Władimir Putin nagrodził pastora.

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Władimir Putin nagrodził pastora.

Postautor: Hardi » 14 sty 2013, 14:35

W Moskwie odbyła się ceremonia wręczenia państwowych nagród Rosji. Mer miasta, Siergiej Sobianin, wręczył medale za "zasługi dla ojczyzny i miasta Moskwy".

Jednym z nagrodzonych, którym wdzięczność wyraził prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin, był Siergiej Riachowskij - biskup przewodniczący Rosyjskiej Rady Chrześcijan Wiary Ewangelicznej i członek Rady ds. Współpracy ze Wspólnotami Religijnymi przy prezydencie Rosji.


Obrazek

Po otrzymaniu wyróżnienia biskup Riachowskij powiedział:

"To dla mnie bardzo ważne, że prezydent jest mi wdzięczny za wieloletnią rzetelną pracę i aktywną działalność społeczną. Zostałem wyróżniony jako wyjątkowy działacz społeczny, ale w pierwszej kolejności jako biskup przewodniczący Rosyjskiej Rady Chrześcijan Wiary Ewangelicznej. Nie jest to moja osobista zasługa. Można powiedzieć, że prezydent wyróżnił tak naprawdę coraz większy wpływ Kościoła protestanckiego na rosyjskie społeczeństwo. Kościoły ewangeliczne służą społecznie, pomagają różnym potrzebującym osobom. Wierzący wpływają też na duchową atmosferę w kraju, kiedy głoszą Słowo i dają przykład, demonstrując biblijne wartości: budują rodzinę, wychowują i troszczą się o dzieci, prowadzą zdrowy tryb życia, są pełni miłości i miłosierdzia. Jestem też przekonany, że nagrodzono nas za nasz stosunek do państwa i prawa. Ewangeliczni chrześcijanie wspierają i błogosławią w modlitwie prezydenta i lokalnych przywódców. Krótko mówiąc, w tym dokumencie widzę docenienie Kościoła ewangelicznego w Rosji. Trudno jest nie zauważyć setek tysięcy chrześcijan, którzy żyją w prawy i pobożny sposób".


źródło: http://chn24.pl/ze-wiata/news/2834-wadi ... stwoq.html


Debora
Posty: 32
Rejestracja: 17 lis 2011, 21:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: wielkopolska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Debora » 23 sty 2013, 22:18

Nie jestem optymistka co do tego pana prezydenta, wiele jego działań to zmyłka.
Ostatnio władze Moskwy zburzyły zbór zielonych na peryferiach miasta,
nagle bez ostrzeżenia została kupa gruzu.
Podobno miał nielegalną lokalizacje?



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości