Witam

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
rafaello
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2014, 23:01
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: opolszczyzna
Gender: Male
Kontaktowanie:

Witam

Postautor: rafaello » 17 lip 2014, 23:44

Chwała Bogu,Mam na imię RAfał i mieszkam na Opolszczyźnie.Jestem osobą,która przez 20 pierwszych lat życia uczęszczała do KZ,jednak grzechy ,problemy oraz wstyd przed znajomymi,że należę do KZ,sprawiły że odszedłem.Dziś już wiem ,że chcę Wrócić,co kościoła i oddać swoje życie JEzusowi.to by było na razie na tyle,dziękuję i pozdrawiam.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 18 lip 2014, 08:55

Witaj :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Karol
Posty: 1174
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Karol » 30 lip 2014, 15:51

Cześć Rafał
Nie wstydź się Jezusa Jeszcze Ci będą zazdrościć choć nie powiedzą Ci tego prosto w oczy :-D


natnat
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2014, 19:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: natnat » 30 lip 2014, 20:46

Witaj ponownie! Nigdy nie jest za późno na powrót póki żyjesz :D Super! Niech Pan da Ci wytrwałości :)


rafaello
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2014, 23:01
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: opolszczyzna
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: rafaello » 13 sie 2014, 16:15

. Wlaściwie to sam nie dokońca wiem po się się tu rejestrowałem,nawe nie wiem czy będę w stanie cokolwiek pożytecznego wnieść ze swej strony w jakąkolwiek dyskusję .Poprostu szukałem pytań w necie na nurtujące mnie pytania i wyskoczyło mi to forum więc odruchowo się zarejestrowałem i przywitałem,nawet nie liczyłem na jakikolwiek odzew ,tym bardziej jest mi miło za te pokrzepiające słowa powitania z waszej strony,. Nie będę szczegółowo opisywał swojego życia ,bo na świadectwo przyjdzie czas gdy moja sprawa z Bogiem zostanie uregulowana ,ale chciałbym dokończyć nieco poprzedni wpis. Tak jak kiedyś wstydziłem się tego do jakiej denominacji należę,tak teraz wstydzę się głownie moich chorób,które umiejscowione są w odkrytych na co dzień częściach ciała ,,co mocno utrudnia mi kontakty z innymi ludźmi.JUż wielokrotnie próbowałem zerwać z życiem jakie wiodę ,przyjść na nabożeństwo i oddać swoje życie Jezusowi ,ale te choróbska skutecznie mnie powstrzymują.Tak sobie pomyślałem że fajnie by było żeby ktoś się o mnie w tej sprawie pomodlił,nikt pewnie tego od lat pod moim adresem nie robił,a może się mylę, w każdym razie nic mi o tym nie wiadomo,wiem że jest tutaj specjalny dział gdzie można wpisywać takowe prośby więc może tak właśnie zrobię,dziękuję i z Bogiem.


Pinechas
Posty: 9
Rejestracja: 11 sie 2014, 14:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Pinechas » 13 sie 2014, 21:42

Witaj
Pamiętaj że nigdy nie jest za późno wiedz że w oczach Bożych jesteś wart więcej niż sam sobie wyobrażasz. Pamiętaj że "Jeśli wyznajemy grzechy swoje, wierny jest Bóg i sprawiedliwy i odpuści nam grzechy, i oczyści nas od wszelkiej nieprawości"
Zachęcam do zamieszczenia prośby o modlitwę aby większe grono mogło się pomodlić :)


Bo Słowo Boże jest żywe i skuteczne, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zamiary i myśli serca

Oddawajmy cześć Bogu tak, jak mu to miłe: z nabożnym SZACUNKIEM i BOJAŹNIĄ

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości