Poseł na sejm Armand Ryfiński

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Poseł na sejm Armand Ryfiński

Postautor: Psrus » 24 lut 2014, 14:46

https://twitter.com/ArmandRyfinski/stat ... fsrc=email
Tak, to ten, który był oskarżony o terroryzowanie własnego ojca.


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 24 lut 2014, 14:56

Że takie coś siedzi w Sejmie :-/ W ogóle to pokazuje głupotę społeczeństwa. Twój Ruch wchodzi do Sejmu z 11% poparciem, to się w głowie nie mieści, partia typowo populistyczna, która rzuciła kiełbasę wyborczą w postacie tego, że marihuana zostanie zalegalizowana dostaje się do Sejmu :lol: Śmiechu warte.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 24 lut 2014, 15:15

Effata pisze:Że takie coś siedzi w Sejmie :-/ W ogóle to pokazuje głupotę społeczeństwa.


Za coś takiego powinna spotkać go dyscyplinarka, jeśli nie pozbawienie mandatu. No cóż, przynajmniej nie ukrywa swojego żałośnie niskiego poziomu, jak choćby Tomasz Kaczmarek. Oby przemówiło to do jego wyborców.

Effata pisze:Twój Ruch wchodzi do Sejmu z 11% poparciem, to się w głowie nie mieści, partia typowo populistyczna, która rzuciła kiełbasę wyborczą w postacie tego, że marihuana zostanie zalegalizowana dostaje się do Sejmu :lol: Śmiechu warte.


Marihuana swoją drogą, ale jest to jedyna niereligijna prawica na naszej scenie politycznej. Czas wielokrotnie skompromitowanych religijnych liberałów dobiega końca.


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark

"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr

Ku refleksji.
Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lord Vajler » 24 lut 2014, 19:17

Mam gościa w znajomych na Facebooku. Nie dlatego, że go lubię, ale by go śledzić. Niezły oszołom mający manię prześladowcą wobec chrześcijaństwa. Patrzcie na to :clap:

http://www.youtube.com/watch?v=qSGDeJzGUKk


Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 24 lut 2014, 19:17

Hmm, a my mu pensję płacimy i dodatki. Bo na koszt podatników żyje.
Panowie, były już większe kurioza:
- Stan Tymiński - lata 90-te kandydat na prezydenta RP z czarną teczką. Pojawił się nagle. Przybył z Peru i przeszedł do drugiej tury wyborów - przegrał z L. Wałęsą
- zmarły A. Lepper - miał wyroki sądowe, zawodowe wykształcenie i uparcie twierdził, że prostytutki zgwałcić nie można
- Janusz Rewiński reprezentujący Polską Partię Przyjaciół Piwa
- błazen sejmowy z muchą - Janusz Korwin-Mikke zwolennik pozbawienia kobiet praw wyborczych, gdyż żona, jego zdaniem, głosuje tak jak każe jej mąż.
A resztę to sami oceńcie.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lord Vajler » 24 lut 2014, 19:23

Grażyna pisze: błazen sejmowy z muchą - Janusz Korwin-Mikke zwolennik pozbawienia kobiet praw wyborczych, gdyż żona, jego zdaniem, głosuje tak jak każe jej mąż.


On w ogóle jest za zniesieniem demokracji i nie wiem co w jego wypowiedziach jest błazeńskiego? Niemalże wszystko co zapowiada jest wyśmiewane, a jednak spełnia się w przyszłości. Przy okazji:

http://www.youtube.com/watch?v=R6p_7Rmz0v8


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 24 lut 2014, 19:24

Chyba, Grażyno, trochę spłyciłaś. :-/


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 24 lut 2014, 19:25

Grażyna pisze:- błazen sejmowy z muchą - Janusz Korwin-Mikke zwolennik pozbawienia kobiet praw wyborczych, gdyż żona, jego zdaniem, głosuje tak jak każe jej mąż.

Akurat Korwin mądrze gada, więc nie całkiem dociera do mnie dodawanie go do listy największych kuriozów


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 24 lut 2014, 19:58

Riddick pisze:
Grażyna pisze:- błazen sejmowy z muchą - Janusz Korwin-Mikke zwolennik pozbawienia kobiet praw wyborczych, gdyż żona, jego zdaniem, głosuje tak jak każe jej mąż.

Akurat Korwin mądrze gada, więc nie całkiem dociera do mnie dodawanie go do listy największych kuriozów


Jeśli dla Ciebie wyznacznikiem mądrości jest rzucanie niepopartych niczym hasełek, to nie mam żadnych pytań. :roll: Korwin doskonale zdaje sprawę, że jego wyznawcy nawet nie poświęcą pięciu minut, by zweryfikować usłyszane wypowiedzi. On po prostu mówi to, co oni chcą usłyszeć.

Założenia programowe KNP - zamieszczone na oficjalnej stronie - można całkowcie obalić w kwadrans. :roll:

Lord Vajler pisze:On w ogóle jest za zniesieniem demokracji


Jakim cudem KNP działa legalnie :?:

Grażyna pisze:Stan Tymiński - lata 90-te kandydat na prezydenta RP z czarną teczką. Pojawił się nagle. Przybył z Peru i przeszedł do drugiej tury wyborów - przegrał z L. Wałęsą


A czy Wałęsa nie jest większym człowiekiem-kuriozum :?: Nie pamiętam żadnej sensownej jego wypowiedzi.


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark



"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr



Ku refleksji.
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 24 lut 2014, 20:34

Grażyna pisze: błazen sejmowy z muchą - Janusz Korwin-Mikke zwolennik pozbawienia kobiet praw wyborczych, gdyż żona, jego zdaniem, głosuje tak jak każe jej mąż.


Jestem pewny, że w 95% przypadkach tak właśnie jest. ;-)

A czy Wałęsa nie jest większym człowiekiem-kuriozum Nie pamiętam żadnej sensownej jego wypowiedzi.


O właśnie. Człowiek "popłynął" na fali strajków w czasach komunizmu i tak został prezydentem. Ten Tymiński nie głosił podobnych rzeczy do JKM?


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 24 lut 2014, 21:02

Piotrek. pisze:Jeśli dla Ciebie wyznacznikiem mądrości jest rzucanie niepopartych niczym hasełek, to nie mam żadnych pytań. Korwin doskonale zdaje sprawę, że jego wyznawcy nawet nie poświęcą pięciu minut, by zweryfikować usłyszane wypowiedzi. On po prostu mówi to, co oni chcą usłyszeć.

Ciekawe. W kwestii ekonomii to co mówi Korwin daje się bez problemu zweryfikować, właśnie dzięki temu zyskał moje poważanie. No chyba, że ktoś woli uważać jak komunista Ryfiński, że problemy gospodarcze i otyłość dzieci są przez katechezę... Ok.
Piotrek. pisze:Założenia programowe KNP - zamieszczone na oficjalnej stronie - można całkowcie obalić w kwadrans.

Bardzo ciekawe. Ktoś tu przed chwilą mówił o hasełkach, których się niczym nie popiera.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 24 lut 2014, 21:28

Lord Vajler pisze:
Grażyna pisze: błazen sejmowy z muchą - Janusz Korwin-Mikke zwolennik pozbawienia kobiet praw wyborczych, gdyż żona, jego zdaniem, głosuje tak jak każe jej mąż.


On w ogóle jest za zniesieniem demokracji i nie wiem co w jego wypowiedziach jest błazeńskiego? Niemalże wszystko co zapowiada jest wyśmiewane, a jednak spełnia się w przyszłości. Przy okazji:

http://www.youtube.com/watch?v=R6p_7Rmz0v8


Wykop jego wystąpienia w Sejmie, to zobaczysz, o czym pisałam. Jego zachowanie nie licowało z funkcją posła. Jego durne zachowanie wzbudzało śmiech. Moim zdaniem, powinni wezwać wówczas psychiatrę - poseł z zaburzeniami psychicznymi nie powinien głosować, natomiast błazen - powinien być natychmiast pozbawiony mandatu. I oby nie sprawdziło się jego twierdzenie, że kto ma dużo dzieci, niech zdycha(!) z głodu. Lepiej pomóc rodzinie, nawet dzieci ratować oddając do domu dziecka i dać szansę na normalną rodzinę, jeżeli alkoholicy posiadający dużo dzieci wymuszają na opiece społecznej zasiłek i go przepijają.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4





Grażyna
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 24 lut 2014, 21:34

Piotrek. pisze:
Riddick pisze:
Grażyna pisze:- błazen sejmowy z muchą - Janusz Korwin-Mikke zwolennik pozbawienia kobiet praw wyborczych, gdyż żona, jego zdaniem, głosuje tak jak każe jej mąż.

Akurat Korwin mądrze gada, więc nie całkiem dociera do mnie dodawanie go do listy największych kuriozów


Jeśli dla Ciebie wyznacznikiem mądrości jest rzucanie niepopartych niczym hasełek, to nie mam żadnych pytań. :roll: Korwin doskonale zdaje sprawę, że jego wyznawcy nawet nie poświęcą pięciu minut, by zweryfikować usłyszane wypowiedzi. On po prostu mówi to, co oni chcą usłyszeć.

Założenia programowe KNP - zamieszczone na oficjalnej stronie - można całkowcie obalić w kwadrans. :roll:

Lord Vajler pisze:On w ogóle jest za zniesieniem demokracji



Jakim cudem KNP działa legalnie :?:

Grażyna pisze:Stan Tymiński - lata 90-te kandydat na prezydenta RP z czarną teczką. Pojawił się nagle. Przybył z Peru i przeszedł do drugiej tury wyborów - przegrał z L. Wałęsą


A czy Wałęsa nie jest większym człowiekiem-kuriozum :?: Nie pamiętam żadnej sensownej jego wypowiedzi.



Nie był, natomiast Polacy byli. Jako robotnik i związkowiec był kimś, kto ruszył tyłek i porwał ludzi do walki. Odbiło mu, gdy został prezydentem. Miał doradców - idiotów. Na prezydenta kandyduje facet, który wiele wycierpiał razem ze swoją rodziną. Owszem, prosty, ale wtedy miał serce. I kandyduje drugi - jakiś dziwoląg z Peru, który siedział za granicą, gdy tu ludzie walczyli, straszy czarnym neseserkiem, pokazuje trzecią żonę i takiemu Polacy oddają swoje głosy. Wstyd...


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4





Grażyna
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 24 lut 2014, 21:42

A ja, uwaga, uwaga, ostatnio wyleczyłem się trochę z korwinizmu. I myślę, że ten progres będzie postępował. Tylko jeśli nie Korwin Mikke, to kto/co?


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 24 lut 2014, 21:48

A jak z Gowinem? To taki konserwatywny Palikot czy coś obiecującego?


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości