Być może trzecia wojna światowa już się zaczęła

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 08 mar 2014, 22:14

artur403 pisze:Jeśli chodzi do cerkwi, to jest tylko dla PRu. Dla zmylenia chrześcijan.

Ile Putinowi pijarowcy się napocili, żeby go pokazywać z konikami, pieskami, lampartami, z gołą klatą, niewiadomo czym...


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 09 mar 2014, 21:08

Jeżeli objawienia Rozalii Celak są prawdziwe, a Polska i inne kraje nie dokonają intronizacji, to
wiele krajów, w tym Polska przestaną istnieć. Znikną z mapy!


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 09 mar 2014, 21:24

artur403 pisze:Jeżeli objawienia Rozalii Celak są prawdziwe, a Polska i inne kraje nie dokonają intronizacji, to
wiele krajów, w tym Polska przestaną istnieć. Znikną z mapy

Czy będzie to bardzo obraźliwe, jeżeli nazwę ten wywód bełkotem? Nie chcę nikogo urazić, ale jakaś nie wiadomo skąd kobieta coś opowiada, jakieś intronizacje... Bez przesady.
Co do Putina, lepszy Putin niż bezpłciowy Komorowski czy złodziej Tusk, albo oszołom Kaczyński...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Havecon
Posty: 1154
Rejestracja: 28 kwie 2011, 20:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Havecon » 09 mar 2014, 22:04

artur403 pisze:Jeżeli objawienia Rozalii Celak są prawdziwe, a Polska i inne kraje nie dokonają intronizacji, to
wiele krajów, w tym Polska przestaną istnieć. Znikną z mapy!

A co lekarze mówili na temat tej kobiety??


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 09 mar 2014, 22:11

Rozalia musiała przejść upokarzające badanie psychiatryczne.
Lekarz stwierdził, że jest normalna. Żadnych odchyłów.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 10 mar 2014, 10:08

Moze lekarz mial odchyly jak wielu psychiatrow. Jak studiowalam na poltechnice poszlam do psychiatry po zaswiadczenie ze moge pracowac na wysokosci w zwiazku z praktykami. Weszlam do psychiatry dalam mu druczek z dziekanatu i pierwsze pytanie i jedyne jakie mi zadal brzmialo co pani mysli o pozycji kolankowo lokciowej no i wystawil opinie ze jestem zdatna do tych praktyk studenckich . Od tej pory mam mieszane uczucia do opini psychiatrow.

A ty sie nie martw ze polska zniknie z mapy bo po przyjsciu jezusa caly swiat zniknie z mapy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Pan Piernik
Posty: 2502
Rejestracja: 09 lut 2010, 12:25
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Pan Piernik » 10 mar 2014, 12:04

Jeżeli objawienia Rozalii Celak są prawdziwe, a Polska i inne kraje nie dokonają intronizacji, to wiele krajów, w tym Polska przestaną istnieć. Znikną z mapy!


Na szczęście wszystko jest w ręku Boga i nic nie dzieje się bez Jego woli :)
Jeśli Polska ma zniknąć - zniknie.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 10 mar 2014, 19:14

Co wy jakas Rozalia sie przejmujecie. Ja jestem przerazona sytuacja. To prawie pewne ze w tej wojnie oberwiemy jak nigdy dotad. Poczatek konca. Putin nie daruje Polakom tego wspierania Ukrainy. I nie bedzie pytal o zdanie czy ktos popieral czy nie. Politycy zwieja a narod oberwie. W zadne Cecylie nie wierze ale slucham co sie dzi :-( eje.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 10 mar 2014, 19:28

W polityce to nie zemsta sie liczy polska to niewiele moze wspomoc ukraine bo jest w unii i ak sobie militarnie nie wystawi wojska zeby im pomoc moze tylko paczki zywnosciowe slac na ktore putin kicha. Uderzenie wojskowe na polske to kosztowna rzecz po prostu kupa szmalu ktorego putin nie wyda z glupiej zemsty za paczki i nie zadrze zunia bo i po co on teaz ma co innego na uwadze chce odzyskac dawne republiki radzieckie wiec na razie siedxmy spokojnie i nie marwmy sie wojny na razie nie ma wyluzujcie


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 10 mar 2014, 21:13

magda pisze: chce odzyskac dawne republiki radzieckie wiec na razie siedxmy spokojnie i nie marwmy sie wojny na razie nie ma wyluzujcie


I w ten sposób pseudo-biblijne wywody służą tylko ukryciu nieodpowiedzialności.
No bo co nas to wszystko obchodzi? Nic, prawda?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 10 mar 2014, 22:57

Jakie pseudobiblijne wywody ja pisze calkiem o sytuacji na ukrainie a nie o bibli


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 11 mar 2014, 13:02

A czym byla Polska jak nie kolejna republuka zza czsow zsrr? O zadne paczki mi nie chodzilo. po prostu mamy co innego na mysli.
artur403 nie rozumiem o co ci chodzi.
co ma do tego biblia i skad przypuszczenie ze nic nie obchodzi nas. mnie obchodzi ale glownie pokoj i to na mojej ziemii ojczystej. wtracanie sie w sprawy jakiegokolwiek innego kraju uwazam z
a zle i nieodpowiedzialne. do tego wbrew pozorom rosja nie jest taka slaba a w dodatku jest nieobliczalna i kieruje sie innymi zasadami i rozumowaniem imperialistycznym.


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 11 mar 2014, 13:23

Skoro tą inwazją na Krym ludzie straszą III wojną światową, to nie wiem co by było jakby jakiś kraj regularnie zaatakował zbrojnie inny nie patyczkując się - chyba już tylko koniec świata.


Zibi
Posty: 38
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Być może trzecia wojna światowa już się zaczęła

Postautor: Zibi » 11 mar 2014, 13:59

artur403 pisze:To może być początek tej strasznej wojny, o której pisała Rozalia.

Być może Turcja zaatakuje Rosję i zostanie zdruzgotana. Ale to oznacza wojnę Rosji z NATO.
Jak patrzę na polskich polityków, to myślę, że ich miny są zbyt optymistyczne. Być może Polska również oberwie, bo była zbyt aktywna.


Przypominam, że Intronizacja tak, jak to opisała Rozalia nie nastąpiła. Wg logiki tego objawienia
Polska jest w niebezpieczeństwie nawet utraty bytu państwowego i śmierci narodu.


Turcja to duża siła, nie da się szybko zdruzgotać. Poza tym należy do NATO..Sojusz zobowiązuje..


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 11 mar 2014, 18:25

Może coś pomieszałem, ale ma być wojna Turcji z Rosją.

Grecja uzyska Konstantynopol znowu.
Przynajmniej greckie proroctwa tak mówią.




http://www.youtube.com/watch?v=i4qpT_ow3sc



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości