jak zapobiec budowaniu meczetów

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2013, 22:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hubertus » 23 gru 2013, 03:22

Nie uważam aby trzeba było zapobiegać, ale głosić słowo boże i tyle. Można wdawać się w dyskusje.


Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 24 sty 2014, 11:48

vanity pisze:Tolerancja wobec innych wyznan powinna byc wspolnym mianownikiem wszystkich religii pod warunkiem, ze nie sa destrukcyjne jak radykalny satanizm. Tolerancja ta powinna byc ponad wszelkimi nakazami swietych pism poczawszy od Biblii przez Koran, Wedy az po publikacje domowych sekt.
Jest to kontrowersyjne stwierdzenie z punktu widzenia kazdej religii dla ktorych slowa ich boga sa ultymatywne,a niestety sa one przepelnione antagonizmami do innych religii.

Jednak ta zasada to jedyna norma, ktora pozwoli ludziom wspolistniec na tej ziemi wypelnionej juz teraz olbrzymim cierpieniem.


"Twoja tolerancja" ma tyle wspólnego z tolerancją, co "demokracja ludowa" z demokracją, a krzesło z krzesłem elektrycznym
Pomijam już fakt, że poziom Twojej wiedzy powinien być trochę wyższy, jeśli chcesz poruszać takie tematy jak "radykalny (?) satanizm"


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Gingers » 25 sty 2014, 09:22

Piotrek. pisze:Katolicy też nie gorsi od muzułmańskich ekstremistów. :D Teraz chyba już rozumiesz, dlaczego obawiam się dojścia do władzy katolickich fanatyków. :D

a chęcią usłyszę od ciebie ten tekst, gdy już wokół będzie panował "tolerancyjny" szariat.
I nie ma czegoś takiego jak różne islamy - islam jest jeden, jak koran jest jeden. Tyle że w koranie wersety mekkańskie (te piękne) juz nie obowiązują, bo zostały odwołane przez wersety medyńskie, o czym nie każdy wie.


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: vanity » 25 sty 2014, 09:37

darktofik pisze:"Twoja tolerancja" ma tyle wspólnego z tolerancją, co "demokracja ludowa" z demokracją, a krzesło z krzesłem elektrycznym
Pomijam już fakt, że poziom Twojej wiedzy powinien być trochę wyższy, jeśli chcesz poruszać takie tematy jak "radykalny (?) satanizm"


Chcesz mi powiedziec, ze radykalny satanizm dziala w ramach prawa i nie ma tam zadnych ofiar z ludzi, nie wykorzystuje sie ich za pomoca prania mozgu ?
Moze swiatle i erudycko nakreslisz swoje ramy tolerancji, wtedy zobaczymy ile pradu nie ma w twoim krzesle ?



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
AniDia
Posty: 129
Rejestracja: 27 lip 2011, 12:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: AniDia » 25 sty 2014, 09:44

Prawdziwy satanizm nie. Nie wiem jak to wytłumaczyć, powtórzę jak mi to tłumaczono : po prostu oni uważają że " wojnę o niebo" wygrał szatan zatem prawdziwy bóg w nim nie jest oddają zatem cześć prawdziwemu i robią t w normalny sposób starając się być dobrymi. Koniec cytatu.
Moim zdaniem to co słyszymy o profanacjach i ofiarach to skrajnie niebezpieczne zachowania osób które z satanizmem nie mają nic wspólnego. Jak mi mówiono prawdziwego satanisty nie rozpoznasz ani po makijażu ani po strojach ani po zachowaniu. Powtarzam to co usłyszałam , nie znam się na tym aż tak by się wypowiadać z pozycji osoby wiedzącej.


Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 25 sty 2014, 10:09

AniDia pisze:Moim zdaniem to co słyszymy o profanacjach i ofiarach to skrajnie niebezpieczne zachowania osób które z satanizmem nie mają nic wspólnego. Jak mi mówiono prawdziwego satanisty nie rozpoznasz ani po makijażu ani po strojach ani po zachowaniu.


:ok:

AniDia pisze:po prostu oni uważają że " wojnę o niebo" wygrał szatan zatem prawdziwy bóg w nim nie jest oddają zatem cześć prawdziwemu i robią t w normalny sposób starając się być dobrymi.


Podstawowy błąd. Sataniści nie wierzą w chrześcijańskie , islamskie, buddyjskie, czy jakieś inne święte księgi, więc raczej nie mogą się starać być ich częścią na żaden sposób. Taki sposób postrzegania S. to wymysł krk, który został zaadaptowany przez innych. Ciekawe, czemu nikt nie zapyta samych zainteresowanych, jak to jest ;) Pewno obaliłoby to całą mozolnie budowaną propagandę...

vanity pisze:Chcesz mi powiedziec, ze radykalny satanizm dziala w ramach prawa i nie ma tam zadnych ofiar z ludzi, nie wykorzystuje sie ich za pomoca prania mozgu?


Widzisz, tak można postrzegać dosłownie każdą religię, czy filozofię :) Wystarczy trochę złej woli i już sama sobie odpowiesz na własne pytania, nie przejmując się rzeczywistością. Nawiasem mówiąc, czy to nie aby Luteranie byli posądzani o całowanie w 4 litery diabliska? :D Czyli to też prawda? Bo tak mówiła propaganda? A Żydzi? Uuu... Ci dopiero czczą Satana... Profanują hostię i mordują chrześcijańskie noworodki, pozyskując ich krew na macę...

vanity pisze:Moze swiatle i erudycko nakreslisz swoje ramy tolerancji, wtedy zobaczymy ile pradu nie ma w twoim krzesle ?


"Granicą wolności mojej pięści jest Twój nos. Jeśli Ty przekroczysz tę granicą jako pierwsza, spodziewaj się reakcji tak zwielokrotnionej, że kolejny raz Ci się odechce".


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: vanity » 25 sty 2014, 11:06

Darktofik
Zapoznaj sie z definicja etyki, imperatywu kanta oraz sprawiedliwosci spolecznej. Wiele mainstreamowych religii udziela sie charytatywnie od dolu, praca u podstaw.
Satanizm jest nafaszerowany demonami, brutalnymi demonami, ale w formie nieinwazyjnej niech sobie istnieje w ramach tolerancji, w przeciwienstwie do radykalnej odmiany m.in w bohemian grove. Relatywizm to znak rozpoznawczy satanistow, smierdzi tym od nich na kilometr. Swietni krasomowcy, ale to zwykli klamcy i manipulatorzy, probujacy trywializowac wlasne problemy i ladnie opakowac zbrodnie, pod ktorych sa sztandarem.
darktofik pisze:
"Granicą wolności mojej pięści jest Twój nos. Jeśli Ty przekroczysz tę granicą jako pierwsza, spodziewaj się reakcji tak zwielokrotnionej, że kolejny raz Ci się odechce".


Racja silniejszego zawsze lepsza bywa i jest zaborcza, o czym satanizm oficjalnie nie mowi, zamiatajac wszystko pod dywan obrony koniecznej.



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 25 sty 2014, 12:55

darktofik pisze:
AniDia pisze:Moim zdaniem to co słyszymy o profanacjach i ofiarach to skrajnie niebezpieczne zachowania osób które z satanizmem nie mają nic wspólnego. Jak mi mówiono prawdziwego satanisty nie rozpoznasz ani po makijażu ani po strojach ani po zachowaniu.


:ok:

AniDia pisze:po prostu oni uważają że " wojnę o niebo" wygrał szatan zatem prawdziwy bóg w nim nie jest oddają zatem cześć prawdziwemu i robią t w normalny sposób starając się być dobrymi.


Podstawowy błąd. Sataniści nie wierzą w chrześcijańskie , islamskie, buddyjskie, czy jakieś inne święte księgi, więc raczej nie mogą się starać być ich częścią na żaden sposób. Taki sposób postrzegania S. to wymysł krk, który został zaadaptowany przez innych. Ciekawe, czemu nikt nie zapyta samych zainteresowanych, jak to jest ;) Pewno obaliłoby to całą mozolnie budowaną propagandę...

vanity pisze:Chcesz mi powiedziec, ze radykalny satanizm dziala w ramach prawa i nie ma tam zadnych ofiar z ludzi, nie wykorzystuje sie ich za pomoca prania mozgu?


Widzisz, tak można postrzegać dosłownie każdą religię, czy filozofię :) Wystarczy trochę złej woli i już sama sobie odpowiesz na własne pytania, nie przejmując się rzeczywistością. Nawiasem mówiąc, czy to nie aby Luteranie byli posądzani o całowanie w 4 litery diabliska? :D Czyli to też prawda? Bo tak mówiła propaganda? A Żydzi? Uuu... Ci dopiero czczą Satana... Profanują hostię i mordują chrześcijańskie noworodki, pozyskując ich krew na macę...

vanity pisze:Moze swiatle i erudycko nakreslisz swoje ramy tolerancji, wtedy zobaczymy ile pradu nie ma w twoim krzesle ?


"Granicą wolności mojej pięści jest Twój nos. Jeśli Ty przekroczysz tę granicą jako pierwsza, spodziewaj się reakcji tak zwielokrotnionej, że kolejny raz Ci się odechce".


Szczypta klamstwa tu, szczypta klamstwa tam. Ludzie oddaleni od Boga ktory jest Madroscia, na pewno dadza zlapac sie w sidla glupoty ktore zastawiasz na slabych w swoich postach. Nic dziwnego ze AniaDia, dala sie omotac, bo jest katoliczka a od kiedy w KRK obecny jest Bog- Madrosc ktora daje swoim wyznawca rozeznanie? Skad wiec ta dziewczyna ma wiedziec ze robisz ja jak i innych tutaj, za przeproszeniem w balona? Satanisci nie mowia nigdy prawdy jakkolwiek by tych klamstw ladnie nie ujeli. Pamietajcie, mowie tu do chrzescijan tutaj zebranych. Satanisci czcza diabla zatem sie nie dziwcie jezeli z niesamowitym wyrafinowaniem potrafia ukryc najgorsze klamstwa. Diabel to postac o wysokiej inteligencji, a zatem mistrz manipulacji. Widzalem kiedys wywiad z Adamem Darski; jestem pod wrazeniem jak potrafi omamic niewierzacych.

Po pierwsze, Darktofik, jestes zwyklym stworzeniem tak z reszta jak twoj pan- klamca i morderca od poczatku, ktory jest juz osadzony i przegrany. Powiedzial ci o tym ze jestes po przegranej stronie i idzesz na zatracenie? Jak mozesz wierzyc klamcy? Mozesz oszukiwac nas ale nie Ducha Swietego ktory w jest w nas. Czy "prawdziwych" satanistow nie da sie rozpoznac? Kazdy kto jest z Boga sataniste od razu dostrzeze. Satanista nie jest kazdy kto satanista sie zwie. Mamy Zydow satanistow, buddystow-satanistow, muzulmanow-satanistow, ateistow-satanistow. Roznica jest tylko taka ze zdeklarowani satanisci czcza diabla bezposrednio. Kazdy kto trwa w grzechu jest satanista, ale diabel nie chce zebysmy o tym wiedzieli bo gdybysmy wiedzieli ze zlem ktore wyrzadamy oddajemy jemu czesc, to bysmy prawdopodobnie szybciej sie nawracali.

Satanisci nie wierza w chrzescijanskie swiete ksiegi? Slabe klamstwo. Sam diabel zna Biblie doskonale stad mamy mormonizm, islam, judaizm i mase innych religii i sekt ktore kraza wokol chrzescijan jak lwy, wyptraujac tylko kogo by tu pozrec. Wszystkie te religie opieraja sie na zaklamnych interpretacjach Biblii. Islam wyciaga wersy z Biblii aby udowadniac ze Jezus jest tylko czlowiekiem, judaizm ze nie jest mesjaszem, mormonizm ze Lucyfer jest jego bratem. Co cytowal diabel gdy kusil Jezusa na pustyni? Biblie, i jak to ma w zwyczaju manipulowal jej wersami. Jezeli nie wierzysz w swieta ksiege chrzescijan to czemu wierzysz w diabla ktory jest biblijna postacia. Slowo "szatan" pochodzi z jezyka hebrajskiego (Ha-satan; tlum.: "oskarzyciel") i wystepuje wylacznie w Biblii. Czemu zatem satanisci nazywaja siebie satan-istami? Powiesz ze inne religie wierzyly w ta postac? Na przyklad zaratusztrianizm? Jednak tam szatan nazywany jest Angra Mainju, czemu w takim badz razie nie nazywasz sie Angra-Mainju-ista albo jakos inaczej? No bo wierzysz przeciez w postac biblijnnego szatana, ktory jest zly, ktory jest morderca, ktory nienawidzi ludzi (w tym i ciebie, dlatego cie oszukal) no i ktory przede wszystkim jest klamca. Dlaczego wiec mialbys mowic prawde jezeli twoj ojciec jest klamca?

I czemu mialbym sie pytac klamcy czym jest religia klamcow? Wiadomo ze satanisci nie powiedza mi prawdy na temat swoich wierzen. Czemu tak bardzo przesladujecie bylych satanistow? Gdyz oni znaja o was prawde, dlatego muscie ich zniszczyc zeby nikt sie jej nie dowiedzial.


Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 25 sty 2014, 16:15

vanity pisze:Zapoznaj sie z definicja etyki, imperatywu kanta oraz sprawiedliwosci spolecznej. Wiele mainstreamowych religii udziela sie charytatywnie od dolu, praca u podstaw.
Satanizm jest nafaszerowany demonami, brutalnymi demonami, ale w formie nieinwazyjnej niech sobie istnieje w ramach tolerancji, w przeciwienstwie do radykalnej odmiany m.in w bohemian grove. Relatywizm to znak rozpoznawczy satanistow, smierdzi tym od nich na kilometr. Swietni krasomowcy, ale to zwykli klamcy i manipulatorzy, probujacy trywializowac wlasne problemy i ladnie opakowac zbrodnie, pod ktorych sa sztandarem.


Może mniej emfazy, napuszonego uduchowienia, a więcej konkretów? "Specjalisto" od Satanizmu podpierający się informacjami rodem z "Faktu", "Frondy", czy innego "super expressu" :D i zalecam ostrożność, zarzucając komuś bycie kłamcą, manipulatorem i zbrodniarzem. Poczytaj może wpierw art 212k.k., bo się możesz mocno zdziwić, jak chwila zapomnienia w internecie może dużo kosztować...


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 25 sty 2014, 16:24

PanJestMocaMoja pisze:Szczypta klamstwa tu, szczypta klamstwa tam (...).


Długo się zastanawiałem, czy w ogóle odpisać, a jeśli już, to jak. Zdziwiony jestem jak wiele nienawiści nosisz w sobie. Ograniczę się więc tylko do krótkiego podsumowania:
Poziom Twojego zacietrzewienia i jadowitej nienawiści jest wprost odwrotnie proporcjonalny do poziomu merytorycznego. Każde zdanie jest bardziej infantylne od poprzedniego. Plujesz i obrzucasz inwektywami, nie wydobywając z siebie żadnego racjonalnego argumentu. Po prostu niczym nie skażone chamstwo i ignorancja. Zmień może nazwę na "Prostactwo i debilizm jest mocą moją"? Będziesz bardziej wiarygodny i może nie będziesz obrażał braci w wierze własną postawą.
Jeśli chcesz rozmawiać, to zmień proszę ton i sposób wyrażania się. Jeśli liczyłeś na obrażenie mnie, to Cię zasmucę- posty takie jak Twój, hejterze, nie są dla mnie niczym nowym. Jeśli zaspokoiłeś już swoje ego wypisując te bzdury, to mam nadzieję, że się lepiej poczułeś :)


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 25 sty 2014, 16:30

PanJestMocaMoja, szkoda twojego wysiłku. "Spuść zasłonę milczenia".


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Dorota.
Posty: 705
Rejestracja: 08 gru 2010, 15:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota. » 25 sty 2014, 18:40

darktofik pisze:Podstawowy błąd. Sataniści nie wierzą w chrześcijańskie , islamskie, buddyjskie, czy jakieś inne święte księgi


Sataniści może i nie wierzą ,ale ich pan jak najbardziej wierzy w Boga i drży.Zna też Słowo Boże ,choć tylko z litery.

Pan ,któremu sataniści tak lojalnie służą , nie odwdzięcza się im podobną lojalnością, ale bez żadnych skrupułów używając kłamstw wiedzie tam ,gdzie sam nie chce się znaleźć.


Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki,do wykrywania błędów,do poprawy,do wychowywania w sprawiedliwości,aby człowiek Boży był doskonały,do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany. 2Tym.3;16-17
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 25 sty 2014, 18:55

Gingers pisze:
Piotrek. pisze:Katolicy też nie gorsi od muzułmańskich ekstremistów. :D Teraz chyba już rozumiesz, dlaczego obawiam się dojścia do władzy katolickich fanatyków. :D

a chęcią usłyszę od ciebie ten tekst, gdy już wokół będzie panował "tolerancyjny" szariat.
I nie ma czegoś takiego jak różne islamy - islam jest jeden, jak koran jest jeden. Tyle że w koranie wersety mekkańskie (te piękne) juz nie obowiązują, bo zostały odwołane przez wersety medyńskie, o czym nie każdy wie.


Kompromitujesz się takimi stwierdzeniami. :roll: Równie dobrze mogłabyś powiedzieć, że nie istnieje cywilizowane chrześcijaństwo, tylko takie rodem z afrykańskiego buszu, gdzie nadal pali się czarownice i morduje innowierców. :roll: Nie zapominajmy, że kilka wieków wstecz podobne rzeczy miały miejsce również w świecie Zachodnim.

Obrazek

Nie widziałem rzymskich katolików z podobnymi transparentami. :roll:

Gwoli podsumowania - stopniowym zmianom bądź laicyzacji ulegają wszyscy, niezależnie od wyznania. W wątku odnośnie rzekomej delegalizacji islamu w Angoli podałem linka do statystyk dotyczących francuskich muzułmanów i ich poglądów na sprawy teoretycznie sprzeczne z religią. Odsyłam, warto zajrzeć.

darktofik pisze:Może mniej emfazy, napuszonego uduchowienia, a więcej konkretów? "Specjalisto" od Satanizmu podpierający się informacjami rodem z "Faktu", "Frondy", czy innego "super expressu" i zalecam ostrożność, zarzucając komuś bycie kłamcą, manipulatorem i zbrodniarzem. Poczytaj może wpierw art 212k.k., bo się możesz mocno zdziwić, jak chwila zapomnienia w internecie może dużo kosztować...


No tak, nie ma jak udawać oczytaną osobę. :lol:


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark

"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr

Ku refleksji.
Awatar użytkownika
Kazimiera
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2014, 15:30
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Kazimiera » 25 sty 2014, 19:07

Dobry wieczór wszystkim :)

Chciałabym się dopytać, czy Szatan i sataniści nigdy nie mówią o sobie że są kłamcami i kłamią?


Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: vanity » 25 sty 2014, 19:17

Darktofik
Konkrety to wedlug ciebie film z kamer logo TVNu ? Opieram sie na empirii, dlatego twoje slowa splywaja po mnie jak po skrzydlach kaczki. Na pewnym etapie zycia dostrzegalem pewne pozytywy satanizmu, ale teraz wiem czym to jest, nawet ta tak zwana inteligentna, niefanatyczna odmiana propagowana przez wynalazki pokroju Nergala.
Doskonale wiesz, ze dobry prorok i papuga korzystajac z pewnym paragrafow jak slynny 212kk czy 286kk moze dowolnego czlowieka wsadzic, wobec tego jestes zalosny w paradoksie bronienia satanizmu paragrafami k.k. Kto nie ma silnie rozwinietego sumienia staje po stronie bandy z "Procesu" Kafki. "Nie wszystko co pozytywne jest legalne i nie wszystko co legalne pozytywnym jest."
By zdjac enigmatyczny, przekrwiony, uliczny patos zawsze mozesz poddac go strumieniu wody w toalecie, z dewiza "nic co ludzkie nie jest nam obce".



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości