Znacie pieśni i piosenki w wykonaniu Bogdana Pieczyraka?...

tak, znam od wieeeeelu lat, teksty bardzo ok, ale muzyka i sposób śpiewania woła o pomstę do nieba ;)

Zbyszekg4 pisze:Zapraszam do wysłuchania w/w materiałów- warto!... :-D

warto zaznaczyć, że to tylko dla ludzi o mocnych nerwach lub nieczułych na estetykę muzyczną ;)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 30 wrz 2012, 19:58

Hardi pisze:teksty bardzo ok, ale muzyka i sposób śpiewania woła o pomstę do nieba

Tak, teksty są naprawdę budujące, a co do sposobu spiewu, to mnie on odpowiada, ale rozumiem, że gusta innych mogą być odmienne...
Pozdrawiam śpiewająco :lol:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 30 wrz 2012, 21:09

Zbyszekg4 pisze:gusta innych mogą być odmienne...

no tak :) podobno o gustach się nie dyskutuje i niech tak pozostanie ;)


jglinka
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2011, 17:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jglinka » 02 paź 2012, 22:24

Miałem okazje poznać p.Bogdana osobiście, jego świadectwo jest wyjątkowe, zrobiło wrażenie na wszystkich słuchających. A sposób śpiewania jest pewną składową wykształcenia muzycznego i nałogu z którym p. Bogdan walczył. To i tak jest cud, że jeszcze może śpiewać :-).


Jezus powiedział: Jeśli ktoś się nie narodzi na nowo, nie zobaczy Królestwa Bożego.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 08 gru 2012, 12:43

Nie otwierają się linki z pierwszego mojego postu!
Czy ktoś zna powód? Czy strona Bogada Pieczyraka już w sieci nie stnieje? A może jest pod innym adresem- ktoś wie coś?...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
palus
Posty: 94
Rejestracja: 11 cze 2012, 11:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: palus » 11 gru 2012, 09:34

Zbyszekg4 pisze:Nie otwierają się linki z pierwszego mojego postu!
Czy ktoś zna powód? Czy strona Bogada Pieczyraka już w sieci nie stnieje? A może jest pod innym adresem- ktoś wie coś?...

Nie mam pojęcia. Wiem jedynie, że chorował latem. Pamiętam jego usługę z Bratem Mirkiem w moim zborze, jestem do dziś bardzo nią pobłogosławiony. A co do stron o nim, to tutaj masz jego artykuł:
http://oblubienica.eu/czytelnia/swiadec ... o-na-dobro


Jezus powiedział w J7,24: "Nie sądźcie z pozoru, ale sądźcie sprawiedliwie."

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości