O moje zdrowie

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 22 lip 2014, 18:25

Nick, Jak się czujesz?


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 22 lip 2014, 20:07

kruszynka pisze:Nick, Jak się czujesz?

Bardzo mi miło, że pytasz, dziękuję.
Czuję się dobrze, po godzinie, jak ręką odjął wszystko minęło....
Dziwne to było, aż przestraszyłem się bo prawie straciłem przytomność.


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 22 lip 2014, 20:18

Prawie starciłeś przytomność ze strachu, czy z dolegliwości? Zdarzało ci się to wcześniej, taki ból?
Wykonywałeś wcześniej wysiłek fizyczny? Czy ból był nieprzerwany, czy np. przerywany kłujący, następujący np. po wdechu lub po wykonaniu jakiegoś ruchu?


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 22 lip 2014, 20:38

Nick, udaj się lepiej do lekarza i tam wspomnij o tym, co się stało. Przeszło, ale moim zdaniem nie powinno się czegoś takiego lekceważyć, nawet jeśli stało się to jednorazowo.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 22 lip 2014, 21:01

pozytywista pisze:Prawie starciłeś przytomność ze strachu, czy z dolegliwości?


Zdecydowanie z dolegliwości, po prostu z minuty na minutę czułem się gorzej, trwało to około godziny. Strach pojawił się w monencie kiedy uświadomiłem sobie, że jak tak dalej pójdzie to zaraz padnę, a jestem tu ( w tym momencie) zupełnie sam. Niby wiem, że z sercem nie ma żartów, wiem jak teoretycznie powinienem się zachować (np. wezwać pomoc dzwoniąc pod 112)... Ale dziś był taki dzień, że musiałem wywiazać się z wielu zobowiązań wobec klientów, więc pomyślałem, że muszę dać radę albo zdechnę. Prosiłem o modlitwę i wierzę, że ktoś się modlił bo szybko przeszło.

pozytywista pisze:Zdarzało ci się to wcześniej, taki ból?


Nigdy wcześniej.

pozytywista pisze:Wykonywałeś wcześniej wysiłek fizyczny?


Wcześniej przed pojawieniem się bólu czy wcześniej ogólnie? Ogólnie to wysiłek fizyczny towarzyszy mi na codzień od dzieciństwa ale dziś rano przed bólem jeszcze go jako takiego nie było.

pozytywista pisze:Czy ból był nieprzerwany, czy np. przerywany kłujący, następujący np. po wdechu lub po wykonaniu jakiegoś ruchu?


Ból był nieprzerwany, ale nie jakiś paraliżujący, raczej słaby- mdły. Poza tym czułem fizycznie jak gdyby bulgotało mi w sercu, jakby przepływająca krew była napowietrzona czy też nie przepływała spokojnie tylko jakoś wzburzenie. Trudno mi to opisać słowami dlatego napisałem wcześniej, że było to bardzo dziwne....
Ale teraz jest ok i to najważniejsze.
Dlaczego pytasz, znasz się na kardiologii?


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 22 lip 2014, 21:05

Dragonar pisze:Nick, udaj się lepiej do lekarza i tam wspomnij o tym, co się stało. Przeszło, ale moim zdaniem nie powinno się czegoś takiego lekceważyć, nawet jeśli stało się to jednorazowo.


Dzięki za troskę. Ja wiem tyle, że powinienem zwolnić- to był chyba taki sygnał. Muszę wrócić na siłownię, kiedy półtora roku temu ćwiczyłem regularnie czułem się rewelacyjnie. Co do wizyt u lekarzy- mam jakąś niechęć...


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 22 lip 2014, 21:24

Dlaczego pytasz, znasz się na kardiologii?

Nie znam się, ale na oko i tak widac, że wygląda to na bardziej coś z sercem niż jakieś dolegliwości nerwicowe. Najlepiej pójść do lekarza. Nie warto odkłądać, jeśli to może być choroba wieńcowa.
Ale wiem o czym mówisz, tez nie cierpię lekarzy. :/


PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: PawełSz » 29 lip 2014, 17:23

Głowa do góry , z pewnością Bóg jest u twojego Bogu , te wątpliwości nie są brakiem wiary a szukaniem odpowiedzi , z pewnością twoja wiara przetrwa. proronuje ci wiec relax przy dobrej muzyce chrześcijańskiej np. zielonoświątkowej albo innej protestanckiej . Pozdrawiam


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 30 lip 2014, 22:25

Nick, po powrocie lekarz rodzinny - podstawowe badania - ekg, echo, próba wysiłkowa, badanie krwi z uwzględnieniem poziomu elektrolitów. Jak badania będą w normie, szukaj przyczyn w stresie.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 04 sie 2014, 17:10

Mam problemy ze zdrowiem, pogarsza mi się wzrok i koncentracja. Bardzo proszę Was o modlitwę, by ten zły czas dla mnie minął i pojawił się nowy napełniony radością i nadzieją.


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 04 sie 2014, 17:43

Jest sporo osob, ktore zadeklarowaly stala modlitwe o ciebie. Ja tez. :)


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 04 sie 2014, 18:47

Tak, dlatego chciałabym bardzo podziękować osobom, które modlą się o mnie.


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 04 sie 2014, 19:12

Dobrze, ze przypominasz o sobie. Rob tak dalej. :)


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 05 sie 2014, 10:51

Nie jestem lekarzem, ale pogarszający się wzrok to może być wynik cukrzycy, może warto zainteresować się badaniami pod tym kątem?


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 06 sie 2014, 07:43

pozytywista, z pewnością nad tym pomyślę, jednak bardziej wygląda to na problem na tle nerwowym.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości